Гороскоп на 2020 рік по всім знакам Зодіаку

 Гороскоп на 2020 рік по всім знакам Зодіаку

Астрологічний прогноз на 2020 рік для всіх знаків Зодіаку розповість про сприятливі періоди для того чи іншого виду діяльності. У рік заступництва Білого Пацюка не передбачається ніяких надприродних явищ. Рік стихії Землі отримає вплив Юпітера і Сатурна, які поблажливі для здійснення задуманих планів. Протягом усього року всім знакам слід проявляти стриманість і розсудливість. Спонтанні рішення не призведуть до очікуваних результатів.

Овен

 Гороскоп на 2020 рік по всім знакам Зодіаку

Прогноз для Овнів у цілому має непогані показники. Єдиною перешкодою для досягнення задуманого стане типова риса Баранів – впертість. Астрологи не рекомендують проявляти зайву агресію, навчитися контролювати себе і стати більш терплячими до оточуючих. Прояв м’якості і поблажливості дозволить отримати неперевершених результатів. Представники знаку зможуть опинитися на тій посаді, про яку могли лише мріяти.

Овни часто перебувають у поганому настрої, що може стати причиною загострення кишкових болю, печії і навіть нервового зриву. Овнам варто переглянути своє ставлення до життя і здоров’я перестане виявляти побічні ефекти.

Влітку можливі проблеми за станом здоров’я. Овнам слід вжити заходів для підвищення імунітету, стежити за режимом харчування і приділяти достатню кількість часу відпочинку і сну.

Жінки Овни рідко зв’язують себе шлюбними узами в ранньому віці. Вони довго перебувають у пошуках гідної партії і мають меркантильним чином мислення.

У 2020 році зросте шанс заміжжя, при цьому партнер буде представляти більш високий соціальний рівень. Вміння швидко взяти ситуацію під контроль зіграє на користь.

Чоловіки Овни досягнуть успіху у сфері відносин, у них з’явиться перспектива узаконити стосунки зі своєю обраницею.

Сімейним Овнам потрібно навчитися йти на компроміси, щоб уникнути постійних сварок.

Телець

 Гороскоп на 2020 рік по всім знакам Зодіаку

2020 рік сприятливий для розумового розвитку та кар’єрного зростання. Рік обіцяє представникам знака стабільність і впевненість. Тельці здобувають життєвий досвід і мудрість вже в солідному віці. Цей знак відрізняється довірливістю і невмінням вчитися на помилках. Вони бувають нетактичны й надто прямолінійні. Для Тельців, які вміють контролювати потік емоцій, рік стане вдалим для соціального розвитку.

Якщо у Тельця є проблеми зі здоров’ям, то вони можуть проявитися у вигляді хронічних захворювань. Варто відвідати досвідчених фахівців і скористатися нетрадиційними методами лікування.

Для Тельців сімейні цінності стоять на першому плані. Це вірні, надійні супутники життя, які завжди несуть у будинок. Представники знаку шукають комфорт та естетику у всіх проявах.

Це творчі особистості, які вміють бачити прекрасне в кожній деталі, але при цьому Тельці не втрачають здорового глузду і відрізняються практичністю в плані побутових потреб. Вони стануть гідною партією для менш практичних знаків.

Близнюки

 Гороскоп на 2020 рік по всім знакам Зодіаку

Білий Пацюк радить даного знака переглянути свої життєві позиції і втихомирити легковажність. Протягом року астрологи радять вести розмірений спосіб життя і планувати свої дії, так як спонтанність не призведе ні до чого хорошого. Якщо Близнюки хочуть домогтися успіху, їм доведеться грати за правилами покровительки року.

В осінній період можливе загострення кишкових інфекцій. Щоб убезпечити себе, не слід пити проточну воду та вживати в їжу немиті овочі та фрукти. Негативний вплив можуть надати швидкі перекуси. При найменших симптомах недуги, представникам знака потрібно відвідати лікаря, інакше захворювання може перерости в хронічну форму.

Любовні стосунки в 2020 році обіцяють надійність і сталість. У майбутньому році Близнюки можуть створити міцний союз. Разом з сімейної гармонією, у представників знаку з’явиться можливість зайняти більш високу позицію у соціумі.

Рак

 Гороскоп на 2020 рік по всім знакам Зодіаку

У 2020 році можливі конфлікти з працівниками. Щоб звести до мінімуму неприємні наслідки, представникам знаку слід проявити терпіння і нейтралітет, інакше є ризик опинитися в центрі інтриг. Ракам варто спробувати піти на контакт з керівництвом, щоб їх старання не залишилися осторонь на тлі напруженої обстановки. Ближче до літа для Раків відкриються нові можливості.

Щоб стан здоров’я залишалося в нормі, варто звертати увагу навіть на самі незначні збої. Більшість Раків не ставляться до свого здоров’я належним чином, не стежать за режимом харчування та розпорядком дня. Астрологи рекомендують відвідати стоматолога і переглянути своє харчування. Незайвим буде прийом вітамінних комплексів.

На любовному фронті у Раків нерідко виникають конфлікти і загрози розриву відносин. Під впливом Білого Пацюка, чоловіки забудуть про колишніх подружок, а холостяки захочуть завести сім’ю.

Заміжні жінки стануть звертати більше уваги на свого чоловіка, а співробітники більше не будуть викликати симпатію. У 2020 році можна вивести відносини на новий рівень і задуматися про дітей.

Лев

 Гороскоп на 2020 рік по всім знакам Зодіаку

Леви вміють ладити з людьми, тому вони є відмінними працівниками, а керівництво завжди може на них покластися. Львів не можна назвати занадто працьовиті, таке ставлення зумовлене відмінними комунікативними здібностями і тактовністю. Для представників знаку, які володіють власним бізнесом, Білий Пацюк відкриє нові горизонти.

Багато Леви страждають із-за слабкості легенів. Не варто забувати про своєчасних профілактичних оглядах і зловживати шкідливими звичками. Чоловік, який прагне похвалитися своїми фізичними навичками, може отримати травму. Тому варто знати міру при фізичних навантаженнях.

Жінки отримають користь від занять аеробікою і гімнастикою. Якщо дотримуватися принципів роздільного харчування, то їм можна не турбуватися про ризик появи зайвих кілограмів.

Незважаючи на схильність до флірту і легковажного поводження, Леви відчувають повагу до свого партнера. Вони не надають значення інтриг на стороні. Багато хто вважає їх самозакоханими з-за надмірної гордині, частого самозамилування і прагненні викликати захоплення оточуючих. Варто Леву досягти мети, як вона тут же перестає його цікавити.

Щур збавить темперамент представників знаку і направить їх інтерес в бік сімейного затишку.

Діва

 Гороскоп на 2020 рік по всім знакам Зодіаку

Діви відрізняються підвищеною працездатністю. Це якість доведеться до речі в рік Металевої Щури. Якщо вони отримують задоволення від роботи, то їх складно зупинити. Діви розташовують до себе людей, тому без праці займають цікаву посаду. Представники знаку виявляють цілеспрямованість для досягнення поставлених цілей. 2020 рік буде успішним для Дів у всіх життєвих сферах.

З-за слабкого імунітету, організм Дів часто страждає від захворювань або занепаду сил. Астрологи рекомендують відмовитися від шкідливих звичок, стежити за харчуванням і приділяти час фізичних занять. Так само варто знаходити час для прогулянок на свіжому повітрі. Необхідно регулярно проходити профілактичний огляд для контролю стану здоров’я.

З-за свого зарозумілості і марнославства Діви нерідко страждають від самотності. Вони користуються симпатією з боку протилежної статі, але їм складно зважитися на близькі стосунки. Представники знаку ставлять завищені планки по відношенню до свого обранця, в результаті чого швидко втрачають інтерес. В наступному році Діви зможуть зустріти супутника життя і нарешті стати щасливими. Для цього потрібно відкинути в бік домінуюче початок.

Ваги

 Гороскоп на 2020 рік по всім знакам Зодіаку

2020 рік для Терезів буде відрізнятися підвищеною трудовою активністю, яка увінчається бажаним результатом та гідною матеріальною винагородою. Працьовиті, чесні, економні і вдумливі Ваги будуть оточені підтримкою з усіх сторін. Не варто витрачати свої фінансові запаси даремно. Астрологічний прогноз рекомендує зробити капіталовкладення в яке-небудь прибуткова справа, а частина відкласти.

Терези мають потребу в постійній підтримці імунітету, так як вони схильні до сезонних захворювань. Слід проводити достатню кількість часу на свіжому повітрі, займатися спортом, пити багато рідини і раціонально харчуватися. Такі прості поради допоможуть уникнути простудних і вірусних інфекцій. Особливу увагу в 2020 році слід приділити здоров’ю ротової порожнини.

Вільним Терезам Білий Пацюк піднесе сюрприз у вигляді нових відносин. Сімейні представники знаку відкриють свою половинку з нової сторони і переконаються у правильності свого вибору. Зірки радять Терезам забути про старі образи, щоб повернути у відносини колишню романтику. Слід проявляти м’якість характеру і віддавати близьким безумовну любов.

Скорпіон

 Гороскоп на 2020 рік по всім знакам Зодіаку

Скорпіони належать до незалежним і темпераментним знаків, тому їм складно підкорятися начальству. Протягом року їм доведеться проявити терпіння, щоб досягти бажаного підвищення і зростання доходу. Представники знаку нерідко йдуть на різні авантюри для отримання легкого прибутку. Вони часто змінюють роботу і відрізняються непостійністю. Білий Пацюк є противником такої життєвої позиції, тому Скорпіони будуть змушені затриматися на жодній посаді хоча б протягом року.

Скорпіони володіють міцним здоров’ям. Вони легко справляються з застудами і вірусами. У майбутньому році слід звернути увагу на запальні процеси внутрішніх органів, які легко вилікувати на початкових стадіях. При перших симптомах поганого самопочуття необхідно відвідати фахівця. Потенційно небезпечним для здоров’я стане листопад.

Скорпіони привабливі і харизматичні, вони завжди знаходяться в центрі загальної уваги. Їм складно зробити правильний вибір свого супутника. Багато Скорпіони вступають у шлюбний союз у ранньому віці, але цей шлюб часто закінчується розлученням. Інші представники знаку до останнього не можуть зважитися на створення сім’ї. Рік Білого Пацюка подарує Скорпіонам нові відносини, у яких може бути щасливе майбутнє. Зірки радять зупинитися і задуматися про життєві пріоритети.

Стрілець

 Гороскоп на 2020 рік по всім знакам Зодіаку

Творчі і м’які натури нерідко чекають зверхності з боку керівництва, не проявляючи ніякої ініціативи і активності. Вони на протязі багатьох років виконують свої обов’язки в надії на заохочення. Однак працьовитості не достатньо для того, щоб здивувати начальника. Стрільцеві слід відкинути власну гідність і спробувати стати справді незамінним. Представникам знака потрібно перебороти страх і перестати залишатися в тіні благородства. Сміливим Стрільцям рік Білого Пацюка подарує нові кар’єрні перспективи.

У літній період можуть загостритися проблеми з шкірою, які проявляться у вигляді недосконалостей. Не варто займатися самолікуванням, краще скористатися послугами хорошого дерматолога або косметолога. Не зайвим буде відвідування кабінету ендокринолога. Стрільцям потрібно знати міру і баланс у всьому, не забувати про профілактичних оглядах, тоді проблем зі здоров’ям можна уникнути.

На початку відносин Стрільці повні ентузіазму і почуттів. Як тільки емоції починають згасати, представники знаку намагаються вжити заходів, щоб закінчити ці відносини. Тому Стрільці схильні до частих розривів і поганої репутації. Наступний Рік може стати початком нових відносин з перспективою створення міцної сім’ї. Якщо Стрільця страх не зупинить серйозних стосунків, то він зможе стати щасливим.

Козеріг

 Гороскоп на 2020 рік по всім знакам Зодіаку

Козеріг є третім знаком стихії Землі. Представники знаку притягують матеріальний добробут і стабільність. Білий Пацюк буде всіляко заохочувати Козерогів за їх стриманість та розсудливість. Козероги вибирають посаду за критерієм матеріальної винагороди, а не морального задоволення. Наприкінці весни може з’явитися відчуття розчарування, але вже влітку справи підуть вгору і будуть відповідати очікуванням Козерогів. На роботі у представників знаку справи будуть йти плавно і стабільно.

Козероги володіють кращим станом здоров’я, ніж думають. Жінки часто вигадують неіснуючі проблеми. Чоловіки схильні до апатії і депресивним станом. До душевної нестабільності може додатися простудне захворювання в осінній період. Козероги, які не приділяють уваги своєму здоров’ю, часто стають жертвами сезонних захворювань.

Козероги вірні та надійні союзники для створення сім’ї. Вони здаються позитивними і практичними. Їх надійність проявляється у всіх життєвих позиціях – створення сімейного вогнища і забезпечення належного рівня матеріального добробуту. У рік Білого Пацюка Козероги без праці зможуть знайти щастя і знайти гідного супутника.

Водолій

 Гороскоп на 2020 рік по всім знакам Зодіаку

Цінності Білого Пацюка далекі від розуміння Водоліїв, але в 2020 році вони охоче підуть на поступки і переглянуть свою життєву позицію. Представники знаку звикли жити одним днем, не замислюючись про майбутнє. Тому вони нерідко залишаються без засобів до існування. У перші місяці Водоліям супроводжуватимуть невдачі. Ближче до осені ситуація зміниться на краще, у них з’являться нові можливості і перспективи.

Коли Водоліям в голову приходить ідея про правильному життєвому темпі, вони можуть доходити до крайнощів. Вони будуть діяти, як справжні фанатики. Всі дії, спрямовані на поліпшення здоров’я, залежать від самих Водоліїв. Належна турбота значно знизить ризик захворювань.

Водолії не відрізняються вірністю, але якщо у них є партнер, то вони відчувають віддачу і любов в свою сторону. Про них ніколи не забувають, їх складно відпустити. Білий Пацюк надасть сприятливий вплив на тих, хто захоче створити сім’ю. Водоліям слід зробити вибір.

Риби

 Гороскоп на 2020 рік по всім знакам Зодіаку

На професійному рівні Риби завжди домагаються зльоту. Просування по службі спричинить підвищення доходу і нові корисні зв’язки. У 2020 році у Риб з’явиться можливість зайняти більш високий статус у суспільстві. У цей час слід приділяти максимум зусиль для розробки власних проектів та ідей, розвитку діяльності і розширення кола спілкування.

Більшість представників знаку відрізняються гарним здоров’ям. Збільшення обсягів роботи може стати причиною ненормованого графіка. Рибам не слід забувати про відпочинок, щоб уникнути виснаження організму. Незайвим стане відвідування розслабляючий процедур і СПА-салонів.

Риби не відрізняються постійністю, але під впливом Щури дана тенденція зміниться. Багато хто захочуть переглянути свою життєву позицію і створити пріоритети. Для Риб 2020 рік буде продуктивним у багатьох планах. Для досягнення всебічної гармонії потрібно обдумувати свої дії. Варто віддавати перевагу випадковим зв’язкам, а міцним спілкам.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради