Про що поговорити з хлопцем, який подобається в ВК, коли закінчилися теми, по телефону, на прогулянці, першому побаченні, приклади листування, діалогу, питання

Взаємовідносини людей будуються завдяки обміну інформацією, тобто через спілкування. І в певних обставинах перед дівчиною може постати питання: про тему розмови з хлопцем, який подобається, щоб бути для нього цікавою співрозмовницею.

Тема для розмови багато в чому залежить від ситуації, від того, ким доводяться один одному співрозмовники, як давно знають один одного, ступінь близькості і т. п. Але є й основні рекомендації, дотримуючись яких, можна стати цікавою співрозмовницею, як для хлопця, який подобається, так і для одного, і для колеги по роботі.

Про що люблять говорити хлопці

Хлопці люблять говорити на чоловічі теми, такі як:

 • автомобілі;ea1fa97b5b37c08c31d662e179e2dd48 Про що поговорити з хлопцем, який подобається в ВК, коли закінчилися теми, по телефону, на прогулянці, першому побаченні, приклади листування, діалогу, питання
 • жінки;
 • секс;
 • комп’ютери;
 • спорт;
 • армія і збройні сили.

Однак на ці теми вони воліють говорити з друзями, а не з дівчатами. З дівчатами хлопці охоче поговорять про себе, про свої захоплення, про цікаві події, що з ними відбулися, про свою роботу. Також, якщо хлопцеві цікава співрозмовниця, він охоче слухав її розповіді про себе.

Дівчині варто уважно слухати його розповіді, показуючи своїм виглядом зацікавленість у цій розмові, періодично вставляючи слова подиву: «Ну нічого собі!».

Основні теми для бесід з хлопцем:

 • Розмови про захоплення та інтереси, таких як рибалка, спорт, автомобілі і т. п. Якщо дівчина не дуже добре розбирається в цих питаннях, краще прямо про це повідомити: «Нічого в цьому не розумію, але дуже хотіла б з’ясувати».
 • Мистецтво. Багато чоловіків шукають собі в супутниці дівчину витончену і вишукану, з високим рівнем інтелекту. Тому не зайвим буде мати уявлення про відомих і не дуже творах мистецтва, розбиратися в живописі, музиці, літературі.
 • Технології. Чоловіки готові годинами розмовляти про сучасних технологіях, смартфонах, ноутбуках, комп’ютерах. А також бувають ради що-небудь порадити або навіть допомогти дівчині, яка звернулася до них з фразою: «У мене щось з ноутбуком сталося…».83e930dd8fdaee2d59f482cc3416590e Про що поговорити з хлопцем, який подобається в ВК, коли закінчилися теми, по телефону, на прогулянці, першому побаченні, приклади листування, діалогу, питання
 • Місце, в якому відбувається бесіда. Якщо це виставка, доречно обговорити експонати і мистецтво загалом, якщо в парку – його красу і останні заходи по його благоустрою і т. д.
 • Їжа. Тема актуальна, особливо, якщо бесіда відбувається в ресторані. Можна обговорити меню даного закладу, особисті уподобання, особливості якої-небудь національної кухні, як місцевої, так і будь-який інший.
 • Кіно. Чоловік із задоволенням обговорить з дівчиною новинки кінематографа, чудову гру акторів і захоплюючий сюжет коханого або нещодавно переглянутого кінофільму.
 • Езотерика. Хлопці нерідко цікавляться такими питаннями, як вплив імені і знака зодіаку на життя людини. Можна з’ясувати до якого знака чоловік відноситься і розповісти йому цікаву історію про своїх друзів, які народилися в той же час.
 • Дівчата. При розмові на цю тему краще не переходити на обговорення конкретних особистостей, обмежившись лише загальними питаннями та ідеями.
 • Як вести себе при зустрічі з хлопцем

  Про що поговорити з хлопцем, який подобається, як поводитися при зустрічі з ним:

 • Ввічливість. Чоловіки люблять елементарну повагу до себе, і слова «будь ласка» і «спасибі» будуть цілком доречні в розмові.
 • Природність. При зустрічі з хлопцем, який подобається, найголовніше правило для дівчат – це вести себе природно, залишатися самою собою, адже індивідуальність швидше зацікавить хлопця, ніж награність.81af37e848e3df500c165b0cdca9e521 Про що поговорити з хлопцем, який подобається в ВК, коли закінчилися теми, по телефону, на прогулянці, першому побаченні, приклади листування, діалогу, питання
 • Приємний зовнішній вигляд, охайність.
 • Доброзичливість. Хлопцям приємно спілкуватися з позитивними і не скупими на посмішку дівчатами.
 • Відсутність настирливості у спілкуванні – варто поважати особистий простір людини, як своє, так і чуже.
 • Спілкуватися з хлопцем стоїть «на рівних», гострий розум, почуття гумору, що гарантовано справить на нього враження.
 • Культура мовлення. Під час бесіди варто контролювати грамотність мови, намагатися уникати жаргонізмів і лайливих виразів, т. к. хлопці дуже цінують в дівчатах саме жіночність.
 • Потрібно намагатися триматися спокійно і впевнено, не ображатися і не влаштовувати істерик.
 • Ерудиція. Дуже великою перевагою у розмові з симпатичним хлопцем буде широкою кругозір і ерудованість, однак тут важливо не перестаратися, не дати хлопцеві відчути себе дурним.
 • Повага до своїх інтересам і інтересам хлопця.
 • Посмішка

  Під час бесіди з симпатичним хлопцем варто проявити доброзичливість, в першу чергу, за допомогою щирої посмішки. Усмішка також характеризує співрозмовника, як людини з позитивним мисленням, дозволяє зрозуміти, що його суспільство приємно і цікаво дівчині.

  Красива посмішка надзвичайно прикрашає будь-яку дівчину, додає їй шарму і чарівності. Але не варто зловживати посмішкою. Це може бути недоречно.

  Погляд

  Під час спілкування з хлопцем, який подобається, важливо встановити зоровий контакт. Однак не варто надовго фіксувати свій погляд на об’єкті симпатії, дивлячись на нього в упор протягом всієї бесіди. Також не варто впритул розглядати хлопця з ніг до голови, така поведінка може бути неправильно витлумачено.ff3204e671deb03a8a53252902656160 Про що поговорити з хлопцем, який подобається в ВК, коли закінчилися теми, по телефону, на прогулянці, першому побаченні, приклади листування, діалогу, питання

  Якщо дівчина буде дивитися по сторонам під час розмови, молодий чоловік подумає, що їй не цікаво з ним спілкуватися. Найкраще періодично поглядаючи на хлопця, відводити погляд вниз або трохи вбік, потім знову піднімати очі на нього. Можна переводити свій погляд на себе, на свої красиві частини тіла, наприклад, на зап’ястя, плечі, стегна і т. п.

  Зовнішність

  Якщо зустріч з хлопцем запланована заздалегідь, дівчина в більшості випадків постарається подбати про красивої зовнішності. Але якщо в своєму звичайному житті вона звикла ходити в кросівках, надівши плаття і туфлі на підборах, буде відчувати себе скуто й незатишно.

  В такому випадку, краще бути впевненою і невимушеній в зручному одязі, ніж затиснутою в парадному сукні і туфлях.

  Головне – це виглядати свіжо і охайно, без неприємних запахів.

  Питання

  Про що поговорити з хлопцем, який подобається, якщо виникають труднощі з підбором тем. Не тільки цікаво підтримати розмову, але і дозволять краще пізнати один одного допоможуть доречно задані питання. Більшість питань народжуються безпосередньо в процесі розмови, але є і деякі універсальні питання, які можна взяти на озброєння.

  Яких питань варто уникати, або задавати з обережністю: питання про стосунки з іншими дівчатами, питань інтимного характеру, а також про його фінансові можливості та рівні доходу. Якщо у молодої людини є якісь проблеми, питань з цього приводу також краще не ставити. Якщо хлопець захоче, то розповість сам.

  Задаючи питання, дуже важливо вміти уважно вислухати відповіді, не перебиваючи, але задаючи уточнюючі питання, щоб хлопцеві було комфортно розповідати, і він відчував зацікавленість співрозмовниці в його відповідях. Не варто бути надто нав’язливою, якщо хлопець не хоче відповідати. Ну а почуття гумору допоможе додати бесіді невимушений характер.

  Компліменти

  Будь-якого чоловіка є за що похвалити, і йому буде приємно. Важливий момент – похвала повинна бути щирою і заслуженою. Кожна людина потребує того, щоб його оцінили по достоїнству.

  Можна придумати оригінальний комплімент, а можна і сказати його своїми словами: «Я захоплююся тим, як ти чудово розбираєшся в техніці», або «Яка ж ти різнобічна особистість: поєднуєш інтелектуальну роботу в офісі з абсолютно божевільними подорожами у вільний час!» і т. п.

  Важливо не перестаратися, завалюючи чоловіка компліментами, достатньо похвалити 1-2 рази за розмову.

  Підтримання розмови

  Існують узагальнені рекомендації для підтримки розмови з хлопцем:

 • Задавати питання краще відкриті, які передбачають розгорнуту відповідь, а не просто «ні» або «так».
 • Уважно слухати, коли він щось розповідає, періодично киваючи, посміхаючись і задаючи уточнюючі питання.

  2f2d4cfbc1d698edc197635b563998ff Про що поговорити з хлопцем, який подобається в ВК, коли закінчилися теми, по телефону, на прогулянці, першому побаченні, приклади листування, діалогу, питанняПотрібно не тільки знати про що поговорити з хлопцем який подобається, але ще навчитися слухати і розуміти його

 • Коли хлопець закінчив розповідь, можна запитати його про що-небудь висловити свою думку з приводу почутого, або згадати схожий випадок зі свого життя або життя близьких людей.
 • Підтримувати розмову за допомогою почуття гумору, якщо хтось із співрозмовників сказав дурість. Краще відразу пожартувати з цього приводу, тим самим повернувши комфортність і невимушеність бесіди.
 • Не варто відволікатися на інші речі під час розмови, наприклад, на листування з подругою, а також весь час поглядати на час.
 • Свобода слова: чесність і відвертість

  Дівчина, яка не боїться висловлювати власні судження, користується повагою серед чоловіків. Спілкування з чесною і відвертою людиною – це спілкування без масок і ролей, проте воно може мати як позитивний, так і негативний характер.

  Чесна і відверта людина зазвичай має у своєму розпорядженні до себе співрозмовників, володіючи такою якістю, як делікатність. Висловлюючи свою думку, варто постаратися зробити це так, щоб нікого не образити і не принизити, не поставити в незручне становище.0bb671a1ccd8bd9014eac434e0da2b4e Про що поговорити з хлопцем, який подобається в ВК, коли закінчилися теми, по телефону, на прогулянці, першому побаченні, приклади листування, діалогу, питання

  Варто розуміти, що можна говорити хлопцеві, а чого говорити не варто. Якщо просто прямолінійно висловлювати все, що приходить в голову, ні про яке чарівності, загадковості не може бути й мови, і інтерес хлопця, швидше за все, швидко пропаде.

  Основні рекомендації з цього приводу:

 • Чесність і відкритість – це однозначно значну перевагу в розмові з симпатичним хлопцем, але не потрібно доводити це до абсурду, розповідаючи самі відверті подробиці.
 • Не варто нав’язувати своїх думок іншої людини. Ніхто не зобов’язаний розділяти чужої думки.
 • Чесність і відвертість повинні бути доречні в розмові. У деяких випадках буде краще просто жартами і змінити тему.
 • Відчуваючи характер розмови і співрозмовника, слід інтуїтивно розуміти, коли можна і навіть потрібно бути чесним і відвертим, а коли і про що говорити в даному випадку не варто.

  Хобі та захоплення

  Про що поговорити з хлопцем, який подобається, на тему хобі – вдалий варіант краще пізнати один одного, а також виявити наявність спільних інтересів. Хлопець із задоволенням розповість про те, чим він займається у вільний час, чим цікавиться.

  Приклади питань:

  • «Чим ти захоплюєшся?»
  • «Чим займаєшся у вільний час?»
  • «Чи займаєшся ти спортом?»
  • «Чи ти любиш подорожувати?»
  • «Які міста або країни тобі запам’яталися, або хочеш відвідати?»
  • «Чи ти ходиш у походи?»
  • «Граєш у комп’ютерні ігри (на музичних інструментах)?» і т. д.

  Амбіції

  Дуже яскраво характеризує особистість наявність певних амбіцій. Зрозуміти, яким молода людина буде по відношенню до оточуючих, і до своєї дівчини в тому числі, можна, дізнавшись ступінь його амбітності.

  Зробити це нескладно, розпитавши хто він за фахом або ким хоче стати, де і ким працює, чим конкретно займається на робочому місці, чи подобається йому робота, хоче він кар’єрного зростання, наскільки важливу роль це відіграє в його житті, чи бажає спробувати щось ще.

  Також краще пізнати людину допоможуть питання про його особистісних якостях. Можна поставити питання про те, які якості молода людина вважає своїми достоїнствами, а що вважає своїм недоліком, що б йому хотілося змінити в своєму житті, в якому напрямку розвиватися, що є для нього найважливішими цінностями в житті.

  Флірт

  Щоб підштовхнути чоловіка до наступательному руху, можна акуратно дати йому зрозуміти, що він не байдужий за допомогою легкого флірту.fb46cc31e66d7e6434b680fead933f53 Про що поговорити з хлопцем, який подобається в ВК, коли закінчилися теми, по телефону, на прогулянці, першому побаченні, приклади листування, діалогу, питання

  Лукавим поглядом, іскорками в очах, грайливим підморгуванням, як би випадковим дотиком рук… Важливо зробити це дуже тонко, щоб флірт не виглядав нав’язливим, адже чоловік розташований відчувати себе завойовником.

  Друзі

  Дуже цікава тема для розмови – це дружба. Можна багато чого дізнатися про хлопця, розпитавши його про те, чи багато у нього друзів, чи є серед них близькі друзі, як вони звикли проводити час разом, як часто і де вони зустрічаються.

  Ігри та машини

  Більшість чоловіків обожнює розмови про машини. Але для того, щоб підтримати таку розмову, бажано розбиратися в цій темі хоча б на базовому рівні. Якщо дівчина нічого в цьому не розуміє, вона може прямо сказати про це хлопцеві і попросити, щоб допоміг розібратися.5568c3661b71c1b66261c7752466a328 Про що поговорити з хлопцем, який подобається в ВК, коли закінчилися теми, по телефону, на прогулянці, першому побаченні, приклади листування, діалогу, питання

  Відеоігри – теж цікава тема, але не для всіх.

  Якщо хлопцю і дівчині подобається такий вид проведення дозвілля, їм буде про що поговорити: кому які ігри подобаються, чому, їх особливості, можливість зіграти разом по мережі.

  Новинки музики

  Ця тема буде актуальна для тих, хто захоплюється музикою, а також для тих, хто сам приймає участь у її створенні або виконанні. Можна обговорити нові треки, дізнатися, які напрями в музиці цікавлять хлопця, поділитися музикою власного виконання.

  Новинки кіно

  Про що поговорити з хлопцем, який подобається, якщо він не любить музику, а про захоплення вже все сказано? Новинки вітчизняного та зарубіжного кінематографу також можуть стати чудовою темою для обговорення, особливо, якщо зустріч дівчини з хлопцем відбулася в кіно.

  Можна запитати, які жанри фільмів подобаються хлопцеві, улюблені актори, обговорити сюжет і гру акторів свіжої новинки кіно.

  Родина

  Коли відносини між дівчиною і хлопцем досягли певної близькості, стають актуальними питання про сім’ю: в яких стосунках хлопець перебуває з членами сім’ї, де вони живуть, чи є у нього брати і сестри, як часто вони бачаться.

  Також можна довідатися про його представлення про відносини з дівчиною. Наприклад, що хлопець найбільше цінує в дівчатах, на що в першу чергу звертає увагу, чого не сприймає, чого ніколи б не пробачив своїй другій половинці. Ця інформація може виявитися дуже цінним при побудові відносин з хлопцем в майбутньому.

  Спорт

  Більшість хлопців займаються або захоплюються яким-небудь видом спорту. Молодий чоловік буде радий про це поговорити, розповісти про свої особисті досягнення або про досягнення улюбленої спортивної команди.

  Спогади

  Хороша можливість у розмові з хлопцем дізнатися про те, звідки він родом, де пройшло його дитинство, залишилися яскраві спогади тих часів, хотілося б йому повернутися в дитинство чи ні. А також, при нагоді, домовитися створювати нові яскраві спогади.

  Погода

  Про що поговорити з хлопцем, який подобається, якщо не про відомої всім темі погоди. Ця універсальна тема для спілкування може виручити тоді, коли в розмові зависла пауза або тимчасово закінчилися теми для обговорення. Зазвичай говорять про погоду на даний момент, останнім часом, про очікувану погоду найближчим часом, або про незвичайні погодні явища, очікуваних або пройшли.

  Анекдоти та жарти

  Почуття гумору дуже цінується хлопцями до дівчат, а також допомагає підтримати розмову, вгамувати хвилювання, налаштувати на легкість та невимушеність в спілкуванні. Доречні жарти або анекдоти розфарбують бесіду і дозволять не відлякати чоловіка зайвою серйозністю. Але важливо не перестаратися з гумором, стежити за тим, щоб він не висміював інтересів співбесідника, і не був вульгарним.

  Універсальні теми для розмови з будь-яким хлопцем

  • погода;
  • спорт;
  • їжа;
  • хобі;
  • робота;
  • техніка і електроніка;
  • кіно;
  • новини.

  Чого слід уникати при спілкуванні

  • нав’язливості;
  • зневажливе ставлення до інтересів співрозмовника;
  • вульгарності;
  • критики в його адресу;
  • не вчити і не вказувати хлопцеві, що і як йому робити;
  • не перебивати.

  Як знайти загальні інтереси для спілкування при зустрічі з добре знайомим хлопцем

  Якщо молода людина добре знайомий, спільні теми для розмови, знайти значно простіше, ніж з незнайомцем, оскільки в такому випадку дівчині вже заздалегідь відомі інтереси та уподобання хлопця, чим він займається в житті. Також можуть бути спільні цікаві спогади і певне коло спільних знайомих, про яких можна поговорити.

  У хлопця, який подобається, можна поцікавитися чимось для нього важливим: його успіхами в роботі, навчанні чи в спорті, поговорити про те, як пройшов його день. Так він відчує, що не байдужий співрозмовниці.

  Якщо у хлопця на даний момент не все ладиться в житті, можна спробувати йому допомогти, але зробити це акуратно і ненав’язливо. Можна і навпаки запитати в нього поради по якомусь своєму питанню, швидше за все, він буде радий виявитися корисним.

  Про що вести бесіду з незнайомцем

  Поговорити з незнайомцем можна про тому місці, де відбулася зустріч, про те, що привело в це місце обох співрозмовників. Можна поцікавитися у незнайомця, наприклад, як пройти куди-небудь, або з приводу прогнозу погоди на сьогодні, або попросити ради, наприклад, в якому готелі в цьому місті краще зупинитися або які пам’ятки є в окрузі.

  Про що можна поговорити з хлопцем при першій зустрічі

  Дуже часто виручають розмови на нейтральні теми, такі як музика, кіно, погода, розпитати, звідки він, чим займається, чим цікавиться і т. д. Таким чином, можна знайти схожі інтереси чи інтереси, а вже тоді не доведеться вигадувати теми для розмови – вони будуть народжуватися самі собою.80d61c36cf1d858b9ee7d52503798a2e Про що поговорити з хлопцем, який подобається в ВК, коли закінчилися теми, по телефону, на прогулянці, першому побаченні, приклади листування, діалогу, питання

  Важливо, вислуховуючи розповіді хлопця про його уподобання і т. п., не критикувати їх, хоча б частково погоджуючись з його думкою. У разі якщо його розповіді будуть не особливо цікавими, ні в якому разі не можна цього показувати. Треба дослухати уважно і до кінця, а після цього розповісти і про своїх інтересах.

  Теми для розмови по телефону або скайпу, приклади діалогу

  Збираючись поговорити з симпатичним хлопцем по телефону або скайпу, слід врахувати, що більшість чоловіків взагалі не люблять довгих телефонних розмов ні про що. Не рекомендується також дуже часто дзвонити хлопцям.

  Тема для розмови по телефону або скайпу повинна бути цікава молодій людині. Тобто на початку розмови потрібно зацікавити хлопця, говорити простими короткими фразами, чітко і по суті.

  Орієнтовні теми для розмови:

  • поцікавитися, як пройшов його день;
  • уточнити якісь термінові питання;
  • повідомити яку-небудь важливу інформацію;
  • побажати доброго ранку або спокійної ночі.

  Приклад діалогу:

  • «Привіт. Як пройшла нарада? Яке рішення прийняли? Я сьогодні звільнюся після 18:00, тому давай перенесемо зустріч на годину».
  • «Доброго ранку. Як спалося? Коли будеш їхати до мене, купи, будь ласка, піцу, не встигну сьогодні нічого приготувати. Доброго дня!».

  Спілкування за допомогою скайпу примітно тим, що відеозв’язок надає розмови велику емоційність, ніж просто телефонний дзвінок.

  Теми для листування в ВК, чаті або в соціальних мережах

  Поговорити з хлопцем, який подобається, найпростіше письмово, чим і хороші соціальні мережі. Обговорення можна підкріпити фотографіями, посиланнями на цікаві сторінки, відео.86e68842da61cabaa16ea1532915b8d7 Про що поговорити з хлопцем, який подобається в ВК, коли закінчилися теми, по телефону, на прогулянці, першому побаченні, приклади листування, діалогу, питання

  Відмінною темою для подібного спілкування:

  • подорожі;
  • розповіді про події минулого;
  • захоплення;
  • кіно;
  • технології.

  Наприклад, розповідаючи про власний подорожі в яке-небудь місце, можна переслати фотографії цього місця, посилання на офіційні сайти цікавих пам’яток, а також придумати, куди поїхати разом в наступний раз.

  Якщо хлопець в армії

  Якщо хлопець – військовослужбовець за призовом, з ним краще всього поговорити про те, що становить на даний момент більшу частину його життя – про армійське розпорядок дня, про товаришів, цікавих останніх подіях. Можна розповісти йому про своє життя, про новини з життя спільних знайомих і друзів, про новинки кіно і музики, свіжих новинах.

  А краще всього – придумати, чим зайнятися разом по закінченні служби, куди поїхати, що робити. Це підтримає молодого військовослужбовця і допоможе йому пережити цей непростий період у житті.

  Діалог по смс

  Діалог по смс може служити лише допоміжним інструментом, т. к. чоловіки зазвичай не люблять друкувати повідомлення на маленькому екрані смартфона, а часто повідомлення і зовсім відволікають або дратують. Тому писати смс краще лише в тих випадках, коли потрібно терміново поговорити і по-іншому ніяк не виходить.

  У повідомленнях слід викладати думки чітко і коротко. Також по смс можна побажати один одному спокійної ночі, доброго ранку.

  Як підтримати розмову, коли закінчилися теми

  Коли закінчилися теми для розмов, краще всього просто імпровізувати. Пожартувати, розповісти анекдот, зробити комплімент його зачісці. Відійти від стереотипів, і тим самим дати зрозуміти хлопцеві, що перед ним – вільна і відкрита дівчина, якій приємна його компанія.be8b8cb1d9676ccff6c1b5d088058b09 Про що поговорити з хлопцем, який подобається в ВК, коли закінчилися теми, по телефону, на прогулянці, першому побаченні, приклади листування, діалогу, питання

  Ретельно підібравши теми розмови для хлопця, який подобається, можна зацікавити його, що приверне його увагу і він сам призначить наступну зустріч.

  Потрібно намагатися розуміти людину, ставитися до нього з граничним повагою і ввічливістю. І тоді лід почне танути, а горизонти – розширюватися. І сподобався хлопець, швидше за все, надовго запам’ятає цю зустріч.

  Відео про що поговорити з хлопцем, який подобається

  Як сподобатися хлопцю і про що з ним говорити:

  Чого не варто говорити хлопцеві, який подобається:

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради