До чого свербить праве око — тлумачення прикмети для чоловіків і жінок, а також по днях тижня

Коли людина відчуває дискомфорт від того, що у нього починає свербіти якась частина тіла, то в першу чергу він починає пов’язувати це з якою-небудь хворобою. Але насправді варто звернути увагу і на прикмети, які можуть дати повне тлумачення, до чого свербить праве око. Забобонна людина зможе знайти відповіді на багато питань, якщо прислухається до свого організму. Якщо прислухатися до психологів, то треба налаштувати себе на позитивний лад? і тоді смуга невдач пройде повз.

До чого свербить праве око

Якщо починає свербіти очей праворуч, то це не означає, що в житті цієї людини станеться погане подія. Треба зазначити, що в православ’ї права сторона вважається місцем, де знаходиться ангел-охоронець, тому всі прикмети, щодо того, що свербить права сторона, спрямовані на позитив. Але це лише одна версія, насправді багато тлумачень.

В першу чергу, якщо око зачесався у молодої дівчини або хлопця, то їх чекатиме побачення. Якщо хочеться, щоб саме таке марновірство збулося, то людина може докласти трохи зусиль. Додатково можна буде провести цілий обряд, який допоможе підготуватися до зустрічі з коханим.

1052f6eaff0db70be1049c2cd9565624 До чого свербить праве око — тлумачення прикмети для чоловіків і жінок, а також по днях тижня

Щоб все пройшло, як треба, необхідно людині встати проти вікна і прикрити лівий. Правим оком він повинен буде обвести поглядом всі дороги, які видно.

Коли зачесався праве око, то це обіцяє багатство. Щоб збулося марновірство, необхідно також вдатися за допомогою до обряду. Треба буде чесати свій очей тільки лівою долонею. Після цього необхідно буде перехреститися, принести подячну молитву до свого ангела-охоронителя, який обов’язково захистить від усього негативного. Важливо закликати багатство і гроші тільки з благими намірами, тільки так загадане може збутися.
Езотерики розцінюють таке явище зовсім по-іншому. Наприклад, вважається, що коли відбувається такий стан, то вищі сили намагаються послати людині попередження. В першу чергу, рекомендується прислухатися до своєї інтуїції, саме вона направити по правильному шляху. Як вирішить сам власник чешущегося очі, так і буде.

b13583e3ee38480a735b211af2f47857 До чого свербить праве око — тлумачення прикмети для чоловіків і жінок, а також по днях тижня

Значення щодня

Розглянемо, до чого око може свербіти в певний день:

 1. Якщо свербіж ока відзначається в понеділок, то це дуже добре. В такому випадку вийде помиритися з рідною людиною, з яким не спілкувалися.
 2. Якщо око свербить у вівторок, то це до сліз. В такому стані людина може потрапити через сварки або просто тому, що у нього немає гарного настрою. Якщо засвербіло око у вівторок, то не варто братися за нові справи, тому що, швидше за все, все піде шкереберть. Не можна починати в цей день розбирання — це поганий знак, що передвіщає неприємності, яких можна уникнути.
 3. Якщо око свербить в середу, то варто готуватися до поїздки, наприклад, це може бути відрядження. У будь-якому випадку все пройде вдало. В такому чаї, можна говорити ще й про те, що до господаря чешущегося очі приїдуть гості.
 4. У четвер таке явище вказує, що буде гарний настрій. А значить, весь день пройде на хорошій ноті, і нічого не зможе його зіпсувати.
 5. У п’ятницю можна буде сміливо вирушати за знахідкою. Швидше за все, чешущейся очей віщує те, що вийти знайти річ, яка давно була втрачена. Як саме її можна буде знайти, ніхто не говорить, швидше за все, за забобонам в цей день необхідно бути уважним.
 6. В суботу можна буде вирушати на побачення. Воно буде призначена в будь-який момент, наприклад, у жінки може з’явитися новий знайомий.
 7. У неділю прикмета вказує на те, що почнеться новий роман, особливо це стосується самотніх людей. Якщо люди вже закохані, то, швидше за все, буде скоро весілля.

Час дня

Якщо такий стан наздогнало людини з самого ранку, то, швидше за все треба готуватися до гарних новин. Будь-яка подія, яке буде відбуватися в цей день, буде позитивним. Саме це зробить настрій на весь тиждень піднесеним. Якщо око починає свербіти в ранковий час, то це означає, що вищі сили намагаються послати знамення, але воно буде спрямовано на позитивний лад.

Коли око починає свербіти в інший час доби, то це може говорити про те, що нарешті-то в житті людини чорна смуга закінчилася і починається біла. Все погане, що було в житті, скоро залишиться в минулому, тому необхідно бути відкритим назустріч світлому майбутньому. Можливо, треба переглянути деякі сторони свого життя і серйозно задуматися, що варто змінити, щоб досягти щастя і висот. Іноді, коли око починає свербіти саме ввечері, це говорить про те, що ангел – хранитель щасливий і таким чином він посилає свою похвалу. В такому випадку нічого міняти в своєму житті не треба.

f5c9306dbe1da884e2c4dcaf6497a8a1 До чого свербить праве око — тлумачення прикмети для чоловіків і жінок, а також по днях тижня

Якщо праве око свербить у молодої жінки або молодого чоловіка

Якщо жінка відчула, що хоче почухати праве око, то їй необхідно бути обережною у висловлюваннях зі своїм чоловіком. Так як вона ненароком може образити дорогої їй людини, що згодом призведе до розриву у відносинах. Природно, після такого дама може повністю зануритися в сльози і розчарування. Але треба звернути увагу, що таке можливо, якщо свербіж виник або в середу, або в четвер. Уважно вивчаючи всі версії, можна відзначити, що свербіж ока віщує ще й зустріч з коханою людиною. Тобто дівчина скоро зможе зустріти свою любов і буде дивитися на неї.

Якщо засвербіло саме нижню повіку, то слід чекати грошові витрати, верхнє буде вказувати на хороші новини, які прийдуть здалеку, навіть може народитися дитина в сім’ї. Іноді якщо свербить праве око, то це означає, що незаміжня дівчина скоро вийде заміж. В такому випадку дівчині належить познайомитися з багатим покровителем, який буде робити пропозицію. Щоб як можна швидше зустріти свою долю, треба підійти до вікна, закрити ліве око і подивитися на дорогу, примовляючи слова-замовляння.

6b22d3ec734c2b7276c6fdc584501251 До чого свербить праве око — тлумачення прикмети для чоловіків і жінок, а також по днях тижня

Якщо око засвербіло у вівторок, то варто влаштувати перевірку своєму коханому. Швидше за все, він зраджує з подругою або знайомої. Чоловіки по прикметі зможуть перемогти свого давнішнього ворога. Наприклад, мова може йти про конкурента або опонента на роботі. Конфлікт буде вирішений, і при цьому тільки в кращу сторону, а усі суперечки відійдуть на другий план. Якщо у чоловіка око свербить в середу, то він зможе зустріти свого кращого друга, а за іншими прикметами, це може обіцяти укладення вигідної угоди, матеріальний достаток і прибуток. Як правило, у 70% така прикмета для молодих хлопців несе тільки позитивні емоції. Для чоловіків у віці таке явище може вказувати на швидке одужання після затяжної хвороби.

Але варто пам’ятати, що праве віко може свербіти і від напруженої роботи, яка вимагає підвищеної уваги. В такому випадку достатньо буде розслабитися, і цей неприємний симптом піде сам по собі.

Що, якщо свербить ліве око

Якщо уважно вивчити все, що було сказано вище, то треба відзначити, що людиною мимоволі опановує інтерес, до чого свербить ліве око. Якщо вивчити народні повір’я, то можна буде знайти відповідь. Ознака вказує на те, що свербіж в лівому оці, швидше за все, є попередженням для людини, що скоро йому доведеться багато плакати. Може бути так, що доведеться пережити зраду і горе, буває і так, що настає розчарування в деяких людях, яким сильно довіряв.

196167e296ee3fe67063a71343f6d255 До чого свербить праве око — тлумачення прикмети для чоловіків і жінок, а також по днях тижня

Але якщо провести деякі магічні дії, то негатив можна буде зняти. Очей необхідно перехрестити. Якщо людина вірить в забобони, то додатково можна прочитати молитву, це закріпить ефект.

Якщо сверблять обидва ока

Обидва чешущихся очі віщують:

 • 1. Швидку радість і приємні несподіванки.
 • 2. Сльози.
 • 3. Хороший урожай, якщо явище з’явилося після посіву.
 • 4. Швидке відкриття таємниць і задумів людей з оточення.
 • 5. Пробудження духовності і відкриття чакр.
 • 6. Розрив старих відносин.
 • 7. Матеріальне благополуччя.

Незалежно від того, яким позначенню ви готові віддати перевагу, необхідно пам’ятати і про психологічні настрої, адже вони чинять свій вплив набагато сильніше. У кожній країні це явище сприймається згідно традиціям і менталітету корінних жителів.

Як пом’якшити дію прикмети

Щоб дія поганий прикмети якось пом’якшити, слід діяти так:

 1. За християнським способом, очей, яка дуже свербить, слід перехрестити три рази, а також можна вмитися свяченою водою й прочитати молитву для захисту від злих умислів. Всі дії, які будуть проводитися, обов’язково врятують від нечистої сили і направлять по вірному шляху. Таким чином можна втриматися від проступків і прикмета не збудеться.
 2. Язичницький ритуал полягає в тому, щоб зробити оберіг. Як правило, краще всього діє на око фіга. Після цього необхідно протерти обидва ока і вмитися джерельною водою. Свербіж обох повік може говорити про печалі і смутку. Щоб зменшити дію негативної енергетики, яка зібралася навколо людини, варто виплакати сльози заздалегідь. Для цього є старий дідівський спосіб з цибулею. Цибулю, який використовується в ритуалі, обов’язково викидається.

Медицина та психоматика

Буває і так, що такі явища ніяк не пов’язані з прикметами, а причина ховається в захворюванні або фізіології людини. Враховуючи те, що в сучасному світі на очі виявляється велика напруга, то такий симптом не рідкість. В такому випадку, очі можуть свербіти з наступних причин:

 • 1. Якщо людина довго сидить за комп’ютером або дивиться на екран телефону.
 • 2. Якщо доводиться довго дивитися телевізор.
 • 3. Коли хобі пов’язано з підвищеним навантаженням на зір, наприклад, шиття і в’язання.
 • 4. Організм таким чином сигналізує на брак вітамін.
 • 5. Від постійного недосипання.
 • 6. Часті стреси.

0feaf3a3a585fbd1be253a329c4ff60f До чого свербить праве око — тлумачення прикмети для чоловіків і жінок, а також по днях тижня

Проблему можна вирішити, варто тільки цим зайнятися. Якщо нічого не робити, то проблеми почнуть тільки посилюватися, що знизить гостроту зору. Якщо виникає свербіж в очах, слід звернутися до лікарів, які встановлять причину. Як правило, найбільш популярними причинами є:

 1. 1. Алергічні реакції на косметичні засоби та хімію.
 2. 2. Іноді окулісти ставлять діагноз синдром сухих очей. Від цього страждають люди, які працюють за комп’ютером.
 3. 3. Проживання у забрудненому місці, наприклад, в очі можуть потрапляти смітинки, які подразнюють слизову оболонку.
 4. 4. Неправильно підібрані окуляри і лінзи.
 5. 5. Потрапляння в організм інфекції.
 6. 6. Сльозитися і свербіти очі можуть, якщо людина страждає від хвороб шлунково-кишкового тракту.
 7. 7. У деяких випадках, таке явище пов’язано з наявністю війкового кліща.

Що стосується психоматики, то тут необхідно пов’язати симптоми з психологічними порушеннями. Наприклад, якщо людина відчуває негативні емоції, такі як гнів, агресію, то у нього це може проявлятися в тому, що починають свербіти очі.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради