Довге каре з чубчиком. Фото брюнетки, блондинки для круглого, овального, трикутного обличчя

Кому йде довге або подовжене каре з чубчиком

Довге каре має довжину на 10-15 см більше стандартного. Лінія зрізу – трохи вище плечей. Такий варіант підходить дівчатам, які бажають поступово відростити довжину, або тим, кому не підходять короткі стрижки.

Подовжене каре може бути багатошаровим, асиметричним, з різними видами чолок. Фотографії допоможуть підібрати стильний варіант стрижки і визначити, чи підійде вона по формі обличчя і кольоротипу зовнішності дівчини.

За кольоротипу зовнішності

Найкраще подовжене каре виглядає на темному волоссі – так акцентується увага на контрасті кольорів і чіткій формі стрижки. Тому стрижку особливо рекомендується кольоротипом «Зима» – світлошкірим дівчатам з чорними або каштановим волоссям.

Так само Каре підходить русявим і рудим дівчатам. А ось світлошкірим блондинкам (кольоротип «Літо») від такого варіанту краще відмовитися – незвичайна стрижка буде забирати на себе всю увагу. Ситуація змінюється, якщо мова йде про світле або платиновому блонд і смаглявою шкірі. Ще один вдалий варіант – зробити темну розтяжку на коренях волосся.

За кольором волосся

Довге каре з чубчиком (фотографії це добре підкреслюють) стильно виглядає на волоссі практично будь-якого кольору. Темні тони (чорний, каштановий, темно-русявий) підкреслює геометрію стрижки. Каре на волоссі, пофарбованих у техніці «омбре» або «шатуш» буде виглядати більш об’ємним і структурним.

За формою обличчя

Якщо волосся ідеально прямі, подовжене каре підійде власницям витягнутої форми обличчя:

 • овальної;
 • ромбовидної;
 • прямокутної.

357bd2e2acc95518f29564238fb53f62 Довге каре з чубчиком. Фото брюнетки, блондинки для круглого, овального, трикутного обличчя

В інших випадках рівний зріз підкреслить його ширину.

При кучерявого або хвилястих волоссі таку стрижку можуть собі дозволити і дівчата з круглим або квадратним обличчям – обсяг візуально змінить пропорції. Каре з чубчиком підходить не для всіх. Стрижка підходить дівчатам з круглим широким особою або маленьким чолом.

Види каре на довге волосся із чубчиком

Варіації подовженого каре відрізняються формою і текстурою. Різниця полягає в вигляді зрізу (прямий, косий, асиметричний) і в оформленні полотна волосся (філіровка, градуювання, «каскад»). Нижче на фото представлені найпопулярніші варіанти довгого каре.

Класичне подовжене каре

Стрижка виглядає також, як і звичайне каре, але довше. Як правило, межа стрижки закінчується трохи вище лінії плечей. Зріз – під невеликим кутом. Класичне подовжене каре симетрично, не має «ярусів». Це самий універсальний варіант каре, потребує мінімальної укладки.

Подвійне подовжене каре

Подвійне каре – стрижка з декількома шарами. Перший, верхній зріз виконується на рівні потилиці. Другий – у лінії плечей. При филировке перехід між шарами не видно. Найчастіше при подвійному подовженому каре кінчики волосся укладаються до лиця і обрамляють овал. Стрижка виконується без чубчика, або з довгою чубчиком набік. Підходить будь-якій формі обличчя.

Подовжене каре з довгою чубчиком

Довгу чубок найчастіше роблять в поєднанні з прямим подовженим каре. Як правило, майстер робить бічний проділ і вкорочує пасма, які знаходяться ближче до лиця. В результаті виходить «чубчик» довжиною 10-15 див Така стрижка підходить будь-якого типу особи: візуально стрункішою і «витягує» овал.

Довгий «Боб-каре»

«Боб» – одна з класичних варіацій каре, поступається популярності тільки прямого зрізу. У профіль зріз стрижки виглядає косим. Різниця між передніми пасмами і потилицею може становити до 20 див. Пасма у особи можуть досягати довжини до грудей.

31480a0cab7bbacedb1a8a1ea19a50aa Довге каре з чубчиком. Фото брюнетки, блондинки для круглого, овального, трикутного обличчя

Подовжений боб однаково добре виглядає як на прямих, так і на кучерявих волоссі. Як і пряме каре, потребує мінімальної укладки – важливо зберегти обсяг на маківці. Може носитися з центральним і бічним проділом. Підходить для особи будь-якої форми.

Асиметричне каре

Асиметрія – хороший спосіб «освіжити» стрижку. Найчастіше асиметричне каре має бічний проділ. Ззаду волосся мають діагональний зріз. Довжина з одного боку на 5-19 см більше, ніж з іншого.

В радикальних варіантах одна сторона выбривается в районі скроні або повністю. У більшості випадків частина більш коротких волосся заправляється за вухо. Стрижка підходить дівчатам з видовженим обличчям і гострим підборіддям. Кругле обличчя стане візуально більш широким і повним.

Градуированное

Довге каре з чубчиком, фото якого часто показують майстрам, можна виконати в техніці «градуювання». Вона додасть стрижці текстуру.

50c087f332bae0e1c6c99584fc1c1bfb Довге каре з чубчиком. Фото брюнетки, блондинки для круглого, овального, трикутного обличчя

Особливості стрижки:

 • У градуйованого каре нерівний зріз, волосся підстрижені багатошарово.
 • У цій техніці пасма вибираються хаотично, завдяки чому з’являється «обсяг».
 • Із-за гри світла і тіні волосся стає візуально більше.
 • Верхній шар – найкоротший. Він закінчується приблизно на рівні вух. Далі, в залежності від довжини, йде ще 3-4 шару.

Подовжене градуированное каре підходить тільки для прямих волосся і не вимагає складної укладання. Досить витягнути волосся феном.

Каре-Каскад

Довге каскадне каре схоже з градуйованим. У цій варіації шари мають не «рваний», а плавний і непомітний перехід. Верхній шар – довгий, майже до потилиці.

Таке каре можна укладати на брашинг, обробляючи кожен шар окремо. Каре-каскад часто поєднується з подовженою косою чубчиком. Підійде для прямого волосся. Особливо ефектно, як на фото, так і вживу виглядає з технікою фарбування «шатуш».

Пряме каре

Схоже з класичним подовженим каре. У профіль зріз виглядає абсолютно прямим, що візуально збільшує густоту волосся. Особливо добре виглядає на волоссі темного кольору: чорного, темно-русявого, каштанового.

3645ce1ae52770f083d2e56d46bebd52 Довге каре з чубчиком. Фото брюнетки, блондинки для круглого, овального, трикутного обличчя

З-за чіткої геометричної форми рекомендується власницям прямих від природи волосся. Стрижку можна зробити і на кучерявих, однак потрібно щоденне випрямлення праскою.

Каре «на ніжці»

Каре «на ніжці» – одна з класичних моделей стрижок, актуальна не одне десятиліття. Ззаду зріз йде вище лінії потилиці. Під зрізом знаходиться «ніжка» – волосся довжиною від 3 до 1 див. Чим ближче вони розташовані до задньої поверхні шиї, тим менше їх довжина.

Лінію росту волосся можна залишити природною, або оформити бритвою – у вигляді клину або орнаменту. Така стрижка візуально подовжує шию. Каре «на ніжці» підходить дівчатам з вираженими вилицями, лінією щелепи і підборіддя. Не рекомендується людям з повним обличчям.

Каре типу «куля»

У цьому випадку використовується техніка, схожа зі стрижкою «боб». Нижній шар волосся – ступінчастий, плавно укорачивающийся від потилиці до шиї. Верхні пасма від маківки більш також вкорочені. Таким чином створюються округлі контури стрижки. Зробити каре-куля можна на волосся завдовжки на 2-3 см нижче лінії щелепи.

ace3abb16f323d1e279239f7d219e873 Довге каре з чубчиком. Фото брюнетки, блондинки для круглого, овального, трикутного обличчя

Така стрижка підходить дівчатам з довгою тонкою шиєю, трикутної або ромбовидної формою обличчя. Не підходить власницям великого підборіддя або круглого особи з повними щоками.

Довге каре для кучерявого волосся

Для того, щоб отримати рівний геометричний зріз, жінкам з кучерявим волоссям доведеться щодня випрямляти їх праскою. Для такої структури більше підходить каскадне або «боб-каре. Локони підкреслюють об’єм волосся і вдало обігрують асиметрію.

29d0007282e4f06c1be3ecbfddbf1b4d Довге каре з чубчиком. Фото брюнетки, блондинки для круглого, овального, трикутного обличчя

При стрижці кучерявого волосся майстер порадить форму каре, яку не потрібно укладати феном, праскою або плойкою. Стрижка буде виглядати добре в будь-який час.

Каре на подовження для густого волосся

Густе волосся – кращий матеріал для подовженого каре.

На таких волоссі особливо добре виглядають оригінальні стрижки:

 • асиметричне каре;
 • каре «на ніжці»;
 • довгий «боб»;
 • каре з короткою прямою або косою чубчиком.

d52e66e7155db728df7c4d2c335c7d71 Довге каре з чубчиком. Фото брюнетки, блондинки для круглого, овального, трикутного обличчя

Коротка стрижка – хороший спосіб заощадити час на миття, сушіння і укладання густих волосся. Незвичайне рішення для каре на об’ємних щільних волосся – «приховане фарбування». При цій техніці забарвлюється нижній шар волосся у потилиці. Ззаду фарбування зовсім непомітно, поки волосся не зібрані в зачіску.

На тонких волоссі

Проблема тонких волосся в тому, що вони не підкреслюють форму каре. Коротка стрижка лише підкреслить відсутність об’єму. У цьому випадку рекомендується каскадне подовжене каре – багатошаровість візуально збільшить густоту. Інший варіант – локони на каре, які також відвернуть увагу від недоліку об’єму.

Особливості стрижки з чубчиком

Каре і чубчик – часті «супутники». Подібні зачіски носили у Стародавньому Єгипті ще тисячі років тому. На даний момент мода на каре не змінилася – в моді ті ж можливості, що і 10 років тому. А ось ситуація з чубчиками зазнала змін. Найактуальніші варіанти 2019-2020 роки представлені нижче.

Варіант з прямою чубчиком

Чубчик з прямим зрізом – це класичний варіант. Вона поєднується з чіткими геометричними каре і краще всього виглядає на прямих волоссі. Така чубчик «обважнює» особа, тому підходить дівчатам з акуратними тонкими рисами.

08d63eae9e4e113fa4790bc820aada5f Довге каре з чубчиком. Фото брюнетки, блондинки для круглого, овального, трикутного обличчяНа фото представлені приклади довгого каре з чубчиком.

Пряма чубчик допоможе заховати високий лоб і візуально скоректувати форму черепа. Вона не рекомендується круглолицим дівчатам, власницям маленького лоба і масивного носа.

Каре з косою чубчиком

Довге каре з чубчиком, фото якого часто миготять в модних журналах, можна обіграти косою чубчиком. Її характеристики: асиметрична, з різницею довжини в 1-4 див. Вона може мати прямий зріз – він візуально збільшує густоту волосся, але робить обличчя ширше. Більш сучасний варіант стрижки – філіруваний довга чубчик, покладена до скронь.

Вона закриває лоб лише частково і тому не змінює пропорцій.

У поєднанні з каре коса чілка робить форму голови більш округлої і пом’якшує грубі риси обличчя. Краще виглядає плавний перехід чубчика в каре з видовженими передніми пасмами.

Стрижка з рваною чубчиком

Рвана чолка має нерівномірний зигзагоподібний зріз. На відміну від прямого варіанта, вона не «гальмує» обличчя і робить погляд відкритим і розкритим. Рекомендується як альтернатива прямій чубку для круглолицих або повних дівчат. Підходить будь-якій формі обличчя. Добре поєднується з подовженим каре на кучеряве волосся або градуйованим.

Зачіска з короткою чілкою

Оригінальна стрижка, часто зустрічається серед молодих дівчат і професійних моделей. Коротка пряма чубчик однозначно не підходить дівчатам з великим лобом або масивною щелепою. Стрижка «обрамляє» овал обличчя і привертає увагу до цих зон. Також від подібної ідеї варто утриматися дівчатами з пухким особою.

Відповідна зовнішність для каре з короткою чілкою – кругле або ромбовидное обличчя з гострим підборіддям і високими вилицями. Особливо добре стрижка виглядає на прямих темному волоссі, однак набирають популярність варіанти у незвичайних кольорах (сірому, рожевому, синьому).

f3ae5c76b8e3e886d8583bb65580e892 Довге каре з чубчиком. Фото брюнетки, блондинки для круглого, овального, трикутного обличчя

Нижче представлена порівняльна таблиця варіантів довгого каре для різних типів особи:

Підходить для: Не підходить для:
Пряме подовженої форми особи;

прямих волосся.

круглого обличчя.
Каскадне широкого особи. густого волосся.
«Боб» всіх типів.
«На ніжці» особи з високими вилицями і гострим підборіддям. жінок з вираженим подвійним підборіддям.
«Куля» трикутна і ромбовидна форма обличчя. кругле обличчя;

великий підборіддя.

З прямою чубчиком овального особи;

великого чола.

круглого обличчя.
З косою чубчиком всіх типів.

Таким чином, самою універсальною варіацією довгого каре є «Боб» – стрижка з укороченими волоссям в зоні потилиці і видовженими у особи пасмами. Ця зачіска підходить для круглого і витягнутого обличчя, округлих, пухких, гострих і масивних рис.

Варіанти укладання та аксесуарів

Подовжене каре не вимагає особливої укладання – досить висушити волосся і розчесати у ледь вологому стані. Якщо стрижка симетрична, можна укласти на бік або зробити косий проділ. Частину можна зафіксувати шпильками, заправити за вухо або зробити кіску вздовж голови.

Сама модна зачіска 2019-2020 роки – кучері або хвилі на подовженому каре. Така укладка візуально витягує обличчя і збільшує густоту волосся. Потрібно циліндрична або конусоподібна плойка з діаметром 25-40 мм

afde227720628a38644379caf6654f20 Довге каре з чубчиком. Фото брюнетки, блондинки для круглого, овального, трикутного обличчя

Пасма поділяються на кілька секцій, а потім по черзі накручуються на температурі 180 °C. Для збереження кучерів необхідно розчесати пальцями, для м’яких «голлівудської» хвилі – розчесати плоскої гребінцем. Каре з довжиною до плечей можна укласти на брашинг – круглу щітку-гребінець. Пасма укладаються в напрямку від обличчя.

Власницям каре доступні всі аксесуари, що і довговолосим дівчатам:

 • обідки;
 • пов’язки на голову;
 • заколки «фліп-флоп» і «крабики».

При довжині каре нижче лінії щелепи можна робити модні пучки на маківці або «Мальвінкі».

Довге каре з чубчиком підходить для всіх дівчат. Головне – підібрати підходящий варіант. Насамперед, необхідно визначитися з пропорціями особи: довжиною і шириною. Далі – визначити найбільш акцентні, великі зони. Виходячи з цього підбирається ідеальна форма. Вподобане фото можна показати майстрові, щоб він точно зрозумів вимоги і реалізував задумане в найкращому вигляді.

Відео про довгому каре

Як стригти каре на подовження:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради