Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

Одна з традицій нашої країни – шанувати військових людей в день 23 Лютого. Привітання йдуть всім чоловікам – по службі, колег, дідуся, брата, тата. Малюнки на 23 Лютого – варіант для листівки або повноцінного подарунка.

День захисника Вітчизни відзначається настільки широко, що ранки і тематичні уроки проходять в дитячих садах і школах. Тому хлопцям знадобляться ідеї простих малюнків для тат або більш складних – на конкурси. Зроблені з любов’ю вироби гріють душу і навчають молодь шанувати старших, любити Батьківщину.

У добірці ідей малюнків для вас припасені готові вироби, шаблони для друкування та розмальовки до свята для найменших. Діставайте фломастери, фарби, кольорові олівці. Забезпечте дітям свободу творчості.

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 277 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

Малюнки на 23 Лютого олівцем

Найпростіша техніка малювання кольоровими олівцями. Нескладні мотиви спочатку наносяться на чистий аркуш сірим олівцем. Потім зафарбовуються великі деталі, промальовуються дрібні частини. Доповніть картинку підписом автора.

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 278 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 279 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

Не знаєте, що намалювати? Зупиніться на військовій тематиці. Легкі варіанти – червона зірка, георгіївська стрічка, яскраві гвоздики. Трохи складніше битви, танки, бойова техніка, літаки. Чи солдати, армія. Перегляньте прості малюнки руки малюків з дитячого саду.

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 280 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 281 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 282 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)
На прозорому тлі або блакитному небі розіграються цілі битви. Спробуйте зверху прикрасити сцену переможним салютом. Лише кілька штрихів червоними і помаранчевими олівцями. Ось і вийшла перемога.

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 283 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 284 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 285 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 286 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

Красиві малюнки на день захисника Вітчизни для срисовки

Головне – правильно оцінити свої таланти. Ви не в змозі намалювати військову техніку? Допоможуть шаблони для срисовки. Поетапно змальовувати простим олівцем лінію за лінією. Якщо так зручно, розділіть шаблон на сектори. Кожен сектор срисуйте окремо. У підсумку вийде ціла картинка, виконана вручну. Залишиться лише розфарбувати фломастерами.

Танки – шаблони для срисовки. Вас чекає кілька ідей від легких до більш складних.

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 287 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 288 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 289 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 290 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)
Інша військова техніка. Уявіть собі БТР або ракетний комплекс! Ви зможете намалювати подібний. Дотримуйтесь поетапним шаблонами. В кінці прорисуйте деталі світлими і темними простими олівцями.

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 291 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 292 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)
risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 293 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)
Для школярів пропонуємо намалювати літак. Ви вже знаєте основні геометричні фігури? Малювання дається вам легко? Доповніть техніку композицією. Приміром, подрисуйте георгіївську стрічку або хмари. Знизу море, а вдалині ворожі землі ворога.

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 294 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 295 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)
risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 296 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)
Зверху або знизу готового малюнка зробіть вітальну напис. Приміром, «З 23 Лютого!» або «З Днем захисника Вітчизни!». Пропонуємо написати дату англійською мовою – «February 23».

Подрисуйте на техніці російський прапор або напишіть рік закінчення Великої Вітчизняної війни – 1945. Для початку беріть в руки папір, гумка, простий олівець. Повторюйте лінії шаблону. До вашої уваги кукурузник, винищувач і вертоліт.

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 297 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 298 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 299 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

Самий красивий малюнок вийде з урахуванням композиції. Весь білий аркуш повинен бути зайнятий кольоровими образами. Лише місце хмар залиште в первозданному вигляді.

Увага! Щоб малюнок виглядав гармонійно, перед розфарбуванням зітріть ластиком зайві лінії. Вони не будуть просвічуватися через кольоровий шар.

Для малювання підводного човна або корабля виберіть напрямок. Намалюйте головну лінію. Навколо неї прорисуйте основу техніки. Доповнять шаблон нові лінії світлим олівцем. Водна техніка обов’язково повинна бути в морі або океані. Тому домалюйте хвилі.

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 300 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)
risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 301 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)
На листівку відмінно підійде червона зірка або гвоздика. Зігніть білий аркуш А4 навпіл. Покладіть на стіл. На верхній частині прорисуйте по шаблону елементи. Акуратно розфарбуйте аквареллю.

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 302 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)
risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 303 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

Легкі малюнки для дітей початкової школи до 23 Лютого

Цікаві картинки виходять з безліччю фарб. Будь то солдатів зі зброєю або танк на військовій операції. Продумайте разом з дитиною композицію. Для початку приклад, як легко намалювати зірку з георгіївською стрічкою і квітами – поетапно.

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 304 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)
Малюючи пензлем і фарбами, не беріть багато води. Інакше малюнок «попливе». Використовувати пензлі різного діаметра. Так створюються чіткі деталі.

Розмиті частині робляться по-іншому. Наприклад, небо, земля або зелене поле. Злегка змочіть потрібну ділянку чистою щіткою з водою. Не заступайте за межі ділянки! Потім занурте кисть у фарбу. Притуліть до мокрому папері. Побачите, як фарба моментально покриває потрібний простір кольором. Диво, та й годі!

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 305 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 306 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 307 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 308 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

Що намалювати до свята для тата: ідеї дитячих малюнків

Найпопулярніша листівка до 23 Лютого 2019 – портрет папи! Складно, скажіть ви. Але немає. Звичайно, доведеться постаратися. Але, в загальному сенсі важлива віддалена схожість з конкретною людиною.

Візьміть роздруковане фото папи. Краще, щоб він виглядав крупно. Накладіть лист білої папери на малюнок. Все це прикладіть до вікна днем. Добре, якщо світить сонце. Що ви бачите? Риси обличчя проступили крізь білий аркуш. Швидше повторіть контури, дрібні частини. От і все!

Попередня робота закінчена. Далі приступайте до розфарбовування. Готовий портрет піднесіть в подарунок папі. Він приємно здивується, це точно!

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 309 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 310 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 311 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 312 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)
Прикольна листівка татові виходить з маленькою дитиною. Робота – частково колаж, частково малювання. На папері намалюйте основні контури. Прикрасьте. Виріжте. Наклейте на листівку.

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 313 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

Малюнки до 23 Лютого в дитячому саду на конкурс (нескладні)

У школах і дитячих садах до свята проводять тематичні конкурси малюнків. Потім ці малюнки йдуть на оформлення сцени на ранку. Малюки з гордістю дивляться на свої роботи, хваляться перед батьками.

Дітей, які посіли перше місце, зазвичай обдаровують солодкими кульками. Хоча в дитячому саду ніхто не йде без подарунка. А взяти участь в конкурсі може навіть найпростіший малюнок. Батьки, допоможіть дітям.

Навчіть азам роботи з аквареллю або гуашшю:

 • широкою кистю малюються великі деталі, візерунки, небо, землю;
 • тонким пензлем промальовуються дрібні деталі;
 • для малювання хмар на синьому небі беріть губку.

Важлива хитрість. Малювати краще напівсухий пензлем. А губку прикладати до листка слабкими короткими натисканнями. Так лінії кордонів деталей не розтечуться. Готовий експонат гарненько просушіть. Залиште лист на столі на 20-30 хвилин. Потім вставити в рамку і несіть на конкурс.

Подивіться, які малюнки дітей виставляються на конкурси. Мотиви нескладні, деталей небагато. Основні кольори – зелений, коричневий, червоний, блакитний, жовтий.

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 314 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 315 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 316 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 317 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 318 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

Влаштуйте і вдома конкурс дитячого малюнка. У вас кілька дітей? Нехай вони змагаються за пару мішків з цукерками. Займіться разом малюванням. Створіть літаки, бравого солдата і червону зірку. Самі прикольні картинки повісьте на стіну або прикріпіть до холодильника магнітами.

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 319 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 320 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 321 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 322 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

Розмальовки до свята: шаблони для друку

Розмальовки для малюків варто тільки роздрукувати на принтері. Подаруйте дітям фломастери, і добру половину дня дитина буде зайнятий. Попутно розкажіть малюкові, що це за лютневий свято.

Чому на листівках до 23 Лютого часто зображені голуби. Адже це символ миру, життя без війни. Розкажіть, як добре жити там, де немає бомб і стрільби.

Легкі шаблони для розфарбовування.

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 323 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 324 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 325 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 326 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 327 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

Або запропонуйте дітям нераскрашенные шаблони складніше, з безліччю деталей.

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 328 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 329 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 330 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 331 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

risunki na 23 fevralya? dlya srisovki 332 Малюнки на 23 лютого? (для срисовки)

Почніть малювати самі і долучите до цього дітей. У малюків швидко розвивається дрібна моторика пальців, лист в школі буде даватися легше. Не кажучи вже про фантазії обдумувати предмети перед промальовуванням.

Виховуйте творчих дітей та отримуйте радість і турботу в старості. З вами на зв’язку завжди автор блогу. Діліться ідеями і коментарями!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради