Світлодіодні свічки: безпечний і красивий декор

Використання для прикрашання будинку свічок – поширена практика. Однак воскові вогники – далеко не найбезпечніший декор. Від них точно краще відмовитися, якщо у вас є діти або тварини. Виробники світлотехніки знайшли рішення.

Вони пропонують великий асортимент декоративних свічок, які виглядають дуже реалістично, при цьому немає ризику загоряння навколишніх предметів.

1 Світлодіодні свічки: безпечний і красивий декор

 

Що таке декоративна свічка, які її особливості

Декоративні свічки, вони ж світлодіодні, – це, по суті, нічники або дуже малопотужні освітлювальні прилади, які реалістично імітують воскові. Виготовлені вони зазвичай із пластику. Можуть бути як гладкими (за типом парафінових аналогів), так і оформленими в незвичайному стилі. Наприклад, круглі з декоративним снігом, створені у вигляді дерев’яного поліна тощо.

Всередині є світлодіод. Може бути також імітація гніту, в окремих моделях дуже реалістична. Працюють вони від батарейок, мають кнопку або важіль увімкнення на нижній частині, яка при експлуатації не видна. Це створює дуже реалістичну імітацію. Здалеку можна зовсім не відрізнити таку свічку від воскової.

Переваги декоративних свічок

Виробники пропонують дійсно дуже красиві й оригінальні моделі, які можуть використовуватися для фотосесій, для будинку в ролі нічника та для багатьох інших цілей. Вони дають м’яке світло, яке розслаблює, допомагає створити романтичний настрій.

Серед переваг декоративних LED-свічок:

  • безпека. У них немає відкритого вогню, усі освітлювальні компоненти приховані всередині пластикового корпусу, тому абсолютно відсутній ризик обпектися. Крім того, використовувані джерела світла (діоди) практично не гріються, тому можна без побоювань встановлювати в дитячій і навіть у ванній;
  • тривалий термін експлуатації. Світлодіод не втрачає свої якості протягом 20 000 годин, а це 3 роки безперервної роботи. Однак так інтенсивно декоративний світильник ніхто не використовує. Щоб зберегти його працездатність, потрібно тільки вчасно міняти батарейки;
  • відсутність диму, кіптяви та канцерогенного запаху. Тобто їх використання не зіпсує ремонт (колір шпалер, білосніжної стелі та іншого опорядження).

Оскільки при «горінні» такої свічки немає процесу віддачі тепла та воску, який плавиться, відсутній ризик забруднити оббивку меблів, інші текстильні вироби. Багато моделей не «бояться» підвищеної вологості, тому можуть використовуватися навіть на вулиці.

Нюанси вибору декоративних свічок: що врахувати

Купівля декоративних свічок для будинку – завдання не найскладніше, проте є певні моменти, які потрібно врахувати. Насамперед продумайте, де та як будете їх використовувати. Врахуйте, що майже всі свічки можуть працювати автономно, тобто на батарейках, а не від електромережі. Для живлення можна використовувати звичайні елементи або акумулятори. Останній варіант краще. Можна у разі потреби заряджати акумулятори та використовувати знову. Оскільки джерело світла малопотужне, заряду вистачить на тривалий термін.

Зверніть увагу на тип керування. Є такі варіанти:

  • вбудований вимикач;
  • таймер;
  • пульт.

Окремі моделі також можуть під’єднуватися до системи «Розумний будинок», тобто запалювати їх можна буквально декількома кліками в програмі, встановленій у смартфоні.

2 Світлодіодні свічки: безпечний і красивий декор

 

Де використовувати

Існує багато варіантів використання, адже декоративні свічки позбавлені недоліків парафінових. Так, їх можна поставити на столі під час святкової вечері, коли потрібно створити романтичну атмосферу. Такі моделі допоможуть організувати освідчення в коханні. Серце, створене з них, виглядає особливо ефектно. Не потрібно переживати, що станеться пожежа, можна спокійно насолоджуватися спілкуванням один з одним.

Вдалий варіант застосування – у дитячій кімнаті. Можна поставити на полицях або біля ліжечка. Такий незвичайний нічник буде заспокоювати малюка, він зможе швидше заснути. Ще один спосіб використання – створення справжнього релаксу у ванній. Піна, ароматична олія та м’яке світло декоративних свічок це гарантують.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради