Підбір окулярів за формою обличчя жінці для зору, сонцезахисні. Правила. Модні новинки 2019

Підбір окулярів за формою обличчя досить складне завдання, адже необхідно враховувати безліч чинників. Жінці особливо важливо, щоб окуляри ідеально підходили під форму обличчя. Невірна модель може акцентувати увагу на недоліках, які будуть приховані при правильно підібраній оправі.

Види окулярів та їх особливості

Виділяють кілька видів очок, які виконують різні функції:

 • Медичні. Дані окуляри призначені для корекції зору. У них встановлені спеціальні лінзи з диоптрические показниками, які мають різну форму і кривизну. Якщо у пацієнта короткозорість, тоді необхідні негативні лінзи, мають вигнуту форму. При далекозорості, яка часто проявляється з віком, лінзи володіють позитивними значеннями діоптрій.
 • Захисні. Цей вид очок рятує очі від негативного впливу сонячних променів. Захисні окуляри діляться на класи згідно з рівнем світлопропускання, у відповідності з цим лінзи бувають різних кольорів.
 • Спеціальні. Дані очки діляться на 2 основні категорії. Перший вид – це поляризаційні оптичні вироби, які згладжують відблиски. Другий вид – перфораційні моделі, лінзи яких виготовляються з непрозорого пластику з маленькими отворами в пару міліметрів. Деякі фахівці другий вид відносять до медичної категорії, але коригуючий ефект перфораційних окулярів не підтверджений.
 • Останнім часом велику популярність набирають очки, які виконують естетичну функцію – їх використовують як самостійний аксесуар.

  Сонцезахисні окуляри

  Один з найпоширеніших видів очок – це сонцезахисні окуляри, які є практично у кожної людини. Вони оберігають очі від ультрафіолетових променів. Існує різновид захисних окулярів, які сприяють поліпшенню зору, тому що поляризовані лінзи або затемнені.

  d0e163c317767262f21a6eeeceec508a Підбір окулярів за формою обличчя жінці для зору, сонцезахисні. Правила. Модні новинки 2019У статті наведені докладні інструкції по підбору окулярів за формою обличчя жінці.

  Тільки якісні лінзи поглинають сонячні промені, рятуючи сітківку очі від яскравого шкідливого світла.

  Економія на окулярах даного виду може призвести до погіршення зору. Вибираючи колір лінз необхідно пам’ятати не тільки про модні тенденції, а також про рівень світлопропускання. Сонцезахисні окуляри можуть служити відмінним аксесуаром, який допоможе завершити образ. Правильний вибір форми, кольору скла і оправи приховають недоліки обличчя будь-якого типу.

  Окуляри для корекції зору

  Одним з найпопулярніших методів корекції зору є носіння окулярів. Підбором повинен займатися спеціалізований лікар, адже неправильний вибір може привести до серйозних проблем. Якщо офтальмолог рекомендував носіння невисоких рефракції, тобто товщина лінз буде невеликий, то оправу можна вибирати будь-яку.

  Крім користі, оправа повинна підходити під форму обличчя, розмір окулярів повинен бути зручний для носіння. Наприклад, з-за великих окулярів очі будуть швидше втомлюватися. Підвищити зручність допоможуть носоупори, але в цьому випадку знижується естетична функція.

  Критерії вибору очок

  Підбір окулярів за формою обличчя жінці є досить важливим завданням, адже необхідно враховувати безліч критеріїв одночасно. Крім підбору моделі за формою обличчя існують інші особливості вибору очок. Замовляючи медичні окуляри, необхідно приділити увагу оптичних лінз, адже головне завдання таких моделей – коригувати зір.

  Підбором лінз повинен займатися окуліст. Важливим критерієм вибору окулярів є якість оправи, яка виготовляється з різних матеріалів (метал, пластик, змішані сплави). Від цього залежить не тільки зовнішній вигляд моделі, але і вага, рівень комфорту носіння, термін використання.

  Матеріал оправи

  Існує безліч різних видів очкових оправ.

  229ba9f2fd06464017a8c7808fb18489 Підбір окулярів за формою обличчя жінці для зору, сонцезахисні. Правила. Модні новинки 2019

  Їх можна розділити на основні групи:

  Вид оправи Переваги Недоліки
  Металеві (золото, срібло, різні сплави) Міцність, висока зносостійкість, високі естетичні якості Існує ймовірність прояви алергічних реакцій, можливість прояви корозії, досить важкі
  Пластмасові Легкість, міцність, невисока вартість, великий вибір кольорів Властивість втрати форми при тривалому використанні і можливість розгинання завушників
  Натуральні природні матеріали (дерево, кістки, роги) Гіпоалергенність і екологічність Висока ціна

  Форма оправи

  Підбір окулярів за формою обличчя жінці важливий, тому що від цього залежить образ в цілому. Щоб окуляри добре підійшли за типом особи, необхідно приділити увагу вибору обрамлення. Найпоширеніша модель – це «авіатори», які були розроблені для військових льотчиків США, звідки і отримали свою назву. Одна з найбільш незвичайних форм – леннона.

  Їх назва походить від імені британського рок-музиканта Джона Леннона.

  Також цю модель можна побачити на головному герої серії картин про Гаррі Поттера. У 2018 році в моду знову увійшли окуляри форми «метелик», які вперше з’явилися в 1950 році. Деякі фахівці об’єднують форми «котячий погляд» і « метелик» в одну категорію. Також до основним формам оправ можна віднести «лоліта», «стрекоза», «клабмайстер» і «панто».

  Колір оправи

  При підборі ідеальної моделі окулярів необхідно враховувати не тільки форму оправи, але і її колір. Щоб підібрати правильний варіант, рекомендується враховувати кольоротип зовнішності. Одним із самих головних критеріїв при виборі моделі є колір очей: чим він темніший, тим легше підібрати оправу. При цьому колір очей і матеріалу вироби не повинні збігатися, за винятком карих очей.

  Высококонтрастная зовнішність дозволяє вибирати не тільки чорні і білі варіанти, але і інші насичені кольори. Світловолосим дівчатам підійдуть всі різновиди особистого гами і відтінків.

  71b14ec823ef34bc72247c5172b98623 Підбір окулярів за формою обличчя жінці для зору, сонцезахисні. Правила. Модні новинки 2019

  Чорний колір є універсальним і найбільш популярним, тому що підходить практично всім. Якщо на обличчі є веснянки, то обрамлення краще вибирати однотонне. А при блідій шкірі добре будуть виглядати бурштинові, коричневі кольори.

  Тонування скла

  У більшості випадків тонування скла проводиться з метою знизити шкідливий вплив ультрафіолету, або для естетичного ефекту. Такі лінзи можна придбати у відомих виробників або звернутися в оптику, яка займається послугою по фарбуванню.

  Скла з тонуванням діляться на два виду:

  • Градієнтне фарбування.
  • Суцільне фарбування.

  Перші тоновані на половину або на дві третини. Зараз ці моделі є одним з наймодніших напрямків. Необхідно приділити увагу вибору інтенсивності тонування, яка залежить від того, для яких цілей купується оптичне виріб. Не варто забувати про естетичні якості – колір лінз і оправ не повинен збігатися.

  Діоптрії

  Діоптрії – це спеціальна одиниця вимірювання, яка допомагає виявити оптичну силу лінзи. Для визначення цього значення необхідно звертатися до спеціалізованого лікаря – окуліста. Неправильний вибір може призвести до серйозних проблем, пов’язаних зі здоров’ям очей.

  Якщо лінзи невірно підібрані, це може виявлятися такими симптомами:

  • Головні болі.
  • Зниження енергійності.
  • Біль в очах.
  • Сонливість.
  • Зниження зору.
  • Підвищена стомлюваність.

  51bb663936f1447ee881d956af7c16a4 Підбір окулярів за формою обличчя жінці для зору, сонцезахисні. Правила. Модні новинки 2019

  Від діоптрій залежить і зовнішній вигляд очок: чим більше це значення, тим товще скло і міцніше повинно бути оформлення. При дуже товстих лінзах рекомендується вибирати металеву оправу з носоупорами.

  Підбір форми очок за типом особи

  Підбір окулярів за формою обличчя жінки, яка хоче виглядати ідеально, скрутна завдання. Цей критерій необхідно враховувати незалежно від того, для яких цілей купується окуляри. До будь-якого типу особи можна підібрати ідеальну форму оправ, яка підкреслить всі зовнішні достоїнства.

  Одночасно необхідно враховувати повноту і худобу особи, а також різні особливості – наприклад, азіатський типаж.

  Трикутний

  З даним типом обличчя характерні наступні ознаки: великий лоб, широкі вилиці, маленьке підборіддя. Особа звужена до низу – його довжина більше ширини. Не рекомендуються вибирати велику оправу круглої і квадратної форми, а також «котяче око» і «метелики». Брови повинні залишатися відкритими.

  2d7174cd6e6d196babf14577983b3378 Підбір окулярів за формою обличчя жінці для зору, сонцезахисні. Правила. Модні новинки 2019

  Відмінним варіантом будуть моделі закруглені знизу, наприклад, «авіатори». Різні масивні прикраса у вигляді страз або декоративних каменів бажано виключити, інакше вони можуть перевантажити верхню частину обличчя. Рекомендується віддавати перевагу лінзам світлих тонів: ніжно-рожеві гами, блакитні або прозорі.

  Квадратний

  При даному типі при підборі моделі бажано округлити обличчя і додати йому м’якості.

  c9cf3829861f520404a271026b078ebc Підбір окулярів за формою обличчя жінці для зору, сонцезахисні. Правила. Модні новинки 2019

  Слід виключити окуляри з загостреними кутами, а віддати перевагу наступним моделям:

  • Метелики.
  • Авіатори.
  • Котяче око.
  • Краплі.

  Всі ці варіанти мають закруглену оправу, що допомагає візуально наблизити форму особи до ідеального типу. Можна вибирати окуляри з декоративними елементами, великі дужки і лінзи. Всі ці елементи допоможуть візуально пом’якшити рівні лінії.

  Овальний

  При овальної форми обличчя не потрібно виправляти або коригувати лінії. Даний тип можна вважати ідеальним, тому в цьому випадку вибір очок широкий. Авіатори, «метелики», «котяче око» – відмінні варіанти.

  938cc4cf35ba0961bfc773b285656c11 Підбір окулярів за формою обличчя жінці для зору, сонцезахисні. Правила. Модні новинки 2019

  Занадто об’ємні окуляри, з масивними дужками або, навпаки, дуже вузькі скла можуть візуально порушити гармонійну форму особи. Верхня частина очок може бути вище або збігатися з лінією брів.

  Круглий

  В даному випадку рекомендується вибирати оправу ближче в квадратній формі – лінії оправи повинні бути максимально рівними. Багатьом жінкам з круглою формою обличчя підходять масивні моделі у формі трапеції. У цьому випадку у рівна лінія брів, а до низу округлена форма.

  b8eb9bc4e1360d9ace420198ead7fd81 Підбір окулярів за формою обличчя жінці для зору, сонцезахисні. Правила. Модні новинки 2019

  Відмінно виглядають вайфареры, «котяче око», «метелики» і окуляри з вузькою перемичкою на переніссі. Не рекомендуються спортивні, загострені моделі і категорично не бажана оправа, яка закриє бровную лінію.

  Прямокутний

  При прямокутному типі особи оправа окулярів має візуально приховати незграбність і низ особи. Варто звернути увагу на краплеподібні та круглі моделі. Основною рисою прямокутного типу обличчя є «важкий» підборіддя, який за формою ближче до чоловічого варіанту. Рекомендується вибирати більш елегантні і тонкі оправи. Окуляри не повинні виходити за контур обличчя. «Авіатори» будуть ідеальним варіантом.

  Ромбоподібний

  Візуально ромбовидна форма обличчя схожа на алмаз. Найширша частина обличчя – це вилиці. Оправа візуально повинна звузити їх.

  39915e84657c02fc026fd84434066fd4 Підбір окулярів за формою обличчя жінці для зору, сонцезахисні. Правила. Модні новинки 2019

  Ідеальні варіанти:

  • Окуляри, розширені знизу.
  • Моделі без оправи.
  • Овальна і квадратна форми окулярів.

  Оптичне виріб не повинен бути ширше особи, тобто виходити за його контури. Також не бажано купувати загострені моделі. Плавні і закруглені лінії обрамлення наблизять ромбовидну форму особи до овального типу. Відмінним варіантом будуть окуляри, декоровані зверху різними каменями, стразами – це допоможе зробити акцент на верхній частині особи.

  Перевернутий прямокутник

  Головне завдання при виборі форми оптичного вироби – візуально зменшити лоб і збільшити нижню частину обличчя. Відмінним варіантом будуть краплеподібні, круглі моделі. З квітів рекомендується вибирати нейтральні і світло-ніжні кольори, щоб не робити акцент на верхній частині.

  Можна вибирати моделі з маленькою переніссям. Модні окуляри без оправи також стануть відмінним варіантом для жінок, у яких форма обличчя наближена до переверненого трикутника. Категорично не рекомендується використовувати масивні окуляри з різними прикрасами, а також популярні моделі «котяче око» і «метелики».

  Трапецієподібний тип

  Дана форма обличчя дуже близька до трикутника, але в цьому випадку вилиці більш яскраво виражені. Деякі фахівці об’єднують ці два поняття. Головна мета в обох випадках: не акцентувати увагу на нижню частину обличчя. Рекомендується вибирати оправу, яка вгорі більш об’ємна.

  Верхня дуга може бути прикрашена декоративними елементами. Яскрава оправа, «котяче око» – відмінні варіанти при трапецієподібної формою обличчя. Невеликі окуляри зі склом у вигляді квадрата додадуть незграбності і отяжелят підборіддя.

  Азіатське обличчя

  Підбір окулярів за формою обличчя жінці з азіатською зовнішністю володіє своєю специфікою. Існують виробники, які випускають окуляри для дівчат з азіатськими рисами обличчя. В таких моделях є силіконові носоупори.

  5ebdb8f02557d32445e0868fa4fc2f2b Підбір окулярів за формою обличчя жінці для зору, сонцезахисні. Правила. Модні новинки 2019

  Це пов’язано з деякими особливостями:

  • Широке перенісся, з-за цього важко підібрати оправу.
  • Дрібні риси обличчя.
  • Нависле верхню повіку.

  Відмінним варіантом будуть окуляри, які не закривають лінію брів. Дівчата з азіатською зовнішністю і великим носом можуть обирати масивні моделі. Це відверне увагу від зовнішнього браку.

  Повне і худе обличчя

  Крім форми обличчя велику роль відіграє повнота і худоба. При худому обличчі рекомендується вибирати великі круглі окуляри. Модель «котяче око» буде ідеальним варіантом. Якщо обличчя повне, то слід відмовитися від круглих стекол. Також краще уникати масивних прикрас. Бажано вибирати форму ближче до квадрату, щоб звузити обличчя.

  Велике і маленьке обличчя

  Дівчатам з маленьким особою слід вибирати вироби з яскравим контуром і високими заушниками.

  Відмінним рішенням будуть наступні моделі:

  • «Метелики».
  • Трапеції.
  • Прямокутні лінзи.

  Для дівчат з великим особою відмінним варіантом буде квадратна форма. Фахівці радять вибирати модель, ширина оправи якої не буде менше 14,5 див.

  Модні новинки аксесуарів 2018-2019 року

  Підбір ідеальних очок за формою обличчя жінці, яка стежить за модними тенденціями, є подвійно складним завданням. Адже в цьому випадку необхідно враховувати напрям моди.

  8b656bade8e7f52281fda4ee0724a833 Підбір окулярів за формою обличчя жінці для зору, сонцезахисні. Правила. Модні новинки 2019

  В 2018-2019 році популярні наступні моделі:

  • Оправа з яскравого кольорового пластику.
  • Окуляри, виконані в стилі футуризму.
  • Активний декор оправи.
  • Застосування різних геометричних форм.

  Вибираючи модні варіанти оптичних виробів, завжди необхідно пам’ятати про індивідуальні риси зовнішності. Підбір окулярів за формою обличчя включає в себе безліч критеріїв. При їх дотриманні підібрати ідеальну модель можна жінці з будь-якою зовнішністю. Правильні окуляри зможуть відвернути увагу від недоліків і зробити акцент на красивих рисах обличчя.

  Відео про модних моделях очок і підборі їх форми для різних форм обличчя

  Модні жіночі окуляри для зору:

  Правила підбору оправи:

  pinit fg en rect red 28 Підбір окулярів за формою обличчя жінці для зору, сонцезахисні. Правила. Модні новинки 2019

  Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

  Дякуємо!
  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Всезнайко - Корисні поради

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам: