Офісний манікюр на короткі нігті, довгі. Фото, модні тенденції, новинки, найкрасивіший дизайн ніжних відтінків з втиркой, стразами, малюнком, геометрією

Офісний дрес-код вимагає дотримання деяких положень не тільки в одязі, але і зачіску і манікюр. Як правило, першою вимогою до зовнішнього вигляду рук є охайність і коротка довжина нігтів.

Вимоги до офісного манікюру

Офісний стиль завжди відрізняється від інших своєю строгістю і лаконічністю, де неприйнятні яскравість і химерність в будь-яких проявах зовнішнього вигляду. Особливо це стосується офіційних державних установ.

У такому разі вимогами до манікюру будуть:

 • винятково коротка довжина нігтів;
 • акуратні оброблені кутикули;
 • стандартні форми нігтів: овал, м’який квадрат, мигдаль (не стилети);
 • стримані тони покриттів: бежевий, рожевий, нюд;
 • відсутність зайвого декору і дизайну (максимум — френч або місячний манікюр в природних тонах).

78584583b6a2cdfd30206a317340fd47 Офісний манікюр на короткі нігті, довгі. Фото, модні тенденції, новинки, найкрасивіший дизайн ніжних відтінків з втиркой, стразами, малюнком, геометрієюНейтральні офісні установи допускають деяку різноманітність у видах манікюру. Може бути дозволений класичний червоний або білий дизайн на коротких нігтях. У будь-якому випадку, зовнішній вигляд працівника від його гардеробу до зачіски і вигляду нігтів повинен бути обговорений заздалегідь з керівником організації.

Модні тенденції 2020 року

Офісний манікюр на короткі нігті навіть при суворих обмежень можна вибрати в незвичайному і пам’ятний дизайні.

На короткі нігті

Короткі нігті завжди кращі в офісному стилі. Вони виглядають акуратно і не притягують надмірної уваги співробітників і клієнтів.

У 2020 р. актуальними дизайнами вважаються:

 • класичний біло-рожевий френч;
 • місячний манікюр в бежевих відтінках;
 • однотонні нюдовые покриття;
 • класичний чорний манікюр в глянсовому тоні;fd10d515de5c1763d2471f30c3cfcb19 Офісний манікюр на короткі нігті, довгі. Фото, модні тенденції, новинки, найкрасивіший дизайн ніжних відтінків з втиркой, стразами, малюнком, геометрією
 • класичний червоний манікюр в матовому тоні;
 • дизайн «камуфляж»;
 • японський манікюр.

На довгі нігті

Довгі нігті в офісному стилі можуть бути заборонені. Але в деяких організаціях правила пом’якшують, залишаючи жінкам місце для самовираження і оригінальності.

В цьому випадку дуже актуальні такі види дизайнів:

 • мармурові покриття в сірих відтінках;
 • геометричні малюнки в бежевих тонах;
 • омбре в природних тонах;7c55bbe948dda5c655b601386c0f7c0d Офісний манікюр на короткі нігті, довгі. Фото, модні тенденції, новинки, найкрасивіший дизайн ніжних відтінків з втиркой, стразами, малюнком, геометрією
 • класичний френч;
 • класичний місячний манікюр;
 • нюдовые покриття.

Сезонний нейл-арт

Манікюр також залежить від сезону. Це негласне правило, яке бажано дотримуватися. У холодні пори року гама змінюється на більш насичений і темний, в моді снігові принти (сніговик, сніжинка, ялинка).

Довжина і форма можуть бути абсолютно різними. Навесні найчастіше переходять на середню або коротку довжину, використовують більш яскраві весняні кольори (жовтий, пісочний, зелений). Літо не залишає місце ніяким обмеженням: допустима носка будь-яких форм і кольорів.

Основні сезонні тенденції позначені в нижчеподаній таблиці:

Час року Довжина нігтів Форма нігтів Дизайни
Зима Коротка, довга Мигдаль, квадрат, прямокутник Яскраві покриття, камифубуки, малюнки, темні тони
Весна Коротка, середня М’який квадрат, загострені Квіткові принти, місячний манікюр, дизайн в стилі веселки
Літо Коротка, довга Квадрат, мигдаль Однотонні соковиті кольори, неонові кольори, мармур, павутинка
Осінь Коротка М’який квадрат Місячний манікюр, френч, темне покриття, матові текстури

Найкрасивіший дизайн офісного манікюру на короткі і довгі нігті

Офісний манікюр на короткі нігті не завжди може бути обов’язковою вимогою організації. Іноді допускається і більш довгий вигляд нігтів. Тоді на перший план виходять акуратність і охайність. Вибір дизайну, в першу чергу, буде залежати від можливості і доречності його в рамках офісного стилю.

Завжди актуальний френч

Френч вважається універсальним видом манікюру. Це якась класика, відповідна абсолютно на будь-яку довжину і форму нігтів. На коротких пластинах він виглядає ще більш стильно і стримано.

Саме такий варіант є найбільш прийнятним і підходящим для більшості офіційних установ. Тільки френч стилісти рекомендують для проходження співбесід і проведення ділових зустрічей. Біла окантовка виглядає виграшно, відтіняючи саму рожеву пластину нігтя.

bb016f04e6ae992447e6f00dfc705932 Офісний манікюр на короткі нігті, довгі. Фото, модні тенденції, новинки, найкрасивіший дизайн ніжних відтінків з втиркой, стразами, малюнком, геометрієюФренч — ідеальний варіант для офісного манікюру

Довгий френч також допустимо, але для офісу все ж доцільно вибрати більш природні кольори (білий, беж, пудровий). Форму в цьому випадку краще підпиляти у вигляді м’якого квадрата або мигдалю. Гострі нігті можуть виглядати недоречно і вульгарно.

Для френча добре підійдуть більш стійкі гель-лаки або шеллаки. Необхідно не забувати, що для створення таких манікюр в домашніх умовах потрібно УФ-лампа.

Геометричні візерунки

Геометричний малюнок чудово вписується в офісний стиль, завдяки своїм правильним формам і чітким лініям. Такий манікюр буде виглядати цікаво, незвично, але в той же час не химерно і зухвало.

Для позначення меж фігур краще вибирати більш темні або яскраві тони лаків (чорний, червоний, білий). Фон необхідно заповнювати більш ніжними кольорами (сірий, блакитний, рожевий).

На коротких нігтях вдало виглядатимуть кола різних діаметрів, а також паралельні лінії з точками на вибіркових пластинах. Довгі нігті будуть представляти велику площу для фантазійних візерунків у вигляді спіралей, трикутників і пірамід. Не варто захоплюватися і розписувати кожен ніготь. Навіть 1 пластина з геометричними візерунками виділить загальний монотонний вигляд нігтів.

Мінімалізм

Мінімалізм — найкращий помічник у створенні офісного манікюру. Таке місце роботи передбачає стриманість і охайність у всьому. Саме тому слід брати цей дизайн на замітку офісних співробітниць.cf1bff29e082abfde30e5745c7682a97 Офісний манікюр на короткі нігті, довгі. Фото, модні тенденції, новинки, найкрасивіший дизайн ніжних відтінків з втиркой, стразами, малюнком, геометрією

Він містить у собі:

 • однотонні покриття нюдовых забарвлень;
 • мінімальний дизайн 1-2 нігтів;
 • виділення 1-2 нігтів іншим кольором, схожим за основною гамі;
 • чергування 2 близьких відтінків;
 • наклейка або малюнок на 1-2 нігтях.

Мінімалізм добре буде виглядати як на коротких, так і на довгих нігтях. Єдине правило — коротка довжина сама по собі виглядає більш лаконічно, тому і коштів декору може знадобитися трохи більше. Це можуть бути паєтки, блискітки, намистини, камифубуки.

Матовий манікюр

Матовий манікюр — ідеальне рішення для тих жінок, які не можуть змиритися з обмеженнями офісного стилю. Покриття без блиску робить пластину максимально рівною. Крім того, колір виглядає більш привабливо. Матовий манікюр можна створити з допомогою застосування матового топа, так і застосувавши спеціальні матові гель-лаки.da352d36afba4112987308e6d6fe70fb Офісний манікюр на короткі нігті, довгі. Фото, модні тенденції, новинки, найкрасивіший дизайн ніжних відтінків з втиркой, стразами, малюнком, геометрією

На довгих нігтях виграшно виглядатимуть такі відтінки:

 • смарагд;
 • вишневий;
 • білявий;
 • коричневий.

Короткі нігті краще всього покривати світлими матовими варіантами (лавандові відтінки, бежева палітра).

Офісний нейл-арт: омбре, лаконічна флористика

Офісний стиль передбачає непримітний, але акуратний зовнішній вигляд. Виключаються яскраві деталі і занадто активні акценти. Але іноді правила пом’якшуються, допускаються деякі відхилення від строгих рамок.

В манікюрі також можна трохи відійти в сторону, головне — не перестаратися, адже офіційний стиль не терпить зайвих прикрас. Короткі нігті з незначним дизайном — ідеальний варіант.

Омбре — плавний перехід. Його краще всього створювати на довгих нігтях. Для офісного варіанту слід вибрати стримані пастельні кольори. Для коротких доцільно робити двоколірний омбре.8debf964b1b005ec91ae1222829aab34 Офісний манікюр на короткі нігті, довгі. Фото, модні тенденції, новинки, найкрасивіший дизайн ніжних відтінків з втиркой, стразами, малюнком, геометрією

Лаконічна флористика — ще один безпрограшний варіант для офісу. Дрібні квіткові принти на безіменних пальцях урізноманітнюють нудний стиль, додавши йому весняної свіжості і настрою. Колірну гаму краще всього вибирати ніжно-бузкового або блідо-блакитну.

Саме на такому тлі вигідно виділятися будуть точкові квіти. Довгі нігті можна розписати більш ретельно. Однак слід пам’ятати, що офіс — не місце для виставок творів нейл-арту. Мінімалізм і лаконічність — девіз такого стилю.

Мармур

Мармуровий манікюр завжди виглядає дорого і стильно. Поєднувати його в офісному просторі досить складно. Активний малюнок на нігтях в обов’язковому порядку буде залучати до себе увагу. Тому довжину слід вибирати не дуже довгу. На коротких нігтях мармур може чудово поєднуватися з офіційним видом співробітниці, головне — віддати перевагу нюдовую гаму.

Мармур на довгих нігтях також можливий, але виключно в білому або бежевому кольорі. Форму доцільно підпиляти в м’якому квадраті або мигдалеподібну. Балерина або стилети будуть недоречні в даному випадку.

Ніжний манікюр і стиль нюд

Офісний манікюр на короткі нігті виглядає природно і гармонійно, якщо обрана правильна колірна гамма. Як правило, це ніжні тони і нюдовые забарвлення. Зараз вони знаходяться на вершині актуальних тенденцій у мистецтві нігтьової розпису.b2526cbec8579a576d9547d2908478e6 Офісний манікюр на короткі нігті, довгі. Фото, модні тенденції, новинки, найкрасивіший дизайн ніжних відтінків з втиркой, стразами, малюнком, геометрією

Серед них:

 • бежеві відтінки;
 • рожеві тони;
 • білясті кольору;
 • білий.

Однотонне ніжне покриття на коротких нігтях підкреслить красиву форму пластини і акуратний зовнішній вигляд рук. Це той випадок, коли і на надто довгих нігтях покриття не буде виглядати кричущо і зухвало. Тому сміливо можна практикувати його в офісному просторі.

Відколи й тріщини в нюдовом манікюрі неприпустимі, тому перевагу слід віддавати якісним лакам або гель-лаків.

Павутинка

Павутинка — лаконічний і простий дизайн, однаково підходить для яскравого та більш стриманого варіанти манікюру. В офісному стилі найчастіше роблять павутинку на 1-2 нігтях на спокійному тлі. Візерунок не повинен привертати надмірну увагу, при цьому він повинен скрасити буденність і одноманітність.569806314cbef660e1a6e10e2af31e7e Офісний манікюр на короткі нігті, довгі. Фото, модні тенденції, новинки, найкрасивіший дизайн ніжних відтінків з втиркой, стразами, малюнком, геометрією

На довгих нігтях павутинку найкраще вимальовувати чорним або темним лаком. Як правило, принт добре виглядає на безіменному або великому пальцях. Чорна павутинка на білому або бежевому фоні — тренд сезону осінь-зима 2020 р. Короткі нігті також підійдуть для даного дизайну. Прекрасне рішення для офісу — монохромна ледве помітна павутина на нейтральному тлі.

Перепелині яйця

Кожен новий сезон у нігтьової живопису позначається появою незвичайних дизайнів і способів нанесення покриттів. Перепелині яйця — незвичайне забарвлення, що поєднує в собі матовий чорний або білий фон і чорні (коричневі) несиметричні плями. Така забарвлення отримала назву по своєму вражаючому подібності з вищевказаному принтом.

Для даного дизайну добре підійдуть довгі або середні, так і короткі нігті. Однак при виборі манікюру в офіс все ж краще зупинитися на останній довжині. Також слід підбирати колір фону і самих плям дуже близькими по палітрі. Це зробить принт не таким контрастним, при цьому збережеться незвичайність загального вигляду нігтів.

Абстракція

Абстрактні візерунки або малюнки на нігтях завжди виглядають виграшно і дорого. Цей вид дизайну вибирають сміливі та впевнені в собі жінки, які бажають підкреслити власну індивідуальність. Необхідно розуміти, що абстракція найчастіше робиться яскравою і помітною.13fe529b5e1a12a8919db557ac37681f Офісний манікюр на короткі нігті, довгі. Фото, модні тенденції, новинки, найкрасивіший дизайн ніжних відтінків з втиркой, стразами, малюнком, геометрією

Якщо в офісному стилі це неприпустимо, доцільно вибрати інший вид дизайну. Якщо ж дозволяється деякі відхилення від режиму, тоді слід вибрати монохромні варіанти у бежевій або інший нейтральній палітрі.

Добре виглядають абстрактні лінії, незакінчені фігури або поєднання плавних мазків і гострих кутів. Довгі нігті для вчинення таких малюнків більш кращі.

Акцентовані лунки

Лунки з акцентом — стильний варіант для тих, кому не дозволено застосування надто помітних варіантів, але набридли нудні і одноманітні манікюри в стилі френч і лунок. Акцент здійснюється темним або чорним гель-лаком для більшої стійкості.

Сама лунка може залитися будь-яким іншим більш світлим топом. Для фону найчастіше застосовують третій, самий нейтральний тон. Виходить 3-рівнева колірна платівка на нігтях. Такий манікюр буде освежен контрастним акцентом.9fc3a5253a787a48c51f1397fa7da99d Офісний манікюр на короткі нігті, довгі. Фото, модні тенденції, новинки, найкрасивіший дизайн ніжних відтінків з втиркой, стразами, малюнком, геометрією

Коротка довжина буде більш виграшно виглядати, особливо у формі м’який квадрат. Акцентовані лунки можна поєднувати з френчем тієї ж забарвлення. Офісний стиль, як правило, обмежує вибір кольорів, але бежевий, пудровий і персиковий цілком впишуться в строгі рамки.

Діловий deep design

Deep design представляє собою унікальний вид манікюру, при якому в центрі пластини знаходиться об’ємний, як би втоплений всередину малюнок. Це можуть бути фігури тварин, візерунки або рослинні орнаменти. Техніка нанесення включає в себе використання спеціальних трафаретів і кистей для заповнення фону.

Безумовно, довгі нігті будуть мати більш широкою площею для того, щоб висловити свої фантазії і нанести максимальну кількість принтів. Однак для стриманих стилів все ж слід обмежитися хоча б середньої довжиною. На коротких нігтях такий вид дизайну буде складно здійснити з-за великого розміру універсальних трафаретів.

Фон для deep design необхідно підбирати щільний і досить контрастний для того, щоб об’ємність зображення була підкреслена активної підкладкою.

Малюнки

Офісний манікюр на короткі нігті може бути унікальним і цікавим. Особливо, якщо застосовувати готові шаблони цікавих малюнків або малювати власні ескізи тонкою кистю.83856ddeb25c8ffab0f190d0843b9408 Офісний манікюр на короткі нігті, довгі. Фото, модні тенденції, новинки, найкрасивіший дизайн ніжних відтінків з втиркой, стразами, малюнком, геометрією

В офісному стилі добре будуть виглядати:

 • фігури людей;
 • знаки, символи і букви;
 • квіткові орнаменти;
 • зоряна тематика.

При нанесенні малюнків самостійно необхідно володіти деякими художніми навичками. В іншому випадку, краще буде скористатися трафаретами або шаблонами. На коротких нігтях доцільно залишити для принту 1-2 нігтя. Довгі можна покрити малюнками через один.

Втирка

Втирка використовується для створення повністю блискучою пластини. Блискітки покривають поверхню, залишаючи фон невидимим. Ідеально рівна глянцевий ніготь виблискує безліччю переливів відображення граней блискіток. Потрібно пам’ятати, що найчастіше офісні вимоги виключають різноманітні дизайни та яскраві прикраси.

Блискітки самі по собі є досить активними елементами. Тому при великому бажанні зробити втирку в офіс необхідно зупинитися на максимально короткій довжині і матових блискітках непримітного типу. Хороша задумка — зробити все нігті нюдовыми, а на безіменних пальцях — сріблясту або золоту втирку.

Сірий діловий манікюр

Чудова альтернатива нудним нейтральним відтінкам для офіційного стилю — сірий діловий манікюр. Саме цей відтінок є самим модним як в одязі, так і в нігтьової живопису. Існує дуже багато різновидів сірого. Для офісу можна вибрати абсолютно будь-який. Він добре ляже скоєно на будь-яку довжину і форму.8de15e8aa05c305424b93a595feba718 Офісний манікюр на короткі нігті, довгі. Фото, модні тенденції, новинки, найкрасивіший дизайн ніжних відтінків з втиркой, стразами, малюнком, геометрією

Класичний сірий діловий манікюр передбачає глянцевий або матовий монохром. Однак не обов’язково обходитися зовсім без деталей. Білий френч або малюнок на мізинці або безіменному пальці нітрохи не порушать строгий стиль манікюру, навпаки, додадуть йому елегантності і якоїсь родзинки.

Чорно-білий дизайн

Незважаючи на контрастність кольорів і досить помітні відтінки, чорно-білий дизайн можна вважати цілком нейтральним і універсальним. Як відомо, дрес-кодом зазвичай в офісі є чорний низ (спідниця, брюки) і білий верх (блуза, сорочка). Манікюр в колір основний гамі відмінно доповнить загальний вигляд співробітниці.

Занадто довгі нігті в такому оформленні може перейти межу вульгарності і яскравості, тому коротка довжина буде виглядати більш витончено і акуратно. Тренд цього сезону — шахова дошка на вказівних і середніх пальцях. Для ще більш оригінального вигляду можна нанести принт який-небудь шахової фігури на мізинцях.

Різнобарвний манікюр

Різнобарвний манікюр припустимо в офісному стилі тільки за умови пастельних оформлень. Яскраві, соковиті або неонові кольори перетягнуть на себе увагу, порушивши офіційність і строгість. Бліді тони можна чергувати через один, допускається застосування 4-5 квітів на одній руці за умови їх приглушенности.f482e357b1667d607c9e4a1f5802b7f5 Офісний манікюр на короткі нігті, довгі. Фото, модні тенденції, новинки, найкрасивіший дизайн ніжних відтінків з втиркой, стразами, малюнком, геометрією

Довгі нігті краще взагалі не покривати різнобарвним манікюром. Необхідно вибрати максимум середню довжину. Оптимальний варіант і актуальний тренд — короткі пластини і різнокольорові, але матові тони.

Кольорові мазки

Кольорові мазки на нейтральному тлі можуть скрасити будь повсякденний манікюр, зробивши його унікальним і більш запам’ятовується. В умовах офісного простору необхідно визначитися з природною базою. Краще всього вибрати ніжно-рожевий, білий або сірий тони.

Мазки можна регулювати за їх кількістю і інтенсивності кольору. Немає необхідності наносити мазки на кожну пластину. Це виглядає погано. Доречно використовувати цей дизайн тільки на великих або безіменних пальцях.

Малювати ці елементи доцільно з допомогою широкої кисті або спеціальної губки. Для більш стійкого манікюру зазвичай використовують гель-лаки. Довжина нігтів для мазків може бути різна, головне — не підпилювати загострену форму.

Трендовий стемпинг-дизайн

Стемпинг передбачає нанесення бази з подальшим створенням принту з допомогою спеціальних штампів. Це дуже зручний і швидкий варіант дизайну. Його можна легко зробити самостійно в домашніх умовах.f19a5cb37e56ab7cf4d824c3fcb6192e Офісний манікюр на короткі нігті, довгі. Фото, модні тенденції, новинки, найкрасивіший дизайн ніжних відтінків з втиркой, стразами, малюнком, геометрією

Офісний стемпинг зазвичай включає в себе малюнки:

 • графічні;
 • кельтський орнамент;
 • квіти і рослини;
 • символи і знаки.

В якості бази ідеальні будуть наступні тони:

 • бежевий;
 • рожевий;
 • білий;
 • персиковий;
 • сірий.

Чим довше ніготь, тим більше буде площа для створення трендових стемпингов. Однак в офісі коректно буде виглядати тільки коротка довжина і неяскраві малюнки.

Стильний negative space

Ще одне ультрамодний напрям в нігтьової живопису — стиль negative space. Він являє собою кольоровий принт не на всій площі пластини нігтя, як-ніби манікюр нанесений на голий ніготь. Для цього використовується безбарвна або нюдовая база, а для створення малюнка застосовується спеціальна клейка стрічка.ec99b8afbbfcd63b0b56a62831b86acd Офісний манікюр на короткі нігті, довгі. Фото, модні тенденції, новинки, найкрасивіший дизайн ніжних відтінків з втиркой, стразами, малюнком, геометрією

Це хороша альтернатива класичному френчу або місячним манікюру. Але виглядає negative space набагато більш оригінально і незвично. Довжина нігтів може бути будь-якою за умови використання адекватних забарвлень в пастельній панелі.

Стрази в офісному манікюрі

Стрази в офісному манікюрі практично завжди неприпустимі. Вони привертають до себе зайву увагу. Крім того, цей елемент асоціюється з святковим чином і не підходить для повсякденного носіння.

Тому, якщо дівчина дуже любить цей елемент і не бачить підходящий альтернативи, слід обмежитися одиничними екземплярами на безіменних пластинах. Фон повинен бути строго нюдовый.

Секрети збереження свіжості манікюру

Кожна дівчина прагне зберегти свій ідеальний манікюр якомога на довше.

Щоб це здійснити, слід дотримуватися наступних правил:

 • по можливості робити манікюр у професіоналів в салоні з використанням гель-лаку і УФ-лампи;
 • перші доби після процедури не відвідувати сауни, басейни і душ;
 • здійснювати роботу по дому в спеціальних рукавичках;
 • не приймати занадто гарячі ванни;
 • не використовувати нігті для відкривання чого-небудь (не колупати);
 • наносити спеціальне масло для кутикули щодня;
 • роботу з хімічними речовинами проводити в захисних засобах;
 • на холоді завжди надягати рукавички;
 • відвідувати парафінотерапія для рук і робити масаж рук в домашніх умовах самостійно.

Щоб добре виглядати в офісі і відповідати всім встановленим вимогам, необхідно подбати не тільки про дрес-коді, але і якісний манікюр. Головні правила тут — коротка довжина нігтів і природні кольори.

Відео про офісному манікюрі

Офісний манікюр 2020-2021:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради