До чого сняться дикі тварини (звірі) – сонник

Бачити уві сні різних диких тварин є ознакою бунтарського характеру, сильної волі і міцного духу. Образи хижих звірів можуть вказувати на некультурне або некультурне поведінку. Розшифровки сонники образу диких тварин відрізняються залежно від статі, віку або сімейного стану сплячого, дій сновидця і тварин.

4d75691631dca2f5ef0ccf09f6e25ea1 До чого сняться дикі тварини (звірі) – сонник

До чого сняться дикі тварини – загальне тлумачення

Агресивні або спокійні

Сонник звірі, загальні значення в залежності від поведінки:

  • агресивно налаштоване дика тварина попереджає про необхідність проявити обережність на
  • роботі і в спілкуванні з новими людьми;
  • спокійні хижаки символізують перемогу над заздрісниками і вміння контролювати власні емоції, що досить часто допомагає сновидінню у роботі.

Якщо тварина вів себе спокійно, але в якийсь момент оскалило зуби – ваша неуважність і самовпевненість призведуть до великих проблем на роботі, а також скандалу з другою половинкою.

Маленькі або великі

Розшифровка за розміром тварин:

  1. Великі звірі є ознакою радісних звісток. Граються дикі тварини величезних розмірів вказують на незабутній відпочинок в колі друзів.
  2. Хижаки невеликого розміру попереджають про прихованої агресивності сновидця, яка може завдати шкоди близькій людині або призвести до розриву з другою половинкою. Щоб не нашкодити собі та оточуючим людям, слід приборкати свій гнів і знайти душевну рівновагу.

Різні за розміром звірі означають необхідність завершити наявні справи, та приділити більше часу своїм родичам і наближеним до оточення.

Хижі або добрі

Сонники дружелюбно налаштовані дикі тварини вказують на гармонійні відносини з другою половинкою. Також сплячий людина незабаром зможе знайти рівновагу між духовним і фізичним станом, що призведе до настання білої смуги.

Хижий звір білого окрасу, який виявляє конфіденційність по відношенню до сновидінню, означає швидке виконання потаємного бажання.

Мертві

Сонники образ мертвих диких звірів має суперечливе значення – з одного боку, він символізує нову роботу або підробіток, а з іншого – попереджає, що для досягнення поставленої мети буде потрібно витратити багато часу і сил.

Поранені

Поранені дикі тварини означають, що сновидець зробив боляче близькій людині, і забув про це. Ображена особистість жадає помсти, тому будує підступи за спиною сплячої людини. Слід згадати, кому ви заподіяли біль, і постаратися виправити ситуацію – це допоможе зберегти одного і уникнути фінансових втрат.

c279d6f85eb26353565f83ebb94eabba До чого сняться дикі тварини (звірі) – сонник

Нападають

Напад великого вовка або ведмедя попереджає сновидця, що його надмірно емоційну поведінку і запальність можуть зробити його учасником дуже неприємній ситуації.

Відбити атаку в чесній битві – в будь-якій життєвій ситуації поступати як гідна людина.

Жінці сняться

Для самотньої дорослої дами образ дикого тваринного обіцяє пристрасний роман, який буде наповнений щасливими моментами. Від поведінки сновидицы залежить, чи перейдуть відносини в більш серйозне русло.

Якщо хижак прийшов у сні заміжньої жінки – вона незадоволена відносинами з чоловіком. Щоб зберегти шлюб, слід прямо обговорити наявні проблеми з чоловіком, інакше великий ризик зради, яка призведе до розлучення.

Дівчині сняться

Зустріч з хижаком для дівчини означає знайомство з цікавим чоловіком, який з часом може перерости в любовний зв’язок.

Думка экспертаНаталия АлександроваНумеролог, парапсихолог, тарологОдинокой дівчині сон за участю хижака вказує на підсвідоме бажання завести пристрасного коханця. Рекомендується трохи вгамувати свої пристрасті і не виставляти бажане напоказ, інакше ви ризикуєте виглядати доступною для оточуючих чоловіків.

Сняться чоловікові

Сонники для чоловіків бій з диким звіром означає внутрішню боязнь, пов’язану з активним статевим життям і нерозбірливими статевими зв’язками. Щоб не провести старість на самоті, слід припинити подібні любовні пригоди.

Місцеперебування тварин

Трактування за місцем появи дикого звіра:

  1. Хижак в квартирі або будинку сниться до могутнього гостю в недалекому майбутньому. Рекомендується підготуватися до цієї зустрічі, оскільки вона може бути вирішальною.
  2. Побачити тварину у лісі – в реальності доведеться прийняти важливе і зважене рішення, поклавшись на свою інтуїцію. Не варто звертати увагу на думку оточуючих – воно тільки відштовхне вас від правильного вибору.
  3. Зустріти дику тварину в місті, і випробувати сильний страх – в житті виникнуть труднощі, до яких спляча людина не буде готовий.
  4. Замкнений у клітці хижа тварина, попереджає про рішення серйозних проблем. Щоб вийти із ситуації без втрат, слід звернутися за допомогою до людей, яким ви повністю довіряєте.

Багато хижаків за гратами в зоопарку, взяли свою неволю, символізують відсутність власної думки у сновидіння – це пов’язано з сильним тиском з боку керівництва або членів сім’ї. Постарайтеся навчитися відстоювати власну думку, інакше в подальшому ви будете виконувати лише чужі бажання.

Якщо звірі намагаються вирватися з клітин – для позитивних життєвих змін доведеться докласти чимало зусиль, але в майбутньому ці праці повністю окупляться.

Дії сновидця

Тікати

Рятуватися втечею від хижака – втратити репутацію через обмов і наклепів з боку недоброзичливців. Якщо вдасться втекти від звіра – в реальному житті виникне багато труднощів у новій справі.

0cedd4fa1c58a32bc28e818380470d07 До чого сняться дикі тварини (звірі) – сонник

Годувати

Погодувати дика тварина – бути впевненим у власних силах, і вміти знаходити вихід з важких життєвих ситуацій.

Вбивати

Вбивство великого хижака символізує життєві зміни в кращу сторону. Не бійтеся братися за нові проекти, ризикніть змінити роботу, місце проживання або відправитися в давно задуману подорож.

Полювати

Полювання на дику тварину вказує на нерозбірливість при виборі сексуального партнера і непомірну гордість за свої перемоги на любовному фронті. Подібна поведінка здатне не тільки надовго очорнити репутацію сновидця, але і позбавити його справжньої любові.

a75ac100a4afe389eb3b6a10a66af60d До чого сняться дикі тварини (звірі) – сонник

Ловити

Спроба зловити тварину за допомогою капкана або мисливської пастки означає, що в найближчому майбутньому все в житті буде йти звичним чином. Якщо ви намагаєтеся вбити хижака з рушниці – вас очікує серйозний і несподіваний конфлікт.

Приручити

Дресирувати хижака означає, що у сплячої людини є проблеми з самоконтролем і дисципліною, тому він не може досягти поставлених цілей. Також сновидінню слід навчитися контактувати з людьми, інакше він не зможе розвинути свій бізнес або отримати заслужене підвищення.

Сонники образи диких звірів нерідко символізують приховані бажання і потреби сновидця, тому рекомендується прислухатися до свого внутрішнього голосу і прийняти бажані зміни. Дати точну трактовку нічного бачення можна тільки з урахуванням поведінки або місцезнаходження тварин, а також підлоги і емоцій сплячої людини.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради