Красиві жіночі зачіски на короткі волосся з круглим обличчям, окулярами, для повних і худеньких. Фото

Короткі жіночі зачіски сьогодні модні і популярні. На коротких стрижках виділяються аксесуари, наприклад, сережки, підтвердження чого можна побачити на фото. Легкі та невимушені стрижки виконуються з урахуванням росту, форми обличчя і типу волосся.

Переваги короткої довжини волосся для вибору стрижки

Короткі стрижки можуть бути асиметричними, з чубком або без, зачіски на ніжці, з видовженими пасмами або виголеним скронею.

Переваги коротких зачісок проявляються в наступному:

 • Головне достоїнство короткої стрижки є зручність, легкість розчісування волосся.
 • На її миття та укладання не потрібно багато часу.
 • Не вимагають яскравого макіяжу та прикрас, якщо стрижка красиво і акуратно покладена.
 • Підкреслює лінію шиї, може візуально подовжити її.
 • При плоскому потилиці короткі волосся в зоні маківці будуть виглядати об’ємно і додадуть округленность потилиці.

81750ea699a1d14ce9e18be6777bb236 Красиві жіночі зачіски на короткі волосся з круглим обличчям, окулярами, для повних і худеньких. Фото

 • Волосся менше січеться, якщо регулярно робиться додатковий догляд за волоссям і своєчасно виконувати стрижку.

Недоліки

Власницям пишних і кучерявих локонів складно підібрати коротку стрижку, адже найчастіше такий тип волосся погано піддається укладці і може вийде ефект кульбаби.

Крім того, є ще мінуси короткої стрижки:

 • Після миття голови короткі стрижки найчастіше потребують укладанні феном зі значним застосуванням засобів: гель, мус, пінка або віск для волосся.
 • Так як короткі волосся вимагають укладальних засобів, на світлому волоссі вони створюють ефект брудних волосся.
 • Дуже короткі стрижки можуть приглушати яскраво виражену жіночність.

Як підібрати стрижку за формою особи на короткі волосся, види зачісок

За допомогою дзеркала можна самостійно визначити форму обличчя. Необхідно взяти стирає маркер, стати напроти дзеркала і акуратно обвести контури особи.

Варіанти для круглого обличчя

Короткі жіночі зачіски, фото яких можна побачити в інтернеті надані в різних варіантах стрижок, придатних для круглолицих дівчат. Найкращим рішенням для такого типу обличчя підійдуть подовжені, косі або рвані чубчика. Власницям круглого обличчя бажано відмовитися від прямого проділу, так як він виділить округленность.

f32d29e10a8617360ad05a141f097136 Красиві жіночі зачіски на короткі волосся з круглим обличчям, окулярами, для повних і худеньких. Фото

Не рекомендується робити дрібні локони, бо вони створюють зорово додатковий обсяг, а це не бажано.

Стрижка каре підійде для круглого особи в будь-якому варіанті. Зачіска пікс, в якій акцент робиться на об’ємності і пишноти в зоні потилиці є хорошим варіантом для круглого обличчя.

Для овального обличчя

Власницям овального обличчя підійде коротка стрижка боб і сессон, що нагадує шапочку. Переваги другий стрижки в тому, що з нею можна обійтися без укладання, достатньо буде просто висушити волосся феном. Для овального обличчя підходять косі, прямі і різні види чолок.

Він вважається ідеальним, тому підійдуть майже будь-які види стрижок, які враховують пропорції зовнішності, форми носа.

Для квадратного особи

Для квадратного особи буде хорошим варіантом каскад або драбинка, кінці волосся бажано укладати, закручуючи їх назовні. У багатошарових стрижках добре візуально витягується овал і створюється необхідний обсяг.

5efca931c17e7389d0c038845912065c Красиві жіночі зачіски на короткі волосся з круглим обличчям, окулярами, для повних і худеньких. Фото

Найоптимальнішим варіантом вважаються асиметричні стрижки, які чудово згладжують великі риси обличчя і широкі вилиці.

Для прямокутного обличчя

Для прямокутного обличчя не підходять гладкі, випрямлені локони. Кращим варіантом чілок будуть рвані, косі або асиметричні. Відсутність чубчика необхідно уникати. Для такого типу обличчя підійдуть асиметричні стрижки або боб-каре, подовжені пасма біля обличчя візуально приховають незграбність.

Для особи у формі трикутника

Для трикутної форми особи самим оптимальним варіантом є стрижка боб. Головне — не зробити занадто великий обсяг в області верхівки, інакше це виділить ще більше ширину скул. Стрижка гарсон буде хорошим рішенням для дівчат з тонкими локонами.

З нею відмінно поєднується рвана чолка, яка переводить погляд від вузького підборіддя на вуха і вилиці. Власницям трикутної форми обличчя краще відмовитися від занадто густий чубчик, стрижок з різкою асиметрією.

Які стрижки підійдуть жінкам, які носять окуляри

Короткі жіночі зачіски, фото яких у різних варіантах надають побачити рішення в створенні образу для жінок в окулярах, рекомендується робити з боковим проділом на хвилясті локони. З очками буде гармонійно виглядати подовжена зачіска пікс.

9a8e267741e7c4874df8a1979539cfef Красиві жіночі зачіски на короткі волосся з круглим обличчям, окулярами, для повних і худеньких. ФотоКороткі зачіски можна доповнити є мати жіночі окуляри. Фото варіанти.

Також це можуть бути стрижки з зачесанной назад чубом. Не рекомендується робити об’ємні чубчика, якщо окуляри великі, а лоб високий і вузька середня частина обличчя.

Правила вибору стрижки по зростанню і комплекції

Головним правилом в перукарському мистецтві для високих дівчат є довжина волосся. Самою мінімальною довжиною вважається лінія, що досягає підборіддя, але не коротше.

Довге розпущене, випрямлене волосся візуально роблять фігуру довше, в цьому випадку підійдуть каскадні стрижки. Від дуже коротких зачісок слід відмовитися, так як вони візуально зменшують розмір голови і змінюють пропорції тіла, виглядають грубо.

Для невисоких дівчат хорошим рішенням будуть короткі зачіски:

 • боб;
 • прямий боб;
 • гарсон;
 • італійка.

746bff08cef0886b5dd16131597dc8bf Красиві жіночі зачіски на короткі волосся з круглим обличчям, окулярами, для повних і худеньких. Фото

Для повних жінок головним правилом є створення великого обсягу локонів, наприклад, добре виглядають середньої довжини хвилясте волосся в стрижках асиметричне каре і каскад. Слід уникати образу з гладкими пасмами без обсягу на маківці. Довжина волосся вважається найкращою, яка доходить до підборіддя.

Дівчатам худорлявої статури краще відмовитися від об’ємних стрижок. Оптимальним рішенням будуть гладкі випрямлені локони, наприклад, стрижка шапочка.

Правила вибору стрижки в залежності від віку

В юному віці можна робити експерименти зі стрижками, кольором волосся, щоб вибрати найбільш оптимальний варіант.

Для жінок, які бажають виглядати молодше стилісти дають наступні рекомендації:

 • Залишати чубок, вона приховує зморшки і візуально робить очі виразнішими.
 • Відмовитися від гладких укладок.
 • При дуже довгому волоссі не бажано робити зачіску «ракушка», так як це виглядає старомодно.

5e71e97e8333a4aa97f033da3964acd7 Красиві жіночі зачіски на короткі волосся з круглим обличчям, окулярами, для повних і худеньких. Фото

Вік Стрижка
20 років Різні варіанти
30-40 років Італійка, пікс. Бажано зачіски середньої довжини
40-50 років Градуйовані стрижки середньої довжини
50-60 років Рекомендуються короткі локони.

Ретро, каскад, гарсон, гаврош.

Короткі стрижки на тонкі волосся

Для тонкого волосся бажано вибирати короткі зачіски, які створять обсяг – це багаторівневі стрижки. Градуйовані або каскадні зачіски візуально збільшать обсяг і додадуть пишноти пасмам. Чубчика підходять ідеально рівною лінією або з рваною асиметрією.

Короткі стрижки на густе волосся

Короткі жіночі зачіски, фото яких в інтернеті можна знайти в різних варіантах, для густого волосся:

 • паж;
 • каре;
 • сессон;
 • гарсон;

4364edf068d52386a787a7d8f7845e48 Красиві жіночі зачіски на короткі волосся з круглим обличчям, окулярами, для повних і худеньких. Фото

 • під хлопчика.

Можна зупинитися на виборі асиметричної стрижки, в якій зробити акцент на чубку або бічних пасмах. Хорошим рішенням буде ступінчасті зачіски, при густих локонах виконується филирование волосся, яке зменшує густоту і полегшує їх розчісування.

Зачіски на кучеряве волосся

На кучерявих локонах цікаво виглядає асиметрія. Дуже короткі зачіски на кучеряве волосся не рекомендується робити, так як вони стають ще більш неслухняними. Оптимальним варіантом для такого типу волосся є стрижка боб-каре, аврора або гранж, в якій бажано робити чубок.

Кучерявим локонам протипоказано часте використання фена і прасок, тому бажано вибирати зачіски, які не будуть мати потребу в укладанні.

Правила укладання зачіски на коротке волосся

Найпоширенішим інструментом для укладання волосся є фен, але існує додаткові інструменти:

 • гребінець брашинг;
 • прасочка для волосся;
 • гребінець для начісування;
 • тунельна гребінець для створення об’єму.

Французька стрижка

Простим і повсякденним варіантом укладання є застосування пінки для волосся і подальша сушка феном.

12434f4468329203989d6215eda1aff7 Красиві жіночі зачіски на короткі волосся з круглим обличчям, окулярами, для повних і худеньких. Фото

Щоб локони випрямити використовується гребінець брашинг для короткого волосся.

Шапочка

Найлегшим способом укладання є підсушування локонів феном, потім нанесення гелю для стайлінгу. Волосся розподіляють пальцями, надається об’єм локонам. Якщо стрижка виконана професійно пасма приймуть потрібну форму.

Піксі

Для варіанта стрижки піксі з чубчиком бажано витягати кінці волосся утюжком з відтяжкою в бік. Якщо довжина волосся доходить до середини вуха, їх можна трохи підкрутити плойкою або праскою. Простим способом укладання буде нанесення гелю або мусу на локони, попередньо їх трохи підсушивши і зробивши трохи скуйовдженим.

Каскад

Стрижку каскад на коротке волосся можна укласти за допомогою фена і гребінця брашінга. Особлива увага приділяється потиличній і скроневій зоні, з яких і починається укладання локонів. Пасма краще підкручувати всередину. Після сушіння на кінці волосся можна нанести мус, і оформити локони у вигляді шматочків.

Каре

Коротка жіноча зачіска каре потребує щоденного укладання, інакше вона буде виглядати розпатланою і вже точно не такий, як на фото моделей у глянцевих журналах. Для цього волосся випрямляють за допомогою брашінга, також це можна зробити насадкою для фена «дифузор».

Щоб створити об’ємні і хвилясті локони, попередньо їх розчісують і наносять пінку для волосся. Далі з допомогою насадки дифузора волосся сушать.

Боб і боб-каре

Стрижки боб-каре необхідно створити прикореневій обсяг в потиличній зоні. Для цього використовують тунельну гребінець або по-іншому гребінець-скелет. Частина волосся в зоні верхівки необхідно зафіксувати затиском, щоб почати сушити нижні локони.

6c0cec08f89be4f8d6108281a9632a17 Красиві жіночі зачіски на короткі волосся з круглим обличчям, окулярами, для повних і худеньких. Фото

Далі гребінцем-скелет волосся біля коріння піднімають і сушать феном і так по всій голові. Нижні волосся підкручують з допомогою брашінга. Інший варіант укладання ефект мокрого волосся робиться за допомогою нанесення гелю на всі локони, потім розчісують їх пальцями або гребінцем з рідкими зубчиками.

Італійка

Одним з варіантів укладання стрижки італійка є сушка волосся феном і подальше випрямлення пасм праскою. Інший спосіб укладання виконується за допомогою лаку для волосся, фена і гребінця. Злегка вологі кінці пасом направляють у бік особи, а в зоні верхівки створюють об’єм за допомогою тунельної гребінця і фену, фіксують лаком.

Гарсон

Як правило, повсякденні укладання стрижки гарсон виконуються з використанням фена і гелю для волосся. У цьому варіанті волосся сушать в різному напрямку. Укладати можна за допомогою щипців злегка закручуючи кінці коротких волосся, а потім зафіксувати лаком.

Гаврош

Коротку стрижку гаврош можна укладати з використанням фена. Для створення недбалого стилю застосовують пінку або мус для волосся.

Аврора

Модним варіантом укладання стрижки аврора буде випрямлення пасм. Попередньо наносять термозахисної засіб для волосся. Хорошим рішенням буде повсякденна укладання з використанням пінки і фена. Волосся закручують всередину.

Дебют

У стрижці дебют локони можна завивати вгору з допомогою брашінга.

2e2e7a1922f12483cd3250e25db16c06 Красиві жіночі зачіски на короткі волосся з круглим обличчям, окулярами, для повних і худеньких. Фото

Для отримання об’ємної укладання використовують великі бігуді, після того, коли їх зняли волосся фіксують лаком.

Каприз

Зачіска каприз не вимагає великої уваги в укладанні. Найпростішим способом є сушка волосся і створенням недбалості із застосуванням воску або гелю. Пасма поділяють пальцями формуючи акуратний безлад.

Рапсодія

Рапсодія проста в укладанні, а також не вимагає відвідування стиліста кожні 2 тижні. Волосся можна укладати, створюючи обсяг з допомогою тунельної гребінця або роблячи кучеряве волосся. Для цього після миття голови необхідно нанести пінку і сушити волосся від коренів нахиливши голову вниз без використання гребінця. Потім висушити голову повністю, повернувшись у вихідне положення.

Сессон

Укладання сессон може виконуватися поширеним варіантом з використанням брашінга і фена. При укладанні кінців волосся, закручених всередину вийде класичний сессун. Укладання за допомогою праски буде складним варіантом з застосуванням великої кількості гелю або мусу для волосся.

Паж

У стрижці паж кінці волосся краще всього підкручувати у внутрішню сторону, створюючи об’єм біля коренів. Для більш стильного образу волосся розчісують тому з використанням гелю для локонів. Для виконання короткої жіночої стрижки звертають увагу не тільки на тип обличчя і волосся, але і на зростання і комплектації.

eda3e73434d01f9b24a814ab3e474894 Красиві жіночі зачіски на короткі волосся з круглим обличчям, окулярами, для повних і худеньких. Фото

Наприклад, такі стрижки не будуть гармонійно виглядати з худорляву статуру, це можна побачити на фото. Не рекомендується робити короткі стрижки, якщо на обличчі присутні дефекти у вигляді шкірних захворювань. Адже обираючи не довгі локони створюється акцент на зовнішності, яка стає в центрі уваги.

Оформлення статті: Анна Вінницька

Відео про модні стрижки для круглого обличчя

Стильні стрижки для повних жінок на короткі волосся:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради