Теми для розмови з дівчиною по листуванню в Вк, телефоном, на першому побаченні. Список питань, якщо вже не про що говорити, цікаві, смішні

У багатьох молодих людей виникають проблеми при виборі відповідних тем для розмови з дівчиною. Іноді, спілкуючись по листуванню або на побаченні, з’являється відчуття незручності. Здається, що співрозмовниці нудно або вона не відчуває позитивних емоцій від зачепленій тематики. Щоб такого не відбувалося, рекомендується використовувати кілька корисних порад.

Як правильно почати спілкування з дівчиною

Потрібно враховувати, що дівчата не люблять нав’язливість і надмірну відвертість, яка межує з вульгарністю. Особливо це стосується перших бесід і знайомства. Тому почати спілкування з компліменту.

Наприклад, можна оцінити гарну посмішку дівчини, очі або похвалити її за те, як вона стильно одягається або робить макіяж. Зрозуміло, не варто говорити дівчині щось на кшталт: «Який у вас гарний грецький ніс» або схожі завуальовані саркастичные жарти.

У деяких ситуаціях спрацьовують яскраві дії, однак вони повинні дійсно бути несподіваними або зацікавити. Наприклад, можна підійти до ситуації з гумором. Перебуваючи поруч з метро, запитати у вподобаній дівчині, як пройти до найближчого метро.

42e3b944afbb732883e6e8aa07abe765 Теми для розмови з дівчиною по листуванню в Вк, телефоном, на першому побаченні. Список питань, якщо вже не про що говорити, цікаві, смішні

Зрозуміло, вона розсміється, вказавши на що стоять поруч будівлі з великої літери «М». Після цього можна буде набагато простіше продовжити спілкування.

Потрібно враховувати, що на першій стадії знайомства люди дуже обережні по відношенню один до одного і намагаються тільки дізнатися основну інформацію.

В цей час найчастіше задають стандартні запитання про навчання, хобі, мрії, про улюблених домашніх тварин або про те, які вихованці були у дівчини в дитинстві. Після першого знайомства важливо справити гарне враження, тому комунікація повинна бути побудована гранично правильним шляхом.

Навіть якщо люди самі по собі володіють різними поглядами на життя, у них все одно знайдуться якісь спільні точки дотику, які переростуть у взаємний інтерес.

Як знайти тему для спілкування

Коли чоловіки розмовляють між собою, у них ніколи не виникає проблем з тим, щоб знайти правильну тему, але як тільки в приміщенні з’являється симпатична дівчина, то відразу ж всі губляться і не знають, що сказати.

Психологія пояснює, що це обумовлено дуже довгим часом, коли жінки і чоловіки надто відрізнялися соціальної позиції і статусу. Сьогодні ці відмінності майже непомітні, тому жінки можуть підтримати будь-яку розмову, він буде торкатися політики, кулінарії або водіння автомобіля.

Краще всього вибирати тему в залежності від ситуації. Наприклад, можна дізнатися у дівчини, де вона працює, і, виходячи з цього, підібрати тематику. Якщо вона працює кондитером, то з нею не варто розмовляти на теми, які найбільше близькі інженерові, і навпаки.

dd01be389a98ba1db0c06e670fb9c8e0 Теми для розмови з дівчиною по листуванню в Вк, телефоном, на першому побаченні. Список питань, якщо вже не про що говорити, цікаві, смішні

Дізнавшись професію та хобі людини, дуже легко підібрати тему для спілкування. У юриста можна запитати рада, а кулінара уточнити рецепт самого смачного десерту.

Потрібно розуміти, що якщо дівчина також зацікавлена в спілкуванні, вона намагатиметься підтримати практично будь-яку тему. Однак дуже важливо не допускати тим, які можуть бути сприйняті неправильно. Тому не варто заводити вульгарні теми. Тоді дівчина вирішить, що молодий чоловік налаштований несерйозно і припинить з ним будь-яке спілкування.

Відповідні теми

Є кілька тем для розмов, які можна розділити на категорії в залежності від їх настрою.

Серйозні

До серйозних тем варто віднести плани на майбутнє, а також моральні принципи молодої людини. Вже на першому етапі знайомства жінку завжди цікавить, наскільки серйозно налаштований потенційний партнер. Якщо чоловік планує лише скороминущий роман, то повідомляти про це не варто.

93a0c39db51a217984852d312d7a88a8 Теми для розмови з дівчиною по листуванню в Вк, телефоном, на першому побаченні. Список питань, якщо вже не про що говорити, цікаві, смішніУ статті наведено приклади тем для розмови з дівчиною по листуванню.

Також дівчину налякає заяву про те, що хлопець планує одружитися завтра і відразу завести дітей. Тому інформацію потрібно подати нейтрально, щоб скласти про себе гарне враження, але при цьому не здатися нав’язливим.

Можна розповісти про те, як чоловік коли-небудь планує завести сім’ю, що для нього це є важливим життєвим етапом, до якого він ставиться з належною серйозністю і відповідальністю. Також треба поцікавитися планами і мріями самої дівчини. Представниці прекрасної статі цінують чоловіків, які виявляють у бесіді консерватизм і не переходять меж дозволеного.

Веселе

Багато людей дивляться комедії і з радістю їх обговорюють. Якщо дівчина не є прихильницею такого кіно, то в цьому випадку можна розповісти який-небудь момент своєї біографії, якою був доволі мішаним. Але, не варто згадувати моменти, в яких чоловік виглядав зовсім непривабливо. Досить якоюсь легкою безглуздій ситуації.

8346d632bfc5c0b6e0d3152261c4e254 Теми для розмови з дівчиною по листуванню в Вк, телефоном, на першому побаченні. Список питань, якщо вже не про що говорити, цікаві, смішні

Наприклад, можна розповісти, як випадково переплутав таксі і опинився в іншому місті. Бажано, щоб історія закінчувалася якимось висновком. Якщо чоловік вміє визнавати свої помилки, то це дуже цінують жінки. Тому не варто соромитися говорити про те, що молодий чоловік у минулому вчинив неправильно, але тепер таких помилок не робить.

Прикольна

Теми для розмови з дівчиною по листуванню можуть бути несерйозними і смішними. Можна обговорити якогось веселого блогера або комедійне шоу. Сьогодні інтернет рясніє різними мемами та іншими смішними картинками, якої можна відправити і дівчині в повідомленні.

Якщо вже не про що говорити

Іноді бувають моменти, коли здається, що всі теми вже стільки разів обговорювалися. Більше не про що говорити. В цьому випадку можна використовувати безпрограшні теми, які завжди будуть актуальними.

Насамперед, можна поспілкуватися про те, що відбулося за день, запитати у дівчини, що у неї нового. Варто обговорити погоду або ситуацію в країні. Також можна створити разом якусь фантазію. Наприклад, можна запропонувати дівчині подумати, що було б, якби люди навчилися літати, як виглядав би світ сьогодні.

Можна придумувати різні ситуації. Розглянути приклад якого-небудь фільму і поцікавитися, як вона оцінює можливість подібного сюжету в реальності. Такі теми затягують, вони дуже цікаві, веселі і дозволяють людям розкритися.

Про що говорити з дівчиною?

Все залежить від умов, при яких відбувається спілкування. Як правило, на перших порах розмови ведуться по телефону або в соціальних мережах.

По телефону

При розмові по телефону не можна розмовляти занадто голосно або, навпаки, тихо. Тембр повинен бути приємним, так як всім відомо, що будь-якій людині подобається слухати красиві голоси. При розмові по телефоні можна також похвалити приємний голос дівчини, а далі продовжити спілкування. Тематики розмов можуть бути самими різними.

68ac5bac9a0d5c249708aaca6fa5db10 Теми для розмови з дівчиною по листуванню в Вк, телефоном, на першому побаченні. Список питань, якщо вже не про що говорити, цікаві, смішні

Однак при розмові по телефону потрібно бути уважним, оскільки при виникненні паузи з’явиться сильна незручність і продовжити бесіду буде складніше. Тому перед тим, як набрати номер телефону дівчини, краще відразу підготувати декілька основних тематик і додаткових тем на випадок, якщо зависне пауза.

В інтернеті, під ВКонтакте

Теми для розмови з дівчиною по листуванню підбирати потрібно також обережно, щоб не викликати у співрозмовниці неприємних емоцій. Інтернет зручний тим, що при необхідності можна доповнити свою промову яким-небудь наочним матеріалом, наприклад, надіслати посилання на зображення або відео.

Якщо спілкування ведеться через соціальні мережі, то можна поцікавитися, де була зроблена та чи інша фотографія. Дівчина із задоволенням розповість, де саме вона сфотографувалася і можливо доповнить історію цікавими фактами.

Якщо немає, то можна запитати про це. Наприклад, на фото вона стоїть на тлі Ейфелевої вежі. Це відмінний привід запитати, як їй сподобалося у Франції, що привернуло її в цій країні більше, які французи і багато інші питання, які дозволять підтримати повноцінну бесіду.

774674910aa798f58adf764ade2bfe2b Теми для розмови з дівчиною по листуванню в Вк, телефоном, на першому побаченні. Список питань, якщо вже не про що говорити, цікаві, смішні

Соціальна мережа дозволяє спілкуватися набагато простіше, так як сучасні месенджери наповнені смайликами, картинками, які відображають емоції, листівками, стікерами. Вони дозволяють робити спілкування більш невимушеним і більш точно передавати емоції, які відчувають люди в момент спілкування.

Не зайвим буде вивчити інформацію, надану дівчиною в її профілі. Виходячи з отриманих даних, можна знайти багато тем для розмов.

Приклад інформації в профілі ВК Яку вибрати тему для бесіди
На фото дівчина з кішкою на руках. Коти, тварини. Можна попросити поради для правильного вибору кота. Уточнити особливості породи вихованця дівчини. Також можна поговорити про організації, що займаються захистом тварин. Запропонувати цікавий фільм з тваринами або кумедні ролики з серії simon’s Cat.
У розділі Інтереси вказана рок-музика. Якщо стиль музики збігається з тією, яку слухає молодий чоловік, то можна відправити повідомлення у вигляді аудіозапису та запитати думку співрозмовниці про ту іл іншої групи. Розповісти про свій досвід походу на музичний концерт. Запитати про біографії учасників групи та інше.
В якості хобі вказана йога. Можна чесно зізнатися, що хлопець ніколи не займався йогою, але йому було б цікаво більше дізнатися про цьому напрямку.

У будь-якому випадку потрібно по максимуму використовувати всю інформацію, а також фотографії надані в записі самій дівчині. Фактично кожен користувач сам надає теми, на які йому буде цікаво розмовляти. Тому варто звертати на це увагу.

А ось якщо дівчині на «стіні» у ВК активно пише інший шанувальник, то загострювати на ньому увагу не варто. Тим більше не можна питати у дівчини, хто це такий і проявлятися ознаки ревнощів. Це тільки відштовхне на перших порах.

Якщо дуже хочеться дізнатися, кого з себе представляє потенційний конкурент, можна поставити питання в жартівливій формі. Наприклад, «Ну ось, тільки я зібрався одружитися, і забирають прямо з-під носа». Важливо, щоб гумор був зрозумілий, а не образливий і не виглядав, як прояв слабкості.

На першому побаченні

Теми для розмови з дівчиною на першому побаченні підібрати складніше, ніж при спілкуванні по листуванню. Але зате, це прекрасна можливість налагодити візуальний контакт, що також важливо на перших порах спілкування. На першому побаченні потрібно максимально урізноманітнити розмови. Не варто тільки жартувати або, навпаки, бути занадто серйозним.

837cc6a4f4aabe81bb991b09f339f295 Теми для розмови з дівчиною по листуванню в Вк, телефоном, на першому побаченні. Список питань, якщо вже не про що говорити, цікаві, смішні

Будувати спілкування рекомендується за наступним алгоритмом:

  • Насамперед, необхідно похвалити зовнішній вигляд дівчини, подарувати квіти, або зробити приємний комплімент. З квітами і подарунками краще діяти в залежності від того, де буде відбуватися побачення. Наприклад, якщо вручити дівчині величезний букет троянд і великого плюшевого ведмедя, а потім запропонувати піти в кіно і прогулятися по парку, то їй буде незручно постійно тримати в руках квіти та іграшки.
  • Після цього, щоб ніхто не відчував себе напруженим, можна почати розмову з якоїсь кумедної історії або випадки з життя.
  • Далі поступово варто перейти до професійної зайнятості. На цьому етапі можна поговорити про свою роботу, запитати про те, чим займається дівчина, чим вона займалася до цього. Подобається їй її робота.
  • Після цього можна знову перейти на більш відсторонену тему і поговорити про захоплення. Наприклад, як саме дівчина проводить вільний час, які у неї хобі. Можливо, вона займається якимось спортом або вивчає якусь цікаву літературу.
  • Після даної тематики можна переходити до теми близьких людей. Варто дізнатися про її рідних людей, друзів.
  • На заключному етапі бесіди варто обговорити майбутні плани. Уточнити, які цілі перед собою ставить дівчина і обов’язково розповісти про своїх.

Як правильно побудувати діалог?

Для того, щоб не допускати появи пауз, потрібно відразу ж підготувати кілька запасних тематик для спілкування. Якщо навіть вони закінчилися, то завжди можна викрутитися, розповівши цікавий науковий факт.

Наприклад, якщо молода людина сидить в кафе з дівчиною, п’є каву і повисла пауза, то можна розповісти, що насправді винахідник пакетиків цукру не припускав, що їх будуть надривати, він хотів, щоб їх розламували навпіл. Коли він дізнався, що його винахід так і не почали використовувати як треба, то він не зміг з цим змиритися і покинув цей світ.

4cb67cbbeb68ecc4fdfe43502ea69dda Теми для розмови з дівчиною по листуванню в Вк, телефоном, на першому побаченні. Список питань, якщо вже не про що говорити, цікаві, смішні

Це цікавий факт, який справляє враження. З’являється тема для розмови. Можна запропонувати спробувати розламати пакетики цукру, як планував їх винахідник, щоб вшанувати його пам’ять. Така тема дозволяє не тільки заповнити паузу, але і демонструє, наскільки всебічно розвинена молода людина.

Важливо постійно підтримувати розмову і не допускати занадто довгих монологів з боку чоловіка.

Дівчині також хочеться дізнатися щось про потенційного партнера. Про себе розповідати потрібно, але не занадто довго, щоб співрозмовниці не стало нудно. Ні в якому разі не можна перебивати дівчину або проявляти неповагу до того, що вона говорить. Тому телефон і зовсім не варто діставати і класти на стіл.

Як цікаво розповісти про себе?

Теми для розмови з дівчиною по листуванню – це не єдине, що потрібно підготувати заздалегідь. Також рекомендується ще до побачення вирішити, що чоловік буде розповідати про себе, адже подібне питання гарантовано виникне. Тому краще скласти цікаву розповідь заздалегідь. Не варто прикрашати себе або брехати.

Дівчата дуже добре бачать брехню, тому є ризик, що вона розчарується і вирішить, що перед нею несерйозний молодий чоловік, який складає про себе неправду тільки, щоб пустити пил в очі. Потрібно бути гранично чесним, але не розповідати про себе незручних фактів, які можна віднести до категорії фіаско чи ганьби.

Розповідь про себе має бути динамічним і різних. Тому не варто занадто сильно заглиблюватися в якісь драматичні події або, навпаки, розповідати про речі, які можуть викликати огиду. Можна розповісти про батьків, дитинство, шкільні роки.

4ecda3afc69a2ef0ab57225a696bc24f Теми для розмови з дівчиною по листуванню в Вк, телефоном, на першому побаченні. Список питань, якщо вже не про що говорити, цікаві, смішні

Бажано охопити кожен період життя, але не зациклюватися на ньому надто сильно. Чим більше люди дізнаються про життя співрозмовника, тим швидше вони починають відчувати себе комфортно в його присутності.

Розповідати про колишніх дівчат варто тільки в тому випадку, якщо вона сама про це запитає. В основному розповіді краще опустити тему відносин. Не всім приємно слухати про інших людей, особливо якщо представниця прекрасної статі також відчуває симпатію до чоловіка. У цій ситуації може автоматично з’явитися почуття ревнощів, і тоді загальний настрій вечора буде зіпсовано.

Питання, які можна задавати

Питання можуть стосуватися відносин або будь-якої іншої тематики. Наприклад, можна поцікавитися у дівчини, який спосіб вона вважає найкращим для того, щоб помиритися зі своїм партнером. Також можна запитати у неї, де б вона вирішила відпочити: в умовах дикої природи або на красивому пляжі з коктейлем в руках.

Якщо спілкування стає більш серйозним, яке передбачає розвиток відносин, можна поцікавитися, чим для неї є відносини і як взагалі вона відноситься до любові. Можна дізнатися, чи подобається дівчині сімейні свята, скільки дітей вона хотіла б завести.

В цій тематиці є багато цікавих питань. Наприклад, хотіла б вона жити в своєму будинку або в квартирі. Після цього можна дізнатись, чому вона обрала той чи інший варіант.

Цікавою може виявитися тематика астрології. Можна запитати у дівчини, як вона ставиться до гороскопів. Багато людей сьогодні захоплюються даними напрямками. Тому, якщо дівчина почне розповідати про те, що вона вірить в зодіакальні знаки та їх відповідність, то в цьому випадку не варто сперечатися, навіть якщо позиції чоловіка інша.

69a8c7793ddcc07c22088c0497f99112 Теми для розмови з дівчиною по листуванню в Вк, телефоном, на першому побаченні. Список питань, якщо вже не про що говорити, цікаві, смішні

Навпаки, тему варто розвинути більше і запропонувати співрозмовниці оцінити відповідність своїх знаків зодіаку. Може вийти дуже цікава і одночасно з цим цікава бесіда. Ну а якщо дівчина каже, що в такі речі вона не вірить, то зупинятися на цій темі не рекомендується.

Також можна встановити який-небудь незвичайний питання. Наприклад, яке б бажання загадала дівчина, якщо б воно могло виповнитися прямо в цю секунду. Також цікавим питанням є те, чи асоціюєте себе дівчина з яким-небудь квіткою або твариною. Це дуже незвичайна і цікава тематика, яка дозволяє не тільки позбутися від паузи в розмовах, але й урізноманітнює бесіду.

Можна запитати у дівчини, як вона закохалася в перший раз. Незважаючи на те, що мова йде про іншому чоловікові жінка завжди приємно згадувати ті позитивні емоції. Одночасно з цим вона буде проектувати їх на того, з ким розмовляє в даний момент.

Можна уточнити, чи вірить дівчина в інопланетян, найдавніші цивілізації і інші речі. Якщо вона любить читати, то обов’язково потрібно попросити поради у виборі книги. Головне, щоб теми розмов змінювали свій окрас. Ніхто не любить спілкуватися з песимістами або людьми, які постійно посміхаються без приводу.

40195b13c6cdbfc995538505438d300d Теми для розмови з дівчиною по листуванню в Вк, телефоном, на першому побаченні. Список питань, якщо вже не про що говорити, цікаві, смішні

Вибираючи теми для розмови з дівчиною на першому побаченні, по листуванню або при інших обставинах, завжди нудно враховувати особливості характеру співрозмовниці. На перших порах складно зрозуміти, що людині подобається, а що його дратує.

Не варто соромитися питати про це. Чим чесніше бесіда, тим швидше дівчина зрозуміє, що перед нею серйозний і порядний чоловік, з яким можна розмовляти про що завгодно.

Відео про теми розмови по листуванню

Що писати дівчині ВК:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради