Що відомо про світовий тур Victoria’s Secret 2023?

Всі засоби масової інформації невпинно говорять, що відомий бренд білизни Вікторія Сікрет восени 2023 року повертається на подіум після 4 років перерви. Концепція шоу буде оновленою. Компанія вирішила відмовитися від традиційного дефіле моделей, а провести показ у форматі фільму, під назвою «Світовий тур Victoria’s Secret». Його основна ціль, як говориться в релізі «врахувати та підтримати думку жінок, їх перспективи та досвід».

1 Що відомо про світовий тур Victorias Secret 2023?

Сюжет фільму

Відеоряд буде зосереджено на 20 дизайнерах і творчих особистостях із різних куточків планети, які входять в «двадцятку» бренду — VS 20. Це креативна команда, що поділена на 4 групи, які будуть працювати над проектом в таких містах, як Богота, Токіо, Лагос та Лондон. Вони будуть розробляти колекції для бренду, керуючись лише власним баченням і розумінням образу Victoria’s Secret. Саме процес роботи майстрів, всі залаштункові перипетії будуть висвітлені у фільмі.

Разом з цим глядачі дізнаються історії учасниць проекту, тому що серед них є не тільки дизайнери, а і режисери, хореографи, танцівниці, співачки. Документальний фільм планують запустити в кінотеатрах по всьому світу. Логічним завершенням трансляції буде підсумковий показ.

Причини припинення подіумних показів

Відомий бренд довгий проміжок часу диктував стандарти краси у світі Високої моди. Але в грудні 2018 році відбулося останнє дефіле «янголів». Сталося це через консерваторські погляди керівництва компанії та небажання йти на зміни, яких вимагає сучасне суспільство. Бренд було звинувачено у відсутності толерантного ставлення до трансгендерних меншин та дівчат розміру plus size.

Переломним моментом в історії компанії стало шоу Ріанни Savage Fenty, яке показало, що Вікторія Сікрет зосереджена лише на сексуалізації жінок. Це стало причиною падіння доходів і вже наступного року шоу «янголів» проглянуло лише 3,5 млн глядачів, що суттєво скоротилося в порівняні з 2016 роком — 6,5 млн.

Починаючи з 2020 року Victoria’s Secret припинила покази відомого шоу і повністю зосередила увагу на онлайн продажах своєї продукції. В каталогах почали з’являтися образи, розраховані на дівчат plus size, також фотосесії жінок старшого віку. В асортименті з’явилися товари, на які довгий проміжок часу компанія не звертала увагу — бюстгальтер для годування та мастектоткомії.

2 Що відомо про світовий тур Victorias Secret 2023?

Чому шоу стало таким популярним?

Перший перформанс бренду відбувся в 1995 році. На показі моделі виглядали скромно, поверх білизни було накинуто халат чи кардиган. В 1998 році образи дівчат доповнили крила, які й стали візитівкою компанії, а всіх моделей бренду почали називати «янголами».

Крила “янголів” — це унікальні та складні в конструкції. Щоб нести їх по подіуму моделі могли тренуватися по декілька місяців. Обов’язковий атрибут кожного показу — Fantasy Bra — це бюстгальтер, прикрашений діамантами, сапфірами та рубінами.

Шоу Victoria’s Secret — це не просто дефіле моделей у красивій білизні. Це грандіозне театралізоване дійство, яке супроводжувалось виступами найкращих світових артистів. Хедлайнерами шоу у свій час були:

 • Леді Гага;
 • Джастін Бібер;
 • Тейлор Свіфт;
 • Аріана Гранде;
 • Maroon 5.

Манекенниці бренду очолюють рейтинги найоплачуваніших та найнайсексуальніших моделей світу. Сюди відносять:

 • Андріану Ліму;
 • Даутцен Крез;
 • Жизель Бюндхен;
 • Карлі Клосс.

3 Що відомо про світовий тур Victorias Secret 2023?

Victoria’s Secret та Україна

Зараз в світі налічується більше тисячі фірмових магазинів та шоурумів, які належать компанії. Придбати білизну іменитого бренду можна і в Україні, в магазині SecretAngeL, який знаходиться в центрі Києва за адресою провулок Тараса Шевченка 7/1.

Тут ви можете підібрати:

 • косметику;
 • білизну;
 • піжами;
 • купальники;
 • різні аксесуари.

В онлайн-магазині https://secretangel.kiev.ua/ представлені тільки оригінальні товари, які за потребою можна перевірити. Відвідайте нас особисто або замовте продукцію онлайн і ви зрозумієте що Victoria’s Secret — це маленький шматочок радості, який може підняти настрій будь-коли.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради