Прикмети про гроші і багатство, щоб водилися у хаті і гаманці

Стати успішним у фінансовій сфері – бажання, що об’єднує багатьох людей. І немає нічого дивного в тому, що фінансові прикмети так популярні.

ca532bc72b184d695b3dc0d069ce73c1 Прикмети про гроші і багатство, щоб водилися у хаті і гаманці

Основні правила, пов’язані з грошима

Наявність вищої освіти, престижної роботи, – ще не показник благополуччя. Народні забобони про гроші вказують на те, що збагатитися можна тільки змінивши своє розуміння життя, способу мислення.

Старовинні прикмети вказують на дотримання трьох основних правил:

 1. Будеш вважати чужий дохід – віддаси свій. Захоплення підрахунком чужих коштів породжує заздрість і ненависть. Чим частіше заздрісник вважає гроші людей, тим менше удача дивиться в його бік. Навпаки, забере залишки фортуни і передасть того, на кого спрямована негативна енергія.
 2. Більше витрачаєш – більше повертається. Але тут є один нюанс: отриманий дохід витрачати в той же день не можна. Удача йде моментально. Відкладати теж треба уміючи: кожен місяць оновлювати по кілька купюр. Застоюватися гроші не повинні.
 3. Достаток повинен бути чесним. Обман на 5 копійок забере в 10 разів більше. Як правило, відбувається це не відразу. Народні прикмети та повір’я говорять, що за обман і крадіжку чужих коштів можуть відповісти навіть нащадки.

Як залучити гроші в будинок

Стабільність починається з місця проживання грошей, і прикмети на багатство відомі наступні:

 • житло людини повинно бути чистим з точки зору енергетики та побуту;
 • гаманець – «будиночок» для монет і купюр – повинен регулярно оновлюватися за особливими правилами;
 • наявність мітли, швабри обов’язково, але в однині. Ставлять такі речі ручкою вниз;
 • грошові рослини повинні прикрашати будинок;
 • під час свят необхідно проводити деякі ритуали.

e65be2dff8baea38f4c14ca080a92498 Прикмети про гроші і багатство, щоб водилися у хаті і гаманці

Відома всім прикмета про свисті в будинку є спільною радою. Є й інші правила, яких варто дотримуватися для збільшення достатку і добробуту. Починати треба з сприйняття і розуміння основних законів. Дуже важливо пам’ятати:

 • поставлена на підлогу сумку з гаманцем всередині або випадково впали на підлогу гроші – до втрати достатку;
 • підрахунок у вечірній час відкладених коштів обіцяє витрату не за призначенням;
 • увечері не позичати гроші нікому, навіть родичам. За умови, що ситуація вимагає негайної допомоги, одалживаемую суму кладуть на стіл, а не передають з рук у руки.

Щоб удача не покидала, а достаток збільшувався, прикмети, які притягують гроші, не ігнорують. А поєднують, контролюють виконання правил і рекомендацій усіма членами сім’ї.

Прикмети про гаманці і скарбничці

Для зростання фінансів стабільного благополуччя, чистоти або відсутність свисту в будинку недостатньо, є ще прикмети:

 • гроші люблять, щоб «будиночок» був зручний, місткий. Купюри тут відпочивають;
 • паперові гроші в гаманець вкладаються лицьовою частиною до господаря. Акуратно складають одна до одної за зростанням.
 • добра прикмета – отримати гаманець в подарунок. Але в нього дарувальник повинен покласти грошики ще до моменту дарування;
 • раз у три місяці у відділення з паперовими грошима підсипають корицю. Це приваблює і утримує гроші;
 • п’ятничний грім допоможе збільшити дохід, добробут людини, якщо у відповідь на гуркіт погриміти копійками в кишені, гаманці або скарбничці;
 • скарбничка купується на першому тижні зростаючої місяця. Зовнішній вигляд важливий: образ свинки або собачки захищає кошти від непередбачених витрат, примножує.

02bdc5ab5a3b3940fa3197578ba3b539 Прикмети про гроші і багатство, щоб водилися у хаті і гаманці

Щасливі випадковості і важливі правила

Народні грошові прикмети для збільшення грошей найчастіше пов’язані не стільки з монетами, скільки з дивними речами, предметами, діями:

 • молодий місяць несе прибуток. Треба тричі сказати: «Молодий бичок, золотий ріжок. У морі купався, нам здався». Змова спрацьовує, навіть якщо в цей момент немає під рукою грошей, щоб показати і потерти в руках;
 • випадково помітити з правого боку зростаючу місяць – удача буде супроводжувати у всіх починаннях;
 • отримання великих покупок, сум, подарунків обмивають або обсахаривают. Фортуна – ласунка;
 • гроші люблять повагу, точність. Отримуючи здачу – перерахуйте. Якщо довелося розмінювати – перерахуйте кілька разів. Залишати чайові прикмети дозволяють, але тільки в якості заслуженого подарунка, компліменту;
 • легкі чи знайдені гроші ночують вдома, але швидко повинні витратитися;
 • борги повертають дрібними купюрами;

Домашні прикмети

Для дому прикмети залучення грошей відрізняються тим, що вимагають чистоти і порядку. Подарунки від собаки на килимі, ліжка вказують на швидкі неприємності у фінансовій сфері (якщо тільки тварина не хворіє чи не отруїлося). Щоб виключити швидку втрату фінансів, усуньте комах (тарганів, бліх, мурашок). Вони вказують на наявність негативної енергетики в будинку. Звідси виникає необхідність провести:

 • генеральне прибирання приміщень;
 • використовувати освячену воду, окропити кімнати за годинниковою стрілкою;
 • запросити священнослужителя для очищення будинку.

Не виключено, що таргани з’явилися до грошей. Прикмета діє, якщо паразитів мало (1-2 штуки), і вони самостійно покинули оселю.

Для збільшення доходів рекомендують по кутах житла розкласти монети номіналом 5 копійок. Проводять ритуал на зростаючу місяць до заходу сонця.

Грошові кімнатні рослини

В арсеналі людини, що бажає придбати статус заможного, крім народних прикмет є рослини. Грошове дерево, або заміокулькас відомо всім. Крім того, що квітка притягує успіх, фінансове благополуччя, він показує стан справ. Наприклад, при різкому обпаданні листя слід посадити в горщик монети різного номіналу, це утримає бюджету від краху.

Приманити гроші допоможуть бамбук і толстянка. Незайвою стане червона герань на підвіконні. Тільки не ставте грошові рослини в спальній кімнаті.

Квіти дають швидкий і довготривалий результат, якщо були отримані в подарунок від людини позитивного, матеріально забезпеченого.

Але не всі прикмети для залучення грошей за допомогою квітів спрацьовують. Якщо енергія будинку наповнена негативом, в ньому постійні скандали і сварки – чекати результату не варто.

01554b1779983e2730f84fda33dc29e9 Прикмети про гроші і багатство, щоб водилися у хаті і гаманці

Бабусині прикмети, щоб гроші водилися

Народні прикмети про гроші відомі здавна, і наші бабусі їх також вшановували і дотримувалися.

Бабусині забобони про гроші стосуються не тільки монет, купюр, але і інших предметів ужитку, і навіть одягу. Так, грошей не буде, якщо:

 • залишати гаманець, гроші на обідньому столі, кухні;
 • кидати здачу. Інакше фінансова фортуна відвернеться до того, кому залишили;
 • класти шапку і рукавички на стіл;
 • носити фото близьких людей в портмоне. Це ж правило стосується наявності квитанцій, зайвих папірців;
 • ставитися до грошей неввічливо: м’яти, скручувати;
 • складувати гроші у відхожих місцях, рваних гаманцях;
 • прибирати в квартирі після заходу сонця. Сміття не виносять. Прибирання повинна проходити за годинниковою стрілкою до середини будинку.

Вважається, що без сонячного світла енергія грошей іде. Перерахунком грошей увечері краще не займатися. Але є деякі магічні обряди, які проводять лише вночі.

Грошові прикмети на кожен день тижня

Народні прикмети, для того щоб гроші водилися, розписувалися навіть по днях тижня:

 1. У понеділок позичати, перераховувати фінанси – означає втрату матеріальної удачі на весь тиждень. Особливо важливо це для тих, хто має свій бізнес. Але залучити фінансове благополуччя вийде в середу, якщо зайнятися благодійністю. Рекомендується в цей день вкладати 5-копійчану монету в взуття або спекти з монетами пироги.
 2. Ні в якому разі по вівторках і п’ятницях не давати в борг – не повернуть.
 3. У п’ятий день тижня не варто мити голову, стригтися, відвідувати салони краси. А ось зайнятися продажем – збільшити сімейний бюджет удвічі. По п’ятницях створюють талісмани для збільшення достатку.
 4. Цікаві прикмети стосуються суботи та неділі. У суботу проводять обряди на залучення грошей, займаються прибиранням. У недільний день варто відвідати церкву. На виході роздати якомога більше дрібниці жебраком. В гаманці монет не повинно залишатися.

Грошові прикмети на фази місяця

В глибоку давнину прикмети про гроші пов’язували з фазами місяця. Найбільш продуктивними є обряди і ритуали, які проводять на молодий місяць. В повний місяць і на убуваючу місяць існує величезний ризик розлучитися з благополуччям взагалі, так як предки відносили їх до темної магії.

15f1b5f40ff6db17d26dfe27179e9dfb Прикмети про гроші і багатство, щоб водилися у хаті і гаманці

На першому тижні зростаючої місяця рекомендується починати все фінансово прибуткові проекти.

Ритуал, який залучає удачу, матеріальні блага, можна провести на повню. Весілля, проведена на повний місяць (а саме 14 і 15 місячний день), забезпечить сім’ю достатком і благополуччям у всіх сферах життя. В ці дні бажано носити одяг червоного і жовтого кольору.

З обрядів, перевірених століттями, був і залишається «приворот грошей» – показати молодому рожку паперову гроші або погриміти в кишені дрібницею.

Для залучення фінансової удачі на ніч залишають відкритий гаманець. Вважається, що місячне світло молодого ріжка наповнить його грошової енергією на весь місяць.

Коли прикмети на гроші найбільш ефективні

Складно утримати в голові всі вказівки по залученню фінансового благополуччя на кожен день. Тонкощі і премудрості різноманітні. Тому найчастіше вдаються до проведення обрядів, читання змов на достаток у великі сімейні свята.

Новий рік

Популярністю користуються новорічні грошові прикмети. На Новий рік є шанс зарядитися на весь рік:

 • замість іграшок повісити монети, купюри;
 • новорічним вранці вмитися грошовим потоком;
 • до настання новорічного вечора зашити дірки в кишенях, викинути речі неодноразово зашиті раніше;
 • бій курантів зустрічати в обновках всім домочадцям;
 • за хвилину до Нового року встигнути вимовити тричі свої бажання.

44aece9e6f33d9f027730848690ce1e5 Прикмети про гроші і багатство, щоб водилися у хаті і гаманці

Різдво

Різдвяне свято зараховують до магічного, особливому не тільки із-за появи на світ божого сина. Спостереження предків призвели до появи нових прикмет:

 • в будинку весь вечір повинен горіти світло. На вікні залишають запалену свічку;
 • рибна луска в гаманці – до грошей. Рибне страву готують у переддень свята. А лусочку просушують і відправляють у відділення портмоне вже 7 січня;
 • перша страва, яку вживають різдвяним вранці – кутя.

Старий Новий рік

На старий Новий рік також існують прикмети для залучення грошей в будинок. У цей день слід придбати новий «будиночок» для грошей – гаманець. У нього перекладають весь вміст зі старого.

Хорошою прикметою стане святкування в зеленому одязі. З ялинки знімають гроші, якими прикрашали на Новий рік. Одну купюру відправляють у таємний кишеньку гаманця. Тепер це талісман на цілий рік. Міняють гроші на наступне свято.

Хрещення

Щоб удома водилися гроші, водохресні прикмети дотримуються з точністю:

 • в борг не давати. Хліб і сіль не повинні піти з дому в цей день;
 • хлібобулочні вироби не ріжуться. Робиться все напередодні свята – 18 січня;
 • лаятися, лихословити, брехати і сваритися не рекомендується. Фортуна не любить таких і покидає будинок на 7 років;
 • для захисту добробуту на Водохреща креслять хрестики на вхідних дверях, вікнах. Не прибирати такі мітки до Великодня.

Масниця

 1. Багатим буде той будинок, де багато млинців. Начинка теж має вагу.
 2. Розмаїття солодощів в Масляну на столі принесе добробут і достаток.
 3. В залежності від того, які за смаком і пишності млинці, можна судити про майбутній добробут сім’ї на рік.
 4. Приносить достаток чистота. Крім стандартної прибирання приміщення слід провести тотальне очищення від старих речей.
 5. Святкувати масляну неділю потрібно в обновках. Чим яскравіше речі, тим краще.

f2db77b267d01098aeb6ae3ccbbd42fe Прикмети про гроші і багатство, щоб водилися у хаті і гаманці

Великдень

Великодня гра з крашанками придумане не просто так. Яйце, яке вціліло тричі в бою, вважається щасливим. Їм обкатують обідній стіл. На третій день Великодня розрізають на шматочки для кожного члена сім’ї.

Після повернення з церкви, перед разговением, слід перерахувати гроші при всіх домочадців. Прикмета каже, що такий ритуал забезпечує сім’ю безтурботним, фінансово забезпеченим життям. Свічка, яка прийшла з церкви, повинна горіти.

Підручні засоби для видобутку грошей

Для залучення грошей недостатньо тримати один віник в будинку або прибирати в суботу вранці. Існують грошові прикмети, які допоможуть розбагатіти і не втратити удачу навіть при порушенні цих правил:

 • щоб гроші водилися, покладіть в гаманець лавровий лист. Заміна проводиться раз на півроку на зростаючому місяці;
 • ніколи не можна зберігати великі суми в конверті. Це ображає гроші;
 • якщо назустріч рухається людина з порожнім відром, вимовіть слова: «Геть злидні. Немає місця для тебе в моєму домі, порожнеча»;
 • облаштуйте грошовий куточок. Він повинен добре освітлюватись. З монет створіть гірку. Періодично додавайте в неї монети;
 • заведіть правило: починаючи з першого місячного дня щодня прибирайте дріб’язок з гаманця в одне місце. До кінця місяця її не витрачайте. Бажано не розмінювати півроку;
 • перший напій вранці приверне фінансову удачу, якщо додати в нього трохи кориці. Щіпка цієї приправи в гаманці – вдале рішення грошових проблем.

Матеріальне благополуччя – основа створення комфорту, хороших стосунків у сім’ї. Щастя не в грошах, але й без них важко прожити. Тому дотримуватися прикмет і забобонів предків просто необхідно.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради