16 порад як сподобатися дівчині і привернути її увагу

У сьогоднішній статті мені хочеться поділитися з вами кількома лайфхаками, як можна сподобатися дівчині (жінці) на роботі чи навчанні в школі.

Якщо вам кажуть: «Ти не красивий, товстий, тому вона навіть на тебе не подивиться», ви все одно можете сподобатися їй. Потрібно тільки застосовувати поради, які описані в цій статті. При цьому не потрібно робити щось надзвичайне, як це видно на вступній картинці.

Статтю варто уважно прочитати до кінця всім, хто шукає собі другу половинку. На чоловічих тренінгах зазвичай вчать як «захопити собою», але не розглядається, «як навчитися завжди подобається їм». До того ж у цих питаннях переважно враховується чоловіче думку, а не точка зору жінок.

Але якщо ви хочете сподобатися представницям слабкої статі, потрібно обов’язково враховувати їхню думку, з яким я і хочу поділитися з вами. Отже, давайте почнемо в цьому розбиратися. Це того варте!

Впевненість у собі

Це одна з ключових деталей того, як сподобатися дівчині. Впевнені чоловіки завжди викликають симпатію у протилежної статі, виробляючи на них тільки хороше враження.

Коли впевнений хлопець входить в приміщення, то що в ньому знаходяться представниці жіночої статі розуміють хто тут №1. Всі дівчата починають тихо перешіптуватися, перемигиваться між собою, обговорюючи цю людину, і бажають самі йому сподобатися.

Повірте це так, ми всі так робимо.

Тому одягайте свою впевненість на себе якомога частіше посміхайтеся і ведіть себе по-чоловічому, і ви станете «грозою» всіх дівчаток у класі, школі або дівчат/жінок на роботі.

Адже якщо нахабство, як багато припускають — це друге щастя, тоді впевненість — перше. До речі, не плутайте впевненість у собі з нахабством або егоїзмом, пихатість або пихою.

Збільшити свою впевненість допоможе один психологічний прийом. Уявіть, що ви вже подобаєтеся своєї обраниці і між вами стосунки.

Коли ви це собі уявляєте, ваша поведінка стає більш природним. Ви стаєте більш щирим, відкритим, доброзичливим, а скутість відступає на другий план.

Радимо дізнатися згідно зі статистикою і фактам, які хлопці і чоловіки подобаються дівчатам?

76df53a7e3d86209965d4369421b6e94 16 порад як сподобатися дівчині і привернути її увагу

Як сподобатися дівчині своєї зовнішністю

Навіть не здумайте заперечувати, що яким би начитаним або розумною людиною не був хлопець, але його зовнішній вигляд має важливе значення, для того щоб сподобатися дівчині. Адже, як відомо, зустрічають по одягу!

А значить потрібно стежити за своїм гардеробом, тримаючи свої речі завжди чистими, випрасуваними. Міняйте частіше (хоча б раз в три дні) футболку, сорочку і не варто їх носити по цілій тижня. Особливу увагу приділіть своїй взуття.

Чи знаєте ви, що більшість дівчат зверне на вашу взуття увагу при першій зустрічі? Зважаючи на це взуття завжди має бути чистою.

(Прочитайте, як доглядати за взуттям зі шкіри, а в цій статті правила догляду за взуттям з нубука).

Не варто випускати з уваги ефективність чоловічого піджака. На думку абсолютної більшості дівчат, немає нічого кращого чоловічого одягу на хлопця, ніж добре підігнаний по його фігурі піджак, будь-то костюм або просто з джинсами.

Для дівчаток парубок у піджаку виглядає чудово, тому що:

  • Піджак розширює ваші плечі.
  • Підкреслює талію.
  • Робить ваше тіло більш мужнім і великим.
  • Це якесь свідоцтво для дівчат статусності чоловіки (принаймні ілюзорно).
  • Такий хлопець спочатку більше подобається зовні, ніж хлопець у звичайному одязі.

Отже, все, що вам потрібно зробити — не нехтувати цією частиною вашого гардеробу, бажаючи сподобатися дівчині. Повірте, в правильно підібраному піджаку ви будете виглядати просто приголомшливо. (До речі, рекомендую вам прочитати статтю про те, з чим краще носити чоловічий піджак і як правильно його підібрати?)

Відкрию вам ще один секрет (як дівчина), що ми звертаємо увагу не тільки на те, у що ви одягнені, але оцінюємо весь ваш зовнішній вигляд. Тому варто навести також у порядок вашу зачіску, щодня приділяючи їй час.

Наведений у порядок відмінний зовнішній вигляд допоможе вам звернути на себе жіночу увагу, викликавши у них бажання з вами поспілкуватися. І я впевнена, що в глибині душі ви знаєте, що це так.

Намагайтеся бути цікавим співрозмовником і людиною

Погодьтеся, що навіть відмінний зовнішній вигляд і вихованість не допоможуть хлопцеві, з яким нудно бути разом і не про що говорити. Зазвичай розмова малознайомих людей крутиться навколо якихось спільних тем, а для цього потрібно знати про події, що відбуваються навколо вас.

Якщо ви не любите читати новинні сайти або спеціальну літературу, то допомогою можуть бути різні групи в соціальних мережах.

4e48858b302f8793d915aeb1bf12b16f 16 порад як сподобатися дівчині і привернути її увагу

Підпишіться на ті сторінки або співтовариства, де ви можете поповнити свій багаж знань. До того ж ви побачите те, що зараз у більшості на слуху або в тренді. Щоб потім в розмові не виглядати «замороженим». Але як ви розумієте цього недостатньо.

Щоб завжди залишатися цікавим співрозмовником без постійного поповнення знань не обійтися. А для цього потрібно читати найрізноманітнішу літературу: художню, технічну або загальноосвітню.

Багато для себе знайшли корисними книги по широкій психології. Завдяки яким людина вчиться розбиратися не тільки в собі, але і добре розуміти людей в цілому. Тому читайте багато і постійно.

Давайте начистоту — ця порада не дуже подобається, так? Але, на жаль, по-іншому не можна, адже книга — джерело знань!

Уникайте блазенства

Якщо ти не знаєш, як сподобатися дівчинці, неважливо, де в школі або класі, то обов’язково прислухайся до цієї поради. Дівчата люблять сміятися, але не варто думати, ніби їх потрібно постійно веселити своїми примовками або жартами.

Набагато краще, якщо над жартом перш подумати, а не «городити» перше, що потрапило. Можеш розповісти кумедну смішну історію, що сталася з тобою.

Історії, розказані з гумором про себе, показують, що ти бачиш речі в позитивному ключі. А значить, ти здатний підтримати гарний настрій, навіть коли у тебе важкі або неприємні ситуації.

Також стеж за власним сміхом. Не варто голосно сміятися або недоречно реготати. До речі, якщо тобі здається, що з гумором ти не в ладах, не переживай.

Навчитися доброму почуттю гумору можна, наприклад, переглядаючи більше інтелігентних стендапів, де виступаючі жартують на різні соціальні теми, при цьому уникаючи вульгарності.

Попереджаю, деякі молоді люди думають, що дурачеством, дивацтвом і блазнюванням вони досягнуть потрібної уваги від вподобаної дівчини. Але це діє навпаки — дівчат відштовхують дурні жарти і дурненьке поведінку.

Почуття гумору, як і духів, завжди повинно бути в міру. Вчіться доречно і дотепно жартувати при цьому нікого не ображаючи і не принижуючи чиїсь почуття.

3ac75da3420329326c1e59d2029d51e3 16 порад як сподобатися дівчині і привернути її увагу

Слідкуйте за походить від вас запахом

Так ви все правильно прочитали. Запах — це важлива деталь того, як сподобатися жінці і неважливо молодий або якій вже за 40 років. Вам доводилося бачити, як при розмові з чоловіком жінка в якийсь момент різко відхиляється від нього і навіть припиняє спілкування з ним, якщо він нахиляється до неї? Впевнена що так.

Як з’ясували вчені, причиною такої різкої зміни у спілкуванні може служити неприємний запах, особливо з рота. Жіночий ніс набагато чутливіші чоловічого, тому дами набагато гостріше відчувають запахи.

До речі, хочу зауважити, що ця здатність значною мірою впливає на підсвідомий вибір дівчиною хлопця. Тому чоловікам потрібно завжди стежити за особистою гігієною, при цьому помірно користуватися одеколоном і парфумами.

Їли переборщити з їх кількістю, то запах буде відштовхувати. Це ж стосується і одягу, тому що якщо вона не пахне свіжістю, не буде ніякого толку ні від одеколону, ні від духів.

Уникайте брехні і перебільшень

Знаєте, що мені набридло чути і не тільки мені, але і всім іншим дівчатам теж? Брехня, хвастощі і перебільшення. Хочете дізнатися секрет? Більшість дівчат інтуїтивно можуть відчути обман.

Ще гірше надходить той хлопець, який намагається сподобатися дівчині своїми перебільшеними досягненнями або хвастощами того, чого у нього немає. До цього можна віднести і хвастощі своїми планами на майбутнє.

Запам’ятайте, завжди говорите про себе правду і не соромтеся себе. Якщо ви дійсно сподобалися дівчині, тоді будете для неї привабливим хлопцем і без солодкої оболонки брехні.

Якщо ж дамочка розглядає чоловіків тільки як якесь засіб наживи, то ваша чесність навряд чи зацікавить. Тому вам не доведеться витрачати час на таких дівчат.

З цього відео ви дізнаєтеся 10 способів сподобатися дівчині по листуванню.

Гарні манери

Деяких хлопців цікавить, як сподобатися дівчині, якої ти не подобаєшся? Можливо це і ваше питання? Відкрию вам ще один секрет, ніж можна розтопити дівоче серце — хороші манери поводження.

Наприклад, дівчатам подобається, коли на них звертають увагу. Але їх бісить, коли на них відверто витріщаються. Це вважається непристойним.

Розглядайте вподобану дівчину акуратно, а якщо вона піймала на собі ваш погляд, не варто відразу боягузливо відвертатися. Посміхніться їй — це створить приємне враження про вас.

У розмові з усіма жінками періодично робіть їм доречні компліменти. Але уникайте лестощів і якихось банальностей. Найкраще хвалити те, що вам дійсно подобається у вашій співрозмовниця.

Це буде для неї зайвим доказом вашої зацікавленості в ній. Варто також відзначити очевидні факти зразок гарної мови або приємної бесіди. Розумієте, до чого я веду?

На питання що робити, щоб сподобатися дівчині? Відповідаю: «не бійтеся говорити вам подобається дівчині або жінці, що вона симпатична або навіть красива».

Адже вона ж не кусається, а вміння говорити доречні і чесні компліменти значно поліпшать думка про вас серед представниць прекрасної статі.

Намагайтеся бути уважним до настрою своєї співрозмовниці. Побачивши, що вона сумує або чимось стурбована, чемно поцікавтеся про причини, що призвела до такого настрою, пропонуючи свою допомогу.

762eb9e3d5365652046cb675d01a0570 16 порад як сподобатися дівчині і привернути її увагу

Вміння правильно говорити

Якщо у вас немає вроджених дефектів мовлення, то слід приділити увагу своїй дикції і правильній вимові мови. Адже для багатьох дівчат важливо не тільки те, що ви говорите, але і ваше вимова і манера розмови.

Потренуйтеся трохи розвитку ораторського мистецтва, вміння володіти собою на публіці, а також базовим поняттям постановки дикції. Це особливо стосується тих, у кого в спілкуванні з протилежною підлогою трапляється напад заїкання і втрати мови.

Грамотно поставлена мова в усі часи була і буде однією з найбільш привабливих речей для жіночої статі. Вам здається, я перебільшую?

Але ви напевно неодноразово чули, як кажуть, що ми любимо, насамперед, вухами. Тепер ви розумієте, як сподобатися будь-якій дівчині? Тоді робіть висновки.

Ваші жести

Щоб ваша мова була ще виразніше варто тренувати свою жестикуляцію. Вам здається це не настільки важливо? Але запевняю вас, що це не так.

Навіть якщо вам не доводилося свідомо в повсякденному житті звертати увагу на такі речі, це зовсім не означає, що вони не потрібні.

Ви, напевно, як і я на підсвідомому рівні звертаєте особливу увагу не тільки на те, що говорять інші, але і як вони це роблять, підкріплюючи сказане своїми жестами.

Люди, що володіють хорошою харизмою за допомогою жестів легко звертають на себе увагу протилежної статі. А якщо при цьому вони ще й говорять завжди розумні речі, то взагалі стають улюбленцями будь-якої компанії, як наприклад Челентано. І ви самі це знаєте.

Тому розвивайте свою пластику і міміку за допомогою спеціальних вправ. Виконуйте спеціальні завдання з розвитку харизми, незалежно від того наділила вас нею природа при народженні чи ні.

Якщо ви сумніваєтеся у своїх здібностях, то хочу зауважити, що вчені в галузі психології спілкування стверджують, що майже будь-який соціальний навик можна розвинути. Навіть якщо людина не був наділений від народження.

f687d7250bcc15c1c6cd815360b93bff 16 порад як сподобатися дівчині і привернути її увагу

Невербальні посили

Ви напевно знаєте, що близько 70% переданої людиною інформації ми отримуємо або самі передаємо іншим через жести і міміку. Приділіть цьому особливу увагу і ознайомтеся з базовими поняттями в читанні жестів.

Вчіться розрізняти по жестам і міміці дівчини, коли вона бажає і готова з вами розмовляти, а коли краще відійти в сторону, залишивши її в спокої.

Етикет в поводженні з дівчиною

Він також є не менш важливим елементом в тому, як почати подобатися дівчатам. Давайте я спробую вгадати, про що ви подумали, що мова йде про складний церемоніал, чи не так? Але відкиньте ці думки. У сучасному суспільстві під етикетом, перш за все, мається на увазі вихованість.

Наприклад, поступитися місцем сподобалася дівчині в громадському місці. При цьому поганим тоном буде, якщо до неї ви в переповненому транспорті приліпитеся з дурним запитанням «як справи?».

Краще всього почати розмову з привітання і питання, на якій зупинці вона виходить? Ще краще, якщо ви ознайомитеся з правилом етикету в поводженні з представницями прекрасної статі, а так само як вести себе в суспільстві.

Я впевнена ви і самі знаєте, що незабаром після застосування цих правил станете не просто привабливим для більшості дівчат, але і відмінним прикладом для наслідування.

До речі, я запевняю вас, що хлопець, який поступився дівчинці місце чи вміє вибачатися, якщо потрібно, або ввічливо і тактовно веде розмови з нею, виглядає для неї набагато привабливіше інших чоловіків.

(Раджу прочитати статтю про те, як правильно вибачатися перед дівчатами, щоб не бути одним з тих, хто цього робити не вміє).

Звертайтеся до дівчини по імені

2982e26f3d4ea1a6c23934e934ecccd0 16 порад як сподобатися дівчині і привернути її увагуДосить поширений молодіжний питання як підкотити до дівчини, яка подобається, які фішки задіяти, щоб їй сподобатися?

Тоді послухайте один універсальний рада: викиньте з своєї голови такі звернення до неї, як «дитинко, подруга, красуня, мила-я». Дратує, так? Нас теж.

Кожній людині приємний звук його імені. Чим частіше він його чує, тим приємніше йому стає співрозмовник, який звертається до нього по імені.

Тому запам’ятайте ім’я вподобаної вам дівчата і частіше його їй називайте. Ніколи, де б то не було, не звертайтеся до неї прізвиськами (навіть якщо вони пестливо-дитячі або популярні).

Подібні імена допускаються тільки до тієї дівчини, з ким у вас є близькі стосунки. У всіх інших випадках вони будуть звучати для неї, якщо не пішло і образливо, немов звертається до неї хлопець — «гопник», то просто безглуздо і по-дитячому. А кому може сподобатися молодий чоловік з дитячим інтелектом?

(Ви ще не читали 90 імен як лагідно можна назвати свою дівчину? Тоді рекомендую прочитати).

Вміння тримати себе у руках за будь-яких обставин

З якими неприємностями ви не зіткнулися, вчіться завжди зберігати спокій, не видаючи своєї нервозності або інші негативні емоції. Навіть якщо щось вас провокує, утримайтеся від проявів яскравих емоцій: гніву або люті.

Дівчатам завжди сподобається той хлопець, який веде себе абсолютно спокійно і не проявляє недоречною напористості. В довершення всього сказаного це значить, якщо вам відмовили у спілкуванні, тоді не варто наполягати на ньому.

Або ж наполягати на побаченні, якщо дівчина відхилила його. Будьте вище цього при цьому, не втрачаючи свого обличчя.

Розвивайтеся як особистість

Скажіть, я можу бути з вами чесною? Вам подобається спілкуватися з внутрішньо порожнім людиною, як кажуть «порожняком»? Навряд чи. Тоді чому це має подобатися нам, дівчатам?

Тому, розвивайте свою особистість і не забувайте про свій внутрішній світ, який проявляється як у ваших словах, так і виразах ваших власних думок. А в цьому можуть допомогти тільки книги.

Проявляйте турботу і увагу

Наступні два ради показують як вести себе з дівчиною, яка подобається? Хоча зауважу, що вони обов’язкові по відношенню до всіх людей без винятку.

Абсолютно всім представницям прекрасної статі подобаються дбайливі уважні хлопці. Повірте, я знаю що кажу.

Наприклад, будь-яка дівчина буде безмежно вдячна хлопцеві, який бачить і розуміє, коли вона втомилася, а коли ні. І тому він знає, коли краще десь в тихому кафе просто посидіти і поспілкуватися, а коли краще погуляти з дівчиною по красивих місцях.

Дама буде вважати вас кращим джентльменом, якщо ви навчитеся звертати увагу на її потреби і правильно задовольняти їх.

Тому що це є хорошим доказом вашої щирою зацікавленістю в ній. Ваша уважність зробить вас набагато привабливіше в очах оточуючих жінок.

bf2482f10c1c6c2836c11f4c2540fdd4 16 порад як сподобатися дівчині і привернути її увагу

Вміння уважно слухати інших

Насправді завжди приємніше спілкуватися з людиною, який слухає співрозмовника, а не говорить тільки про себе. Ще приємніше якщо він вміє слухати, не перебиваючи.

Якщо чоловік навчиться уважно слухати свою співрозмовницю, то з розмови з нею він зможе підкреслити багато важливої інформації для себе.

Приміром, що їй подобається або чого б їй хотілося? Уникайте зациклюватися тільки на собі хорошому, а краще намагайтеся так будувати розмову, щоб і дівчина могла розповісти про себе.

Підіб’ємо підсумок

Правда в тому, що ніхто не народжується зі здатністю або знаннями того, як за будь-яких обставин завжди подобатися всім дівчатам.

Ще гірше, коли немає довіреної брата або друга, щоб запитати їх про це. Хоча насправді комусь сподобатися — це не настільки важка або нездійсненне завдання. Вона простіше, ніж вам здається.

Просто потрібно знати чому дівчата і жінки віддають перевагу в чоловічому образі, поведінці, манерах і дотримуватися цього.

Після розгляду крок за кроком цих простих, нехитрих лайфхаков про те, як сподобатися дівчині ви можете бути впевнені, що тепер знаєте, як завжди залишатися привабливим в жіночих очах. Щиро сподіваюся, що ці речі допоможуть вам у житті.

Тепер ваша черга, м’яч на вашій стороні — поділіться своєю думкою, залишивши коментар під цією статтею. Я була б рада прочитати ваші коментарі, адже вони для мене є чудовою мотивацією писати й більше ділитися корисною інформацією.

Рекомендуємо подивитись 12 рад по залученню уваги дівчини.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради