Модні тенденції у фарбуванні волосся 2020-2021. Фото, техніки

В перукарському мистецтві останнього сезону модні тенденції дуже контрастні. Стильне фарбування волосся 2020 – це зачіска або максимально наближена до натуральності, або яскрава і незвичайна.

Тенденції у фарбуванні волосся

Світові бренди кожен сезон привносять щось нове в образи, які вважалися ультрамодними кілька місяців тому. Стилісти, які працюють з волоссям, також беруть активну участь у встановленні тенденцій, найбільш актуальних найближчим часом.

Фарбування 2020 р. характеризуються тим, що дівчатам, які хочуть виглядати стильно, пропонується 2 варіанти:

 • Намагатися максимально наблизитися до відтінкам, що зустрічається в природі, уникати надмірних контрастів і намагатися повторити переливи натуральних пасм.
 • Створити яскравий образ неприродною колірній гамі.

1-й варіант підходить для будь-якого віку і зовнішності, адже природність з моди не виходить ніколи. Щоб виглядати стильно в 2020 р., досить додати світлих пасм в натуральний колір волосся або пофарбуватися в м’які тони. Головне, що варто враховувати: довгі локони одного кольору вже не так актуальні, як кілька сезонів тому.

030fe036389af4ba748c51b64d319fe6 Модні тенденції у фарбуванні волосся 2020 2021. Фото, техніки

Складні фарбування – те, що потрібно стильною дівчині.

2-й варіант стильного образу — рожеві, помаранчеві, сині і будь-які інші яскраві пасма. Потрібно вміти подати такий екстравагантний спосіб, грамотно підібрати гардероб. Тим не менш, кольорове забарвлення зустрічається все частіше як на подіумах, так і на міських вулицях.

Поради перукарів-стилістів про те, як виглядати стильно в 2020 р.:

 • Якщо є бажання виділитися, кольорові відтінки підійдуть ідеально. Можна фарбувати волосся повністю або тільки їх кінці. Головна особливість стильного образу 2020 р – акцент на волосся незвичайного кольору.
 • З безлічі консервативних варіантів можна вибрати відповідний для тих, хто віддає перевагу натуральність. Природні кольори теж вітаються в 2020 р.
 • Краще відмовитися від контрастного мелірування, ефекту відрослих коренів, колорування з чітко читаються пасмами.
 • Головний антитренд сезону – «американка», яка являє собою відокремлений шар темного волосся внизу і білі пасма вгорі з чіткою кордоном.
 • Чим плавніше перехід від темного волосся до світлим, тим більш стильно виглядає фарбування.

Незвичайні прийоми у фарбуванні

Індустрія краси не обходить стороною перукарню сферу. Стилісти всього світу винаходять нові прийоми і методи фарбування, що дозволяють добитися самого шикарного результату.

c09922cd905ee942ff6b2ab1b0c07930 Модні тенденції у фарбуванні волосся 2020 2021. Фото, технікиРайдужні волосся є модною тенденцією у фарбуванні волосся в 2020 році.

Фарбування волосся 2020, модні тенденції в якому виявилися незвичними, пропонується в декількох нестандартних порівняно з минулими роками видах:

Техніка фарбування Опис
Райдужне забарвлення Метод є не тільки одним з самих незвичайних, але й досить важкою навіть для досвідченого колориста. Суть техніки полягає в тому, що на волоссі створюються переходи кольорів з веселкового спектру. На одній голові можна створювати переливи від 3 до 7 відтінків. Такий ефектний спосіб підійде тільки сміливим і впевненим у собі дівчатам.
Айртач (блоуаут) Досить свіжа техніка фарбування. Суть методу полягає в тому, що за допомогою фена видуваються волосся меншої довжини, пушкове зони і самі пошкоджені пасма. Інші області освітлюються, в результаті чого перехід від темного до світлого тону виходить максимально плавним. Ще один плюс айртач – це те, що оновлюється більш слабкий волосяний покрив, пошкоджені попередніми осветлениями волосся не контактують з блондирующим складом, при цьому кінці фарбуються в світлі відтінки повністю. На даний момент айртач вважається технікою з природним результатом.
Кольорове фарбування Техніка схожа з райдужним фарбуванням. Головна відмінність в тому, що переважно використовується 1 барвник, який на неоднорідних світлих волоссі створює переливи в певній колірній гамі. Модні відтінки 2020: блакитний, рожевий, бузковий, зелений.
«Їстівні» кольору Тренд, який зберігається вже кілька сезонів. Щоб виглядати сучасно, можна вибрати як природні, так і незвичайні відтінки: від молочного шоколаду, пшениці, карамелі, меду і кориці до персикового, полуничного і вишневого тонів.
Растрові фарбування Особливість техніки полягає в тому, що на ідеально гладких волоссі створюються графічні візерунки у вигляді пікселів всіляких кольорів і відтінків: від монохрому до спектра райдуги. Стилісти рекомендують таке фарбування неординарним особистостям, готовим залучати до себе підвищену увагу.

Фарбування залежно від довжини волосся

Фарбування волосся 2020, модні тенденції якого проглядаються в більшості дизайнерських показів, має загальні риси, цілком застосовні в повсякденному житті. Основні техніки збереглися з минулих сезонів, але при цьому змінилися, щоб поєднуватися з радикально зміненим стилем одягу.

 • Однотонне фарбування. Класичні пасма одного кольору з мінімальним переливом відтінків. Особливостями такої техніки колористики в 2020 р. можна назвати те, що помітно змінилася палітра актуальних тонів. Фарбування повинно бути одночасно природним і яскравим. Занадто прості банальні кольору не вітаються. Брюнеткам слід вибрати відтінки, які переливаються помітними відблисками: для холодного кольоротипу це тону в фіолетовій гамі, для теплого – в червоній і золотистою. Але варто бути обережним дівчатам, які хочуть радикально змінити зовнішність і перейти з блондинки в брюнетку. На раніше освітленому волоссі вторинні відтінки (махагони, баклажан, бургунд) виявляються набагато інтенсивніше, ніж на натуральному кольорі. Блондинки, вирішили пофарбуватися в один тон, можуть вибрати екстремальний блонд, інтенсивні відтінки пшеничного і медового, попелясті тони, перлинні і перламутрові переливи.

508b30acb995ce942b721fbff7fba3ab Модні тенденції у фарбуванні волосся 2020 2021. Фото, техніки

Натуральний русявий – це самий нудний варіант кольору волосся 2020 р., на думку стилістів.

 • Балаяж. Техніка, яка завдяки своїй універсальності не втрачає актуальності уже кілька сезонів. Модний балаяж 2020 – це фарбування в досить контрастній кольоровій гамі. Завдяки особливій техніці нанесення блондирующего складу виходять плавні переходи, але більш світлі пасма чітко виражені переходом від брюнета до блонду із збереженням досить чітких пасм. Балаяж залишається одним з найбільш практичних способів фарбування, які дозволяють не звертатися до перукаря протягом декількох місяців після фарбування. Ще одна гідність – це те, що така техніка до лиця будь-якій дівчині, тому що корінь завжди залишається у відтінку, близький до натурального.
 • Шатуш. Це фарбування також має місце в списку модних технік року. Відмінна риса шатуш в тому, що немає яскраво виражених вертикальних смуг. Переходи дуже плавні, але прояснені волосся від середини або тільки кінці. М’якість переходу забезпечується технологією нанесення барвника: все волосся попередньо начісуються від кореня, що забезпечує змащений контур освітлених пасм. Вибираючи шатуш, дівчата повинні враховувати, що світлого волосся завжди виходить менше, ніж вихідного кольору. З урахуванням того, що яскраві, але при цьому м’які відблиски в сезоні 2020 вважаються дуже стильними, шатуш користується популярністю. Ще один плюс – це те, що практична техніка не вимагає частого оновлення. Можна звертатися до перукаря раз на півроку.

b6b1c5343daeac5aff113c319b1b0e8c Модні тенденції у фарбуванні волосся 2020 2021. Фото, техніки

 • Омбре. Ця техніка активно заміщається новомодної айртач, але все ще має місце у числі популярних фарбувань. Суть методу – плавний перехід від темного кореня до світлих кінців. У 2020 р. поширення набуло омбре з використанням яскравих неприродних кольорів. Таке фарбування в рожевих, фіолетових, синіх і зелених тонах – один з найпоширеніших трендів.
 • Сомбре. Дуже схожа з попередньою техніка відрізняється тим, що перехід від темного до світлого тону виконується максимально ретельно. Плавність відтінків – особливість сомбре. Але частіше цей вид фарбування використовується в натуральних тонах, а переходи тонуються в межах однієї кольорової гами. Дизайнери не приділяють такій техніці особливої уваги до 2020 р., і багато модні будинки все частіше звертаються з більш сучасний методів.
 • Брондірованіе (бронд). Волосся, пофарбовані в такій техніці, володіють двома основними особливостями: застосовується тільки натуральна колірна гамма від темно-коричневого до світлого блонда і використовуються тони з теплої палітри. Брондірованіе вважається однією з самих природних технік. Популярність такого методу втрачає свої позиції в 2020 р., але він все ще затребуваний серед любительок натуральності.
 • Сплеш лайтс (Splash Lights). Нещодавно з’явилася техніка, яка відрізняється найбільш контрастними переливами серед сучасних методів колорування. На раніше незабарвлені волосся чіткими вертикальними пасмами наноситься знебарвлюючий складу, при необхідності прояснені пасма тонуються. Сплеш лайтс надає зоровий об’єм і читаються переливи, які дозволяють бути в тренді жінкам, охочим мати яскравий образ без використання неприродних тонів. Хоча кольорове сплеш лайтс иногода зустрічається, але таке колорування поки не отримало широкого розповсюдження.
 • Мелірування. Техніка вважається найпершою серед варіантів контрастного фарбування. У 2020 р. використовується безліч варіацій, але класичне мелірування не втрачає позицій за рахунок своєї практичності такої технології освітлювання пасом відбувається максимально близько до кореня. Багато стилісти все частіше повертаються до прикорневому мелірування. Такий варіант полегшує життя дівчатам, які бажають бути блондинкою, необхідністю звертатися в салон не частіше, ніж раз на 3 місяці.
 • Нюд. Сучасний вид фарбування передбачає самий натуральний ефект з перерахованих вище. Волосся фарбуються в тону від темно-русявого до світло-русявого, які вважаються нейтральними і самими універсальними. Нюд підходить для тих, хто хоче лише підкреслити природні дані з допомогою відтінку волосся і не бажає радикальних змін.
 • Американ стайл (American style). Відносно нова техніка, давно успішно застосовується у США і Європі. Концепція фарбування полягає в тому, що пасма освітлення за схемами, відповідним натуральному вигоранню від впливу сонячних променів. Найсвітліші зони при фарбуванні у стилі Американ стайл – чубчик, віскі, крайова лінія волосся, маківка. Зона потилиці залишається найбільш темною. Освітленим пасмам можна надати будь-який відтінок, але найчастіше використовується палітра блонд.

9bf8add4bf795f9a2785544028f5af23 Модні тенденції у фарбуванні волосся 2020 2021. Фото, техніки

Фарбування волосся 2020, модні тенденції щодо якого в останньому сезоні радикальних змін не зазнали, варто вибирати з урахуванням довжини стрижки. На думку стилістів, правильний підбір фарбування під певну довжину волосся може змінити зовнішність не гірше, ніж грамотно виконаний макіяж або відвідування косметолога.

На середні волосся

Стрижки середньої довжини як ніколи актуальні в 2020 р. Середньої вважається довжина нижче вуха і вище лопаток. Під подовжене каре, короткий боб або графічний паж потрібно підбирати різні варіанти фарбування, який краще підкреслить особливості форми стрижки і зовнішності.

Модні тенденції 2020, що застосовуються у фарбуванні волосся середньої довжини:

 • Балаяж, омбре, айртач. Всі ці техніки на волоссі середньої довжини створюють інтенсивний ефект блонда, при цьому дуже практичні. Звертатися до майстра за оновленням фарбування можна не раніше, ніж раз на 3 – 4 місяці. При виборі однієї з цих технік стилісти радять жінкам з волоссям не довше 30 см робити освітлення ближче до кореня, ніж довговолосим клієнткам.
 • Дівчатам, які віддають перевагу яскравий блонд, варто вибрати однотонне фарбування або мелірування. Такі техніки дають ефект максимально світлого волосся. Однотонне фарбування потрібно оновлювати раз в місяць, а мелірування – не частіше разу на 3 місяці.
 • Брюнеткам, що полюбляють насичений темний колір, краще всього вибрати однотонне фарбування або брондірованіе. Будь-які види каре і боб-каре відмінно виглядають на волоссі темних відтінків. Головне завдання в такому випадку – підкреслити кольором графічний край стрижки.
 • Кольорові волосся неприродних відтінків – це тренд, спочатку створений в колористиці для стрижок середньої довжини з чіткими лініями. Щоб бути в тренді, що можна пофарбувати волосся повністю або зробити веселкове сяяння і пасма. Будь-який варіант з яскравими відблисками в 2020 р. виглядає модно.

На довге волосся

Як і в попередніх сезонах, варіанти трендових фарбувань на довге волосся самі різноманітні.

5afb51d230fe1ef5eafbfbc0413bc26c Модні тенденції у фарбуванні волосся 2020 2021. Фото, техніки

 • Самі природні варіанти з плавними переходами кольору – айртач, нюд, омбре, сомбре, брондірованіе. Це практичні техніки, які дозволяють отримати фарбування з тривалим збереженням ефекту.
 • Любителькам контрасту стилісти в 2020 р. пропонують техніки сплеш лайтс, балаяж і шатуш. Такі варіанти вважаються універсальними і підходять до будь-якого типу зовнішності, а ефект від фарбування дозволяє помітно змінити імідж.
 • Для тих, хто віддає перевагу яскраві образи, мода 2020 р. передбачила райдужне, кольорове і растрові фарбування. Екстравагантні зачіски неприродних відтінків – самий незвичайний тренд сезону.
 • Однотонні волосся – безпрограшний варіант для тих, хто дотримується класики. В ідеалі, варто лише додати яскравості і насиченості натурального кольору в межах природної палітри, щоб відповідати сучасним тенденціям.

Тренди у фарбуванні короткого волосся

Стрижки, максимальна довжина волосся в яких досягає мочки вуха, вважаються короткими. Вони також мають специфіку при виборі методу фарбування.

57e919bfdd843c46e11274af0d34962a Модні тенденції у фарбуванні волосся 2020 2021. Фото, техніки

 • Варіанти для блондинок: шатуш і мелірування. Перший більше підходить для стрижок достовірніше, а другий для тих, хто віддає перевагу практичність. Для короткого волосся, мелірування – варіант для додання світлого відтінку, контрастності або маскування сивини. Прояснені волосся можна тонувати в будь-який бажаний відтінок.
 • Брюнеткам з коротким волоссям стилісти радять зробити вибір на користь однотонного фарбування або брондирования, без контрастних кольорів. Варіант для тих, хто хоче додати мінімальна кількість яскравих відблисків на кінці волосся – шатуш.
 • Ефектні екстравагантні для фарбування короткого волосся – райдужне, кольорове омбре або різнокольорові пасма. На коротких стрижках найчастіше користуються популярністю варіанти з чіткими контрастними локонами, що підкреслюють стиль і форму зачіски.

Актуальні відтінки для блондинок

Фарбування волосся 2020, модні тенденції в якому не обійшли переконаних блондинок, пропонується в декількох стильних тренди.

a61d6a95479ff999c743ababacaab0db Модні тенденції у фарбуванні волосся 2020 2021. Фото, техніки

 • Бейбі-блонд – це нововведення, яке набуло поширення в сезоні 2020. Але потрібно враховувати, що такий примхливий яскравий блонд має властивість підкреслювати недоліки, риси обличчя, під такий тренд бажано вміти підбирати відповідний макіяж.
 • Медові відтінки – ще одна тенденція із зверненням до природним тонам. Палітра волосся кольору меду досить широка: від напівпрозорого холодного відтінку акації до глибокого гречаного темного блонда.
 • Карамельний блонд – універсальний тон, який зберігся у списку трендів сезону. Відтінки карамелі нейтральні, тому підходять жінкам з холодним, так і теплим кольоротипом. Для змішаного типу це ідеальний варіант фарбування.
 • Імбир – один з найбільш темних тонів для блондинок. Насичений, але при цьому не викликає колір відмінно підходить дівчатам, які хочуть зберегти природну колірну гамму, але при цьому додати колірні акценти.
 • Полуничний і персиковий блонд – «їстівні» відтінки, що дозволяють сміливим дівчатам виділитися з натовпу. Для холодного кольоротипу з рожевим рум’янцем на шкірі слід вибрати рожевий тон, дівчатам з теплою рудуватою шкірою краще зробити вибір на користь персикових відтінків.
 • Металеві відтінки в блонд – це переважно платиновий і рожеве золото. Улюблені світлі холодні тони все ще актуальні в 2020 р.
 • Кольоровий корінь і градієнт – відмінний варіант для тих, хто хоче зберегти колір блонд, але ще й додати екстравагантності в образ. Палітра модних відтінків не обмежена, можна вибрати як пастельні, так і самі яскраві.

Актуальні відтінки для брюнеток

Є нововведення і збереглися з минулих сезонів тенденції для темноволосих дівчат, які хочуть максимально відповідати моді.

7e70cc60539362f8d7326fe1b0315607 Модні тенденції у фарбуванні волосся 2020 2021. Фото, техніки

 • Синяво-чорний – насичений колір, який повернувся в тренди сезону 2020 р. Потрібно бути дуже акуратною при виборі такого відтінку: в більшості випадків примхливий синяво-чорний додає вік і підкреслює недоліки зовнішності слов’янського типу.
 • Вишневий шоколад – тон зі списку «їстівних» актуальних відтінків, який відрізняється бордовими переливами. Такий колір волосся підійде натуральним брюнеткам, бажаючим надати яскравості образу, або смаглявим дівчатам з теплим кольоротипом.
 • Темна кориця – один з самих затребуваних квітів волосся в 2020 р. Такий універсальний тон підходить практично всім. Відтінок кориці дуже насичений, при цьому добре відволікає увагу від недоліків зовнішності.
 • Чорна смородина – трендовий відтінок фіолетовими переливами, ідеальний варіант фарбування для жінок з холодним кольоротипом, найбільш поширеним серед слов’янського типу зовнішності.
 • Топлений шоколад – універсальний набір кольорів 2020 р., який пропонує саму багату палітру для брюнеток. Теплі тони можуть використовуватися у відтінках молочний і карамельний шоколад, чорний і гіркий – для холодних цветотипов.
 • Кольорові пасма – варіант для тих, хто хоче не надто радикально змінитися, але при цьому додати яскравості в образ. Мода цього сезону не обмежує у виборі відтінків: абсолютно будь-які кольори виглядають сучасно і стильно, але брюнеткам варто віддати перевагу яскравим насиченим пасмам, пастельні акценти можуть виглядати блідо.

881b40256badd13b2dfd546e4e95d341 Модні тенденції у фарбуванні волосся 2020 2021. Фото, техніки

Стильні і модні тенденції 2020 року у фарбуванні волосся сформовані на основі показів модних будинків світового рівня, думок відомих колористів і образів зірок шоу-бізнесу. В тренді сезону і натуральні локони, і екстравагантні кольорові пасма.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради