Чи можна давати сіль, дарувати, брати в борг у сусідів – прикмети і забобони

В народі існують різні прикмети про сіль. Вважається, що її не можна позичати і давати в борг, адже вона володіє особливими магічними властивостями. Правда, знаючи певні хитрощі, можна безпечно дати сусідам це продукт, не переживаючи про можливі наслідки.

0e880835d1ac63d9c139fd59561777c7 Чи можна давати сіль, дарувати, брати в борг у сусідів – прикмети і забобони

Чому не можна давати сіль в борг

У давні часи ціна на сіль була неймовірно велика. Ділитися цим багатством ніхто не хотів. Вважалося, що таким чином людина принижує свою гідність. Тому настільки цінні кристали не давали навіть вельмишановним, знатним людям.

Нині ж причини того, що не можна давати сіль сусідам, інші. Є прикмета, що давши комусь цей харчовий продукт, людина обов’язково «образить» добродушному господареві.

b9f2d8fd52cf0f19ab0a97cd0f58b87c Чи можна давати сіль, дарувати, брати в борг у сусідів – прикмети і забобони

Крім того, за повір’ями при цьому можливі наступні проблеми:

  • сварка між сусідами;
  • будинок, тіло і душа втрачають захист. Разом з солоними кристалами віддається особиста енергія. Після цього можливий розвиток серйозних захворювань;
  • роздаючи сіль, людина прирікає себе на безгрошів’я, його чекає бідність;
  • давши цей продукт заздрісної сусідці, та зможе зробити потужний змова. При цьому постійно будуть переслідувати невдачі, людина почне боліти.

За прикметами можна давати сіль сусідам тільки в тому випадку, якщо її попросили вірні друзі. У цьому випадку у віддають будуть відзначатися позитивні зміни. Удача почне супроводжувати у всіх справах.

Якщо відмовити в проханні немає можливості, то у сусідів натомість просять монетку.

Таким чином дія прийме нівелюється. Крім того, рекомендується не передавати сільничку з рук в руки. Краще її поставити на стіл, щоб інший чоловік взяв цей предмет самостійно.

Чи можна самому брати у сусідів

Брати сіль в сусідів не варто ні вранці, ні вдень, ні ввечері. Найкращим рішенням буде сходити в магазин і придбати потрібний продукт. Запозичивши буквально 1-2 щіпки, разом з ними в будинок людина приносить чужі біди і хвороби.

Крім того, нерідко ці кристалики заговорюють, щоб позбутися негативу і передати його іншому. Дізнатися, з якими думками господарі позичають сільничку, просто неможливо.

Чому соляної борг не повертають

Якщо людина через незнання або по доброті душевній все-таки позичив солоний продукт, брати його назад не варто. Існує чимало повір’їв, пов’язаних з соляним боргом. Його не повертають з наступних причин:

  • людина може заговорити звільнюється продукт. При цьому в житті почнеться важкий період;
  • соляні кристали притягують не тільки позитивну, але і негативну енергію. При поверненні боргу в будинок проникають злі сили. Нічого доброго це не проведе;
  • після того, як сусід віддасть борг, з них починаються конфлікти. Сварки виявляються безпричинними.

Можна дарувати сіль

Дарувати сіль допускається тільки в хорошому настрої. Крім того, потрібно відчувати теплі почуття до того, кому призначається подарунок. У цьому випадку дар матиме позитивний вплив.

7ed105efef3f0352d85b051e43985645 Чи можна давати сіль, дарувати, брати в борг у сусідів – прикмети і забобони

Такий незвичайний презент здатний на багато що:

  • кристали здатні накопичувати позитивну інформацію. Якщо їх зарядити теплом і любов’ю, мішечок з крупинками стане відмінним ліками від втоми і депресії;
  • продукт здатний тривалий час зберігати свої властивості. Тому людина, якій його подарували, може використовувати дар як могутнього оберега;
  • заговорені солоні крупинки дарують коханим. Таким чином вдається звернути їх увагу на себе.

Крім того, чимало людей відчуває нестачу йоду. Їм рекомендується піднести йодовану сіль в подарунок, а не звичайну. З допомогою такого оригінального дару вдасться проявити турботу про близьких, принести їм користь.

Ще один непоганий варіант подарунка – морська сіль. Вона надає величезну користь організму. Красивий флакончик або оригінальна коробочка, наповнені цими кристалами, неодмінно будуть оцінені по достоїнству.

Такий незвичайний дар буде доречний на будь-якому святі. Доповнити його можна виготовленої з натуральних матеріалів мочалкою або ароматичними маслами. Головне, щоб від цього дару була тільки користь, його підносять з найсвітлішими почуттями.

З сіллю в народі пов’язано безліч забобонів. Цей продукт, використовуваний щодня при приготуванні їжі, володіє незвичайними властивостями. Він здатний надати позитивний вплив на людину, але нерідко чинить шкоду. Тому з цими кристалами поводяться обережно. Не роздають за першої ж прохання, а якщо і позичають, то тільки тим, хто не здатний заподіяти шкоду добродушному господареві.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради