Рівень сумісності чоловіків, народжених під сузір’ям Стрільця, з жінками різних знаків зодіаку

Мільйони людей довіряють своє життя гороскопам, підлаштовуючи важливі події під найбільш сприятливі, на думку астрологів, дні. Партнерів по життю любителі астрології також намагаються підбирати відповідно до «зодіакальної сумісності».

Такий підхід не дає ніяких гарантій благополучних відносин, а аналіз історій щасливих сімейних пар часто суперечить рекомендаціям гороскопів.

Проте не завадить ознайомитися з гороскопом про сумісність чоловіків Стрільців з жінками аналогічного або інших знаків. Якщо у вашому оточенні є представники цього знака, цікаво порівняти реальні відносини з тим, як оцінюють гороскопи сумісності чоловіка, народженого в місяць Стрільця з жінками свого та інших знаків зодіаку.

Сексуальна та побутова сумісність із жінкою, народженої під знаком Стрілець

Погодьтеся, для семи мільярдів людей, що проживають на планеті, 12 характерів типажів, які пропонує зодіакальне коло, замало. Досить зібрати кілька людей певного знака в одній аудиторії, щоб побачити, які вони всі різні. Але астрологія виникла так давно і так міцно оселилася в наших умах, що при знайомстві з новою людиною багато мимоволі замислюються, чи буде це знайомство плідним, чи підходить мені цей чоловік за гороскопом.

Якщо Стрілець (чоловік) зустрів дівчину своєї мрії того ж знаку Стрільця, йому корисно дізнатися, який відсоток їх сумісності в любові.

uroven sovmestimosti muzhchin, rozhdjonnykh pod sozvezdiem strelca, s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka12 Рівень сумісності чоловіків, народжених під сузірям Стрільця, з жінками різних знаків зодіаку

Любов накриває пару як цунамі

Незважаючи на те, що згідно поширеній думці між чоловіком і жінкою не може бути дружби, а тільки любов, ворожнеча або пристрасть, чоловіки і жінки постійно контактують і навіть непогано дружать на роботі, у сферах обслуговування і культури, юридичної або медичної допомоги. Скільки разів чоловікові знака Стрілець приходила в голову думка, що якщо не складаються мирні відносини з якоюсь жінкою, будь то співробітниця або клієнтка по бізнесу, то, швидше за все, у них погана сумісність, особливо, якщо вона – теж Стрілець? Давайте подивимося, що говорить про гороскоп сумісності чоловіка і жінки, народжених в місяць Стрільця.

  1. Астрологи називають такий союз «яскравою парою», визначають їх сумісність в любові як 100-відсоткову, але тривалих стосунків у шлюбі не обіцяють.
  2. На голови цих знаків часто «звалюється» любов з першого погляду і захоплюючий роман, сповнений божевільної пристрасті і яскравих емоцій.
  3. Вони часто виявляються однодумцями, ідеальними друзями, прекрасними партнерами по бізнесу або коханцями.
  4. І все ж обопільне прагнення до незалежності не дозволяє їм вступити в тривалі стосунки з певними обов’язками. На одній лише сексуальної сумісності чоловіка і жінки, Стрільців або будь-яких інших знаків, міцний шлюб не побудувати.

Астрологи дають шлюбного союзу Стрільців тільки 40% шансів, тому тип відносин можна охарактеризувати як «життя сьогоднішнім днем».

Любов і шлюб з дівчатами інших знаків зодіаку

Чоловікові знака Стрілець, бажаючому знайти пару для вступу в шлюб, доведеться звернути свій погляд у бік дівчат інших знаків з великим відсотком сумісності.

Лев

Левам, які люблять жити на широку ногу, імпонує щедрість Стрільця, тому жінки, які народилися в місяць Лева, досить високий рівень сумісності з цим знаком: у шлюбних відносинах – 80%, а в любові – всі 100%. Такий союз зустрічається досить часто; пари виділяється своїм умінням робити справжнє свято з спільного життя. Обидва знака не люблять сірих буднів і самотності, тому прагнуть кожен день використовувати для отримання яскравих вражень.

Лев – один з найкращих знаків для чоловіка, «який народився Стрільцем», в плані побудови довгострокових відносин. Ця сім’я не буде сидіти вдома у вихідні: подорожі, вечірки або театри – ось чим буде зайнятий їх дозвілля.

Водолій

Допитливість і вміння розуміти один одного, спільність інтересів і прагнення до незалежності – всі ці якості чоловіка, народженого в місяць Стрільця, і Водолія обумовлюють їм ідеальну (100%) сумісність в любові або у співпраці. Вони можуть бути колегами або партнерами по бізнесу, нерозлучними друзями і навіть коханцями. Але небажання обох зв’язувати себе узами веде до того, що в шлюбі ця екстравагантна пара має всього лише 40-відсоткову сумісність. Якщо такий шлюб і складеться, і Стрільцеві з Водолієм нудьгувати точно не доведеться. Причини для цього будуть знаходитися кожен день.

Скорпіон

uroven sovmestimosti muzhchin, rozhdjonnykh pod sozvezdiem strelca, s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka13 Рівень сумісності чоловіків, народжених під сузірям Стрільця, з жінками різних знаків зодіаку40-відсоткову сумісність в шлюбі пророкують і союзу чоловіка знаку Стрілець зі Скорпіоном. Спочатку вони можуть викликати один у одного всепоглинаючий інтерес і загорітися взаємної пристрастю. Але потім почнеться нескінченна боротьба протилежностей ревнивої партнерки і не надто обов’язкового у відносинах ловеласа. На чому ж тримається 90-відсоткова сумісність чоловіка та жінки, Стрільця і Скорпіона, в любові? На її чарівність, неабиякі здібності до певного моменту – терпіння. Але довго його відчувати ця леді не дозволить. Рано чи пізно чоловікові доведеться вибирати між своєю незалежністю і любов’ю жінки-Скорпіона.

Козеріг

Вони настільки різні – чоловік знака Стрілець і жінка знака Козеріг, що говорити про їх сумісності в якій би то не було сфері складно. Майже завжди замислений Козеріг, звичайно, трохи розвіється в присутності безжурного Стрільця: жінка навіть зуміє довести їх сумісність в любові до багатообіцяючих 90%.

У шлюбі їм буде непросто (його «виживання» гороскопи оцінюють у 60%). Козеріг не зможе постійно прощати нескінченні захоплення вправного Стрільця. Тут один вихід – або привчитися до помірності або розійтися по різних дорогах.

Близнюки

І знову «яскрава пара», за визначенням астрологів, і знову – два незалежних типажу! Чоловікові, «народженому Стрільцем», і жінці знаку Близнюки зірки пророкують 100-відсоткову сумісність в любові, але лише 70% у шлюбних відносинах, оскільки ні один, ні інший не терплять будь-яких обмежень свободи.

Близнюки будь-якої статі люблять, щоб про них піклувалися, часто хвалили, підтримували у починаннях. Чоловік-Стрілець може цього простого завдання не осилити.

І все ж щасливі шлюби між представниками цих знаків зустрічаються. Як правило, вони живуть дуже насиченим життям, без нескінченних з’ясувань відносин і списків вимог один до одного.

Риби

uroven sovmestimosti muzhchin, rozhdjonnykh pod sozvezdiem strelca, s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka14 Рівень сумісності чоловіків, народжених під сузірям Стрільця, з жінками різних знаків зодіакуКого Стрільцеві точно варто обходити десятою дорогою, так це жінки, що народилася в місяць Риб, адже з цими дамами сумісність в любові ледь доходить до 70%, а в шлюбних узах – всього 30%. Астрологи називають ці знаки мешканцями різних планет, а їх союз – непростим, якщо не дивним.

Романтичним і мрійливим Рибам потрібен дбайливий чоловік, здатний взяти на себе велику частину відповідальності за спільний побут і фінанси. Стрільцям ж потрібна партнерка у всіх відносинах самостійна і легка на підйом. Якщо між ними все-таки виникне любов, її можна зберегти, якщо кожен проявить трохи більше терпимості і трохи менше критичності по відношенню до партнера.

Ваги

Про це союзі кажуть – ідеальні коханці, адже сумісність чоловіка, енергійного Стрільця, і емоційних Ваг в ліжку – 100%. Непостійного Стрільцеві багато чого прощається від дівчини, народженої під знаком Терезів, вона розуміє його як ніхто інший, і вдячна йому вже за те, що він дозволяє їй жити так, як їй хочеться. Відсутність тиску з обох сторін з часом може спонукати їх до створення сім’ї, де їх сумісність впаде до 70%, але при бажанні йти на компроміси і зберігати відносини у них все вийде.

Телець

У жінки, народженої під знаком Тельця, і чоловіка, який належить до Стрільцям, різні цілі й протилежні погляди на життя, так і темпи життєвого ритму не збігаються, але в любові їх сумісність досягає 90%, даючи шанси на щасливий союз.

Іноді протилежності чудово доповнюють один одного, якщо обидва переслідують одну мету – скласти гарний пазл сімейних відносин.

Трохи більше зацікавленості один в одному – і ці знаки відмінно уживуться разом, присвятивши своє життя нескінченним відкриттям своїх нових якостей. У цьому випадку протилежність призведе не до боротьби, а до гармонії, яку обіцяють і характеристика чоловіка, народженого під знаком зодіаку Стрілець, і його 80%-я сумісність з Тільцями жіночої статі у шлюбі.

Діва

uroven sovmestimosti muzhchin, rozhdjonnykh pod sozvezdiem strelca, s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka15 Рівень сумісності чоловіків, народжених під сузірям Стрільця, з жінками різних знаків зодіакуВірність і раціональність жінки знаку Діва по ідеї не поєднуються з мінливістю веселуна Стрільця, про що свідчать і цифри, оцінюють їх сумісність в любові всього на 70%.

В шлюбі ці сузір’я ще менш поєднані – 40%. Але що робити, якщо вони один одного полюбили? Вихід один – шукати компроміси і не намагатися один одного перевиховувати. Тоді союз цих знаків може бути дуже навіть цікавим і корисним для обох.

Овен

Стосунки чоловіка, народженого в місяць Стрільця, і жінки знаку Овен, яка, як правило, самовпевнена і норовлива, рідко витримують випробування на міцність, хоча в любові їх сумісність оцінюється в 90%. Союз двох гарячих голів постійно стрясають вибухи емоцій – від шаленої пристрасті до шаленої люті, причому все це може відбуватися в один день.

Для сімейного життя такі стосунки небажані і навіть небезпечні, але зате в них присутні пристрасть і непідробний інтерес до партнера. В шлюбі сумісність цих знаків всього 50%. Стануть вони союзниками або противниками, залежить від того, як часто Стрілець буде давати приводи для ревнощів своїй прекрасній половинці. Чим менше їх буде, тим більше шансів на щасливий шлюб.

Рак

Обережної жінки, що народилася під сузір’ям Рака, навряд чи підійде непосидючий Стрілець, не надто прагне проводити вечори в сімейному колі, тому їх сумісність в шлюбі не вище 40%, а в любові наближається до 80%. Звідки така різниця?

uroven sovmestimosti muzhchin, rozhdjonnykh pod sozvezdiem strelca, s zhenshhinami razlichnykh znakov zodiaka16 Рівень сумісності чоловіків, народжених під сузірям Стрільця, з жінками різних знаків зодіакуСтрільцеві набагато приємніше, коли про нього піклуються, коли йому вірні і створюють всі умови для комфортного життя, нічого не вимагаючи натомість. Коли ж його свободу обмежують сімейними узами, то турбота дружини починає йому здаватися надмірною опікою і спробою прив’язати до будинку.

Стрілець упокорюється з цим з великою неохотою, але, якщо йому по-справжньому дорога жінка, доведеться трохи поступитися «свободою» і проявити відповідну уважність.

Висновок

  1. Волелюбному і життєрадісного чоловіка, народженого під сузір’ям Стрільця, підійдуть партнерки, що володіють такою ж легкістю характеру або хоча б терпимо відносяться до його мінливості.
  2. Стрільці різних підлоги можуть бути хорошими партнерами в усьому: в бізнесі, в дружбі, в коханні.
  3. З інших знаків зодіаку чоловікам, народженим в місяць Стрільця, підходять Леви, Ваги, Водолії.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради