Кондиціонер для білизни: навіщо потрібні, види, як застосовувати

Рекомендується заливати кондиціонер для білизни при кожному пранні. Така функція дозволить захистити одяг від бруду, появи складок і зробити її м’якою і повітряної, а також надати приємний аромат. Використовують покупні ополіскувачі, попередньо ознайомившись з інструкцією, або виготовляють самостійно з додаванням оцту. Речовина заливають в машинку або в таз з водою при ручному полосканні.

kondicioner dlya belya: zachem nuzhny, vidy, kak primenyat Кондиціонер для білизни: навіщо потрібні, види, як застосовувати

Ополіскувачі для білизни: навіщо потрібні

Кондиціонер для прання дозволяє:

  • зробити матеріал м’якше і повітряним;
  • зняти електризацію з поверхні одягу і білизни;
  • пом’якшити вироби;
  • захистити волокна тканини від стирання і утворення катишків;
  • запобігти вигоряння і линяние матеріалу.

Можна застосовувати кондиціонер при ручному пранні або в пральній машині. Важливо дотримуватися рекомендовану порцію, щоб утворюється захисна плівка була достатньою і не надмірною.

Поверхнево-активні елементи, а також силікон є основними компонентами кондиціонера. З їх впливом одяг стає легше гладити, складок на ній утворюється менше. Господині рекомендують користуватися таким засобом, щоб убезпечити білизна від въедающейся бруду, так як ополіскувач утворює захисний шар з водовідштовхувальну властивість. За рахунок цього плями не заходять глибоко у волокна і легко відпираються з допомогою пральної машини. Кондиціонер використовують і для приємного запаху тканини. Можна вибрати різний аромат антистатика, який приймає одяг під час прання.

Види білизняних кондиціонерів

kondicioner dlya belya: zachem nuzhny, vidy, kak primenyat1 Кондиціонер для білизни: навіщо потрібні, види, як застосовуватиМагазини надають широкий вибір кондиціонерів, наприклад, одним з популярних є Ленор.

Особливої класифікації для хімії такої категорії немає. Кондиціонери прийнято ділити на концентровані і неконцентровані. Перші — більш сучасні і ефективні ополіскувачі, у яких менше споживаний витрата і хорошу результативність. Також можна виділити додаткові функції, як ополіскувачі, засоби для виведення плям. Деякі можна використовувати для дитячих речей. Популярні торгові марки: «Ленор», «Сілан», «Сама».

Можливо зробити домашній кондиціонер своїми руками. Будинки промислове засіб можна замінити на оцет з додаванням ефірних масел. Його просто заливають у відділення для полоскання замість звичайного ополіскувач для білизни. Замінюють на розчин білого оцту (9%) — 140 мл з содою — ? склянки. Для одного прання досить 120-240 мл В домашніх умовах готують засіб з води, оцту, бальзаму для волосся, концентрація 6:3:2. Засипати засіб в спеціальний відсік потрібно в кількості 120 мл.

Як застосовувати?

На упаковці до ополаскивателю є інструкція з об’ємом антистатика для використання під різний матеріал одягу. При пранні білизни в машинці його заливають у відсік для полоскання (він має зірочку або квіточка), а при ручному — в таз з водою. Важливо строго враховувати необхідну кількість засобу, так як при недостатній затоці ефекту не буде, а надмірне додавання залишиться на волокнах і видалити такі сліди буде вельми складно. Щоб правильно використовувати кондиціонер, слід обов’язково ознайомитися для яких тканин виготовляється засіб і уточнити рекомендовану дозу для прання різних виробів.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради