Дизайн нігтів фіолетового кольору. Фото з малюнком, стразами, блискітками, втиркой

Зараз на просторах Інтернету все частіше миготять фото з дизайном нігтів фіолетового кольору. Цьому є просте пояснення – фіолетовий і його відтінки сьогодні є головним трендом в манікюрі, макіяжі і моді.

Види дизайнів манікюру в фіолетовому кольорі: плюси і мінуси

Фіолетовий колір має безліч різних відтінків: від майже чорного (баклажан або попелясто-фіолетовий) до наближеного до білого (фіалковий або гліцинія). Таке розмаїття тонів забезпечує вибір величезної кількості дизайнів і технік створення манікюру. Цей колір є універсальним і використовується для будь-якої форми і довжини нігтьової пластини.

Вчені і психологи вважають, що фіолетовий колір володіє властивостями, які допомагають у концентрації уваги і підняття самооцінки. Саме цей колір є кольором фемінізму та рівноправності.

376761c75d6f188aa9cabbf1378cce15 Дизайн нігтів фіолетового кольору. Фото з малюнком, стразами, блискітками, втиркой

Плюси Мінуси
Підходить під будь-який стиль одягу У певних стилях (наприклад, матовий манікюр) будуть видні всі нерівності пластини
Відмінно виглядає як на коротких, так і на довгих нігтях У деяких лаках не вистачає пігментації, необхідно наносити гель в кілька шарів
Використовується як у однотонному варіанті, так і з іншими дизайнами При темних відтінках може звужувати пластину і робити її візуально менше
Великий розкид відтінків допоможе вибрати найбільш відповідний

Зі стразами

Дизайн нігтів фіолетового кольору, фото якого се майстри хочуть роздобути для свого портфоліо, прикрашають за допомогою різноманітних аксесуарів. Одна з універсальних і часто використовуваних речей – це стрази. Прикраса камінням підходить майже для будь-якого нейл-арту, при цьому колір страз може бути самим різним.

Наприклад, при фіолетовому дизайні – це відтінки білого, рожевого, червоного, синього і, відповідно, фіолетового. Декоративні елементи не залежать від форми і довжини нігтьової пластини. Для прикріплення страз використовується спеціальний клей або покриття липким шаром лаку.

cfb78cd6bf57e867a22f1195ef9f5dd2 Дизайн нігтів фіолетового кольору. Фото з малюнком, стразами, блискітками, втиркойДизайн нігтів фіолетового кольору зі стразами підійдуть як вечірній манікюр. Фото варіантів.

Для надійності готовий дизайн перекривається декількома шарами топа, так як дрібні камені мають властивість з часом обсипатися, якщо вони недостатньо добре прикріплені.

Стрази можна наносити на всю поверхню нігтя, однак такий манікюр не буде практичним у повсякденному житті. Декоративні елементи краще використовувати як доповнення до інших нейл-артам, ніж як самостійний дизайн.

Дизайн нігтів з блискітками

Блискітки, як і стрази, — універсальні декоративні елементи в манікюрі, які підходять у поєднанні з будь-якою іншою технікою. Дрібні частинки можуть бути нанесені на кілька нігтів відразу або використані як доповнення при якомусь візерунку на одному пальці.

Манікюр з блискітками більш шкарпетки і довговічний на відміну від стразів.

Французький манікюр

Фіолетовий колір відмінно поєднується з французьким манікюром.

Він ділиться на кілька технік виконання:

 • Використання фіолетового гель-лаку для фарбування лінії посмішки.
 • Несення фіолетового лаку як основного.

b49818d662573a29b05061243955d5ad Дизайн нігтів фіолетового кольору. Фото з малюнком, стразами, блискітками, втиркой

У першому випадку пластина залишається вкритою тільки прозорим топом або будь-яким іншим кольором, як в стандартній техніці французького манікюру, тільки білий колір замінюється потрібним відтінком фіолетового. Готовий дизайн перекривається топом для стійкості.

У другому випадку фіолетовим гель лаком покривається весь простір нігтьової пластини, а лінія посмішки фарбується білим лаком. Французький манікюр можна робити як на всі нігті, так і на кілька з них, поєднуючи з іншими дизайнами.

Матовий манікюр

Матовий манікюр отримав широке поширення не так давно. Найчастіше в ньому використовується спеціальний топ, який надає матовий відтінок, тому вибір фіолетового кольору може бути абсолютно різним: від найтемнішого до майже білого.

Для виконання такого дизайну необхідний стандартний набір інструментів, які підготують нігті до нанесення покриття, також:

 • база;
 • гель-лак необхідного відтінку;
 • матовий топ.

Матове покриття не приховує вад пластини, на відміну від глянсового. При найменших нерівностях або неправильне нанесенні лаку все це буде помітно, тому техніку потрібно виконувати максимально акуратно і поетапно, використовуючи тільки якісні витратні матеріали.

76d0e2fe05f7f4c48234271630a0fc6f Дизайн нігтів фіолетового кольору. Фото з малюнком, стразами, блискітками, втиркой

Даний дизайн можна використовувати при монотонному покритті або комбінувати з іншими дизайнами, завдаючи матове покриття на окремі нігті або ділянки пластини.

Фіолетовий градієнт на нігтях

Для градієнта знадобиться 2-3 відтінки фіолетового і манікюрний спонж, проте його можна замінити звичайною поролоновою губкою для миття посуду. На чистий спонж у кілька шарів смугами (можна як вертикальними, так і горизонтальними та діагональними) нанести лак відтінків фіолетового, починаючи від самого темного і закінчуючи більш світлим або навіть білим.

Шматочок поролону щільно притискається до нігтям, а потім постукуючими рухами переноситься на пластину. При використанні такої техніки виходить плавний перехід між відтінками. Омбре можна використовувати як самостійний дизайн, так і прикрасити його будь-якими декоративними елементами.

Місячний манікюр

Місячний манікюр — це своєрідне віддзеркалення французького манікюру, однак іншим кольором зафарбовується не лінія посмішки, а лунка біля основи нігтя.

Також дизайн виконується у двох техніках:

 • Використання фіолетового кольору як основного.
 • Фарбування фіолетовим гель-лаком лунки.

94c0afa4d44c29325e22dc526e593380 Дизайн нігтів фіолетового кольору. Фото з малюнком, стразами, блискітками, втиркой

Для такого дизайну можна використовувати трафарети, а при гарній вправності місячний манікюр можна малювати самостійно. Цю техніку поєднують найчастіше з французьким стилем, а також блискітками, стразами або втиркой.

Нігті з малюнком

Фіолетовий колір поєднується майже з будь-яким малюнком.

Найбільш придатними дизайнами будуть:

 • абстракція;
 • квіткові мотиви;
 • геометричні фігури;
 • завитки;
 • горошок.

Для правильного нанесення малюнка необхідний великий досвід роботи, тому для початківців майстрів порятунком стануть водні наклейки.

Геометрія

Створення геометричних візерунків на нігтях — досить складна у виконанні техніка, так як вимагає додаткові елементи у використанні – трафарети або стрічки. При використанні стрічок можна вибрати абсолютно будь-які геометричні фігури, навіть неправильної форми.

Квіткові мотиви

Квіткові мотиви підходять майже для всіх кольорів манікюру, однак найчастіше вони використовуються в тандемі з фіолетовим. Для виконання такого дизайну можна використовувати водні наклейки або самостійно малювати квіти на нігтях. У другому випадку робота досить делікатна і потребує великої підготовки для її виконання.

Найчастіше при фіолетовому дизайні малюють:

 • фіалки;

5321fe87ff0c683c744a7fa6414ce74d Дизайн нігтів фіолетового кольору. Фото з малюнком, стразами, блискітками, втиркой

 • лілії;
 • іриси;
 • гладіолуси;
 • бузок.

Втирка

Дизайн нігтів фіолетового кольору, фото якого найчастіше можна зустріти в поєднанні з іншими техніками, відмінно виглядає і з втиркой. Втирка є тією технікою, яка досить проста у виконанні, проте виглядає з будь-якими нейл-артом. Може використовуватися як самостійний дизайн, так і в поєднанні з будь-яким іншим.

Втирка наноситься на липкий шар топа після фарбування основним кольором.

При правильному нанесенні і рівномірному розподілі втирки можна добитися ідеального дзеркального ефекту. Однак при використанні цього інструменту, як і при матовому покритті, будуть видні всі вади нігтьової пластини, тому її потрібно максимально акуратно підготувати до нанесення покриття.

Поєднання кольорів з фіолетовими відтінками в манікюрі: правила, ідеї дизайну

Фіолетовий манікюр має безліч різних відтінків і дизайнів, а отже, поєднання кольорів може бути найрізноманітнішим.

З золотим

Золотий колір поєднується практично з будь-яким тоном, ним можна малювати різні завитки, візерунки і вензелі.

552f4d02a84f41c7879ed1765c35dea9 Дизайн нігтів фіолетового кольору. Фото з малюнком, стразами, блискітками, втиркой

Фіолетовий манікюр також добре виглядає разом з використанням золотистої втирки. Такий дизайн підійде для тих, хто любить класику в природному вигляді.

З сріблом

Срібло є менш яскравим, ніж золотистий колір, але може комбінуватися з великою кількістю відтінком фіолетового. На відміну від інших, срібних елементів не буває багато, тому їх можна використовувати в різних візерунках, наприклад, при малюванні квіткових принтів або в геометрії.

Срібна втирка буде гармонійно виглядати з матовим покриттям будь-якого з відтінків фіолетового, починаючи від попелястого і закінчуючи ліловим або фіолетовим.

З білим

Не секрет, що білий колір підходить під будь-який манікюр, роблячи його витонченим і привабливим. Найчастіше поєднання фіолетового і білого зустрічається у французькому стилі або в місячному манікюрі.

Світлі відтінки є невід’ємною частиною квіткових візерунків, але будуть відмінно виглядати і при самостійному використанні.

722f3583f133a2689ddbb5eb46044070 Дизайн нігтів фіолетового кольору. Фото з малюнком, стразами, блискітками, втиркой

Білий колір також допоможе при створенні омбре, як найбільш світлий тон, при відсутності декількох відтінків фіолетового.

З рожевим

Фіолетовий в поєднанні з рожевим досить часто зустрічається в манікюрних дизайнах, так як вони схожі по колірній гамі.

З жовтим

Яскравий жовтий колір додасть насиченості будь-якого дизайну. Деякі елементи в такому кольорі для прикраси нігтів можна використовувати для літнього манікюру. Поєднується жовтий зі світлими тонами фіолетового.

З чорним

З фіолетовим дизайном нігтів чорний колір, як і білий, відмінно поєднується.

На фото з такої колірної гамою відмінно гармонують такі відтінки:

 • баклажан;
 • ожиновий;
 • коричнево-фіолетовий;
 • виноградний;
 • сливовий.

5ec0404b1b2ad76fa3e5dae0e7f7ab39 Дизайн нігтів фіолетового кольору. Фото з малюнком, стразами, блискітками, втиркой

Також на чорний гель-лак можна нанести дзеркальну втирку-хамелеон, яка має відтінки фіолетового, або використовувати отпечаточную фольгу.

З синім

Дуже акуратно потрібно використовувати поєднання фіолетового і синього. Незважаючи на схожість цих відтінків, при неправильному нанесенні дизайн може не вийти досить гарним. Відтінки синього підійдуть для використання в техніці омбре або при нанесенні геометричного візерунка.

З бірюзовим

Для отримання ніжного дизайну з бірюзовим будуть поєднуватися такі відтінки фіолетового:

 • лавандовий;
 • бузковий;
 • фіалковий;
 • аметистовий;
 • цікламеновий;
 • сіро-фіолетовий.

А ось бірюзовий втирка підійде під будь-який тон.

Синьо-фіолетовий

Синьо-фіолетовий, як і синій колір, відмінно буде виглядати при використанні техніки омбре, щоб добитися найбільш плавного переходу між шарами.

Червоно-фіолетовий

Незважаючи на те, що фіолетовий колір виходить шляхом змішування червоного і синього, це поєднання є яскравим і контрастним.

7b8baa7e7f62b15f5c797dc8c5d554f8 Дизайн нігтів фіолетового кольору. Фото з малюнком, стразами, блискітками, втиркой

При додаванні в такий дизайн золотих або срібних вензелів, можна домогтися розкішного дизайну. Однак для тих, кому не підійдуть яскраві і соковиті поєднання, від червоно-фіолетового відтінку доведеться відмовитися.

М’ятно-фіолетовий

Підійде колір для ніжного і світлого дизайну. Добре буде поєднуватися з орхідейним і фіолетово-блакитним відтінком при нанесенні малюнків і у квітковому дизайні.

Бузково-фіолетовий

Це поєднання кольорів, яке найбільш часто можна зустріти в дизайнах. Відмінно підійде для створення «галактики» на нігтях і при інших космічних принтах.

Як зробити манікюр в фіолетовому кольорі на довгі, короткі нігті гель-лаком

Дизайн нігтів фіолетового кольору, фото якого все частіше можна побачити в 2019 році, підходить для будь-якої довжини нігтів. Для власниць коротких нігтів відмінно підійде світлий однотонне покриття фіолетовими відтінками. Найбільш добре на широкій нігтьовій пластині буде виглядати баклажановий колір з формою м’якого квадрата.

a4b0b1643c12fa0529d9ec0b7d4b4bbe Дизайн нігтів фіолетового кольору. Фото з малюнком, стразами, блискітками, втиркой

На короткі нігті акуратно лягає французький і місячний манікюр, а от від використання втирки і матового покриття доведеться відмовитися. Ці види дизайну будуть ще сильніше візуально вкорочувати нігтьову пластину, а нерівності стануть помітні.

Для довгих нігтів різноманітність дизайнів істотно збільшується. Тут вже можна використовувати матове покриття і дзеркальний ефект. Для такої довжини підійдуть дизайни з дрібними деталями, геометрія, візерунки, використання оксамиту, блискіток або страз.

Форми нігтьової пластини, які підійдуть для фіолетового дизайну:

 • м’який або звичайний квадрат;
 • овальні або закруглені нігті;
 • загострений мигдаль;
 • стилет;
 • балерина.

На трапецієподібну форму можна носити темні відтінки фіолетового, так як вони візуально зроблять нігті більш вузькими, а ось на короткі загострені нігті темні відтінки краще не наносити. Вони будуть виглядати грубо, краще віддати перевагу світлим тонам.

799afa21a12715f84a2db595bf5d8442 Дизайн нігтів фіолетового кольору. Фото з малюнком, стразами, блискітками, втиркой

Покрокова інструкція для створення манікюру з фіолетовими відтінками однакова як довгі, так і короткі нігті:

 • Підготовка нігтьової пластини, зняття попереднього покриття, надання форми, шліфування поверхні для кращого зчеплення, знежирення.
 • Нанесення базового покриття, його просушування.
 • Робота з дизайном, фарбування нігтя основним кольором, нанесення візерунків або інших декоративних елементів.
 • Перекриття готового дизайну топом.
 • Покрокова інструкція по створенню фіолетового манікюру шелаком

  Шелак, на відміну від гель-лаку, більш стійкий і шкарпетки. Покриття не сколюється і не псується майже протягом місяця. При самостійної купівлі шелаку, важливо звертати увагу на його якість, так як підробка не збереже стійкість дизайну, а манікюр швидко розшарується.

  Необхідні інструменти для манікюру шелаком:

  • знежирювачах;
  • база;
  • шелак фіолетового відтінку;
  • топ;
  • ультрафіолетова або LED лампа;
  • бафик;
  • пилка для нігтів.

  Етапи нанесення шелаку:

 • Зробити запив нігтя і зняти колишнє покриття, нігтьову пластину добре зашліфувати бафиком для кращого зчеплення з шелаком. На цьому ж етапі відбувається обробка кутикули як при стандартному манікюрі. Можна використовувати ремувер, манікюрні щипчики або фрезер.
  19ae9d3459ac27a0c5d0f403478c36e5 Дизайн нігтів фіолетового кольору. Фото з малюнком, стразами, блискітками, втиркой
 • Знежирення нігтьової пластини – важлива частина манікюру. На безворсову серветку потрібно нанести обезжирююча засіб для манікюру і обробити поверхню нігтьової пластини, а потім знову забафить.
 • На всю поверхню нігтя необхідно нанести базу тонким шаром, добре підмальовуючи торець і бічні валики. Якщо базове покриття затекло на шкіру, то надлишки можна прибрати за допомогою апельсинової палички або скошеної кисті, змоченою у засобі для зняття манікюру. Базу добре просушити в ультрафіолетовій або LED-лампи.
 • На добре просушене покриття носиться шелак фіолетового відтінку і також полімеризується в лампі. Важливо максимально добре просушити кольорове покриття, щоб продовжити носкість дизайну. Для отримання більш насиченого і пігментованого відтінку, шелак можна наносити в декілька шарів, кожен раз полимеризуя їх.bc161bb1161e07f7f21d1d28fa672bcb Дизайн нігтів фіолетового кольору. Фото з малюнком, стразами, блискітками, втиркой
 • Топом закріплюється готовий дизайн. Перекривається вся нігтьова пластина, в тому числі бічні валики і запечатується торець. Знову просушується в лампі. В разі того, якщо топ має липкий шар, його можна зняти безворсовою тканиною з допомогою спеціального засобу для зняття липкого шару або, за відсутності такого, спиртом.
 • Після просушування топа на кутикулу нанести спеціальне масло для розм’якшення шкіри.
 • Акриловий манікюр фіолетового кольору: інструкція по створенню

  В основному використовується акрил для нарощування і моделювання нігтів. Таким засобом навіть на коротку довжину можна наростити акриловий гель і надати йому будь-яку форму.

  b49452aa110fbd994da102611e69e6f3 Дизайн нігтів фіолетового кольору. Фото з малюнком, стразами, блискітками, втиркой

  Етапи проведення акрилового манікюру:

 • Зняття старого покриття і додання необхідної форми вільному краю.
 • Шліфування нігтя манікюрним бафом, щоб матеріал добре зчепився з поверхнею.
 • Знежирення нігтів спеціальним засобом, можна повторити етап зі шліфуванням.
 • На суху і знежирену нігтьову пластину наноситься невелика крапля акрилу і рівномірно розподіляється по всій поверхні, а потім полімеризується в ультрафіолетовій лампі.
 • За допомогою пилочки для нігтів або фрезера шліфується акрилове покриття для додання нігтям ідеальної форми.
 • Готовий дизайн перекривається топом і сушиться в лампі. При необхідності потрібно зняти липкий шар і нанести на кутикулу зволожуюче масло.
 • Акрилові нігті досить міцні і еластичні, їм можна надати будь-яку форму.

  Зняття такого покриття не викличе труднощів, так як для цього використовується спеціальний засіб. Дизайни нігтів досить різноманітні. На фото можна зустріти різне поєднання технік, все залежить тільки від фантазії. Відтінки фіолетового добре поєднуються з іншими кольорами, що дає можливість комбінувати їх для створення свого унікального нейл-арту.

  Автор: Hadesx (Ісмаїлова Єва)

  Оформлення статті: Анна Вінницька

  Відео про манікюр фіолетового кольору

  Дизайни фіолетових нігтів :

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради