Корейська чубчик у дівчат. Фото, як стригти, кому йде з боків, рідкісна, трансформер, трикутником

Корейська чубчик є одним з найпопулярніших нововведень в світі модних жіночих зачісок. Цей тренд був заданий південнокорейськими музичними групами з дівчат, які співають в жанрі K-pop. Корейська чубчик полюбилася не тільки за яскравість, витонченість, привабливість і простоту створення стрижки, у неї є багато цікавих варіацій.

Особливості корейських чубків

Яскрава зовнішність виконавців життєрадісного стилю K-pop має певну стилістику, яка впливає на створюваний за допомогою корейської чубчика образ. Затребуваність стрижки обумовлена безліччю її різновидів, які об'єднані спільними принципами. Цільовою аудиторією цього модного напрямку є молодь, в зв'язку з чим, зачіска не підійде для суворого стилю або світських заходів.

korejskaja chelka u devushek foto kak strich komu idet po bokam redkaja transformer treugolnikom 83f30e2 Корейська чубчик у дівчат. Фото, як стригти, кому йде з боків, рідкісна, трансформер, трикутником

У виглядає просто і природно корейської чубку упор робиться на грайливість і свіжість, її основними особливостями є обсяг і легка недбалість. При цьому вона покликана підкреслювати розріз і форму очей, що робить яскравий і виразний макіяж зайвим. У більшості випадків корейську чубок виконують на прямих волоссі, її варіанти з кучерявим і кучерявими локонами складніше і вимагають щоденного догляду.

Цю стрижку носять як з розпущеним волоссям, так і з пучками, хвостиками. Завдяки популярності аніме, чубок по-корейськи часто фарбують переважно в один або кілька яскравих кольорів, виконують освітлення пасм, мелірування та інші техніки фарбування.

Корейська чубчик у дівчат має такі переваги:

 • приховування високого чола;
 • стильна і приваблива зовнішність;
 • більш виразний погляд;
 • маскування дефектів і поганий стан шкіри;
 • омолодження зовнішнього вигляду.

korejskaja chelka u devushek foto kak strich komu idet po bokam redkaja transformer treugolnikom 82130f6 Корейська чубчик у дівчат. Фото, як стригти, кому йде з боків, рідкісна, трансформер, трикутником Корейська чубчик. Фото різних варіантів надані далі в статті.

У недоліки цієї зачіски входять:

 • вимоги по догляду за чубчиком, що включає використання прасуванням, щипців, акуратну укладку волосся і періодичні візити в перукарню;
 • ретельний догляд за шкірою чола.

Популярні тенденції в Кореї

Висока мода і вуличний стиль Південної Кореї не мають строгого поділу, так як обидва напрямки надихаються образами і стрижками виконавців корейської популярної музики. Незважаючи на те, що стиль південнокорейських співаків має молодіжну спрямованість, він користується популярністю і у старшого покоління.

korejskaja chelka u devushek foto kak strich komu idet po bokam redkaja transformer treugolnikom ea1d114 Корейська чубчик у дівчат. Фото, як стригти, кому йде з боків, рідкісна, трансформер, трикутником

Крім найпоширенішою класичною чубчика по-корейськи в цій країні дуже затребувані варіанти зачіски з різними удосконаленнями і запозиченням елементів інших стрижок:

 • Укладання коротких і середніх волосся з укороченою пасмом на чолі виділяє особа, локони укладають уздовж овалу.
 • Злегка кучерява чубчик, іноді поєднується з довгими і трохи завитими волоссям, забезпечує романтичну і безпосередню зовнішність.
 • Найбільш популярним нововведенням є об'ємна корейська чубчик, що формується з укладаються локонами волосся.

Кому йдуть чубчика як у кореянок

Волосся корейців відрізняються від народів Європи і слов'ян своєю структурою, вони темні, прямі і жорсткі. Товсті і густіші пасма корейців гірше піддаються завивці. Жінки Кореї дуже уважно ставляться до свого волосся і шкіри, яка, згідно з образу Айдол, повинна бути чистою і світлою. Мешканки Заходу з рідкими, хвилястими, кучерявими і іншими відмінними типами волосся можуть підтримувати зачіски в корейському стилі з допомогою спеціалізованої косметики.

korejskaja chelka u devushek foto kak strich komu idet po bokam redkaja transformer treugolnikom 8690e30 Корейська чубчик у дівчат. Фото, як стригти, кому йде з боків, рідкісна, трансформер, трикутником

Найбільш придатними для цих стрижок є прямі і довге волосся. Корейська чубчик, украшаемая шпильками, бантиками і іншими аксесуарами, добре виглядає у дівчат з овальними худенькими особами. Найкраще вона поєднується з витягнутими і довгими особами, її подовжений варіант підбирають для укорочення носа. Для осіб квадратної форми хорошим вибором буде зріджені в центрі густий варіант цієї зачіски.

Кому не слід робити корейську чубок

Крім очей чубчик підкреслює підборіддя і візуально укорочує особа. Власницям трикутних і круглих осіб можуть не підійти звичайні види укладок по-корейськи, проте їм здатний допомогти у виборі фахівець, підібравши індивідуальні параметри чубчика. Наприклад, для трикутних осіб рекомендують подовжену посередині пасмо.

Види корейських чубків

Корейська чубчик у дівчат зазвичай виконується перукарями в декількох популярних варіантах. Вони відрізняються формою, щільністю розташування і довжиною волосся.

korejskaja chelka u devushek foto kak strich komu idet po bokam redkaja transformer treugolnikom 631a2d7 Корейська чубчик у дівчат. Фото, як стригти, кому йде з боків, рідкісна, трансформер, трикутником

Стилісти вибирають відповідний вид чубчика, грунтуючись на особливостях зовнішності:

 • Дугоподібна чубчик є укороченим з боків або подовженим варіантом зачіски. Вона призначена для овальних вузьких осіб.
 • Коса чубчик широко затребувана завдяки своїй універсальності. Вона добре поєднується з будь-якою довжиною волосся і може служити елементом різних зачісок.
 • Довгу пряму чубок виконують для дівчат з густими довгими волоссям і високим чолом, опускаючи її трохи нижче брів.
 • Кучерява чубчик освіжає образ і наділяє його грайливістю. Хвилі в кучерявою чубку по-корейськи формують за допомогою хімічної заливки.
 • Розпущена нерівномірна чубчик з локонами різної довжини є гарним вибором для дівчат з рідким волоссям. Її варіант з градуюванням візуально робить ослаблені пасма гущі, підвищуючи їх обсяг.
 • Екстравагантна корейська чубчик у формі серця робить риси обличчя м'якше, а також освіжає образ. Пасма на лобі з'єднують в формі перевернутого серця, чиї окружності звисають на лоб.
 • Чубчик з поголеними скронями використовується в молодіжних стрижках. Віскі збривають машинкою, залишаючи на голові довге волосся. Потім з них формують переходять у чубок їжачок або ірокез.

Техніка стрижки корейської чубчика

Стилісти, що допомагають вибрати найбільш підходящий вид чубчика, в своїх радах керуються зовнішністю клієнтів. Підібрана професіоналом зачіска може не тільки добре поєднуватися з фізичними даними, але і підкреслити найбільш виразні риси. Крім консультації з фахівцем також корисним для вибору буде самостійне вивчення варіацій корейської чубчика і їх особливостей.

korejskaja chelka u devushek foto kak strich komu idet po bokam redkaja transformer treugolnikom 61f94a6 Корейська чубчик у дівчат. Фото, як стригти, кому йде з боків, рідкісна, трансформер, трикутником

Корейська чубчик у дівчат найчастіше лягає правильно без укладання. Її можна підстригти самостійно.

У роботі використовують такі інструменти:

 • затискачі для волосся;
 • ножиці для филировки;
 • гребінець комбіновану;
 • прямі ножиці.

Локони повинні бути ще вологими після ретельного миття.

Класичну чубок по-корейськи роблять 2 способами:

техніка опис
Для укорочених і середніх локонів Техніка, яка не потребує перукарень навичок
Для довгого волосся Для цієї техніки може знадобитися досвід в самостійному створенні зачіски

Покроковий процес створення корейської чубчика для коротких і середніх волосся:

 1. Спочатку слід захопити пасмо волосся спереду потрібної для чубчика ширини, шпилькою зафіксувавши ззаду решта волосся.
  korejskaja chelka u devushek foto kak strich komu idet po bokam redkaja transformer treugolnikom b6154f4 Корейська чубчик у дівчат. Фото, як стригти, кому йде з боків, рідкісна, трансформер, трикутником
 2. Коли чубчик висохне, вона стане коротшим на 1-2 см, тому підстригати її потрібно на рівні трохи нижче брів.
 3. Процес повторюють ще 2 рази, з відступом до верхівки на 1 см при захопленні волосся у 2 і 3-й рази. Кожну обстрижену для чубчика пасмо ретельність розчісують.
 4. Висохлу чубок можна додатково акуратно вирівняти по довжині гребінця. Зістригати слід по мінімуму, інакше можна зіпсувати зачіску. Для більш пишною чубчика при цьому використовують ножиці для филировки.

Покроковий процес створення корейської чубчика для довгого волосся:

 1. Волосся спереду потрібної для чубчика ширини розчісують і збирають в трикутник вершиною до низу, його підстава знаходиться на 2 см від початку проділу в сторону верхівки. Решта волосся краще зібрати в хвіст або зафіксувати шпилькою.
 2. Трикутник волосся затискають в кулак з направленим вгору великим пальцем на рівні 2 см нижче початку перенісся. Великий палець при цьому повинен знаходитися між особою і волоссям.
 3. Волосся обрізають півколом по кінчику нігтя великого пальця, таким чином формуючи негусто чубок, поділену на 2 сторони. Їй можна надати потрібну форму кінчиками ножиць.

korejskaja chelka u devushek foto kak strich komu idet po bokam redkaja transformer treugolnikom 0d6335a Корейська чубчик у дівчат. Фото, як стригти, кому йде з боків, рідкісна, трансформер, трикутником

Стандартний варіант чубчика по-корейськи можна привести в бажаний вид за допомогою укладання або гелю.

Опис варіантів корейської чубчика

Корейська чубчик у дівчат затребувана в численних варіаціях і часто служить елементом інших стрижок. Формування її може обмежуватися як маніпуляціями з укладанням волосся, так і значно відрізнятися від процесу створення класичного варіанту зачіски. Ця стрижка вітає експерименти, що є однією з причин поширення її популярності за межі Південної Кореї.

З боків з проділом посередині

Даний вид чубчика наділяє образ жіночністю, мінімізуючи недоліки зовнішності і освіжаючи її. Чубчик по-корейськи з прямим проділом носять з каре, драбинкою, прямим волоссям і каскадом.

З нею також добре поєднуються:

 • коси;
 • пучки;
 • хвости.

До брів і нижче

Чубчик до брів і нижче візуально укорочує подовжені особи за допомогою приховування високого чола.

korejskaja chelka u devushek foto kak strich komu idet po bokam redkaja transformer treugolnikom a600197 Корейська чубчик у дівчат. Фото, як стригти, кому йде з боків, рідкісна, трансформер, трикутником

Недоліком цього жіночного і привабливого рішення є незручність носіння іноді падає на очі пасма.

рідкісна чубчик

Формують чубок легкі пасма не повинні бути густими. Цей варіант стрижки підкреслює очі і оздоблює особа. Пасмо закінчується на рівні брів або трохи вище. У Кореї популярний її подовжений варіант – падаюча на очі чубчик. Дівчатам і жінкам з кучерявим волоссям теж піде ця стильна і смілива різновид зачіски. Її Філіровать варіант добре поєднується з трикутними особами, згладжуючи високі вилиці.

Також він робить об'ємніше укладання з рідкісних і тонкого волосся. До рідкісної чубку підходить будь-яка зачіска.

Чубчик на кучерявих волоссі

Кучеряві пасма не дуже поширений в Кореї, так як пряме волосся її жителів погано піддаються завивці. При цьому хвилясті рівні локони є однією з головних складових лялькового чарівності героїв аніме, чий стиль має багато схожості з образами Айдол. Чубчик може виглядати яскраво і привабливо і на кучерявих або кучерявого волосся.

korejskaja chelka u devushek foto kak strich komu idet po bokam redkaja transformer treugolnikom 189542a Корейська чубчик у дівчат. Фото, як стригти, кому йде з боків, рідкісна, трансформер, трикутником

Для цього при виборі зачіски рекомендується проконсультуватися у професіонала, який порадить її варіант в залежності від типу завитків волосся клієнта і того, як буде рости майбутня чубчик. Більшість корейських зачісок не призначене для кучерявого волосся, проте такі пасма добре виглядають з асиметричним або рваним типом чубчика по-корейськи. Кінці волосся при цьому стрижуть нерівномірною драбинкою, що наділяє образ особливою привабливістю.

Також існують види молодіжних кучерявого і завитого чёлок, в яких волосся укладають за допомогою засобів стайлінгу.

Довга чубчик з прямим краєм

Чітка пряма лінія над очима виділяє погляд, роблячи його більш глибоким і пронизливим. Ця повністю закриває лоб чубчик візуально укорочує і розширює особа. Вона може стати невдалим вибором при великому носі, глибоко очницях, а також кучерявих або кучерявого волосся. Довга чубчик з прямим краєм підходить жінкам високого чола, густих локонів і овальних або витягнутих осіб.

Її зазвичай використовують в якості елемента стрижок для середніх і довгих пасом.

асиметрична чубчик

Відмінною рисою чёлок асиметричного типу є локони різної довжини. Кінці пасом можуть закінчуватися як прямими лініями, плавно переходячи один в одного, так і мати рвані закінчення.

korejskaja chelka u devushek foto kak strich komu idet po bokam redkaja transformer treugolnikom c43be71 Корейська чубчик у дівчат. Фото, як стригти, кому йде з боків, рідкісна, трансформер, трикутником

Асиметричні чубчика добре виглядають з:

 • недбалої стрижкою Шег;
 • бобом градуйованим;
 • в рок-н-рольних зачісках.

Коротка пряма чубчик

Що підкреслює очі чубок можна охарактеризувати як рівну і густу з чіткими лініями зрізів. Її носять з волоссям будь-якої довжини. Яка вимагає регулярних укладок пряма коротка чубчик найкраще підходить для витягнутих і подовжених осіб.

korejskaja chelka u devushek foto kak strich komu idet po bokam redkaja transformer treugolnikom b5dece9 Корейська чубчик у дівчат. Фото, як стригти, кому йде з боків, рідкісна, трансформер, трикутником

Вона піде і власницям осіб квадратної або прямокутної форми.

чубчик Бетті

Що має відношення до еротичного стилю 50-х років пинап чубчик Бетті названа так на честь однієї з найяскравіших представниць напрямки Бетті Пейдж. Ця коротка чубчик виступає вперед, йдучи по сторонам чола, злегка підвищується від області брів з боків. Стрижка має різні варіанти довжини бічних пасом, що закінчуються завивкою.

Відповідно до думки стилістів, першими варто випробувати варіанти зачіски з довгими закінченнями, які в подальшому можна підстригти коротше.

Супердовгі чубчик з проділом

Якщо потрібно подовжити обличчя і приховати пухкі щоки, можна вибрати цей варіант чубка з прямим проділом.

korejskaja chelka u devushek foto kak strich komu idet po bokam redkaja transformer treugolnikom e74ad14 Корейська чубчик у дівчат. Фото, як стригти, кому йде з боків, рідкісна, трансформер, трикутником

Вона виступає в якості завіси, що покриває круглі ділянки обличчя з боків.

М'яка чубчик набік

Це поширений варіант чубка, покладеної набік. Використовується вона як елемент стрижок для волосся переважно середньої довжини, так само добре підходячи зібраним волоссю. Цей варіант чубчика є прийнятним для ділового стилю і вдаліше поєднується з серцеподібною особою.

Чубчик-трансформер

Отримала свою назву за універсальність чубок-трансформер носять з будь-якими укладаннями, особливо ефектно вона виглядає з зібраними волоссям. Її не слід розташовувати занадто високо, інакше образ може втратити витонченість. Ця чубчик приховує надто високий лоб, підходить для осіб круглої, овальної, квадратної і трикутної форми.

рвана чубчик

Має різні довжину пасом і кути їх зрізу рвана чубчик вносить динамічність і легкість в будь-яку відповідну для цього елемента зачіску. Ця градуйована стрижка підходить будь-якого типу волосся крім рідкісних. Найкраще вона виглядає на пасмах середньої довжини. Рвана чубчик маскує вади зовнішності, але візуально розширює обличчя.

korejskaja chelka u devushek foto kak strich komu idet po bokam redkaja transformer treugolnikom b0dd20e Корейська чубчик у дівчат. Фото, як стригти, кому йде з боків, рідкісна, трансформер, трикутником

Найбільш поширеними варіантами рваною чубчика є:

 • коса;
 • пряма;
 • коротка;
 • чубчик набік (найпопулярніший в Кореї варіант);
 • асиметрична;
 • довга.

підкручені чубчик

Завзята зачіска в стилі ретро з легким підйомом, в її основі лежить стандартна чубчик. Кінці чубчика підкручують, використовуючи гребінець і фен. Для більшого обсягу і стійкості ефекту волосся після підкручування можна зафіксувати валиком.

V-образна чубчик

Цю екстравагантну чубок можна охарактеризувати як Бетті в формі перевернутої піраміди, вершина якої доходить до міжбрів'я. V-образна чубчик підходить для жінок з вузьким чолом і особою, так як робить його ширше. Вершина зухвалої трикутної чубчика може перебувати і над однією з брів, що робить її витонченіше. Додаткове чарівність цього незвичайного прикраси також може надати филировка і рвані межі трикутника.

korejskaja chelka u devushek foto kak strich komu idet po bokam redkaja transformer treugolnikom 6e32830 Корейська чубчик у дівчат. Фото, як стригти, кому йде з боків, рідкісна, трансформер, трикутником

V-образну чубок носять із середніми і довгими волоссям. Чубчик популярна в Кореї не тільки через привабливість. Вона закриває властивий кореянкам високий лоб і робить вже їх особи. Основними елементами корейських чёлок є обсяг, структура і текстура. Найпростіший спосіб домогтися їх – використання сухого шампуню і пудри для формування обсягу.

Яскраві і безпосередні корейські зачіски для дівчат мають строгі вимоги, однак з індивідуальним підходом фахівця вони можуть поєднуватися з будь-яким типом волосся. При цьому підтримка стрижки в хорошій формі може зажадати додаткової витрати стайлінгу.

Автор: Cash Diver

Відео про корейську чубчик в домашніх умовах

Як підстригти корейську чубок в домашніх умовах:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради