Стильний образ з Aliexpress за 10 хвилин

Погодьтеся, дівчатка, ми заледащіли. І навіть на черговий шопінг, на який раніше буквально летіли на крилах, вже не поспішаємо, а всі збираємося і збираємося. А виною тому інтернет-магазини, які повільно, але впевнено завойовують нашу свідомість. Куди вже простіше – вибрала-замовила-отримала. Ні черги в касу, ні очікування порожній примірочної кімнати, ні товкучки в торговому центрі! Так, покликала мишкою – і вуаля: стильний образ готовий!

Сьогодні беремо на озброєння Aliexpress і збираємо модний образ.

Светр – 1000 рублів

Почнемо з джемпера. Попався нам ось такий вельми оригінальний варіант. І недорогий, треба сказати. Загалом, вирішили брати.

 Стильний образ з Aliexpress за 10 хвилинaliexpress.com

Спідниця – 800 рублів

Рожева спідниця з запахом зі штучної замші складе відмінну компанію сірого светра. Все, як мовиться, при ній: і довжина міні, і тканина незвичайна, і асиметричний крій, і оригінальний бант. Не спідниця – мрія.

 Стильний образ з Aliexpress за 10 хвилинaliexpress.com

Сережки – 400 рублів

Сережки нехай будуть під золото – до рожевого і сірого підійдуть ідеально.

 Стильний образ з Aliexpress за 10 хвилинaliexpress.com

Сумка – 1000 рублів

Сумка в мініатюрному форматі з максимально зручною ручкою знайшлася абсолютно випадково, але вписалася в загальну канву як не можна краще – беремо і її.

stilnyjj obraz s aliexpress za 10 minut76 Стильний образ з Aliexpress за 10 хвилинaliexpress.com

Черевики – 900 рублів

І, нарешті, взуття. Нам сподобалися ось такі грубуваті черевики. Вони ще більше відтінятимуть кокетливість рожевого і універсальність сірого, додадуть крихкості і витонченості. А головне – у них зручний каблук і позолочені пряжки в тон нашим сережками, між іншим.

 Стильний образ з Aliexpress за 10 хвилинaliexpress.com

Черевики – 1800 рублів

А хочете що-небудь світлішою і пооригінальніше, є ще ось такий варіант, але істотно дорожче. Тут і замша, і сірий – всі деталі як на підбір. Але тут вже кому що подобається – вибирайте на смак і колір.

 Стильний образ з Aliexpress за 10 хвилинaliexpress.com

Підіб’ємо підсумок. Витратили: приблизно 4-5 тисяч рублів. Пішло часу на пошуки і придбання: трохи менше години. Зібрали: стильний образ в стилі casual для осінніх деньків. Хочете також? Вступайте в нашу компанію!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради