Прикмета: чому не можна виносити сміття ввечері (на ніч)

Багато знають прикмету, яка свідчить, що не варто виносити сміття ввечері. Чим це загрожує, потрібно розібратися. Звідки почалося дане повір’я і чому на це дію накладено заборону?

b8b97f5da41d9b450b62780a7a7bc98e Прикмета: чому не можна виносити сміття ввечері (на ніч)

Чому не можна виносити ввечері і на ніч?

Викидати сміття ввечері не рекомендується, адже в темний час доби світом править нечиста сила і вона спровокує розлад і сварки в родині.

 • Заборона на винос сміття в темний час доби накладено ще й тому, що це може не сподобатися домовиком і захисникам житла. Вони ретельно стежать, щоб господарі наводили порядок своєчасно, тому можуть висловити невдоволення нічними походами до сміттєвих контейнерів. Домовик може покинути житло, перестати йому протегувати. В результаті власникам будинку загрожує бідність, вони позбавляються захисту від негативного впливу.
 • З давнину люди вірили, що вночі чаклуни могли взяти з мусорки речі господарів і навести на них порчу.
 • Виносити сміття на ніч – вигнати з оселі добробут і матеріальне благополуччя.
 • Якщо викинути сміття на ніч, то можна втратити заступництва домовика.

  Можна викидати перед поїздкою?

  З давніх-давен вважається, що в непотрібних предметах накопичується позитивна енергетика. В ньому зберігається все, що було нажито в сім’ї за певний відтинок часу. Не рекомендується виносити відходи перед далеким подорожжю, щоб не позбудеться енергетичної захисту.

  Природно, не варто залишати харчові відходи в квартирі, але якщо господарі вирішили викинути що-то з старих речей, то цього не варто робити до повернення.

  8d4f49ae2dd6876f5fdc936d1f630555 Прикмета: чому не можна виносити сміття ввечері (на ніч)

  Як викинути непотрібне правильно?

  Після заходу сонця не можна виносити сміття, щоб не накликати на себе біду. Проте існує і ще кілька прикмет, які розповідають, як позбуватися від непотрібних речей правильно:

  • якщо господарі планують викинути старі речі, то бажано для початку випрати їх у солоній воді, щоб очистити від власної енергії і негативного впливу з боку;
  • посуд теж необхідно промити солоною водою, а потім викидати разом із сміттям;
  • вкрай небажано викидати фотографії чи документи, що їх рекомендується порвати і спалити.

  Чому не можна давати в руки іншій людині?

  З давніх часів повелося, що сміття не можна давати стороннім людям. Все непотрібне слід виносити з помешкання самостійно. Речі, що знаходилися в будинку, наповнюються енергією членів сім’ї. При викиданні непотрібних предметів ліквідується взаємодія зі своїм володарем і все погане йде разом з непотрібними речами.

  Якщо давати викидати сміття стороннім людям, то людина позбавляється енергетичної захисту. Енергетика житла переходить в руки стороннього, тому викидати непотрібні предмети потрібно тільки членам родини.

  Як не привернути нещастя?

  В ситуаціях, коли доводиться виносити сміття в темний час рекомендується промовити фразу: «Винесу непотрібне, а добробут залишу!» Це допоможе зберегти щасливе життя і матеріальний добробут і не нажити собі неприємностей в майбутньому.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради