Стрижка боб на довге волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззаду

Підходящий варіант стрижки боб можна підібрати для будь-якого типу і довжини волосся: довгих, коротких, середніх. Це одна з найпопулярніших салонних зачісок. Її форма допомагає вигідно підкреслити плюси зовнішності або приховати невеликі вади. Прийом градуювання може замаскувати низьку густоту локонів, оформлення чубчика приховає лоб або лінію росту волосся.

Особливості зачіски боб

Перша поява стрижки боб пов’язують з ім’ям професійної танцівниці Ірен Касл. У 1915 р. Ірен успішно виступала на сцені Нью-Йорка, представляючи класичні номери з партнером. Вони танцювали танго і фокстрот. Довге волосся заважали Ірен, тому вона зважилася на зміну зачіски.

Стрижка допомогла створити елегантний і незвичайний образ, але проблема не була вирішена повністю, тому танцівниця попросила перукаря зробити довжину ще більш короткою. Так з’явилася класична стрижка боб з коротким волоссям.

Стрижка була зроблена в 1920 р. іконою стилю, легендарної Коко Шанель. Після цього зачіска стала повсюдно затребувана. Жінкам сподобалося, що форму і довжину пасом можна підібрати у відповідності з конкретними рисами, тому стрижка досі залишається однією з найпопулярніших.

6dfa12bf2855338d0ec7643df2bb41c1 Стрижка боб на довге волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззадуНа фото представлені варіанти стрижки боб на довге волосся.

Характерні риси стрижки боб:

 • витягування пасом по обох сторонах особи;
 • створення додаткового обсягу на потилиці за рахунок різноманітних прийомів, укорачивающих деякі пасма;
 • оформлення чубчика асиметричним або рівним зрізом;
 • щоб отримати ніжний романтичний образ, досить кінчики волосся накрутити на бігуді;
 • якщо надати волоссю відтінок, зачіска буде виглядати цікавіше.

Якщо правильно підібрати форму стрижки, яка підійде жінці за типом особи і буде підкреслювати неповторні риси, то укладання зачіски не буде займати занадто багато часу.

Стрижка боб на довге волосся – це своєрідний компроміс між збереженням звичної довжини волосся і сучасною і стильною формою зачіски.

Серед переваг виділяють ключові моменти:

 • універсальність;
 • практичність;
 • можливість створити ідеальну форму для кожного конкретного випадку з урахуванням довжини, типу і структури волосся.

Боб не підходить для власниць дуже тонких волосся, а також вимагає постійного оновлення в салоні у майстра – це можна віднести до недоліків вибору цього варіанту зачіски.

Кому підходить

Як з’ясувати, кому підходить стрижка – це питання, яке необхідно вирішити до походу в перукарню.

137069c4f284614fb745f7741625a4c6 Стрижка боб на довге волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззаду

Розібратися з цим допоможе прогнозування результату:

 • Зріз довжини оголить шию, тому стрижка підійде власницям красивою довгою шиєю. Одночасно з цим стрижка довгих закручується пасм допоможе приховати недоліки в цій області.
 • Подовження пасом по одній або обом сторонам особи допоможе замаскувати широкі вилиці або пухкі щоки.
 • Оформлення чубчика приховає недоліки лобової частини.
 • Вибір зачіски без чубчика з подовженням асиметричного типу допоможе виділити красиві лінії лоба і щік.
 • Скошена чубчик із подовженням з одного боку обличчя візуально подовжить особа, тобто підійде власницям дуже широкого особи, які хочуть зробити його більш вузьким.
 • Обсяг стрижки, який прийнято робити на потилиці, створить відчуття наявності густого волосся.
 • Фарбування з використанням сучасних технік за типом омбре, шатуш, градуювання відверне увагу від різних недоліків, зробить зачіску цікавою і модною.

Як підібрати

Стрижка боб на довге волосся дуже затребувана. Перед тим, як зважитися на зріз волосся, слід правильно підібрати форму стрижки, враховуючи основні параметри. Стилісти рекомендують звертати увагу не тільки на характеристики, що стосуються типу особи чи структури волосся, але і віку, роду занять.

На довге волосся

Стрижку боб, зроблену на довге волосся, називають «подовженим бобом». Цей варіант підходить власницям волосся, довжина яких спускається нижче лінії плечей. Якщо волосся коротше, перукар запропонує зробити стрижку боб-каре.

9fce0a5d5887e3591cdbe832c4afdb88 Стрижка боб на довге волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззаду

Подовжений боб, який роблять на довге волосся, допомагає приховати будь-які недоліки. Одним з переваг стилісти вважають можливість щомісяця оновлювати зачіску, експериментуючи з лінією зрізу, підбираючи найбільш вигідний варіант.

За типом волосся

Значення при підборі зачіски має характеристика типу волосся. По ній можна спрогнозувати, як буде виглядати результат роботи стиліста, а також, яка укладка буде потрібно для збереження форми.

Структура волоса Варіанти укладання Рекомендації
Прямі Створення обсягу на потилиці, витягування пасом за допомогою стяжка. Асиметричний зріз
Хвилясті Не вимагає Будь-який тип зрізу
Тонкі і рідкісні Створення обсягу на потилиці, укладання передніх пасом з легким закручуванням всередину. Асиметричний зріз, градуювання, виділення чубчика
Густі Випрямлення пасм Оформлення чубчика по косій лінії.

За типом особи

Стрижка боб на довге волосся підбирається з урахуванням типу особи, що є основним критерієм при виборі форми зачіски. Стрижка боб, виконана з урахуванням цього критерію, допоможе приховати недоліки. Стилісти виділяють кілька різновидів форми особи. Кожен тип має виражені риси.

Серцеподібна форма

Для неї характерна наявність вузького, загостреного підборіддя з невираженою щелепою і видатні вилиці, переходять у широкий лоб. Ідеальним варіантом для власниць такого типу особи буде стрижка біб довжиною до лінії плечей або нижче цієї лінії на 2-3 див.

95f6e9429111c843ad5ab657986e6c60 Стрижка боб на довге волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззаду

Щоб відвернути увагу від вузької нижньої частини обличчя, необхідно підібрати форму з асиметричним зрізом і акцентом на одній із сторін особи.

Грушоподібна форма

Лоб і вилиці при такому типі особи складають найвужчу частину. Нижня щелепа утворює цілий підборіддя, який виділяється на обличчі, якщо волосся прибрані назад.

Для грушоподібної форми особи рекомендують класичний боб з витягуванням пасом по обох сторонах особи. Стилісти рекомендують експериментувати з кольором, використовуючи техніки переходу кольору.

Вузьке витягнуте обличчя

Для цієї форми особи характерно наявність загостреного підборіддя, втягнутих скул. Основне завдання при підборі стрижки – домогтися розширення ліній. Стилісти рекомендують робити прямі зрізи по одній лінії з обох сторін особи. Крім того, оформлена пряма чубчик створить ілюзію розширення чола, візуально зробить вузьке обличчя більш широким.

Квадрат

Широкий лоб в поєднанні з широким, майже квадратним підборіддям робить володарку такої форми обличчя менш жіночною. Тому, щоб повернути м’якість і жіночність лініях, необхідно замаскувати грубі риси.

Квадратна форма обличчя потребує обрамленні м’якими скошеними пасмами. Для цього роблять асиметричні зрізи по обох сторонах особи, таким же прийомом оформляють чубок, укладаючи її на одну із сторін.

Коло

Цей тип особи передбачає наявність заокруглених ліній. Пухкі щоки з округленим виступаючим підборіддям і напівкруглим чолом роблять обличчя надто об’ємним. Ідеальним варіантом стане стрижка боб на хвилястих волоссі. Власницям прямих тонких волосся радять використовувати техніки асиметричних зрізів і багатобарвних фарбувань.

Овал

Овальна форма має до вибору будь-якого типу зачіски. Для рівних чорт з правильними пропорціями підходять асиметричні або прямі зрізи. Щоб підібрати тип оформлення зачіски для цього типу особи рекомендують орієнтуватися на структуру волосся і вік жінки.

За віком

Форму стрижки підбирають у відповідності з віком. Асиметричний боб з выстриженным скронею і наріжною чубом підходить молодим дівчатам, які не бояться порушувати певний дрес-код, прийнятий на робочому місці.

696797bb0977e62d79cd7d4c7506065a Стрижка боб на довге волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззаду

Плавні лінії лонг боба підійдуть жінкам від 30 до 40 років. Риси багатошарового або каскадного подовженого боба можуть суттєво змінити обличчя жінки, якій виповнилося від 55 до 65 років. Незвичні лінії дозволять омолодити образ, надати вигляду сучасності.

Різновиди на довге волосся

Серед варіантів створення стрижки боб виділяють основні варіанти, які можуть лежати в основі різноманітних укладок. Крім того, значення при створенні образу має спосіб фарбування.

Класичний

e4fcb19e2b3ac398eb3c23d97e624410 Стрижка боб на довге волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззаду

Цей тип стрижки боб лежить в основі численних варіантів, які використовують для оформлення зачіски з урахуванням індивідуальних особливостей.

Для класичного варіанту стрижки боб характерні певні риси:

 • подовження передніх пасом по одній довжині;
 • укорочення потиличної частини;
 • зріз задній частині по одній лінії, яка різнитися з лінією спереду на 1-2,5 див.

Для створення класичної стрижки пасма поділяють на 4 частини. Спочатку оформляють бокові сторони, потім приступають до выстриганию обсягу і вирівнювання довжини ззаду.

Боб-каскад

Боб-каскад створюють, використовуючи прийом формування ступенів різної довжини. Каскад відноситься до типу багатошарових стрижок, для якої характерна наявність пасом різної довжини. Каскадний варіант оформлення дозволяє створювати об’ємні укладки з тонкого волосся, позбавлених природної густоти.

ab353feea3d165d4c046ee18af903711 Стрижка боб на довге волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззаду

Каскадна стрижка допомагає вирішити кілька проблем одночасно:

 • скорегувати овал обличчя;
 • створити об’єм на потилиці;
 • відвернути увагу від виражених недоліків.

Перевагою каскадного прийому стрижки є можливість створювати різні укладання. На каскадному бобі добре виглядають багатобарвні фарбування.

Градуйований

Стрижка боб на довге волосся може бути градуйованою. Для неї характерна висока потилична частина. Пасма зрізають, використовуючи прийом градуювання кінчиків. Це допомагає досягти обсягу волосся по всій поверхні. На відміну від каскадного боба, градуювання роблять на пасмах, які підстрижені по одній довжині рівними зрізами.

Багатошаровий

Багатошаровий або шаруватий боб поєднує ознаки каскадної і градуйованою стрижки. На пасмах, підстрижених пошарово, додатково роблять градуювання кінчиків. Ця стрижка особливо добре виглядає на хвилястих волоссі, так як створює відчуття великого об’єму.

Шаруватий боб є основою для створення багатошарового фарбування. Стилісти рекомендують використовувати різні відтінки одного кольору, щоб посилити відчуття об’єму, легкості та елегантності зачіски.

Асиметричний

Існує кілька варіантів створення зачіски асиметричний боб:

 • подовження лицьовій пасма з одного боку;
 • подовження обох пасом на одному рівні з оформленням зрізу, асиметричного до основної лінії;
 • оформлення асиметричного зрізу чубчика.

Асиметрія може бути використана при оформленні зрізу на потилиці, тоді пасмо зрізають по тій же лінії, що і основну довжину волосся ззаду.

782c56828083d56f1feecafdc867968d Стрижка боб на довге волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззаду

Існує безліч варіантів асиметричного боба. Багато вирішуються на укорочення волосся ззаду з подальшим виголюванням малюнка на шиї. При цьому пасма, які обрамляють обличчя, залишаються великими.

Піксі боб

Створення зачіски пікс боб засноване на декількох прийомах, характерних для оформлення класичного і асиметричного боба:

 • оформлення пасма по одній стороні особи;
 • багатошаровість при оформленні пасом на потилиці;
 • асиметрія зрізів.

Під терміном «піксі боб» найчастіше розуміють коротку стрижку з оголенням шиї і скронь, але при бажанні можна створити пікс на довгому волоссі, максимально зістригаючи пасма спереду і скорочуючи пасма на потиличній частині. Основний ознака піксі – легка стрижка без необхідності додаткової укладання.

Подовжений варіант або лонг-боб

Лонг боб або подовжений варіант класичного боба дозволяє робити зачіску на волоссі будь-якої довжини. Довге волосся при лонг бобі залишаються довгим спереду і коротшають на 1-2 см ззаду. Цей прийом не оголює частина шиї, а також приховує лінії скул і підборіддя. Лонг боб подобається тим жінкам, які хочуть змін, але не готові змінити основну довжину волосся.

Об’ємний

Об’ємний боб – це варіанти багатошаровою, градуйованою або каскадної стрижки. Щоб створити ілюзію багатошаровості стилісти використовують кілька прийомів одночасно.

Крім того, значення має оформлення потиличній частині, коли пасма підстригають на потилиці, а потім градуюють і филируют кінчики волосся.

Скуйовджений

Скуйовджений боб – це змішання каскадного і багатошарового боба. Основна відмінна риса цього типу стрижки полягає в можливості створювати цікаву укладання за рахунок виділення градуйованому пасм. Як правило, пасма виділяють з допомогою воску або пінки для волосся.

З виголеним скронею

Поголений скроню дозволяє створити 2 зони обсягу: на іншій стороні голови і на потиличній частині. Ця зачіска затребувана молодими дівчатами, вона підходить тим, хто володіє красивою лінією шиї.

Стрижка з чубком

Чубчик при створенні стрижки боб може бути частиною зачіски або виступати як окремий елемент. Це означає, що ця частина зачіски здатна підкреслити лоб або закрити його, якщо лінії лоба перевантажують образ.

З довгою чубчиком

Довга чолка найчастіше створює відчуття продовження стрижки. Чубок зачесують на одну з сторін лоба. Чубчик може бути довгою і опускатися нижче лінії брів, тоді для створення комфортної частоти використовують прийоми частою филировки.

3ad5f451d505ccf6bb50ed00b5c94628 Стрижка боб на довге волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззаду

Довга чолка при стрижку боб виконує кілька функцій, які залежать від форми:

 • довга чолка, зачесана набік, відкриває частина чола, робить обличчя більш подовженим, приховує ширину скул, згладжує незграбність ліній;
 • довга прореженная чубчик візуально подовжує лінію чола;
 • зачесана на обидві сторони чубчик приховує округлість щік, одночасно допомагає замаскувати вузькі вилиці.

З асиметричною

Роль асиметричної чубчика при створенні стрижки боб різноманітна. Вона приховує недоліки типу обличчя і робить образ модним і сучасним.

Стилісти рекомендують наступні варіанти:

 • чубчик, підстрижена по діагоналі;
 • довга коса чілка;
 • філіруваний асиметрична чубчик.

З рваною

Хаотично выстриженная чубчик створює ілюзію навмисного безладу, але за цим прийомом ховається чітке виділення пасом і спеціальне створення рваних кінчиків. Така зачіска підходить для оформлення каскадної або скуйовдженою стрижки боб.

Без чубчика

Стрижка боб без чубчика має кілька переваг:

 • можливість укладати волосся, виділяючи лінію проділу;
 • відкриття лінії лоба;
 • створення укладок з завивкою волосся будь-якого типу.

Стрижка без чубчика підходить тим жінкам, у яких від природи тонкі і жирні волосся. Чубчик швидше основної маси волосся починає виглядати неохайно, що позначається на загальному враженні від зачіски.

Догляд за волоссям

Тим, хто від природи має хвилястим волоссям, не слід особливо турбуватися про укладання. Стрижка скуйовджений боб при цих даних вимагає лише регулярного миття волосся і розчісування щіткою з густою щетиною.

ef5c367374313c05f2c8036331cc21a3 Стрижка боб на довге волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззаду

Для тих, хто має тонкі, прямі або просто неслухняне волосся, слід знати, що укладання стрижки боб передбачає дотримання декількох правил:

 • Оформлення потиличної зони. З-за обов’язкового виділення пасом на потилиці для створення додаткового обсягу потиличну частину прийнято укладати окремо. Для цього використовують фен зі спеціальною насадкою і круглу гребінець-брашинг з середнім типом обсягу. Частина пасма підхоплюють гребінцем і висушують спрямованої струменем повітря.
 • Пасма, що обрамляють обличчя. Для укладання пасом з обох сторін необхідний для завивки і скелетна гребінець. Кожне пасмо витягають праскою, щільно затискаючи між сторонами.
 • Оформлення основної частини волосся. Для того щоб підтримати ілюзію відмінності об’ємної потиличної частини від витягнутих пасм, що обрамляють обличчя, волосся на бічних ділянках збивають подушками пальців з одночасним нанесенням пінки або воску для волосся.

Перед укладанням стилісти радять використовувати шампуні і бальзами, які гарантують прикореневій обсяг волосся. Доглядом за стрижкою можна вважати фарбування пасом.

Боб на довге волосся підходить для застосування техніки мелірування, шатуш або подвійні. Ці прийоми допомагають підкреслити невідповідність ліній зрізу спереду і ззаду, що є візитною карткою цієї сучасної і модної зачіски.

Відео про стрижку боб на довге волосся

Кому підходить довгий боб:

pinit fg en rect red 28 Стрижка боб на довге волосся. Фото з чубком і без, вигляд спереду і ззаду

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: