Манікюр з хмарами, блискітками, веселкою, рожевий, блакитний на довгі нігті. фото

Символом легкості є білі перисті хмари. Зі зміною формули матеріалів для нейл-арту у майстрів з'явилася можливість перенести цю легкість на нігті. Манікюр подібної тематики виглядає невагоме, піднімаючи настрій власниці.

Особливості

Манікюр з хмарами може виконати новачок або майстер, використовуючи правильно підібрану техніку.

Її вибір залежить від декількох факторів:

 • планованого бюджету;
 • рівня підготовки;
 • володіння пензлем;
 • художніх навичок.

manikjur s oblakami blestkami radugoj rozovyj goluboj na dlinnye nogti foto de9b0bd Манікюр з хмарами, блискітками, веселкою, рожевий, блакитний на довгі нігті. фото Найчастіше для манікюру з хмарами використовується блакитний і білий лак

Найбільш ефектно дизайн виглядає на нігтях середньої довжини і більш. Для промальовування хмар необхідно простір інакше малюнок буде виглядати нерозбірливо. Це не стосується власниць довгого нігтьового ложе.В таких випадках навіть при довжині вільного краю в 3-5 мм, площі пластини буде досить.

Залежно від бажаного результату дизайн може виглядати як картинка з мультфільму або бути максимально реалістичним. Для вибору відповідної техніки необхідно заздалегідь визначити цей момент.

Відповідні техніки, лак і інструменти

Використання самосохнущіх лаків поступово відходить в історію. Основним компонентом цього матеріалу є розчинник. Володіючи летючість, він швидко випаровується, утворюючи на поверхні матеріалу плівку. Це створює труднощі при спробі створення дизайну.

Матеріал густіє на нігті дуже швидко, не дозволяючи створювати малюнок пензлем. При нанесенні білого лаку для промальовування хмар розчинник в його складі деформує базове покриття.

Сучасні штучні матеріали мають вдосконалену формулу. Вони не висихають на відкритому повітрі, дозволяючи розподіляти склад до тих пір, поки результат не влаштує майстра.

В іншому випадку вологий шар можна зняти спеціальною рідиною, не пошкоджуючи попередній. Фіксується (просихає) матеріал ультрафіолетовим або LED випромінюванням з виділенням тепла. Класичним і найбільш простим варіантом є застосування одного базового відтінку використовуваного як фон і білого для хмар. manikjur s oblakami blestkami radugoj rozovyj goluboj na dlinnye nogti foto 2850613 Манікюр з хмарами, блискітками, веселкою, рожевий, блакитний на довгі нігті. фото

Однак майстри з досвідом часто комбінують дизайн з різними техніками:

 • градієнт;
 • акваріумний дизайн;
 • стемпинг;
 • використання декоративних зображень.

Манікюр з хмарами в класичному варіанті здійснюється наступним набором інструментів і матеріалів:

 • гель-лак для фону;
 • гель-лак або гель-фарба для хмар;
 • тонка кисть;
 • ДОТС;
 • лампа;
 • густий топ.

Майстер-клас класичного манікюру з хмарами

За стандартом перед виконанням дизайну проводять процедуру манікюру. Майстри рекомендують застосовувати техніки без розмочування і використання масел. Надмірне зволоження і масляна плівка погіршують зчеплення матеріалу з натуральної пластиною. В іншому випадку нанесення малюнка краще перенести на наступний день. manikjur s oblakami blestkami radugoj rozovyj goluboj na dlinnye nogti foto 92febc4 Манікюр з хмарами, блискітками, веселкою, рожевий, блакитний на довгі нігті. фото

Покрокова інструкція манікюру з хмарами:

 1. Нанесення гель-лаку блакитного або синього відтінку. Наноситься на натуральний ніготь, базове покриття або конструює матеріал. Все залежить від вихідних даних.
 2. Просушуємо в лампі (УФ – 2 хв., LED – 1 хв.), Рідиною для знежирення знімаємо утворилася в процесі полімеризації липкість з поверхні. В процесі промальовування хмар липкий шар буде ускладнювати рух кисті і розподіл матеріалу.
 3. Покриваємо ніготь прозорим густим топом. Просушувати цей шар не потрібно, завдяки його консистенції білий колір буде розтікатися на поверхні, утворюючи напівпрозорі текстури.
 4. Гель-лаком або гель-фарбою прорисовуємо перший шар хмар. При використанні Дотса обриси хмар будуть більш чіткими і мультяшними. Кисть дозволяє розподілити білий колір, створюючи ефект димки.
 5. Виконуємо проміжну просушку.
 6. Допрацьовуємо хмари білим кольором. Додаємо яскравості і щільності, в необхідних місцях надаючи натуральний вигляд.
 7. Здійснюємо повний цикл полімеризації, знімаємо дисперсію, протираючи поверхню безворсовой серветкою, змоченою в рідині для зняття липкості.
 8. Закріплюємо результат топом без липкого шару з невеликим вирівнюванням.

manikjur s oblakami blestkami radugoj rozovyj goluboj na dlinnye nogti foto de2ff71 Манікюр з хмарами, блискітками, веселкою, рожевий, блакитний на довгі нігті. фото Якщо для задуманого дизайну не потрібно ефект реалістичності після нанесення основного відтінку і зняття липкості немає необхідності наносити прозорий топ. Білий відтінок не буде розпливатися по поверхні, що дозволить зберегти чіткість форми хмари.

В даному випадку зручніше використовувати ДОТС. Інструмент дозволяє нанести матеріал ідеально рівними краплями розташованими поруч і з'єднати їх в хмару.

Інші кольорові рішення

Величезна палітра наявних на сьогоднішній день матеріалів здатна задовольнити колірні задумки будь-якого майстра.

При правильно підібраному поєднанні можна отримати наступні ефекти:

 • ясне небо з хмарами;
 • захід;
 • похмуре небо з хмарами;
 • сутінки;
 • нічне небо з хмарами і зірками.

manikjur s oblakami blestkami radugoj rozovyj goluboj na dlinnye nogti foto a490b35 Манікюр з хмарами, блискітками, веселкою, рожевий, блакитний на довгі нігті. фото Хмари є постійним елементом дизайну. Однак саме базовий фон надає «настрій» манікюру і задає колірну схему для них. Наприклад, в реалістичному дизайні поєднання відтінків імітують похмуру погоду і рожевий колір хмар виглядає неестетично.

Перераховані колірні схеми є найбільш поширеними, однак, не єдиними. При створенні більш мультяшних дизайнів майстра допускають будь-які кольорові експерименти. Головною умовою є дотримання гармонійності при комбінуванні відтінків.

рожевий

Найбільш швидкісний по часу технікою вважається виконання однотонного манікюру з хмарами. Крім класичного варіанту з використанням блакитних відтінків великою популярністю користуються рожеві. manikjur s oblakami blestkami radugoj rozovyj goluboj na dlinnye nogti foto 6df6559 Манікюр з хмарами, блискітками, веселкою, рожевий, блакитний на довгі нігті. фото

Рожевий фон пастельних тонів додає ніжності в образ. Особливо якщо відтінок манікюру добре поєднується з кольором шкіри або предметом одягу. Більш помітні відтінки виглядають яскраво і динамічно. Подібні дизайни виглядає менш реалістично, проте відразу виділяють володарку з натовпу.

градієнт

У природі небо і хмари при будь-якій погоді мають безліч відтінків. Привнести реалістичність в манікюр можна із застосуванням техніки градієнт при нанесенні базового фону.

Таблиця найбільш часто використовуваних колірних поєднань:

ефект Перелік застосовуваних відтінків
Ясне небо синій

блакитний

захід червоний

жовтий manikjur s oblakami blestkami radugoj rozovyj goluboj na dlinnye nogti foto 2fb369d Манікюр з хмарами, блискітками, веселкою, рожевий, блакитний на довгі нігті. фото

Пасмурне небо сірий

блакитний

Сутінки фіолетовий

сірий

Нічне небо

чорний

блакитний manikjur s oblakami blestkami radugoj rozovyj goluboj na dlinnye nogti foto 6fb0151 Манікюр з хмарами, блискітками, веселкою, рожевий, блакитний на довгі нігті. фото

Професійні майстри виконують градієнт спеціальної плоскою кистю. Її ворс біля основи рукоятки щільний і короткий, а ближче до середини рідкісний і тонкий. Незвичайна конструкція дозволяє розподіляти матеріал таким чином, щоб перехід між відтінками був плавним. Техніка є досить складною для новачків.

Існує більш доступний для новачків спосіб. Для нанесення градієнта використовують дрібнопористий спонж. Основним мінусом способу є витрачання великої кількості лаку, так як більшу його частину вбирає губка.

акваріумний дизайн

Комбінування дизайну з акваріумний технікою створює ефект застиглої в лінзі картинки. Суть техніки полягає в перекритті малюнка об'ємним шаром прозорого матеріалу.

Вона дозволяє запечатувати всередині різний декор:

 • блискітки;
 • слайдери;
 • наклейки;
 • фігурки;
 • сухоцвіти.

manikjur s oblakami blestkami radugoj rozovyj goluboj na dlinnye nogti foto 409262e Манікюр з хмарами, блискітками, веселкою, рожевий, блакитний на довгі нігті. фото

Жорсткий матеріал зміцнює нігті, створює правильну архітектуру нігтя, дозволяє подовжити вільний край.

У акваріумний техніці малюнок виконується на тонкій підкладці змодельованого нігтя. Як правило, використовують слабо пігментовані відтінки, що дозволяють зберегти прозорість. Після полімеризації кріплять декор і покривають конструюють матеріалом. При бажанні можна зберегти повну прозорість використовуючи тільки білий відтінок лаку для промальовування хмар.

матовий

Використання матового топа в дизайнах з хмарами дозволяє створити контраст між текстурами. Поєднання відблисків глянцевого покриття і бархатистою матовою поверхні дуже популярно в манікюрі.

Якщо дизайн виконаний на одному або двох нігтях руки, будучи акцентом, інші нігті можна покрити матовим топом. Такий хід посилить ефект дизайну і одночасно збалансує загальну картину шорсткістю фінішного покриття.

Майстри нігтьового сервісу використовують і інший варіант. Перекривши весь дизайн складом для створення матовості, за допомогою тонкої кисті наносять густий глянсовий топ на хмари. Опуклість матеріалу надає візуальний обсяг.

Як зробити з веселкою

Додати яскравості в класичний манікюр чистого денного неба з хмарами можна за допомогою веселки. manikjur s oblakami blestkami radugoj rozovyj goluboj na dlinnye nogti foto 666b085 Манікюр з хмарами, блискітками, веселкою, рожевий, блакитний на довгі нігті. фото

Для її промальовування майстра нейл-індустрії застосовують такі матеріали:

 • гель лак;
 • гель-фарба;
 • акрилові фарби.

Якщо необхідно створити напівпрозору веселку, через яку буде видно основний дизайн, в роботі краще використовувати слабо пігментований вітражний гель-лак. Щільні лаки виглядають більш яскраво, проте повністю перекривають частину малюнка під ними.

Гель-фарба має більш густу консистенцію. Вона дозволяє виконати рельєфну веселку на поверхні готового дизайну покритого матовим або глянсовим топом. Перед використанням акрилових фарб попередній шар необхідно обробити м'яким бафом. Цей матеріал погано розподіляється по слизьким глянцевим поверхням.

Малюнок виконують тонкою короткою кистю або лайнерной. Кожен відтінок після нанесення просушують в лампі для уникнення змішування.

Використання декору

Манікюр з хмарами прекрасно поєднується з декором різного характеру:

 • блискітки;
 • стрази;
 • наклейки;
 • слайдери;
 • фольга;
 • термопленка.

manikjur s oblakami blestkami radugoj rozovyj goluboj na dlinnye nogti foto 5ceabb0 Манікюр з хмарами, блискітками, веселкою, рожевий, блакитний на довгі нігті. фото

Техніка їх застосування і спосіб фіксації залежать від різних характеристик:

 • зернистості;
 • розміру;
 • форми;
 • матеріалу виготовлення;
 • рельєфності;
 • еластичності.

Техніки застосування перерахованого декору відрізняються не тільки рівнем складності виконання, але і специфікою набору характеристик цих елементів. Для коректного їх застосування і надійної фіксації необхідно розглянути техніки докладніше.

блискітки

Блискітки є мерехтливі частинки різного кольору і розміру. Для хмарного манікюру найбільш підходящими є сухі (сипучі) блискітки дрібної фракції. Чим менше помел тим природніше буде виглядати результат.

Для фіксації розсипчастого матеріалу використовують кілька крапель топа, або прозорою бази слідуючи схемою:

 1. На палітру або відрізок фольги наносять 1-2 краплі прозорого складу.
 2. Лопаткою від пушера додають невелику кількість блискіток.
 3. Суміш ретельно перемішують. Для зручності нанесення вона повинна мати рідкувату консистенцію.
 4. Використовуючи тонку кисть, наносять отриманий склад на дизайн.
 5. Просушують в лампі.

manikjur s oblakami blestkami radugoj rozovyj goluboj na dlinnye nogti foto 3bcb62c Манікюр з хмарами, блискітками, веселкою, рожевий, блакитний на довгі нігті. фото Майстри нігтьового сервісу рекомендують не використовувати для блискіток дорогі пензлі для малювання. База і топ негативно впливають на ворс пензля. Після завершення дизайну необхідно нанести на ніготь фінішне покриття.

Стрази

Навіть найдрібніші стрази вважаються об'ємним декором. Саме тому дані елементи можна використовувати тільки поверх дізайна.Представляют собою кристали різні за розміром, формою, опуклості і кольором. Грані страз заломлюють сонячне світло, утворюючи сяйво.

Для кріплення дрібних страз використовують базу або топ, попередньо наносячи склад в місці майбутнього розташування. Досвідчені майстри рекомендують виконувати кріплення страз в кілька етапів. Виконуючи періодично проміжну просушку.

Великі стрази або камені при використанні рідких складів (база, топ) під своєю вагою ковзають по арці нігтя. Для кріплення композицій зі стразів і каменів використовують більш тверді матеріали (гель, полігель). Їх густа консистенція дозволяє утримувати конструкцію до просушування в лампі і забезпечує надійну фіксацію в процесі носіння.

наклейки

Цей декор найбільш любимо і затребуваний новачками через простоту використання. Являє собою малюнки або їх елементи, нанесені на плівку або тонкий папір. Мають клейову основу, що дозволяє зафіксувати її на поверхні. manikjur s oblakami blestkami radugoj rozovyj goluboj na dlinnye nogti foto cf0b641 Манікюр з хмарами, блискітками, веселкою, рожевий, блакитний на довгі нігті. фото

Для виконання хмарного манікюру за допомогою наклейок необхідно:

 1. Нанести основний фон (однотон, градієнт).
 2. Видалити дисперсію знежирювачем.
 3. Розташувати наклейки з малюнком хмари або веселки на нігті.
 4. Використовуючи силіконову кисть видалити бульбашки повітря.
 5. Нанести топ, просушити в лампі.

Варто враховувати, що ніготь має поперечну і подовжню арки. Чим більше наклейка, тим складніше укласти її на ніготь без утворення складок.

слайдери

Слайдери – це зображення, в тому числі і хмар, нанесені на тонку прозору плівку. Цей делікатний вид декору досить вибагливий. Не терпить тертя, рветься при надмірному натягу, має свої особливості застосування.

На відміну від наклейки слайдери кріпляться до паперової основи спеціальним складом, піддається впливу води. Перед застосуванням ділянку з обраним малюнком необхідно вирізати із загального набору. manikjur s oblakami blestkami radugoj rozovyj goluboj na dlinnye nogti foto 8a97c05 Манікюр з хмарами, блискітками, веселкою, рожевий, блакитний на довгі нігті. фото

Покрокова інструкція застосування і фіксування слайдера:

 1. Вирізаний слайдер кладуть на змочену серветку або спонж.
 2. Підготовлений заздалегідь фон покривають топом або прозорою базою.
 3. Через 3-5 секунд зволоження слайдер відшаровується від основи і за допомогою пінцета переноситься на ніготь.
 4. За допомогою силіконової кисті плівку з малюнком притоптують рухами притискають до поверхні.
 5. Видаляють залишки повітря, м'яко пригладжуючи декор.
 6. Проводять повний цикл полімеризації.
 7. Перекривають фінішним покриттям з липким шаром, просушують 2 хвилини.
 8. Видаляють липкість з поверхні.

Крім малюнка хмари або веселки, на слайдері можуть бути зображені інші підходять до дизайну об'єкти:

 • дахи будинків;
 • маяк;
 • птиці;
 • метелики;
 • мильні бульбашки.

фольга

Фольга є металізоване зображення, нанесене на гнучку міцну плівку. Вона не має липкою основи і для перенесення малюнка на ніготь буде потрібно спеціальний клей. Світлий малюнок декору буде виглядати набагато яскравіше на білій основі. Тому попередньо ніготь фарбують гель-лаком. manikjur s oblakami blestkami radugoj rozovyj goluboj na dlinnye nogti foto 6386dc8 Манікюр з хмарами, блискітками, веселкою, рожевий, блакитний на довгі нігті. фото

Схема використання фольги для хмарного дизайну:

 1. На пофарбований лаком і знежирений ніготь тонким шаром наносять спеціальний клей.
 2. Після висихання (клей стає прозорим) відрізок фольги виворітного стороною поміщають на ніготь.
 3. Щільно притискаючи фольгу, її розгладжують великим пальцем руки по поверхні.
 4. Особливу увагу приділяють зоні кутикули та бокових валиків, використовуючи силіконове копитце або апельсинову паличку.
 5. Процедуру продовжують до тих пір, поки плівка-основа повністю не відійде від малюнка.
 6. Результат закріплюють топом з липким шаром, після просушування знімають липкість.

термоплівка

Манікюр з хмарами завдяки термопленке можна виконати без промальовування візерунків пензлем. При правильній технології застосування матеріал здатний виступити в ролі самостійного закінченого дизайну. Еластичність плівки при впливі на неї температури дозволяє покрити малюнком весь ніготь. manikjur s oblakami blestkami radugoj rozovyj goluboj na dlinnye nogti foto b47ff01 Манікюр з хмарами, блискітками, веселкою, рожевий, блакитний на довгі нігті. фото

Для цього пофарбований білим відтінком ніготь знежирюють для кращого зчеплення. Плівку в формі нігтя знімають пінцетом з основи і розігрівають в лампі або феном. Дотримуючись симетрію її розташовують у кутикули і притискають пальцем.

Частину, що залишилася плівки з натягом притискають до вільного краю. Податлива основа добре розподіляється по поверхні, однак у кутикули і в зоні валиків необхідно притиснути малюнок силіконової пензлем.

Залишки на вільному краї акуратно спилюють м'якою пилою. Завершують дизайн нанесенням фінішного покриття з липким шаром. Обов'язковим етапом є запечатування торця.

Існує помилкова думка, що виконати дизайн з хмарами здатний тільки досвідчений майстер. Запорукою успіху є правильно підібрана техніка та матеріали. Використовуючи вищеописані схеми, освоїти даний манікюр під силу навіть новачкові.

Відео: манікюр з хмарами

Процедура виконання манікюру з хмарами:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради