Стрижка Італійка на короткі волосся із чубчиком і без. Фото без укладання, вид спереду, ззаду для круглого, овального обличчя

Стрижка Італійка з’явилася приблизно в 70-80-х рр. минулого століття, однак сьогодні вона також популярна у жінок. Її придумав міланський перукар Арландо Тосси. Зачіску виконують на короткі, середні та довгі волосся із чубчиком або без неї.

Особливості стрижки Італійка на короткі волосся із чубчиком і без неї

Таку стрижку роблять в багатошаровій техніку за типом каскаду, драбинки та інших аналогічних моделей. Від інших зачіска відрізняється більшою об’ємністю. Також вона має помітні пір’ячко і виражену «шапочку» у макушечной області, яка вкорочує волосся, але зберігає довжину нижнього шару.

В італійській зачісці пасма стрижуть пошарово лише з боків і в зоні лоба, а їх довжину залишають. При цьому переходи роблять плавними, непомітними. Каскад ж вистригають по всьому об’єму волосся, але найбільш короткі пасма розташовують в потиличній області. Однак перехідні кордону створюють чіткими.695c7d8060c5cfb72145cc23e0456867 Стрижка Італійка на короткі волосся із чубчиком і без. Фото без укладання, вид спереду, ззаду для круглого, овального обличчя

Ще ця стрижка характеризується невеликим кроком між шарами, що дає можливість згодом носити її, не піклуючись про особливу укладанні. Зачісці достатньо буде надати злегка недбалий вигляд.

Також можна сформувати прикореневій обсяг за допомогою фена або пасма перекласти з однієї сторони на іншу, що дозволить витягнути овал обличчя, зробивши образ витонченішим. Найчастіше цю багатошарову стрижку доповнюють чубчиком, наприклад прямий, подовженої косою, напівовальної. Зачіску роблять і без цієї деталі.

Переваги і недоліки

Стрижка Італійка на короткі волосся із чубчиком вважається універсальною, вона завжди актуальна. Однак ця модель має свої плюси і мінуси.

Переваги стрижки:

 • Таку стрижку виконують на локонах будь-якої структури і довжини.
 • До такої моделі підходять різні чубчика – прямі, косі, подовжені та інші фасони.
 • Зачіску можна укладати різними способами швидко і легко.
 • Вона коригує овал, надає волоссю візуальний об’єм.
 • Стрижка поєднується з будь-якими стилями.
 • Ця зачіска завжди в моді.
 • Вона вирішує проблему ослаблених, тонкого волосся, надаючи їм об’єм і легкість.
 • Стрижка виглядає стильно, елегантно на пасмах різних відтінків.
 • Її можуть носити жінки будь-якого віку.
 • Вона запросто перетворює неслухняні кучері в хвилясті локони.
 • Глибока філіровка робить прямі волосся більш об’ємними і пишними.
 • Стрижка відмінно маскує недоліки зовнішності: зморшки, нерівності, пігментні плями.
 • Подібна зачіска дуже практична. Наприклад, локони досить укласти феном, щоб надати їм форму.

ec13ef2158efb8f60f8c6e00fccbab7d Стрижка Італійка на короткі волосся із чубчиком і без. Фото без укладання, вид спереду, ззаду для круглого, овального обличчяНедоліки:

 • Цю стрижку неможливо виконати на кучерях.
 • Відростаючих кінці вимагають частої корекції.
 • Техніка стрижки вважається складною, тому її краще робити в перукарні або салоні.
 • Така модель підкреслює велику голову, неширокі плечі.
 • Зачіску італійку часто плутають з каскадом.

Кому підійде стрижка

Стрижка Італійка йде багатьом представницям прекрасної статі завдяки універсальності. Практично будь-якій жінці можна підібрати відповідну модель на короткі волосся із чубчиком або без, враховуючи особливості її зовнішності.

За формою обличчя

Насамперед, фасон зачіски вибирають залежно від форми овалу.e25fae04cc236c73e922574a32d4cc2f Стрижка Італійка на короткі волосся із чубчиком і без. Фото без укладання, вид спереду, ззаду для круглого, овального обличчя

Кругле обличчя Стрижку роблять переважно на середніх і довгих пасмах. Однак коротку зачіску, можливо, виконати, якщо локони укладати хаотично.

Також на маківці створюють додатковий об’єм. Він візуально витягує особа. Зачіску доповнюють косою, видовженої, злегка профільованої чубчиком. Передню пасмо не слід робити прямий або надто укороченою.

Овальне обличчя Підійдуть практично будь-які варіації стрижки
Квадратне обличчя Філірувані бічні пасма пом’якшують грубі риси овалу. Чубок вибирають косу або видовжену.
Прямокутне обличчя Стрижка, яка доходить до плечей з пишними локонами біля скронь, стане оптимальним рішенням. Однак верхівку не слід робити занадто об’ємною.
Трикутне обличчя Зачіска довжиною до підборіддя підійде краще всього. Її оформляють рваними кінцями пасм і філіруваною чубчиком. Однак слід відмовитися від надмірного об’єму в макушечной області.

За типом і структурою волосся

Структура волосся має важливе значення при виборі стрижки. Зачіска, виконана шарами на прямих пасмах, виходить об’ємною, фактурної, стильною, а хвилясті локони набувають пишність і грайливість. Хоча кучері це не кращий варіант для Італійки, так як форма моделі, можливо, втрачається, зате вони стають більш доглянутими.591994370e9d16b58901b890e27f661a Стрижка Італійка на короткі волосся із чубчиком і без. Фото без укладання, вид спереду, ззаду для круглого, овального обличчя

Зачіска дуже підходить рідкісним і тонким пасом. Вона надає їм візуальний об’єм. Густі локони погано піддаються укладанню, але їх ретельне проріджування і филирование нижнього шару волосся роблять стрижку більш акуратною на вигляд.

За віком

Ця модель не має вікових обмежень. Її можуть носити молоді дівчата і зрілі жінки.

За кольоротипу зовнішності

Різні моделі стрижки та фарбування локонів в різні відтінки дозволяє цій зачісці чудово поєднуватися з будь-якими особливостями вигляду, будь то весняні, літні, осінні чи зимові кольоротип зовнішності.

Техніка виконання стрижки з чубчиком

Стрижка Італійка на короткі волосся із чубчиком вважається досить складною у виконанні, тому її бажано робити у професійного майстра. Однак можна спробувати постригтися самостійно в домашніх умовах, якщо послідовно дотримуватися всі етапи роботи.

f36efcb14d2821fa02c95288d789dc15 Стрижка Італійка на короткі волосся із чубчиком і без. Фото без укладання, вид спереду, ззаду для круглого, овального обличчяСхема виконання стрижки Італійка на коротке волосся

Техніка виконання:

 1. Спочатку масу волосся ділять горизонтальним проділом навпіл. Лінію проводять від одного до іншого вуха через маківку. Верхні пасма підколюють затисками.
 2. Далі роботу починають знизу зачіски.
 3. Перш роблять кілька вертикальних проділів, розділяючи волосся на рівні частини. Оброблені локони заколюють затискачами окремо.
 4. Потім пасма стрижуть, які сусідять з центральним проділом. Локон, захоплений пальцями, відтягують паралельно основній розмежовує горизонтальної лінії. Його зрізають на необхідну довжину.
 5. Першу пасмо роблять контрольної.
 6. Потім інші локони обробляють аналогічним способом. Їх відокремлюють по черзі. Довжину додають поступово від потилиці до низу.
 7. Крок ступенів задають за допомогою горизонтальних проділів по відношенню до головної лінії. Його роблять мінімальним, якщо передбачається коротка зачіска. Інтервал злегка збільшують для довгих локонів. Меншу відстань додасть їй більше фактурності.
 8. Потім стрижуть волосся скроневих зон. Їх захоплюють і обрізають також як попередні пучки волосся. Відтяжку локонів роблять перпендикулярно голові. Орієнтуються на основний горизонтальний проділ.
 9. Далі формують чубок або пасма стрижуть за поданою схемою.
 10. Потім волосся збирають у хвіст на потилиці, щоб проконтролювати довжину. Їх розмір повинен обов’язково збігатися.
 11. По завершенні процесу роботи роблять окантовку зачіски, а також прибирають дрібні недоліки. Наприклад, зрізають стирчать волоски. Після приступають до укладання.

Алгоритм виконання зачіски без чубчика

Цю стрижку також виконують без чубчика.e1f2c8a97ea7c4b4e86a624f1f75427d Стрижка Італійка на короткі волосся із чубчиком і без. Фото без укладання, вид спереду, ззаду для круглого, овального обличчя

Хід роботи:

 1. Для початку волосся поділяють прямим проділом на 2 половини.
 2. Після кожну з них поділяють поперечною лінією навпіл.
 3. Далі пару симетричних пасма шириною близько 3 див. відокремлюють підковоподібним проділом до правої та лівої скронево-тім’яній зоні. Їм роблять окантовку по овальної лінії.
 4. Потім волосся шириною приблизно 2 – 3 см. поділяють кордонами зразок дуг в лицьової області. Після їх зачесують у напрямку до овалу. Ці пасма стрижуть, використовуючи техніку «пасмо за пасмом».
 5. Потім масу волосся тім’яної зони ділять прямий розмежовує лінією. Визначають контрольну пасмо.
 6. Після її відтягують під кутом 90° до поверхні голови і підстригають у вигляді арки, щоб центральний ділянку був трохи коротше бічних зон.
 7. Далі залишилися скронево-тім’яні локони обробляють аналогічним методом. Відтяжку волосся роблять під прямим кутом, орієнтуючись на висоту контрольної пасма.
 8. Потім в потиличній зоні волосся поділяють круглими проборами, які поступово переходять в діагональні (їх ширина близько 2 – 3 див). Пасма зрізають по довжині обраної пасма фронтально-тім’яної області. Розмір пучків плавно збільшують.
 9. Далі виконують овальну окантовку ззаду.
 10. Потім здійснюють філіровку волосся по всій довжині.
 11. Потім локони висушують і укладають.

Варіанти та інструкції з укладання стрижки

Стрижка Італійка на короткі волосся із чубчиком може бути покладена різними способами.

На кожен день з чубком і без

Популярні укладання для щоденного застосування не відрізняються складністю. Локонам можна швидко надати доглянутий вигляд.

Класична

Подібну зачіску укладати досить просто.71f282233fed4d23d080304593af5cf2 Стрижка Італійка на короткі волосся із чубчиком і без. Фото без укладання, вид спереду, ззаду для круглого, овального обличчя

Етапи роботи:

 1. Спочатку волосся миють, обсушують рушником.
 2. Потім наносять на пасма мус.
 3. Далі волосся сушать феном, піднімаючи їх біля коріння брашингом.
 4. Потім кінці пасом укладають у напрямку до особі або від нього.
 5. Після зачіску фіксують лаком.

Оновлений стиль з 90-х

Ця укладка не займе багато часу.

Техніка виконання:

 1. Насамперед, вологі волосся покривають пінкою.
 2. Далі пасма збивають руками створюючи обсяг біля коріння і одночасно їх висушують феном.
 3. Потім укладання збризкують лаком.

Стильні локони

Таку зачіску можна спорудити за 5 хв.d69eff960978a21370ea91c175b7364c Стрижка Італійка на короткі волосся із чубчиком і без. Фото без укладання, вид спереду, ззаду для круглого, овального обличчя

Технологія виконання:

 1. Першим ділом помите волосся витирають рушником.
 2. Далі на них наносять термозахисний спрей.
 3. Потім пасма накручують плойкою, направляючи їх від обличчя.
 4. Після конструкцію лакують.

Повсякденна укладання

Зачіску укладають дуже просто, вона підходить для щоденних образів.

Хід роботи:

 1. В першу чергу волосся миють, їх небагато обсушують за допомогою рушника.
 2. Потім пасма покривають мусом.
 3. Далі локони укладають, витягаючи праскою. Кінчики злегка підвертають всередину.
 4. Зачіску закріплюють стайлинговым засобом.

На свята

Укладання для особливих випадків, створені на італійській стрижці, виходять дуже ефектними.

Святкова

Подібну зачіску можна робити для будь-яких урочистих подій.3fc696daaeab9be1458473c97d5dacb6 Стрижка Італійка на короткі волосся із чубчиком і без. Фото без укладання, вид спереду, ззаду для круглого, овального обличчя

Техніка виконання:

 1. Спочатку локони миють, трохи підсушують рушником.
 2. Потім їх покривають термозахисним засобом.
 3. Потім пасма злегка підкручують плойкою або праскою
 4. Після зачіску покриту лаком прикрашають маленької шпилькою зі стразами або атласною стрічкою.

Зачіска в стилі бароко

Подібне напрям передбачає створення невеликої «вежі» на голові. Її також доповнюють різними декоративними елементами, наприклад накладними пір’ям, волоссям, красивими намистом.

Технологія укладання:

 1. Спочатку на чисті пасма наносять гель.
 2. Далі волосся начісують догори, а після фіксують лаком.
 3. Потім їх ще раз покривають закріплює косметичним засобом з блискітками або декорують червоною стрічкою за допомогою заколотих невидимок.

Зачіска з ефектом мокрого волосся

Ця зачіска виглядає цікаво і стильно, а зробити її ніяких труднощів не складе.d51ad0a1ff53a4ae5c840dd7e76c2859 Стрижка Італійка на короткі волосся із чубчиком і без. Фото без укладання, вид спереду, ззаду для круглого, овального обличчя

Етапи укладання:

 1. Для початку чисті пасма добре зволожують.
 2. Далі за ним рівномірно розподіляють гель. Краще щоб він мав легку, повітряну текстуру.
 3. Потім кожен локон стискають в долоні або збивають, якщо волосся дуже короткі. Так зачіска буде виглядати максимально природно.
 4. Потім пасмо прочісують гребінцем, створюючи необхідний ефект.
 5. Після чекають повного висихання волосся або їх сушать феном оснащений насадкою-дифузором.

Також локони можна укласти воском. В цьому випадку не досушенные, але злегка вологі пасма покривають цим засобом, розподіляючи його по всій їх довжині. Однак коріння не стосуються, а волосся досушують феном.

Укладання на бік

Модну зачіску створюють дуже швидко, якщо очікується урочисте вечірнє захід, а часу для походу в салон немає.5cb5a1ae453ad5da0251ee768751f813 Стрижка Італійка на короткі волосся із чубчиком і без. Фото без укладання, вид спереду, ззаду для круглого, овального обличчя

Техніка виконання:

 1. Для початку на зволожені чисті волосся наносять гель.
 2. Потім стрижці надають форму гребінцем, подовжену чубок зачесують нагору, а після на бік.
 3. Зачіску покривають стайлинговым засобом, прикрашають мініатюрою шпилькою.

Ефектні кучері

Завитки роблять як великі, так і дрібні. Зачіска підходить для прямих і кучерявих волосся.

Етапи роботи:

 1. Перш наносять на пасма сильне фіксуючий засіб.
 2. Потім локони завивають щипцями або плойкою, але попередньо їх обробляють термозахисним спреєм.
 3. Потім укладання збризкують лаком.

Текстурована укладання

Така зачіска буде виглядати дуже ефектно на будь-якому святі.82a03f73ef84fbd7f25eb0bf3687d925 Стрижка Італійка на короткі волосся із чубчиком і без. Фото без укладання, вид спереду, ззаду для круглого, овального обличчя

Техніка виконання:

 1. Спочатку помиті і висушені пасма покривають пінкою, мусом або гелем.
 2. Потім пасма начісують на гладких або злегка підкручених волоссі.
 3. Після їх розчісують і надають їм бажану форму. Зачіску декорують ефектними прикрасами, наприклад стразами або квітами.

Техніки фарбування

Багатошарової стрижці італійці підходять будь-які кольори. Вона чудово вписується в різні сучасні техніки фарбування, наприклад мелірування, колорування. Також шатуш і омбре вигідно підкреслюють цю коротку стрижку. Вони надають їй незвичайну чарівність. А русяве, медові і золотисті тони роблять образи більш свіжими.

Яскраві фарби створюють екстравагантний, зухвалий вигляд. Проте їх не варто вибирати власницям кучерявого локонів. Інакше зачіску буде важко укладати.

Однотонна модель виглядає не менш стильно, особливо в темно-каштановому відтінку. Руді і чорні тони також актуальні. Вони виглядають дуже гармонійно. Стрижка Італійка – сучасна зачіска. На коротких волоссі з чілкою або без неї вона завжди виглядає динамічно і стильно що надає жіночим образам неповторний шарм.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради