Короткі стрижки на кругле обличчя. Фото для жінок з тонкими, кучерявими волоссям, чілкою

На кругле обличчя існує безліч коротких стрижок, які підкреслять його гідності, скорегують форму, замаскують можливі недоліки. Представлені фотографії зачісок допоможуть вибрати для себе відповідну модель.

Визначення круглої форми обличчя

Перш ніж вибирати стрижку необхідно визначити до якого типу належить особа.

Зробити це досить просто:

 • перед початком процедури волосся слід прибрати тому, зібравши їх у високий хвіст, стягнувши гумкою, можна надіти обідок або сховати волосся під шапочку для душу, якщо короткі пасма;
 • тепер необхідно встати перед дзеркалом;
 • озброївшись маркером або помадою обвести відображення свого обличчя строго по його контуру;
 • отримана фігура підкаже форму овалу.
 • 1c11c306d25b93c1757c52f6e509bd8d Короткі стрижки на кругле обличчя. Фото для жінок з тонкими, кучерявими волоссям, чілкою

  Головні відмінності кола – приблизно однакова довжина і ширина обличчя, вузьке підборіддя, низький лоб.

  При виборі стрижок необхідно враховувати деякі правила.

  • Прихильницям чілок слід відмовитися від рівних моделей. Краще всього зупинити свій вибір на косих, рваних варіаціях. Вони не будуть приховувати лоб.
  • Укорочені зачіски візуально подовжують овал. На це слід звернути увагу при виборі стрижки.
  • При створенні укладання необхідно розміщувати бічні локони так, щоб вони спадали на обличчя.
  • На потилиці пасма слід піднімати, роблячи начіс на прямих волоссі або скуйовджене завитки.
  • Хвилясті локони можливі тільки на маківці. Їх не варто концентрувати з боків.
  • Коротка стрижка це оптимальне рішення короткій шиї.
  • Не слід боятися кардинальної зміни зачіски. Їй можна надавати будь обсяг, різну форму. Новий імідж відверне увагу від круглої конфігурації овалу.

  Заборони для жінок і дівчат з круглим обличчям

  Необхідно враховувати всі нюанси вибору зачіски щоб не отримати розчарування від зіпсованого образу.

  ef7da60f98a21b976d1ec1f6ce014fe0 Короткі стрижки на кругле обличчя. Фото для жінок з тонкими, кучерявими волоссям, чілкоюУ статті наведено приклади з фото коротких стрижок на кругле обличчя.

  Жінкам, що володіє круглою формою обличчя слід уникати:

  • Локонів, кучерів незалежно від їх розміру. Вони не зроблять вигляд привабливим, а навпаки підкреслять великі вилиці.
  • Кучеряве від природи волосся краще випрямляти праскою, використовуючи захисні, фіксуючі засоби. Також не прийнятні хімічні завивки.
  • Укладання тому. Такий прийом ще більше виділить округлості особи. Тому краще відмовитися від зачесов.
  • Стрижки кулястих форм. Вони лише додадуть обсяг овалу.
  • Прямий проділ. Краще всього віддати перевагу бічній варіант або укласти пасма на одну сторону.
  • Повним круглолицим дівчатам не йдуть гладкі зачіски. Голова стає маленькою, порушуються пропорції фігури.
  • Слід відмовитися від локонів довжиною до підборіддя або плечей, якщо вони прямі. Такий стиль візуально розширює овал.

  Поширені помилки у виборі

  Коротка стрижка на кругле обличчя (фото зачісок допоможуть вибрати відповідну модель) буде виглядати гармонійно, стильно, якщо правильно адаптувати її до своєї зовнішності.

  ccc9b5e0597e6418d829ff541c50d297 Короткі стрижки на кругле обличчя. Фото для жінок з тонкими, кучерявими волоссям, чілкою

  Основні помилки неприпустимі при виборі моделей:

  • Не варто підкреслювати щоки. А значить, слід уникати коротких пасом, які доходять до очей. Також необхідно обережно ставиться до довгим локонам з рівними краями, обрамляющим овал.
  • Негарно виглядає зайвий обсяг з боків. Він утворюється при створенні каскадних стрижок, якщо филирование було проведено не достатньо ретельно. Особливо це проявляється на кучерявого локонах.
  • Рівні прямі чубчики з відсутністю филировки роблять обличчя значно менше, але ширше на вигляд.
  • При оформленні зачіски не слід все волосся зрізати рівно по одній лінії. Навіть якщо пасма дуже короткі або їх висота 10 – 15 див, необхідно дещо змінювати їх довжину.

  Особливості короткої стрижки на тонких пасмах

  Тонким локонам найбільше підійдуть короткі зачіски «на хлопчика». Вони можуть бути будь-якої конфігурації, їм не потрібна особлива укладання. Зазвичай такі волосся мають тендітну, ламкий структуру. Тому не бажано зайвий раз використовувати стайлінгові прилади.

  Основне завдання для подібних локонів – надати їм більш здоровий вигляд, пишність.

  Вдале рішення – стрижка гарсон або моделі з рваними кінцями, але тільки якщо пасма не загортаються назовні. Найчастіше волосся володіють такими особливостями. Відомо, що тонка текстура локонів і круглий овал важко поєднуються один з одним. Тому необхідно більш ретельно вибирати стрижку.

  Особливості короткої стрижки на кучерявих волоссі

  Кучеряві локони мають пористу, пухку структуру. Тому потребують регулярної корекції кінчиків. Цю обставину слід враховувати при виборі стрижки. Наприклад, витким пасмам категорично не підходить стрижка гарсон.

  22a2d095036d92689ba33b454979890f Короткі стрижки на кругле обличчя. Фото для жінок з тонкими, кучерявими волоссям, чілкою

  Модницям краще віддати перевагу зачісці:

  • пікс;
  • боб;
  • асиметрична модель;
  • фуете;
  • драбинка;
  • каре;
  • каскад.

  Підходить чубчик круглого обличчя?

  Круглолицим жінкам не дуже йдуть прямі рівні чубчика. Горизонтальний край тільки розширює лоб. А середня або довга пасмо, що закриває більшу частину овалу, робить його ще більш широким.

  Краще всього підійдуть різні довгі косі чубчика. Пасмо, зачесана на один бік, створить асиметрію, і горизонтальне напрям стрижки, що візуально витягне особа. Діагональна модель вдало поєднується практично з усіма зачісками, які мають градацію довжини крім класичного каре. Але стилісти не рекомендують вибирати його до круглого овалу.

  3f7c8a35451dd6d784b15cd1925971c2 Короткі стрижки на кругле обличчя. Фото для жінок з тонкими, кучерявими волоссям, чілкою

  Для решти стрижок скошена чубчик це найбільш актуальна модель. До того ж вона неймовірно зручна, її легко відростити, завжди можна укласти тому при бажанні. Ще одна непогана варіація – максимально коротка дугоподібна пасмо.

  Така висота візуально зробить вище лоба.

  Однак локони, розміщені в центрі повинні бути не більше 3 – 4 див. Обличчя трохи закриється з боків завдяки поступовому збільшенню чубчика в сторони. Поєднання з правильно оформленими пасмами спереду в зачісці дасть необхідний ефект. Що дозволить надати більш гармонійний вигляд формі овалу.

  Прихильницям навмисної недбалості сподобається рвана або глибоко філіруваний чубчик. Техніка виконання передбачає нашарування коротких і більш довгих локонів один на одного. Виходить незвичайний ефект, лінія стає не такий прямий, горизонтальній, а кругле обличчя виглядає значно краще.

  Така чубчик добре поєднується з помірною асиметрією. Наприклад, одна сторона пасма підстригають дуже коротко, з іншого боку – вона збільшується, потім плавно переходить в основне полотно зачіски.

  Стрижки для жінок з круглим обличчям

  Фото-підбірка далі в статті демонструє найбільш вдалі варіанти коротких стрижок на кругле обличчя. Це дозволить модницям легко підібрати собі гарну сучасну, жіночну зачіску.

  Каре з чубчиком

  Це найбільш актуальна, затребувана модель, яка має багато варіантів. Власницям тонкого волосся найбільше підійде градуйована, каскадна варіація, а також асиметрія, боб-каре.

  27ae6d52132cbada274962376f1f894b Короткі стрижки на кругле обличчя. Фото для жінок з тонкими, кучерявими волоссям, чілкою

  Дівчатам з круглим овалом, кучерявим, хвилястими локонами слід уникати занадто коротких стрижок. Їм підходять довгі моделі. Для всіх варіантів стрижок краще вибирати рвані, косі, асиметричні чубчика. Пасма можуть бути подовженими, укороченими, покладеними на бік.

  Каре без чубчика

  Подібна стрижка найбільш функціональна для дівчат з круглим типом особи. Прямі подовжені пасма маскують пухкі щоки. Проділ роблять по центру голови або збоку. Кінці пасом випрямляють, щоб вони не завивались. Їх висота повинна доходити до підборіддя. Зачіска цілком гармонійно виглядає на тонкій або хвилястою структурі.

  Стрижка боб

  Коротка стрижка на кругле обличчя (фото представлено далі у статті) відрізняється різноманітністю. Укладаючи Боб по-різному, можна щодня змінювати образ. Модель коригує форму овалу, маскує дрібні дефекти, а також візуально омолоджує його. Тому така стрижка йде жінкам за 40.

  Вона ідеально підходить дівчатам, які мають тонкі пасма. Особливо бездоганно виглядає її скуйовджена варіація. Також варто звернути увагу на подовжені кучері обрамляють овал, великі скошені чубчика.

  59446931277d729e43853cb78abb14af Короткі стрижки на кругле обличчя. Фото для жінок з тонкими, кучерявими волоссям, чілкою

  Боб на хвилястих локонах виглядає виразно, креативно. Найбільш вдалі варіанти:

  • Короткий. Підходить для молодих, струнких дівчат володіють тонкими рисами. Таку зачіску доповнюють косою або подовженої по краях чубчиком.
  • Подовжений. Добре виглядає в будь-якому віці. До нього роблять скошену, покладену на бік пасмо.
  • Асиметричний. Зачіска прикрасить юну особу, зрілу жінку. Її доповнюють такий же нерівномірною або діагональної чубчиком.
  • Градуйований. Таку стрижку легко укладати. Вона виглядає ніжно, витончено.
  • Багатошаровий. Оптимальний варіант для витких пасм. Він робить акуратніше густі локони, а тонке волосся більш легким.
  • З чубком і без неї. Така деталь не характерна для кучерявого боба, тому краще використовувати подовжену чубок плавно переходить в основну стрижку.

  Боб-каре

  Круглолицим дівчатам слід відмовитися від класичного варіанту зачіски. Краще віддати перевагу асиметричної або з подовженням стрижці. Такі моделі навіть без чубчика виглядають відмінно на тонких волоссі. Але при бажанні їх можна доповнити довгою покладеної на бік пасмом.

  Хвилястим локонам підійде стрижка з нерівномірними краями локонами висотою нижче підборіддя. Зачіски виконують без чілок або роблять подовжені, діагональні пасма.

  Авангард

  Жінки рідко вибирають неординарні зачіски. Зазвичай такі стрижки пофарбовані в яскраві кольори і оснащені чубчиками покладені на зразок хвилі. Ці незвичайні моделі роблять образи вишуканими, сексуальними. Їх виконують на волоссі різної структури, включаючи тонкі пасма і кучері.

  Асиметрія

  Коротка стрижка на кругле обличчя (фото наочно показують трендові моделі сезону) в асиметричному стилі для тонких прямих волосся гармонійно поєднується з рваною, діагональної чубчиком на одну сторону. Вона виглядає сучасно, стильно.

  Така зачіска підходить лише злегка кучерявим пасмам. Від неї варто відмовитися власницям тугих кучерявих локонів. Інакше доведеться їх постійно випрямляти стайлинговыми засобами. Що може завдати шкоди волоссю.

  857137737e96a53210788d86e36cbaaa Короткі стрижки на кругле обличчя. Фото для жінок з тонкими, кучерявими волоссям, чілкою

  Асиметрична стрижка не годиться для дуже укорочених або надмірно довгих локонів. Круглого обличчя підійде короткий варіант в багатошаровій техніці, де пасма зістригають «сходинками».

  Стрижка під хлопчика

  Зачіска вважається оптимальною для жінок мають тонкі волосся. Її добре доповнює рвана, асиметрична, покладена на одну сторону чубчик. Найкращий варіант це коли локони трохи прикривають вуха, що візуально подовжує овал. Серед хлоп’ячих стрижок для кучерявого волосся найбільше підходить гарсон, пікс.

  Градуйована стрижка

  Зачіска, оформлена рваними кінцями, робить тонкі пасма більш об’ємними, а витким локонам надає вишуканість, шарм. З нею відмінно поєднується така ж, асиметрична або зачесана на бік пасмо.

  Багатошарова стрижка

  Шарувата зачіска додає об’єм тонким пасом, а хвилясті локони зробить більш акуратними. Особлива техніка стрижки надає їм «жвавість», динамічність. Рідкісним волоссю більше всього підійдуть градуйовані, каскадні варіації. Їх поєднують з діагональними моделями або чубчиками, розчесаним на бік.

  Легка розтріпаність

  Зачіска в подібному стилі це швидше укладання. Її виконують дуже просто. Прямі волосся завивають за допомогою круглої щітки або брашінга. На кучеряві локони просто наносять невелику кількість мусу або лаку. Голову нахиляють вперед, волосся збивають руками, висушуючи феном.

  Шапочка

  Подібна стрижка підходить як густим, так і тонким волоссю. Вони набувають більш здоровий вигляд, виглядають виразно. Для її укладання використовують фен, праска, стайлиговые кошти. Жінкам з круглим типом особи слід вибирати варіант, доповнений подовженою, асиметричною чубчиком. Так як пасмо з округлим краєм тільки підкреслить кулясту форму овалу.

  8d11ba69578bb3f94dee0ff689a6b2bc Короткі стрижки на кругле обличчя. Фото для жінок з тонкими, кучерявими волоссям, чілкою

  Хвилястим локонам не потрібна додаткова укладання. Необхідно лише регулярно відвідувати перукаря, щоб вирівнювати контури зачіски. До стрижки підійдуть довгі, діагональні передні пасма.

  Томбо

  Для хуліганської стрижки не має значення структура волосся. Її виконують на прямих, тонких, кучерявих локонах. Вважається, що вона не підходить жінкам з круглим або квадратним овалом. Але можна вибрати варіант на основі боба доповнений, видовженої, асиметричною, косою чубчиком. Подібна деталь візуально подовжить округле обличчя. А кучерявим пасмам найкраще підійде середня довжина.

  Стрижки і способи укладання для жінок з подвійним підборіддям

  Коротка стрижка на кругле обличчя (фото далі в статті підкажуть, яку модель вибрати) з подвійним підборіддям виглядає цілком гідно, якщо грамотно підібрати підходящий варіант зачіски. Вона повинна візуально подовжити овал.

  Для цього існують деякі правила:

  • Слід віддавати переваги стрижок з короткою об’ємної верхівкою і передніми пасмами трохи нижче лінії скул. Вони повинна візуально подовжити овал.
  • Необхідно відмовитися від прямого проділу. Краще віддати перевагу бічній або асиметричний варіант.
  • Не варто вибирати рівний чубок. Оптимальним рішенням стане подовжена, нерівномірна, коса модель.

  50287fd67bacb820ffed1193fd71af8d Короткі стрижки на кругле обличчя. Фото для жінок з тонкими, кучерявими волоссям, чілкою

  Для жінок з пишними формами є кілька найбільш підходящих варіантів стрижки:

  • гарсон. Смілива зачіска, на яку вирішиться не кожна дівчина;
  • пікс. завзята стрижка робить образ віком;
  • напівбокс, підходить густим прямим локонам;
  • шапочка. Вона добре виглядає, якщо доповнено подовженою скошеної чубчиком;
  • боб. За такою зачіскою легко доглядати. Локони самі лягають красиво.

  Подібні зачіски підходять тонким і кучерявим пасмам.

  Їх слід укладати строго по формі:

 • Обсяг на потилиці створюють за допомогою великої круглої щоки, фена.
 • Далі подовжують передні пасма.
 • Чубок витягають, направляючи її вгору, а потім вперед.
 • З повним лицем найбільш виграшно виглядають пасма трохи приспущені на лоб. Вони нейтралізують пухкі щоки, роблять обличчя менш круглим. Але при цьому чубчика повинні бути трохи видовженими, укладеними навскоси, обов’язково профільованими. Для створення зачісок використовують муси, пінки, лаки, інші стайлінгові засоби та прилади.

  Варіанти для жінок після 30, 40, 50 років

  Для дівчат у віці 30 років підійде модель пікс, доповнена асиметричної або зачесанной на бік чубчиком. Не менш цікаво буде виглядати боб з подовженням або паж. Такі зачіски виконують на кучерявих, а також тонких локонах.

  2f8d932b4427f676e49eb45d4b10e7f0 Короткі стрижки на кругле обличчя. Фото для жінок з тонкими, кучерявими волоссям, чілкою

  Після 40 років зморшки, складки, інші зміни зовнішності замаскує каре, подовжений боб, асиметрична стрижка. Жінкам за 50 підходять ті ж стрижки що і для інших вікових груп. Але їм варто звернути особливу увагу на фарбування локонів, зменшення їх довжини.

  На кругле обличчя складно вибирати зачіски, так як воно має свої недоліки. Але вірно підібрані короткі стрижки кардинально змінять його. Це підтверджують барвисті фотографії голлівудських та російських кінозірок.

  Корисні відео про вибір короткої стрижки для круглого обличчя

  Модні короткі стрижки для круглого обличчя:

  Як підібрати стрижку для круглого особи:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради