Як відіпрати сперму: магазинні засоби і домашні

Плямовивідники або народні методики із застосуванням бензину, гліцерину, мильних розчинів допоможуть відіпрати сперму від одягу або інших предметів. Прання проводиться тільки водою, температура якої не перевищує 40 градусів, щоб не погіршити ситуацію. Для шовкових та інших делікатних речей застосовують тільки щадні засоби, пляма не треться щіткою і переться в спеціальному режимі. Щоб убезпечити себе і знизити ризик пошкодження тканини, краще віддати її в хімчистку.

7e40434d719db358c7f04cb3dc36b009 Як відіпрати сперму: магазинні засоби і домашні

Магазинні засоби

Вивести засохлу сперму допоможуть плямовивідники різних торгових марок. Можна застосовувати продукцію Dr. Beckmann, FROSCH, Amwey, Scala, Udalix. Речовина RINGUVA продається зі щіткою на кришці, що дає можливість додатково почистити тканина. Найчастіше використовується Sil і VANISH. Можна скористатися послугами хімчисток, які допоможуть правильно підібрати хімію для видалення і не пошкодити матеріал. Сперма складається з білка, тому її перуть тільки холодною водою, так як під гарячої він може згорнутися і відмити вже не вдасться. Досить трохи потерти щіткою, у якій м’яка щетина, і замочити в розчині порошку на 2 години, а потім попрати в машинці при 30 градусах.

Важливо пам’ятати, перед застосуванням потрібно уважно вивчити склад засоби і переконатися, що воно не зіпсує одяг.

Домашні кошти

76da481c4d5257ef10d39ed77de79ee8 Як відіпрати сперму: магазинні засоби і домашніПрепарат, який завжди можна знайти в будь-якій домашній аптечці.

З підручних методів підійдуть:

  • бензин, гліцерин і спирт;
  • крохмальна паста;
  • сода;
  • нашатирний спирт;
  • оцет;
  • панкреатин;
  • миючий засіб.

У першому випадку бензин наноситься на пляму і протирається тканинною серветкою, потім чиститься гліцерином і спиртом. Делікатні тканини бензином не обробляються. Шовковий одяг покривають крохмальної пастою (крохмаль з водою 2:1) і залишають до того моменту, поки вона не засохла. Далі масу потрібно зчистити ножем або лопаткою і прополоскати в мильному розчині, додаючи оцет. Сода або нашатирний спирт допомагають видалити плями від сперми з кров’ю.

Замочити кольоровий одяг можна в соляній рідини (4 ст. л. на 1 л води) і потім прополоскати під проточною водою. Повернути потрібний зовнішній вигляд лляної тканини допоможе нашатир, з його допомогою також можна вивести кров. Одним із сильних народних методів є змішування «Гліцерину» — 0,5 ч. л., «Панкреатину» — 1 г на 1 ч. л. води. Паста наноситься на пляму і через 2 години змивається. Мильний розчин можна виготовити з 0,5 ст. л. миючого засобу на 2 л води.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради