Якщо кішка спить у вашому ліжку, що це значить: прикмети і пояснення

Ліжко господаря дуже притягує кішку. Пухнасті улюбленці обожнюють там спати. Якщо вашому котику з дитинства дозволялося спати з вами в ліжку, то, подорослішавши, він буде продовжувати робити це. Але трапляється, що кішка раптом змінила місце для сну. Якщо кішка спить у вашому ліжку — це значить, що потрібно уважніше поставитися до свого здоров’я. Давайте розбиратися, чому пухнастий улюбленець несподівано змінив лежанку на затишну ліжко господаря.

Чому кішки лізуть в ліжко до людини, сплять з людьми

Не всі люди люблять знаходити сплячу кішку у себе в ліжку. Багато хто думають, що вона прагне там опинитися, тому що їй подобається. Поведінка тварини пояснюється рядом причин:

 • Кішці комфортно і спокійно біля господаря. Людина відпочиває, а тварина шукає затишне містечко. Тому воно переходить на постіль.
 • Постіль власника притягує тварина. Кіт егоїстичне і розумна істота. Він вважає, що власник не вибере некомфортне місце для себе. Тому пухнаста улюблениця готова пробратися туди, поки людина спить.
 • Асоціація з теплом матері. У підсвідомості тварини пам’ятають материнську теплоту.
 • Температура котячого тіла вище людського. У кішки чутливі температурні рецептори, і це пояснює бажання отримати більше тепла. Місце тяжіння в квартирі — постіль, а кішці постійно потрібна додаткова порція тепла.

Дивно, але кіт прагне піднятися на господаря зверху. Він не задовольниться містечком на краю ліжка.

Де сплять кішки: енергетика

Коти — джерело біоенергії. Перетин різних енергій в одному домі буває позитивним та негативним фактором.

 • Кішки чутливі до місць перетину біополів. Подібні точки можуть негативно впливати на людське здоров’я.
 • Тварина вибирає подібну точку для сну і нормалізує енергетику, перетворюючи її в сприятливу.
 • Котяче біополе позитивно діє на людину. Вихованці нейтралізують негативні хвилі.
 • Кіт намагається стабілізувати місця з негативною енергетикою і розташовується в них.

esli koshka spit v vashejj posteli, chto ehto znachit: primety i obyasneniya | tvojjden46 Якщо кішка спить у вашому ліжку, що це значить: прикмети і поясненняНе намагайтеся силою змусити кота заснути в конкретному місці в квартирі. Він знає, де лягти спати. Оскільки джерела негативної енергетики мають властивість змінювати розташування, то коти чутливі слідують за цими переміщеннями.

Чому кішки люблять спати на людину

Чому кішки обожнюють видертися на власника і не проти поспати навіть на голові у господаря? Дії тварини іноді незрозумілі. Люблячі власники пильно спостерігають за вихованцем. Господарям цікаво знати, чому коти так люблять спати на людському тілі. Ось деякі причини:

 • Дії тварини легко пояснити з наукової точки зору. Котики люблять тепло. Температурний режим – важливий чинник для них. Спати біля батареї занадто жарко, а температура тіла людини—ідеальний варіант.
 • Енергетичний фактор. Пухнасті улюбленці відчувають речі, невидимі для очей. У разі, якщо кішка вляглася біля голови сплячої людини, то слід уважніше поставитися до здоров’я. Кішка відчуває втому господаря, допомагає позбавитися від болю в голові.
 • Бажання продемонструвати послух. Не вірте стверджують, що у сплячої на голові кішці немає нічого позитивного. На ласку вихованця відповідайте ласкою. Навіть якщо сплячу на подушці біля голови тварина заподіює дискомфорт, треба обережно і дбайливо перемістити його.

Хворий орган тіла має температуру вище нормальної. Тварина легко знаходить його на тілі. Коли власник здоровий, кішечка шукає інше комфортне місце в будинку.

В ногах або на животі

Чому кішки люблять спати у власника в ногах або на животі? Улюбленці відчувають втому ніг, ломоту в суглобах людини і прагнуть полегшити стан, нейтралізувати неприємні відчуття.

Поставтеся уважно до здоров’ю, якщо постійно помічаєте сплячу кішку на ваших ногах. Може бути, вам знадобиться консультація лікаря.

У разі, якщо кішка лягає на живіт або грудну клітку, то неодмінно пройдіть обстеження легенів і серця. Якщо кошеня маленьке і вибирає місцем відпочинку вашу груди, то це сигналізує про проблеми зі здоров’ям.

Кіт проведе своєрідний сеанс психотерапії, влаштувавшись на грудній клітці, якщо ви роздратовані. У такому положенні заспокоїтися і заснути вийде швидше.

Є прикмета, що якщо кіт ліг на живіт жінці, то вона вагітна. Навіть якщо маленький термін і жінка не підозрює, що скоро стане мамою, кішки неймовірним чином відчувають зародилася нове життя. Вони зігрівають її своїм теплом.

Іноді пухнастий улюбленець спить під ліжком або на килимку біля неї. Як вчинити в цьому випадку немає єдиної думки. Деякі фахівці стверджують, що постіль треба перенести, тому що тварина показує на потоки з негативною енергетикою.

Згідно з протилежного думку, кіт виконує роль перетворювача негативної енергетики в позитивну, здорову.

На голові у господаря

Коти теплолюбні. Вони часто сплять на голові або на подушці у людини. Це одне з найтепліших точок в ліжку, оскільки через голову відбувається сильна тепловіддача.

Деякі ветеринари впевнені, що так коти встановлюють своє домінуюче положення над власником, позначають територію. А ось кошколюбы вважають, що, лягаючи на подушку, вихованець виражає любов.

 Якщо кішка спить у вашому ліжку, що це значить: прикмети і поясненняЗгідно одному повір’ям, кішки приваблюють гарні сни, коли засинають у власника на голові, а також відганяють сумні думки.

Більшість власників кішок знає, що умиротворений муркотання знімає денний стрес, нормалізує кров’яний тиск, допомагає розслабитися і заснути.

Зрілі коти, кілька років живуть з одним господарем, постійно укладаються на його хворі місця. Таким чином вони надають йому допомогу. Однак не виносять, якщо їх спеціально кудись укладають.

Кішка спить під ліжком

Це означає, що в даному місці зібралася негативна енергетика, а вихованець перетворює її. Кішка, спляча під ліжком, гасить негативні потоки енергії.

Як ви відчуваєте себе вранці, добре висипаєтеся, встаєте чи бадьорим, відпочив? Якщо вас мучать болі вранці, то варто задуматися про зміну розташування спального місця.

Можна коту спати між подружжям

Кішки знаходяться біля людини, живуть у його будинку з давніх часів. Вони зберігають домашній вогнище. Цих тварин не можна бити, ображати, смикати за вуса і хвіст.

Дозволити коту спати між чоловіком і дружиною, залежить від різних моментів:

 • Кот здатний позначати територію рідиною з неприємним різким запахом, особливо у випадках, якщо він ображений на одного з подружжя або відчуває ревнощі.
 • Через кішки подружжя можуть посваритися. Якщо один з подружжя недолюблює вихованку, то вона буде робити непристойні дії, щоб помститися.
 • Кіт, який спить між чоловіком і дружиною, перешкоджає їх обміну енергіями. Коли подружжя сплять разом, вони обмінюються енергією. Кішка привласнює частку енергії собі, а у подружжя виходить недолік.

Прикмети іноді суперечать один одному. Згідно з одним, кішка може розлучити, а за іншими, навпаки, зміцнює союз.

Визначають вагітність кішки

Багато років тому, коли ще не створили тестів, котів використовували для визначення вагітності. Жінки реально вірили, що так можна дізнатися про наявність або відсутність цікавого положення.

esli koshka spit v vashejj posteli, chto ehto znachit: primety i obyasneniya | tvojjden48 Якщо кішка спить у вашому ліжку, що це значить: прикмети і поясненняКоли жінка хотіла визначити, є чи немає у неї вагітність, вона клала на живіт кішку.

За поведінкою тварини робилися висновки. Наприклад, якщо кішечка лягла на живіт, згорнулася калачиком і заснув, то слід було чекати малюка незабаром. Коли кішка тікала, це означало, що жінка не вагітна.

Як змусити тварину довше спати з вами

Якщо ви бажаєте, щоб улюблениця залишалася в ліжку з вами до ранку:

 1. Придбайте темні щільні гардини, слабо пропускають денне світло. Ранкові сонячні промені не зможуть потривожити тварину, оскільки щільні штори створять напівтемрява.
 2. Не давайте їжі кішці відразу після того, як прокинулися. Вона звикне, що ви годуєте її на першу вимогу, та не дасть вам спати, якщо зголодніє вночі.
 3. Коли кішка рано вранці намагається розбудити вас — не реагуйте. З часом такі дії увійдуть у неї у звичку, і вам доведеться прокидатися в той час, коли цього захоче вона, а не ви.
 4. У разі, якщо кіт не спить або прокидається вночі, не давайте йому відпочивати вдень. Додайте активності в його життя: більше грайте, гуляйте з вихованцем. Стомившись за день, тварина міцно проспить всю ніч.

Чому не можна спати з кішкою в одному ліжку з точки зору науки

З раннього дитинства слід привчити вихованців спати окремо від господарів на лежанці. Обладнайте тварині місце для сну в будинку. Чи можна спати з кішкою в одному ліжку, відповідають лікарі:

 • Коти є переносниками хвороб. Токсоплазмоз – небезпечне захворювання. Велика ймовірність розвитку у плода патологій внутрішніх органів, якщо жінка заразиться цією хворобою при вагітності. При прогресуючій хворобі, велика ймовірність передчасних пологів. Токсоплазмоз небезпечний для дітей дошкільного віку.
 • Кіт може «нагородити» власників неприємними хворобами, такими як лишай або глисти. Ветеринари рекомендують, щоб кішка спала на своїй лежанці, а не в ліжку господаря.

Обов’язково потрібно стежити за здоров’ям домашнього улюбленця. Не рекомендується цілувати котика в мордочку. Відразу після контакту з твариною мийте руки з милом.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради