Що робити якщо набридло жити, коли все погано і проти тебе

Тобі нічого не хочеться робити і навіть жити, тому що все погано і проти тебе? Тоді дізнайся що робити якщо набридло жити. Як ковтнути свіжого повітря і розірвати ланцюг непотрібних відчуттів? Для цього потрібно навчитися декільком прийомам, про яких ви дізнаєтеся в цій статті. Наприклад, як впоратися з втомою і роздратуванням.

Поради, зібрані у статті підійдуть звичайній людині. Тут не буде незвичайних і надприродних завдань і пропозицій. Ці методи для простих людей. Отже, давайте розберемося детальніше.

Що відчувають люди, яким у житті все набридло

«Я не хотів більше нічого робити більше року. Ні ходити в університет, ні працювати, або бачити друзів або взагалі робити що-небудь ще. Для мене всі дні однакові, я нічого не роблю вдома. Я також припинив займатися спортом, у мене немає хобі чи інтересів.

«Останнім часом я відчуваю, що у мене дуже мало енергії. У мене багато справ, основні з них — робота і навчання. Я не можу їх уникнути. Але мені б просто хотілося відмовитися від усього і кожного і залишитися наодинці». Це всього лише два висловлювання з тих, які можна почути.

Спосіб №1 «Набридло жити? Змініть зображення»

Все, що ми бачимо щодня, автоматично сприймається як загальний фон. Мозок просто слід звичного для нього маршруту, не розмінюючись на емоції. Ви йдете одним і тим же шляхом на роботу, носіть одяг одного кольору, зачесываете волосся в одну і ту ж сторону. Це можна продовжувати до нескінченності, сподіваюся, сенс зрозумілий.

Суть способу в тому, щоб урізноманітнити квітами і новими «картинками» своє життя. Мозок на це неодмінно відреагує і подарує вам масу позитивних емоцій. Почніть з побудови нового маршруту на роботу (або зворотний шлях).

Замість звичної (темної, однотонною) одягу, приміряйте свіжий і яскравий образ, змініть зачіску. Якщо вже важко розлучатися зі старим чином, хоча б надіньте світле і яскраве нижня білизна.

6078e53428b5ad18c55981f5bd065e39 Що робити якщо набридло жити, коли все погано і проти тебе

Замініть нудні простирадла і підковдри на веселі і затишні. Придбайте картину, гобелен або плакат для прикраси стіни і радості очей. Прикрасьте підлогу килимом «соковитого кольору. Нехай навіть це буде маленький килимок під ноги. Звучить безглуздо? Взагалі-то немає, головне, — покласти початок цій справі.

Спосіб № 2 «Вибирайте вулицю»

Коли вам все набридло і нічого не хочеться робити, то найгірше — сидіти вдома, закритою від світу. Помилково думати, що ось отсижусь в своєму притулку, і все само собою налагодиться. Ні, це обман. Ніхто не говорить про насильницьке вихід у світ.

Може ви втомилися від суспільства, від натовпу? Тоді вам потрібна природа. Ідіть до будь-якого місця, де є трава, дерева і водойму. Спів птахів і теплі промені сонця зроблять свою справу.

Організму потрібен свіже повітря. Піші прогулянки, велика кількість світла і простір направлять думки в добре русло. Ніколи не нехтуйте цим правилом, навіть коли відчуваєте себе равликом, прагне сховатися скоріше в свій будиночок. Саме в такі моменти народжується депресія. Повірте, я знаю, про що кажу.

Якщо ти від усього втомився, тоді подивися цей мотиваційний ролик.

Спосіб № 3 «У всі тяжкі»

Коли людина сумує, йому все набридло і життя нудне, то трапляється таке. Може виникнути залежність від уявного джерела радості. До таким можна віднести: алкоголь, сигарети, наркотики, соціальні мережі. Пам’ятайте, що ніщо з перерахованого нікого від апатії не врятувало.

Тому, якщо і пускатися у всі тяжкі, тоді картину свого життя слід міняти в позитивну сторону. Записатися на танцювальний гурток, в якому ви будете ловити хвилі неймовірних відчуттів, радість досягнень і нових знайомств.

Вирушайте в спортивний зал, плавайте, бігайте. Займайтеся всім, що розбурхує мозок і організм без сторонніх збудників. Можете не сумніватися, це працює, по собі знаю.

1fcb9cfbbc0b57fdcae7bbf527c94c2d Що робити якщо набридло жити, коли все погано і проти тебе

Спосіб № 4 «Випустіть себе на свободу»

Найстрашніше, коли людина тримає себе в таких рамках пристойності», які його повільно вбивають. Що робити, коли все проти тебе? Не чекайте, що хтось дасть вам схвалення бути таким, яким ви себе бачите в думках. Ви ж знаєте, чого хочете, але чомусь боїтеся втілити це в реальність. Побоюєтеся, що скажуть оточуючі і намагаєтеся не «вистрибувати» за рамки. Знайоме чувтсво?

Бажаєте носити яскравий одяг, робити цікаві зачіски, слухати відкрито свою музику, змінити професію? Чого ви чекаєте? Нічого не трапиться, якщо ви дозволите собі бути «собою». Ну і що, якщо оточуючі люди будуть в шоці від змін, коли вони нікому не на шкоду.

Переживуть як-небудь, поки ви будете радіти життю, відчуваючи, що ви живете, а не існуєте. А щоб зважитися на зміни прочитайте прислів’я про значущість життя і поміркуйте над тим, що вона у нас одна і нею потрібно правильно користуватися.

Спосіб № 5 «Прощання з минулим»

Що робити, коли все погано? Важливий крок у житті кожної людини — це правильне розставання з минулим. Люди тримаються за хороші спогади, і не можуть позбавитися від поганих. Останні настільки кровожерливі, наче п’явки, висмоктують життєву енергію. Від їх присутності свідомість занурюється в похмуру, негативну атмосферу.

Позбавлення від негативних емоцій, прощання з гіршими спогадами — процес не простий. Все можливо при бажанні! Ви повинні захотіти зробити крок назустріч новому. Потрібно захотіти цього всім своїм єством.

ОК, я знаю, про що ви подумали, мовляв, легко сказати, а от зробити, це інше? Поклавши руку на серце, я теж так думала. Але мені допоміг наступний рада і він дійсно робочий:

Для розставання з минулим можете використовувати наступний приклад. Візьміть папір і олівець. Напишіть все те, що заважає жити. Перенесіть свої переживання і спогади на аркуш. Потім відправляйтеся на вулицю.

Можна спалити все те, що написано, або відправити в подорож на повітряній кулі. Сенс в тому, що ви повинні відпустити важкі спогади і відчути полегшення.

Пропонуємо подивитися 12 хвилин сильної мотивації. Ролик за рік подивилося більше 10 мільйонів чоловік.

Спосіб № 6 «Свіжі враження»

Якщо все набридло, нічого не радує, то найкращий спосіб відволіктися — це ловити свіжі враження! Не знаєте з чого почати? Візьмемо, приміром, їзду на роликах, катання на конях, подорожі на квадроциклі. Як вам таке? А може стрибок з парашутом?

Якщо на вулиці зима, вирушайте ліпити сніговика, кататися з гірки і ловити сніжинки ротом. Якщо літо, тоді пора нарешті зануритися з аквалангом в морські глибини і познайомитися з їх мешканцями або просто насолоджуватися великою кількістю яскравих фарб квітів.

38c2707ab0566c8203ea35f37bfa8542 Що робити якщо набридло жити, коли все погано і проти тебе

У будь-який час року можна проводити час яскраво. Хоч взимку, хоч влітку є можливість відправитися на лазертаг. Це командна гра, у якій можуть брати участь чоловіки і жінки. Причому люди можуть бути і знайомими і чужими. Ось вам і свіжі враження та нові знайомства. Розумієте, до чого я веду?

Спосіб № 7 «Спокійні ритми»

Якщо ви не любитель шуму і високої активності вам потрібен цей спосіб. Він полягає в гармонійному, щасливому проведення часу. Зняти втому допоможе тепла, пінна ванна з ароматичними маслами і хвилюючою душу музикою. В ідеалі, якщо ви можете записатися на спортивні заняття. Ходіть на загальний масаж.

Навчитися знаходити заспокоєння і ловити розслаблення — ось ваша мета. Таким чуттєвим особистостям потрібна тиша і спокій. Візьміть за правило щодня виділяти для себе сокровенне час для спокійного роздуми, читання і малювання.

Спосіб №8. «Розвивайте позитивне ставлення»

Всі ми звичайні люди, хочемо одного — жити щасливо. Наше ставлення до власного життя — це те, що може зробити нас щасливими або приреченими на провал. Важливо запам’ятати, що життя не завжди справедлива.

Вона не завжди проста і контрольована. Єдине що ви здатні контролювати, де б ви не були і які б обставини не стикалися — це контроль над тим, як ви дієте.

Тому якщо відчуваєте себе втомленим від життя, вам потрібно постаратися поліпшити свої емоції. Навіть зазнавши невдачі в одному аспекті життя — це ще не кінець. Швидше початок чогось нового, оптимістичного щодо позитивних майбутніх подій.

Постарайтеся оцінити свої варіанти щодо майбутніх цілей або амбіцій і того, як звести нанівець почуття безнадійності. Спробуйте знайти ті маленькі дрібнички, які змушують вас посміхатися.

6340caf3ca27cb5c531852a8ad905d75 Що робити якщо набридло жити, коли все погано і проти тебе

І знаєте що? Зверніть увагу на деякі причини, чому ви повинні розвивати позитивне ставлення до свого життя:

  • Це допоможе вам впоратися з різними завданнями
  • Це підвищить ваш успіх у майбутніх починаннях
  • Це допоможе вам поліпшити свої навички спілкування

Причини можливої апатії

Щоб знати, як боротися з апатією і як її подолати, треба спочатку зрозуміти, чому ви втомилися від життя. З безлічі існуючих причин я вирішила згадати тільки 4 найпоширеніших, які можуть призвести до цього почуття апатії.

  1. Стрес — найпоширеніша причина цього безнадійного почуття. Зіткнувшись зі стресовою ситуацією людина, як правило, відчуває себе пригніченою, немов його намагаються розтягнути на всі боки. У таких ситуаціях ви можете розвинути почуття втоми своїм життям. (Що допоможе позбутися стресу та переживань, можна дізнатися з цієї статті).
  2. «Все набридло, нічого не хочу, і я втомився від власного життя?» — це відчуття народжує в людині почуття депресії. Крім стресу, депресія є ще однією поширеною причиною втоми життя. Серед поширеної причини депресії — розлад настрою (афективні розлади). Крім того, смерть близької людини або розлучення може також призвести до депресії.
  3. Чорна смуга життя. Є такі моменти в житті, коли ви стикаєтеся з одним нещастям за іншим. В такому випадку виникає відчуття, що ніщо не працює, як би ви не старалися. Це може спровокувати втрату надії на покращення. Отже, розвивається почуття втоми життям.
  4. Не збулися очікування і надії. Це нормально, коли є гаряче бажання стати кимось або щось зробити, наприклад, стати бізнесменом або почати власну справу (бажання і цілі можуть бути різними). Однак з часом ви починаєте розуміти, що не можете досягти мети. Це може змусити вас відчути себе втомленим своїм життям. Також дане почуття, коли все набридло і нічого не хочеться робити може з’являтися, коли ви починаєте нудьгувати з-за рутинної і монотонної роботи.

Підіб’ємо підсумок

Як же добре в дитинстві, коли проблеми ще не набувають глобального характеру. Погоревал через зламану іграшки, обтрусився і далі побіг гратися. В дитинстві все бачиться по-іншому. У дорослому житті все інакше. Люди зациклюються на своїх проблемах, занурюючись у світ повний рутини і блідих фарб.

А ви помічали за собою почуття апатії, коли навколо все набридло так, що хотілось сісти в потяг і поїхати бог знає куди? Таке відчуття приходить неспроста. На місці тримає сім’я, робота, зобов’язання. Вони тиснуть і сковують, без того погіршують ситуацію.

Більшість з нас як і раніше відчувають, що в цілому, життя — це славний дар повний сюрпризів. А коли нас долає почуття безглуздості чи безвиході або ми відчуваємо постійну «втома від життя», а наш мозок свердлить нав’язливий питання: «Що робити якщо набридло жити?». Тоді головною справою потрібно навчитися знаходити внутрішню рівновагу.

Неважливо, що навколо може і панує хаос. Вчіться володіти собою, дружити зі своєю свідомістю і вибирати гарний настрій. «Зливайте» злість і втома на папір, рвіть, паліть, комкайте її. Посміхайтеся своєму відображенню, і ви неодмінно відчуєте позитивні зміни у своєму житті.

Почекайте, є дещо ще. У цьому відео за три з половиною хвилини ви зможете дізнатися 9 способів того, що можна зробити, коли все погано і не хочеться жити?

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради