Рідкий камінь на нігтях. Фото, покроково уроки для початківців, технологія виготовлення, як наносити, ціна, дизайн серце, смарагд, тварини, комахи, бджола, божа корівка, сніговик, новинки

Красивий і практичний манікюр – мрія будь-якої жінки. І зараз для його створення активно використовується техніка «рідкий камінь», завдяки якій на нігтях з’являються справжні шедеври. Фото манікюру з рідкими камінням не залишать байдужими ні одну дівчину, тим більше освоїти такий дизайн може практично кожна.

Особливості дизайну «рідкий камінь» на нігтях

Манікюр, створений по даній техніці, нагадує покриття нігтів стразами. Однак замість важких, об’ємних каміння та природних мінералів, які досить швидко відпадають.

Особливо часто таке відбувається, якщо їх кріпити до натуральних нігтьових пластин, використовуються спеціальні гелі та інші додаткові матеріали. З їх допомогою майстра відтворюють оригінальні візерунки, що імітують дорогоцінне каміння, золото, платину і срібло.

Виглядають рідкі камені дуже природно і ефектно, так що відрізнити їх від ювелірних творінь буває непросто.

Як зробити манікюр з рідкими камінням і литтям будинку

Техніка «рідкий камінь» на нігтях і фото такого дизайну набирає популярність, тому зараз манікюр у цьому стилі можна навчитися зробити самостійно в домашніх умовах. Для цього необхідно підготувати інструменти і матеріали, які продаються практично в будь-якому магазині декоративної косметики.

0fa3aa51c7ce775a180b9a5f7bee445f Рідкий камінь на нігтях. Фото, покроково уроки для початківців, технологія виготовлення, як наносити, ціна, дизайн серце, смарагд, тварини, комахи, бджола, божа корівка, сніговик, новинкиРідкий камінь на нігтях: що це і як робити.

Для новачка в цій справі потрібно слідувати докладної інструкції, щоб уникнути безглуздих помилок.

Ще одним важливим етапом для створення ідеального нейл-арту, особливо це стосується натуральних нігтів, є правильна підготовка нігтів для нанесення гелю та інших матеріалів, адже від робочої поверхні нігтя залежить довговічність і краса манікюру.

Необхідні матеріали та інструменти

Для створення манікюру в техніці рідкий камінь знадобляться наступні матеріали та інструменти:

 • Ультрафіолетова лампа, щоб прискорити висихання кожного шару гелю.
 • Манікюрна фольга, що гармоніює з обраним камінчиком.
 • Кольоровий арт-гель, який використовується для створення френча.
 • Гель без дисперсії.
 • Гель-фарба, необхідний для нанесення контурів та друку фольги після полімеризації.
 • Густий скульптурний гель.
 • Вітражний гель для лиття каменю.
 • Кутова кисть для виконання базового френча.
 • Базова кисть для нанесення більшості верств манікюру.
 • Так званий волосок, необхідний для промальовування контурів.
 • Спеціальні полімерні камені.
 • Засоби для знежирення нігтів.
 • Пилочка, щоб підготувати нігті до лиття.

Покрокова інструкція базового дизайну

Щоб створити красивий і витончений манікюр в даному стилі, доведеться виконати наступні дії:

 • Необхідно обробити поверхню нігтів пилочкою, щоб прибрати їх природний блиск, адже інакше візерунок розпливеться.
 • Тепер нігтьові пластини потрібно знежирити, використовуючи спирт або спеціальний засіб.
 • Як тільки нігті висохнуть – можна покривати їх гелем, причому на натуральні нігті потрібно наносити дуже тонкий шар. Після цього їх слід просушити під ультрафіолетовою лампою.
 • Тепер потрібно позбавити нігті від липкого шару, протерши їх спиртовмісним розчином і можна приступати до формування малюнка, виконавши насамперед його контур. Тут потрібно проявити особливу пильність, адже від якості контуру залежить, чи втримається вибраний малюнок або розпливеться.
 • Потім за допомогою спеціального клею потрібно зафіксувати на нігті обрану в тон камінчика фольгу, а коли вона міцно прикріплятися – відірвати її різким рухом.
 • Оформити «оправу» каменю фарбою або гелем, просушити її після нанесення під лампою.
 • Тепер залишилося сформувати сам камінь, використовуючи для цього структурирующий гель і акрилові матеріали, а також покрити готовий візерунок гелем для сяючого або дзеркального ефекту, просушуючи кожен шар під лампою.
 • Правильна технологія нанесення рідких каменів

  Для створення рідких каменів використовується технологія багатошарового манікюру, зокрема – тришарового. Тому в їх основі лежить контурний малюнок, вітраж, а також скульптурний гель.

  Техніка нанесення рідких каменів:

  • На першому етапі чорним гелем вимальовується контур майбутнього самоцвіту, який у більшості випадків оформлюється позолотою або срібленням, в залежності від обраної фольги.
  • На другому етапі підготовлений контур малюнка заповнюється напівпрозорим або прозорим гелем, для створення глибини кольору.
  • На третьому етапі відбувається формування самоцвіту. За допомогою скульптурного гелю і тонкої кисті можна створити оригінальний дорогоцінний камінь, який виглядає цілком природно.

  Технологія нанесення рідких каменів також передбачає багаторазове використання УФ-лампи, а також покриття готового візерунка фінішним гелем, який додасть камінню природне сяйво.

  Варіанти імітації дорогоцінних каменів

  Судячи з численних фото, техніка лиття рідкого каменю дозволить створити на нігтях імітацію практично будь-якого дорогоцінного каменю і натурального мінералу – все залежить від рівня майстерності та креативного підходу майстра.

  3322ea00d70be3341c9106d4fa8ed37d Рідкий камінь на нігтях. Фото, покроково уроки для початківців, технологія виготовлення, як наносити, ціна, дизайн серце, смарагд, тварини, комахи, бджола, божа корівка, сніговик, новинки

  Але особливою популярністю користуються наступні самоцвіти:

  • напівпрозорі смарагди;
  • бурштин;
  • сапфіри найрізноманітніших відтінків;
  • соковиті рубіни;
  • рожевий кварц;
  • вишукані перлини;
  • розкішна бірюза;
  • переливистый малахіт.

  Рідкі камені на натуральні і нарощені нігті

  Техніка лиття рідких каменів спочатку розроблялася для нарощених за допомогою гелю або акрилу нігтів, оскільки для неї була потрібна досить висока щільність поверхні і хороша довжина. Зараз її активно застосовують і для натуральних нігтів, причому манікюр, виконаний у цьому стилі, виглядає на них досить ефектно і не утяжелено.

  988adefe372752c2f302587c7c78a7ac Рідкий камінь на нігтях. Фото, покроково уроки для початківців, технологія виготовлення, як наносити, ціна, дизайн серце, смарагд, тварини, комахи, бджола, божа корівка, сніговик, новинкиРідкий камінь на нігтях: новинка манікюру і педикюру.

  Єдиним обмеженням в цьому випадку може стати довжина нігтьової пластини. Оскільки для якісного виконання малюнка, щоб він не розпливався при нанесенні, потрібно чимало вільного простору.

  Дизайн в залежності від форми нігтів

  Техніка рідкий камінь на нігтях, фото якої все популярнішою в спеціалізованих і модних глянцевих журналах, використовується на нарощених і натуральних нігтях. Тому дизайн і розмір каменя підбирається майстром в залежності від форми нігтів.

  453e1fb3a5583878787cf7b7651430cd Рідкий камінь на нігтях. Фото, покроково уроки для початківців, технологія виготовлення, як наносити, ціна, дизайн серце, смарагд, тварини, комахи, бджола, божа корівка, сніговик, новинки

  Виконати лиття каменю можна на круглих, квадратних, загострених і овальних нігтьових пластинах, головне, щоб вони були не занадто короткі. На практично будь-яких робочих поверхнях можна відтворити мініатюрні ювелірні шедеври, які будуть радувати володарку цього манікюру.

  Ідеї по дизайну: популярний декор і новинки

  Одним з найпопулярніших декорів при використанні рідких каменів є східні мотиви, які виконуються в більшості випадків на довгих квадратних нігтях. Їх кінчики покриваються золотом, на яке наноситься нехитрий візерунок яскраво-блакитним і бірюзовим гелем.

  Щоб не перевантажувати образ, лиття роблять лише на одному нігті, при цьому не обмежуючись одним самоцветом. Біля основи малюнка розташовується великий камінь бірюзи, трохи далі створюється яскраво-червоний рубін, а навколо них виконують безліч дрібних прозорих смарагдів, які виконують роль оправи цього «ювелірної прикраси».

  dbb5565fa23332cab51e77dad820ea2c Рідкий камінь на нігтях. Фото, покроково уроки для початківців, технологія виготовлення, як наносити, ціна, дизайн серце, смарагд, тварини, комахи, бджола, божа корівка, сніговик, новинки

  Новинки декору при використанні рідких каменів являють собою оригінальні весняні мотиви. Так що на нігтях модниць з’являються смарагдові комашки, рубінові бабки, сапфірові скорпіони і метелики, а також розкішні павине пір’я, «око» яких виконаний з великих і соковитих самоцвітів.

  Всі ці малюнки оформлюються золотом, а фон нігтьової пластини вибирається максимально ніжних пастельних відтінків, щоб сконцентрувати увагу на такому незвичайному контурі рідкого каменю.

  Східний стиль в малюнку

  Лиття рідких каменів набирає популярність, тому майстри із задоволенням експериментують, створюючи на нігтях ювелірні шедеври. Особливо красивими в поєднанні з цією технікою виходять візерунки в східному стилі, адже вони самі по собі відрізняються багатством і розкішшю, оскільки виконуються з золота і коштовностей».

  623df121aa14cb145cef625f2a1e909a Рідкий камінь на нігтях. Фото, покроково уроки для початківців, технологія виготовлення, як наносити, ціна, дизайн серце, смарагд, тварини, комахи, бджола, божа корівка, сніговик, новинки

  А рідкі камені дозволяють досягти приголомшливого результату, адже зроблені на нігтях самоцвіти виглядають натурально і заворожуюче, перетворюючи кінчики пальців в розкішну східну тканина, розшиту золотом і покриту яскраво червоними, синіми і зеленими каменями.

  Рідкі камені з френчем

  Одним з найбільш простих дизайнів в цьому стилі є рідкі камені з френчем. Такий манікюр виглядає елегантно і ніжно, особливо якщо він створюється в тон ювелірним виробам, які носить жінка. Тому він не надто кидок і підійде для повсякденного життя.

  Щоб виконати цю техніку, потрібно пройти наступні етапи:

 • За допомогою кутової кисті і білого гелю промальовувати на кінчиках нігтів френч і краще вибирати непомітні, пастельні відтінки.
 • Просушити нігті під лампою.
 • Нанести гель-захист і зафіксувати його під лампою.
 • За допомогою чорного гелю і тонкого пензлика нанести візерунок – оправу будь-якого дорогоцінного прикраси і знову просушити нігті.
 • Потрібно нанести на нігті позолоту за допомогою фольги, приклеївши її і різко знявши.
 • Місце для каменю треба покрити жовтим і сріблястим гелем, щоб створити глибину кольору, просушуючи кожен шар лампою.
 • Тонким пензлем покрити камінь кольоровим вітражним гелем, використовуючи необхідний відтінок, і знову просушити.
 • Щоб сформувати обсяг каменю, на його поверхню наносять скульптурний гель, надаючи йому потрібну форму за допомогою тонкої кисті. Потім висушити нігті під лампою, щоб камінь затвердів.
 • Тепер залишилося покрити всю поверхню нігтя фінішним гелем і ще раз просушити нігті.
 • Рідкий камінь для весільного манікюру

  Кожна наречена ретельно продумує свій весільний образ, і особливе місце приділяється пальчикам. За традицією дівчата вибирають французький манікюр – стильний і непомітний, але з появою рідких каменів стали все частіше вдаватися до лиття. При цьому прикрашати кожен ніготь самоцветом не варто, оскільки образ нареченої повинен залишатися ніжним і не перевантаженим.

  98115b6b163adb57bfbe49b0cbc17e6e Рідкий камінь на нігтях. Фото, покроково уроки для початківців, технологія виготовлення, як наносити, ціна, дизайн серце, смарагд, тварини, комахи, бджола, божа корівка, сніговик, новинки

  Тому найчастіше працюють з безіменним пальцем, вибираючи не надто яскраві камені – перли, кришталь, ніжно рожеві або білі сапфіри і обходяться вони виключно золотом або сріблом в тон обручки.

  Вартість виконання в салоні і вдома (середні ціни по Москві)

  Техніка рідкий камінь на нігтях, фото якої вважається надбанням і гордістю будь-якого манікюрного салону та майстри зокрема, є досить дорогою. Середня ціна лиття в салоні становить 400 рублів за один ніготь. Виконання даного манікюру вдома буде не настільки затратним – майстри беруть за свою роботу від 100 рублів за ніготь.

  Особливості зняття, як зняти дизайн з рідкими камінням?

  Цей вид манікюру виглядає ефектно та тримається надзвичайно міцно, тому зняти його непросто. Головне, про що необхідно пам’ятати – у жодному разі не можна здирати камені з нігтів, інакше можна пошкодити їх поверхневих шар.

  6887c0a879dcb7c17621925505040343 Рідкий камінь на нігтях. Фото, покроково уроки для початківців, технологія виготовлення, як наносити, ціна, дизайн серце, смарагд, тварини, комахи, бджола, божа корівка, сніговик, новинки

  Щоб позбутися лиття, доведеться скористатися спеціальною машинкою або ж жорсткою пилкою, якій потрібно шліфувати візерунок, поки він не зникне. Але в цьому випадку належить важка і довга робота. А коли від каменів не залишиться і сліду, залишається обробити нігті спеціальними розчинами, щоб прибрати залишки гелю.

  Плюси і мінуси рідких каменів на нігтях

  Манікюр, створений в даному стилі, має свої достоїнства і недоліки, про які варто знати, перш ніж приступати до його втілення.

  Плюсами лиття безперечно є:

  • Довговічність. При створенні даного нейл-арту використовуються стрази, а спеціальні гелі, тому втілені на нігтях камені не відлетять при будь-якому необережному русі. Так що виконаний малюнок протримається від тижня до місяця і навіть більше – все залежить від способу життя її власниці.
  • Краса. Ця техніка дозволить створити на нігтях справжні шедеври, які не поступаються дорогоцінним каменям, і будуть полонити оточуючих своїм блиском і веселковими переливами.
  • Відносна простота нанесення. Для створення ідеального манікюру потрібно всього лише трохи потренуватися. Крім того, завжди можна скористатися готовими камінчиками, виконаними зі спеціальних полімерних матеріалів, що легко кріпляться і міцно сидять.
  • Універсальність. Ця техніка застосовується не тільки штучних, але і натуральних нігтях.

  У цього манікюру є свої недоліки:

  • Дана техніка є досить дорогою, оскільки для створення полімерних каменів необхідний значний список інгредієнтів.
  • Цей манікюр призначений для довгих нігтів, оскільки для виконання візерунків необхідно велике вільний простір.
  • Готовий манікюр в більшості випадків виходить важким і досить яскравим, тому в повсякденному житті він буде виглядати помітно і досить зухвало.

  Один з найбільш розкішних і оригінальних манікюр з’явився завдяки техніці рідкий камінь.

  З її допомогою на нігтях можна створити, причому в домашніх умовах, дивовижні ювелірні шедеври, які підійдуть і для урочистих випадків, і на кожен день, а їхні фотографії не залишать байдужою жодну модницю.

  Відео про те, як зробити рідкі камені і лиття на нігтях

  Дизайн нігтів «Рідкі камені з допомогою голографічних паєток»:

  Рідкі камені+Лиття:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради