Короткі жіночі стрижки з чубчиком. Фото, модні тенденції 2019

Зміст

Жіночі короткі стрижки чудово поєднуються з різними чубчиками. Такі зачіски універсальні, йдуть практично всім жінкам незалежно від віку та статусу. Вони підкреслюють гарні риси обличчя, маскують його недоліки.

Тенденції в короткі стрижки з чубчиком в 2019 році

Фаворитами сезону стали подовжені і коси чубчика замість ультракоротких пасм. Основна тенденція цього року – чубчик висотою нижче рівня брів зі значним подовженням з боків. Її поєднують із довгими, середніми локонами. Такий стиль підходить до будь-якого типу обличчя. Пасмо можна укладати на одну сторону, навпіл, робити прямий проділ.

Актуальна коса чілка добре виглядає на володаркою прямокутного овалу. Нею доповнюють каре, інші графічні зачіски для короткого волосся. Скошена градуйована чубчик – це найбільш модна різновид пасма. Градуювання неймовірно популярна в новому сезоні. Її виконують на прямих і діагональних, вкорочених і подовжених моделях.

Кому підійде коротка стрижка з чубком?

Короткі стрижки підійдуть абсолютно всім, якщо правильно підібрати модель з урахуванням особливостей зовнішності.

За формою обличчя

Насамперед, стрижку вибирають в залежності від типу овалу.

Кругле обличчя Його необхідно візуально звузити, подовжити. Краще всього підійдуть зачіски на середні волосся, доповнені боковим проділом, косою не короткою чілкою. Добре виглядає густа овальна модель. Інші локони частково направляють на обличчя. Будь-яку пряму чи косу пасмо не роблять пишною. Навпаки, її укладають рівне. Верхівку піднімають.
Овальне обличчя Підходить більшість стрижок крім надмірно завищених моделей. Найбільш вдало виглядає боб, каре, гарсон. А також зачіска сессон. Їх доповнюють прямими або косими чубчиками, не мають значний прикореневій обсяг в зоні чола.
Квадратне обличчя Краще вибрати стрижку з багатошарової чубчиком довжиною до скул. Також добре виглядають об’ємні, асиметричні моделі, доповнені зигзагоподібним проділом.
Трикутне обличчя Слід відмовитися від ультракоротких зачісок, вкорочених чілок, прядок зачесанных тому. Краще віддати перевагу ступінчастим моделям, филированным косим челкам. Також підійде подовжене каре або варіація висотою до середини шиї.

За структурою і кольором волосся

Короткі жіночі стрижки з чубчиком добре виглядають на волоссі різної текстури.

32f6feb65ae3d6454d666f0e5a68ed7d Короткі жіночі стрижки з чубчиком. Фото, модні тенденції 2019

 • Тонким локонам легко зробити обсяг, підняти голову. Найбільш вигідно виглядають шаруваті зачіски. Їм простіше надати пишність. Слід віддати перевагу бобу або каре. Але коротка чубчик не доречна в цьому випадку.
 • Густі пасма виглядають чудово в будь-яких інтерпретаціях. Можна вибирати різний варіант – від класичного боба до креативної пікс. Такий стиль надає особливу пишність потиличної області, максимально відкриває нижню частину голови. Не менш актуально каре відрізняється рівним проділом, прямими контурами зрізу.
 • Кучерявим локонам найбільше підходять асиметричні стрижки. В цьому стилі цікаво виглядає ніколи не виходить з моди боб, стильне каре, акуратна або безладна пікс. Одним словом обмежень немає.

Що стосується колірної гами. Вона може бути будь-якою. В тренді всі кольори – від класичних чорних, коричневих, світлих відтінків до яскравих тонів: бордових, фіолетових, червоних, інших екзотичних кольорів. Все залежить від уподобань, смаків власниць стрижок.

По зростанню і комплекції

При підборі зачіски немаловажне значення має форма жіночої фігури.

 • струнким особам підходять хлоп’ячі стрижки, а також каре, класичний боб;
 • маленьким мініатюрним дівчатам краще віддати перевагу високі зачіски. Це можуть бути моделі з піднятою головою зорово збільшують зростання;
 • великим жінкам найбільше підійдуть об’ємні укладки.

За віком

Жінкам 30 років не варто робити короткі чубчика. Краще вибирати асиметричні зачіски. Добре виглядають стрижки під хлопчика. Вони максимально відкривають обличчя. Тому підходять струнким красуням, які не мають зморшок в зоні шиї. Або боб, він чудово замаскує вікові зміни овалу.

a527c3fd4c5072d7267981f56f5b79ac Короткі жіночі стрижки з чубчиком. Фото, модні тенденції 2019

Особам 40-а років дуже йде стрижка зразок класичного каре. Вона візуально омолоджує образи. Також можна робити зачіску боб або хлоп’ячу модель. Жінкам за 50 підходять ті ж стрижки для інших вікових категорій. Також можна робити драбинку в різних варіаціях або паж.

Як вибрати тип чубчика?

Чубчика здатні кардинально міняти зовнішність. Жіночі короткі стрижки з такими елементами роблять образи яскравими, запам’ятовуються, візуально омолоджують їх.

Пряма

Класична модель має довжину до брів або трохи нижче. Поєднується з будь-яким типом зовнішності, але краще всього підходить до витягнутій формі овалу. Зазвичай її виконують на прямих волоссі, однак не филируют, так як цієї пасма необхідні чіткі геометричні лінії. Кучеряві локони не дають рівного краю. З такою чубчиком ідеально поєднується стрижка каре або локони нижче плечей.

Довга

Подовжена пасмо акцентує увагу на очах, згладжує вуглуваті риси, може зливатися з основним полотном зачіски в скроневій області. Її оптимальна висота досягає рівня мочки вуха або підборіддя. Чубок укладають з куточком, поділяють навпіл, зачесують вбік. Також передні локони завивають. Модель чудово виглядає на об’ємних волоссі, але не йде квадратною формою обличчя.

Коса

Скошена пасмо має діагональний зріз краю. Вона підходить коротким, довгим зачіскам. Модель коригує різну форму овалу, врівноважує неідеальні пропорції прямокутної, квадратної конфігурації. Її виконують на прямих, трохи хвилястих локонах. Филирование чубчик зробить більш повітряної.

Градуйована

Градуювання робить образи злегка недбалими, що дуже актуально сьогодні. Вона виглядає найбільш виграшно на прямих волоссі. Але також підходить витким локонам. Подібний стиль поєднується з будь-якою зовнішністю.

6c41f59784c7db78bb573b9112091c56 Короткі жіночі стрижки з чубчиком. Фото, модні тенденції 2019

Вибраний кут стрижки може надати пасма м’який, акуратний вигляд або навпаки різкий, помітний контур. Така чубчик пом’якшує квадратні, трикутні лінії, злегка подовжує кругле обличчя.

Об’ємна

Така чубчик найбільше підходить густим локонам. Але грамотно оформлена окантовка, складне фарбування: мелірування, колорування додасть візуальну пишність тонким волоссю. Витким пасмам така різновид не підходить. Інакше доведеться робити щоденну укладку з випрямленням.

Рвана

Не рівно підстрижена пасмо може бути ультракороткій або довгою. Глибина филировки робить її м’якою, романтичною або екстравагантним. Пасмо укладають прямо, навскоси, з проділом на бік.

Дугоподібна

Чубчик сподобається прихильницям класичного стилю. Вона являє собою форму дуги від одного до іншого скроні, підходить видовженої конфігурації овалу. Але не йде квадратним, трикутним формами. Кругле обличчя подовжує. Добре виглядає на середніх волоссі. Модель створює м’які елегантні образи.

Фігурна

Чубок виконують у формі арки, куточка, пінгвіна. Зустрічаються трикутні, серцеподібні, інші варіанти. Але подібним моделям необхідна регулярна корекція і хороший догляд. Такі пасма найкраще проявляються на темних локонах.

Багатошарова

Шарувата чубчик може бути рівною, зубчастої. Її бажано виконувати на прямих густих локонах. Тонкі слабкі волосся не тримають обсяг. Така модель не підходить струнким, тендітним дівчатам. Незвичайна пасмо вдало маскує дефекти круглого, квадратного особи.

Асиметрична

Нерівномірна чубчик може бути максимально короткою, видовженої, філіруваною. Вона коригує неідеальні форми овалу, маскує їх недоліки.

Коротка

Чуб робить образи пустотливими, ексцентричними, зухвалими. Її воліють представниці різних субкультур: хіпі, панки. Вона підходить коротким, довгим локонам.

На бік

Пасмо укладають на бажану сторону. Чубчик гармонійно вписується в стрижки зразок драбинки. Вона вдало коригує асиметричні риси овалу.

Розділена

Роздвоєна проділом чубчик робить образи романтичними, жіночними. Вона добре виглядає на укорочених, довгі локони. Модель підходить круглою, овальною формою обличчя.

Арочна

Чубчик зразок підкови молодить, освіжає обличчя. Її роблять до коротким, середнім стрижок.

a5ce5a7119655813d3fa320d5cd32407 Короткі жіночі стрижки з чубчиком. Фото, модні тенденції 2019

Пасмо поєднують майже з усіма типами овалу крім квадратної конфігурації. Її не варто виконувати на кучерявих від природи локонах. Вона буде виглядати охайно.

Рідкісна

Акуратна пасмо підходить невисоким дівчатам. Вона поєднується з більшістю зачісок, приховує деякі недоліки овалу. За нею легко доглядати, якщо вона середньої довжини. Подовжені моделі йдуть навіть витким локонам. Чубчик підходить до особи будь-якої форми.

Густа

Зазвичай таку чубок роблять від середини тім’я. Ця класична модель поза часом. Вона підтягує овал, приховує його повноту. Але круглолицим особам не варто вибирати таку пасмо. Вона робить важкими контури овалу. Також не вигідно підкреслює великий ніс.

Кучерява

На великих хвилястих локонах краще всього виглядає подовжена модель. Вона робить зачіску дещо недбалої. Розпатлана пасмо абсолютно не поєднується з прямими пасмами.

Опис техніки короткої стрижки для жінок

Короткі жіночі стрижки з чубчиком практичні, зручні, за ними легко доглядати. Зазвичай такі зачіски мають довжину до 15 див.

Піксі з короткою і довгою чубчиком

Перед тим як приступити до процедури волосся трохи зволожують, щоб вони стали більш слухняними.

 1. Пасма поділяють, розмежовуючи зони скронь, маківці, потилиці.
 2. Невелику частину локонів відокремлюють від пасма потиличної горизонтальною рискою. Їх зрізують, роблячи необхідну довжину.
 3. Пасма продовжують брати по черзі і стригти, щоб на потилиці вони стали однієї висоти.
 4. Далі підстригають скроневі ділянки аналогічним способом.4aa364c4305ccd92700718a01323f126 Короткі жіночі стрижки з чубчиком. Фото, модні тенденції 2019
 5. Невеликі локони по черзі відокремлюють, стрижуть по заданій довжині.
 6. Потім переходять до тім’яної області. Для початку визначають, якого розміру буде чубок.
 7. Якщо мається на увазі довге пасмо, її стрижуть рівномірно. Потім зачесують на бік.
 8. Короткий чубок оформляють методом укорочення після підстригання волосся в тім’яній області.
 9. По завершенні стрижки кінці филируют, щоб вони виглядали більш тонкими.

Шапочка

Спочатку локони добре зволожують, розчісують частим щіткою.

 1. Скронево-бічні пасма відділяють проборами по вертикалі.
 2. Їх поділяють перпендикулярною лінією на верхні і нижні локони.
 3. З краю пасмо акуратно розчісують, закладають за вухо.
 4. Скошеною лінією оформляють скроню.
 5. Всі наступні пасма підрівнюють, використовуючи прямі ножиці.
 6. Їх подчесывают до подстриженному контуру знизу.
 7. Далі волосся, розташованим за вухом роблять окантовку. Локони підрівнюють головною перпендикулярної кордоні.
 8. Над верхніми кінчиками вух роблять горизонтальний проділ. Їм відокремлюють потиличну область внизу.
 9. На потилиці пасма стрижуть за допомогою методу тушевки. Починають діяти від межі росту волосся.
 10. Далі локони акуратно розчісують на фронтально-тім’яної, потиличній ділянці. Потім їх підстригають. Рівний зріз роблять вкруговую звичайними ножицями.
 11. Від центру лоба до середини потилиці рухаються по черзі в обидві сторони.

c4b51f4a068ebf57060a66e5bb6d8432 Короткі жіночі стрижки з чубчиком. Фото, модні тенденції 2019

Сучасна стрижка має кілька схем оформлення шапочки, що дає можливість використовувати їх до різних форм особи, типами волосся і довжини.

Найбільш вдалі приклади для круглої конфігурації:

 • верхівку стрижуть в багатошаровій техніці, завдяки якій волосся піднімають, овал подовжується;
 • створення косого проділу або асиметричні чубчика стане завершальним штрихом зачіски, підкреслюючи шарм, жіночність володарки;
 • стилісти категорично не рекомендують шапочку жінкам, що мають надмірно короткі волосся.

Варіанти боб-каре

Стрижку виконують за певною схемою:

 1. Волосся розділяють на 2 однакові половини вертикальним проділом.
 2. Умовно відзначають точку над верхнім кінцем вуха.
 3. Всю потиличну зону виділяють зразок трикутника горизонтальній розділяє лінією.
 4. Пасма по черзі захоплюють по довжині зростання пальцями.
 5. Їх зрізують поступово скорочуючи.
 6. Наступний локон беруть трохи довше.
 7. У потиличній зоні повинна вийти нижня і верхня лінія.
 8. Межа розташована вгорі стане контуром зачіски, який буде проходити над мочками вух.
 9. Далі стрижуть скроні, потім скроневі ділянки.
 10. В кінці зачіску коригують.

28691b9a86c1f6c07c325963af470fba Короткі жіночі стрижки з чубчиком. Фото, модні тенденції 2019

Короткі жіночі стрижки з чубчиком в стилі боб мають різні варіації, але всі вони виконуються в єдиній техніці «пасмо на пасмо».

З них найбільш поширені:

 • Асиметричний. Модель відрізняється різницею сторін, скроневих зон. Її доповнюють такий же чубчиком. Вона може бути градуйованою, філіруваною.
 • Багатошаровий. Пасма стрижуть ступенями. На маківці мають більш короткі локони. До зачіски роблять пряму, скошену, покладену на бік пасмо. Її градуюють, филируют.
 • На ніжці. Потиличні пасма стрижуть високо. Верхівку оформляють на кшталт «шапочки» або «капелюшка гриба. Ззаду внизу локони вистригають «їжачком» або голять. Чубок роблять видовжену, скошену.
 • Гранж. Пасма стрижуть таким чином, щоб створити безлад. Роблять начісування в потиличній зоні або скуйовджені кучері. Також оформляють чубок.
 • Градуйований. Ззаду роблять горизонтальний проділ. На потилиці стрижуть в багатошаровій техніці. Після оформлення першого ярусу обробляють скроневі зони. Поступово рухаються до верхівки. На тімені локони зачесують тому, їх підстригають так само. Градуювання може бути глибокою, середньої або на кінцях волосся. Стрижку оформляють подібної чубчиком.
 • З подовженням. У процесі стрижки локони поступово роблять довшими до овалу. Передню пасмо створюють в такому ж стилі. Краще всього виглядає діагональна або укладена на бік модель.
 • Боб-каре. відрізняється чіткими кордонами, вистриженою потиличної областю, филированными локонами обрамляють обличчя. Стрижку доповнюють прямий, несиметричною чубчиком.
 • З виголеним скронею. Таким елементом прикрашають одну сторону асиметричні стрижки. Її декорують візерунками, фарбують. Зачіску доповнюють подовженою чубчиком на куточок.
 • З рваними кінцями. Кінчики филируют, що дає пишність зачісці.

7a46266f3297a29c93d220c30f5faf8c Короткі жіночі стрижки з чубчиком. Фото, модні тенденції 2019

 • Стиль ретро. Створюють рівні чіткі контури, гострі кути. До стрижки роблять різні чубчика: прямі, косі, закривають брови. Інші варіації – круглі, хвилясті, філірувані.
 • З м’якими лініями. Зачіска відрізняється гладкими контурами, закругленими кінцями.
 • Піксі-боб. Весь акцент концентрується на чубку. Її роблять косою, густою, довгою. Також филируют. Потиличні волосся залишають або збривають. Віскі виконують короткі, подовжені, маскуючі вуха. Зустрічаються асиметричні.
 • На кучеряві локони. Хвилясті зачіски доповнюють косими, односторонніми, рваними пасмами.

Shag з довгою чубчиком

Стрижку виконують по всій довжині волосся або на певних ділянках.

Класична техніка:

 1. Зволожені, розчесане пасмо поділяють на зони: скронево-бічні, а також тім’яну, верхівкову, потиличну. Локони кріплять затискачами.
 2. Тонкі пасма відділяють, стрижуть на необхідну довжину, роблячи відтяжку 45° – 90°. Кут нахилу підбирають індивідуально.
 3. Всі ділянки обробляють рівномірно або хаотично. Останній варіант додає динаміки зачісці.
 4. Враховують висоту змінної пасма.
 5. Після формування базової основи створюють фактуру: роблять глибоку філіровку.
 6. На завершення стрижки допрацьовують контури зачіски: формують обрамлення, прибирають зайві волоски.
 7. Таку модель доповнюють чубчиком. Пасмо може бути косою, рваною або прямий, рівною.

e66f28fc8195bfdf28a8010d186f0124 Короткі жіночі стрижки з чубчиком. Фото, модні тенденції 2019

На коротких волоссі краще всього робити шеггі в поєднанні зі стрижкою боб.

 1. Від останнього залишають короткі градуйовані пасма внизу потилиці;
 2. Подовжені рвані локони в стилі shag роблять на інших ділянках.
 3. Спочатку окреслюють нижню потиличну область як для боба.
 4. Потім стрижуть шег.
 5. До стрижки роблять асиметричну чубок.

Каскад з довгою чубчиком

Зачіску створюють в багатошаровій техніці, роблячи різну висоту переходів між ярусами.

5d0d15a7aac86f0eec088a6297cff861 Короткі жіночі стрижки з чубчиком. Фото, модні тенденції 2019

 1. Волосся ділять вертикально на 2 однакові частини по центру голови.
 2. Потилицю відокремлюють від маківки горизонтальною лінією.
 3. Стригти починають з макушечной або потиличній області.
 4. Створюють найбільш довгий або короткий край.
 5. Локони відтягують, підстригають під кутом 45°.
 6. Шари формують з допомогою горизонтальних проділів.
 7. Кожен наступний ярус відрізняється довжиною від попереднього.
 8. Густі пасма стрижуть, роблячи більше шарів. Таким чином, зачіска стає однорідніше.
 9. На тонких пасмах створюють більш виражений перепад.
 10. Зачіску допрацьовують филированием, градуированием.
 11. На закінчення формують чубок. Найкраще підійде несиметрична, прореженная пасмо або модель, зачесана на бік.

Каре з довгою чубчиком

Зачіска добре виглядає з косою чубчиком. Стрижку виконують за стандартною технологією, яка створює традиційну форму. Фронтальну зону обробляють в останню чергу.

0966dad85d074ccd86a969abbe502094 Короткі жіночі стрижки з чубчиком. Фото, модні тенденції 2019

 1. Пасма поділяють на 2 сектори. Роблять вертикальний проділ посередині голови.
 2. Горизонтальними межами поділяють верхівкову, тім’яну, потиличну область.
 3. Діяти починають від шиї, рухаючись у напрямку до маківки.
 4. Роблять контрольний зріз. Локони відтягують паралельно підлозі. Їх стрижуть на необхідну довжину.
 5. Волосся підстригають шарами. Зрізи кожного наступного ярусу трохи подовжують, щоб отримати об’ємний контур.
 6. Інші пасма стрижуть рівномірно.
 7. Криюча шапка формує геометрично чіткий контур кордону стрижки.
 8. Тім’яні локони розташовані поруч з особою стрижуть по діагоналі.
 9. Окантовку роблять по завершенні процедури. Виконують філіровку якщо необхідно.

Всі інші варіації каре створюють аналогічним способом.

Гарсон з довгою чубчиком

Стрижку здійснюють за методом «пасмо на пасмо».

 1. Чисті вологі волосся поділяють прямим проділом на ліву, праву частину від лоба до потилиці.
 2. Далі половини розмежовують на тім’яної, скроневий, потиличний ділянку.
 3. Розділені пасма фіксують затискачами.
 4. Стрижку починають з потилиці. Локон діаметром 1 див. відокремлюють. Роблять окантовку зразок прямої лінії, півкола, трикутники.
 5. Потім так само оформляють ліву частину. Пасма зістригають, поступово рухаючись від вуха до середини голови.
 6. В потиличній області волосся стрижуть за напрямком росту. В процесі просування до верхівки поступово збільшують градус.
 7. Коли досягнуто мочки вух, волосся відтягають під кутом 90°.
 8. Переходячи до макушечной зоні, його знижують, відхиляючись до 45°.
 9. На скронях волосся починають стригти від вуха. Пасма відділяють паралельно лінії їх зростання.
 10. Роблять окантовку на необхідну довжину. Кінці розміщують один над одним. Висоту плавно збільшують.

  3bccc36bbaec9e3abf1b461f06e69c73 Короткі жіночі стрижки з чубчиком. Фото, модні тенденції 2019На фото наведені приклади коротких жіночих стрижок з чубком.

 11. Ножиці направляють знизу вгору. Обов’язково уникають пробілів, щоб вийшла природна форма.
 12. У макушечной зоні виділяють пасмо завширшки 0,5 див. Її розчісують, відразу захоплюють локон поруч з скронею.
 13. Пасма підрівнюють, щоб вони стали однакової висоти.
 14. На тімені виділений пучок буде контрольним. Від нього стрижуть, плавно рухаючись у напрямку до чола.
 15. В середині тім’яної області необхідно сформувати чубок, виділивши частину волосся трикутним проділом у лоба. Її стрижуть зигзагоподібними рухами у всю ширину.
 16. Волосся поділяють вертикальним проділом на пасма (діаметром 1 см).
 17. Локони відтягують перпендикулярно голові. Кінці затискають пальцями, роблять рівний зріз.
 18. Періодично такі ж дії повторюють з правої, лівої сторони голови. Постійно контролюють симетричність зачіски.
 19. В кінці виконують коригування якщо необхідно.

Довга чубчик і короткий потилицю

Короткі жіночі стрижки з чубчиком в подібному стилі створюють додатковий об’єм.

Серед таких зачісок найбільш популярні моделі:

 • каре на ніжці;
 • укорочений боб;
 • гарсон;
 • пікс.

1c87b2953e6b3abf1fcb2ace2f05ff24 Короткі жіночі стрижки з чубчиком. Фото, модні тенденції 2019

Всі подібні стрижки виконують за стандартним технікам, відповідним для них. В таких зачісках потилицю максимально вистригають, також використовують метод градуювання. Моделі доповнюють різними чубчиками – коротким, видовженими, асиметричними. Їх филируют, укладають на бік, зачесують тому.

Короткі скроні та довга чолка

Зараз подібні стрижки в тренді.

 1. У фронтально-тім’яної області локони залишають більш довгими, ніж в інших зонах.
 2. Чубок підстригають рівне, несиметрично або роблять з кутом. Як завершальний штрих – її филируют, градуюють.
 3. На скронях волосся стрижуть дуже коротко або виголюють. Їх оформляють графічними малюнками, іншими орнаментами, тонують яскравими відтінками.

Довга чолка на бік

Подібну чубчик дуже просто укласти на бік, якщо вона має діагональний зріз. Таку пасмо легко зробити самостійно в домашніх умовах. Необхідно лише запастися гострими ножицями, пульверизатором наповненим водою, тонким гребінцем. Ще знадобляться затискачі, або шпильки.

Звичайно, добре мати филировочный інструмент, але можна обійтися без нього.

 1. Пасма миють, сушать природним чином.
 2. Необхідну кількість волосся відділяють скелетної гребінцем.
 3. Інші локони прибирають, фіксують шпильками.
 4. Роблять несиметричний проділ.
 5. Локони трохи зволожують.
 6. Позначають кут чубчика.
 7. Пасма захоплюють пальцями в необхідному положенні.
 8. Виступаючі кінці зістригають.
 9. Чубок підправляють.

da68241fb9aff6ee260dec57f6eb8fe2 Короткі жіночі стрижки з чубчиком. Фото, модні тенденції 2019

На завершення краї обробляють філірувальними ножицями. Якщо таких немає, використовують звичайні. Їх повертають вертикально і стрижуть локони кінцями інструменту.

Пряме коротке каре з чубчиком і без чубка

Стрижку виконують на основі базової форми, як всі інші різновиди каре.

Класична схема:

 1. Волосся ділять вертикальним проділом по центру голови, горизонтальною лінією від одного до іншого вуха по верху верхівки.
 2. На потилиці пасма відділяють по горизонталі. Пасма стрижуть, плавно збільшуючи їх висоту на 1 – 2 мм.
 3. Волосся рівняють, орієнтуючись на першу контрольну пасмо.
 4. На маківці довжина локонів визначає межі зачіски. Зрізи роблять, використовуючи прийом «пасмо за пасмом».
 5. Контури стрижки повинні мати квадратну конфігурацію.
 6. Якщо передбачається чубчик її оформляють в останню чергу. Передні пасма стрижуть, вибравши бажану форму.
 7. У відсутність подібної деталі локони спереду зливаються з іншим полотном зачіски.
 8. При бажанні роблять окантовку і філіровку.

Короткі стрижки з косою чубчиком

Існує багато різновидів стрижок з косою чубчиком. Подібні зачіски роблять жіночі образи модними, стильними.

43e5b05f309cc1ceb4d940b92503e1e3 Короткі жіночі стрижки з чубчиком. Фото, модні тенденції 2019

При бажанні діагональна модель дозволяє швидко змінювати зовнішність:

 • пасмо заколюють невидимкою, надаючи суворий вид вигляду;
 • підкручують плойкою, щипцями, щоб зробити об’ємнішими;
 • також локони просто підсушують феном, розчісують. Виходить повсякденний цибулю;
 • кучеряві пасма випрямляють праскою.

Словом гострий кут робить стрижки більш ефектними. Зазвичай в коротких зачісок кінці чубчика прореживаются, що надає їм візуальну об’ємність, пишність. Такий прийом робить зачіску легкої, пластичною.

Найбільш популярні моделі:

 • боб;
 • пікс;
 • гарсон;
 • стрижка з виголеним скронею або потилицею.

Дуже короткі стрижки в стилі мілітарі

Стрижки в стилі армійської тематики користуються популярністю не тільки у військових, спортсменів і взагалі чоловіків. Найчастіше їх вибирають шанувальниці активного способу життя, відрізняються яскравим, неординарним складом характеру.

Зачіски мають кілька переваг. Вони не вимагають багато часу для догляду за ними, їх майже не треба розчісувати. Стрижки дуже зручні, надають легкість голові. Виглядають охайно і строго.

Короткий або поголений потилицю в поєднанні з довгим чубом

Екстравагантну зачіску можна спробувати зробити самостійно в домашніх умовах. Знадобляться ножиці і машинка. Процедуру проводять перед 2-ма великими дзеркалами поставлених один проти одного.

0be6bd9d89c2f78df87b0c9fc9ac63cf Короткі жіночі стрижки з чубчиком. Фото, модні тенденції 2019

Звичайно, необхідно забезпечити гарне освітлення.

 1. Зону потилиці для гоління відділяють горизонтальним проділом. Також роблять косою або трикутний. Він виглядає не менш ефектно.
 2. Частина пасм макушечной, тім’яної, скроневої області стягують гумками, або фіксують затискачами.
 3. На локони, які не будуть стригти, надягають шапочку для душу.
 4. Її гумка повинна знаходитися на кордоні розділової лінії. Це дозволить зробити контур зачіски рівним, не захоплюючи прикореневу зону основного полотна волосся.
 5. Якщо потилицю оформляють на зразок трикутника, використовують 2-е шапочки. Їх фіксують додатково невидимками.
 6. Основну масу волосся відділяють. Для гоління залишають обраний ділянку.
 7. На потилиці пасма скручують в джгут. Його підстригають у підстави.
 8. Вибирають насадку на машинку, голять обрану зону.
 9. В кінці формують чубок. Добре виглядає асиметрична, покладена на бік пасмо.

Виконати окантовку самостійно досить складно. Тому краще попросити когось із близьких надати контур зачіски. Що стосується орнаменту, його можуть зробити тільки в салоні.

Градуйована пряма чубчик

Короткі жіночі стрижки з чубчиком, оформленої градуюванням, додадуть ефект витонченої недбалість образу. Її краще робити на зволожених локонах.

121138705d3cf6d09cf9d99f79781618 Короткі жіночі стрижки з чубчиком. Фото, модні тенденції 2019

 1. Область стрижки відокремлюють від основної маси волосся. Створюють трикутний проділ.
 2. Майбутню чубок прочісують гребінцем з дрібними зубцями.
 3. Інші пасма волосся збирають у хвіст, стягнувши гумкою.
 4. Починають стригти від середини, просуваючись у напрямку до країв.
 5. Велику центральну пасмо захоплюють пальцями. Вони утворюють кордон чубчика.
 6. Стригти починають трохи нижче зазначеної лінії. Ножиці тримають під невеликим кутом, що дозволяє зробити рівні кінці.
 7. Коли центральний локон підстрижуть, беруть залишилися сусідні волосся збоку.
 8. Їх стрижуть аналогічно, орієнтуючись на висоту середини.
 9. Дії повторюють на іншій стороні.
 10. Чубок сушать феном, направляючи повітря зверху вниз.
 11. Потім широку пасмо, розташовану в центрі захоплюють. Її витягають перпендикулярно голові.
 12. Дрібні локони акуратно филируют. Ножиці розгортають вертикально. Їх кінцями рухають паралельно зростанню волосся.
 13. Також опрацьовують всю пасмо.

Пряма чубчик до брів

Таку чубок виконують на густих або тонких локонах. Витким пасмам краще підібрати інші форми. Інакше їх необхідно буде укладати за допомогою стайлінгу.

1f1eed331a58fa6305d3847c75b4cc1c Короткі жіночі стрижки з чубчиком. Фото, модні тенденції 2019

 1. В тім’яній області волосся відділяють П-образним, трикутним або паралельним проділом. Інші локони прибирають, щоб не заважали.
 2. Пасмо зволожують, розчісують. У лівої скроні беруть пучок. Його протягують між середнім і вказівним пальцем, стрижуть трохи нижче рівня очей. Ножиці тримають під кутом 45°.
 3. Дії повторюють дзеркально з правим скронею. Довжину обох сторін рівняють.
 4. Пасма шириною до 1 див. почергово відокремлюють. Їх підстригають контрольної пасма.
 5. Волосся розчісують. Зрізи підрівнюють.
 6. Кінці филируют на висоту 3 см від краю.
 7. Чубок сушать, укладаючи гребінцем.

Філіруваний чубчик

Профілювати чубок можна самостійно. Необхідно тільки запастися гострим інструментом і добре вивчити технологію. В домашніх умовах краще всього застосувати «метод джгутів» використовуючи прямі ножиці.

 1. Роблять чубок бажаної форми. Перед процедурою інші прибирають волосся, закріплюючи їх гумкою.
 2. Локони змочують водою, їх поділяють на 3 частини.
 3. Центральну пасмо затискають пальцями.
 4. Її натягують, відміряють необхідну висоту чубчика з запасом. Волосся стануть коротше після филировки.
 5. Руку з захопленим пасмом усувають на 5 – 7 см від обличчя. Зайве зістригають.
 6. Бокові сторони підрівнюють аналогічно.
 7. Пасмо підсушують, підправляють якщо необхідно.
 8. Її ділять на кілька однакових пучків.
 9. Кожен локон скручують в щільний джгут, надрізають ножицями.
 10. Якщо інструмент розгорнути горизонтально вийде пряма чубчик, під кутом або вертикально – рвана пасмо.
 11. Всі надрізи формують на одному рівні. Спочатку діють по центру джгутів. Потім переміщаються ближче до краю.

Проста подовжена чубчик

Таку модель зробити досить легко:

 1. Частина волосся відділяють для створення чубчика.
 2. Її краще виконувати на сухих локонах.
 3. Решта волосся закріплюють зажимом.
 4. Визначають її довжину. Зазвичай роблять нижче кінчика носа або спускаються до рівня підборіддя.
 5. Волосся ділять навпіл горизонтальною лінією.
 6. Верхню частину заколюють.3bd2bfe208e4d5f99329916641fae44f Короткі жіночі стрижки з чубчиком. Фото, модні тенденції 2019
 7. До нижніх локонам прикладають гребінець, її протягують вниз.
 8. Пучок фіксують між пальцями, роблять рівний зріз поперек висоти локонів.
 9. Верхню опускають пасмо, процес повторюють.
 10. Обидві сторони підрівнюють.
 11. Гребінцем проводять вниз ще раз.
 12. Вибилися волосся підстригають.

Скошена подовжена чубчик

Косий чубчик легко зробити вдома.

 1. Виділяють лінію проділу.
 2. У ньому зазначають вершину пасма.
 3. Від неї до лиця відокремлюють передні локони по діагоналі, створюючи конфігурацію трикутника.
 4. Ширина пасма не повинна заходити за скроневі контури.
 5. Заважають волосся прибирають тому.
 6. Чубок зачесують на протилежну сторону від подовження.
 7. Локони відтягують. Їх зрізають на бажаній висоті.
 8. Кут зрізу формують плавним в бік відтяжки.
 9. Пасмо зачесують на інший бік, висушують, укладають.

Жіночі стрижки з чубчиком мають безліч варіацій на короткі волосся. Такі зачіски роблять образи гармонійними, сучасними, стильними.

Відео про коротких стрижка з чубком

Фото-ідеї модних стрижок:

pinit fg en rect red 28 Короткі жіночі стрижки з чубчиком. Фото, модні тенденції 2019

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: