Головні тренди в макіяжі на 2019 рік

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god253 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік

Головні тренди макіяжу диктуються останніми новинками не тільки в сфері візажу, але і модних показів. Більшість модних новинок зароджуються саме на подіумі і потім знаходять популярність і стають більш поширеними. Кожен рік приносить нові тенденції, які припадають до смаку як професійним візажистам, так і любителям.

Тренди макіяжу 2019

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god254 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Макіяж з показів мод на сезон 2018-2019

Кожен новоявлений тренд має основу. Найчастіше тенденції з’являються в зв’язку з тижнями моди і професійними показами на подіумах. Деякі модні новинки, широко використовувані у візажі, випускаються косметичними фірмами. Відповідно світ високої моди не стоїть на місці і кожен рік з’являються нові напрямки.

Головні тренди в макіяжі 2019 року:

 • Сяйво, а саме використання шиммера, гліттера, блискіток, перламутрових і сатинових фінішів в косметиці;
 • Різні поєднання кольорової туші;
 • Популярна техніка «смокі айс» або димчастий макіяж;
 • Техніка нанесення макіяжу «cut crease»;
 • «Котяче око» або cat eye;
 • Червона губна помада;
 • Нюдовый мейкап;
 • Незвичайні стрілки різних кольорів і форм;
 • Макіяж в стилі «гранж»;
 • Асиметричні елементи в make-up.

Дані тренди — запорука ідеального образу в 2019 році. Кожен з них володіє власною історією, методами і прийомами нанесення, а також призначається для конкретних заходів чи подій.

Шімер/гліттер

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god255 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Золотистий гліттер на обличчі

Активно використовувати блискітки і шімер при створенні макіяжу почали тільки в середині 2018 року. При цьому мейкап з застосуванням блискіток не обмежився тільки тінями. Тепер гліттер наносять на різні ділянки обличчя:

 • Повіки;
 • Губи;
 • Вилиці;
 • Брови;
 • Щоки;
 • Під нижнім століттям.

У деяких випадках гліттер замінюють стразами, розташовуючи їх від зовнішніх куточків ока вздовж. Особливо актуально створення асиметрії на століттях і особі з допомогою блискіток.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god256 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Асиметрія з сріблястим глітером-хамелеоном

Широке поширення гліттер на обличчі отримав завдяки модним показам. Багато дизайнери вибрали блискітки в якості єдиного яскравого акценту в образі і не прогадали. Блиск в макіяжі став головним трендом 2019 року.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god257 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Яскравий макіяж з дрібними камифибуками на століттях

Крім гліттера і блискіток активно застосовується шімер. Його слід наносити поверх тіней, переважно з кремовою текстурою для стійкості. Шімер надає тіням особливе сяйво, допомагає «розкрити» погляд і візуально збільшити очі.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god258 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Модний макіяж з золотистим шиммером

При цьому шімер можна комбінувати, використовуючи різні відтінки покриття. Особливо актуальні в 2019 році незвичайні колірні поєднання і шімер замість стандартної підводки.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god259 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Незвичайний макіяж з різнобарвним глітером

Новий популярний тренд 2019 — блискітки на губи. На зміну губним помад з сатиновим і перламутровим фінішем прийшли звичайні камифибуки і гліттер. Цей варіант особливо цікаво виглядає в нюдовом макіяжі і ідеально доповнить не лише святковий, але і буденний образ.

Для гарного макіяжу губ професійні візажисти рекомендують використовувати дрібний гліттер або камифибуки середнього розміру. Занадто великі елементи тільки завадять надати губам необхідну форму.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god260 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Нюдовая помада для губ з покриттям з рожевих камифибуков

Глітером можна покрити повіки цілком — такий спосіб виявиться самим модним. Головне, вибрати правильні колірні поєднання, при цьому вони не обов’язково повинні повністю збігатися. Контрасти в макіяжі також актуальні.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god261 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Гарний смокі айс з металевим глітером

Перевага використання гліттера в макіяжі — його універсальність. Блискітки можуть не тільки доповнити мейкап, але і повністю замінити тіні. Разом з тим вони підходять до будь-якого типажу особи: і європейському та азіатському. Наносити блискітки на повіки не обов’язково щільно, можна просто створити легкий натяк на сяйво.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god262 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Золотисті блискітки на повіках для азіатського типу особи

Ще одна дуже популярна тенденція 2019 — стрілки з гліттера під нижнім століттям. Стрілки рекомендується зробити широкими або асиметричними. Такий образ ідеально підійде до вечірніх заходів. Особливо цікавим буде поєднання верхніх і нижніх стрілок різних кольорів.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god263 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Підводка нижнього століття срібним глітером

Самий незвичайний тренд нового 2019 року — блискучі брови. Цей б’юті-тренд вперше з’явився на показі AW16 на тижні високої моди в Парижі. Всі моделі буквально сяяли від достатку блискіток і гліттера, що і вплинуло на нову тенденцію в макіяжі.

Брови прийнято підкреслювати строго по контуру рідким глітером або яскравим шиммером. Головне правило такого макіяжу — відсутність тіней. Make-up повинен бути максимально природним і натуральним, деякі візажисти відмовляються від використання туші.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god264 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Золотий шімер на бровах

Безумовно, не обходиться і без традиційного використання шиммера — покриття тіней легким блиском. Дане рішення прекрасно підходить для вечірнього насиченого мейкапу і вечірок.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god265 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Насичений make-up з дрібним блакитним глітером

Використання гліттера дозволить створити максимально модний і яскравий образ. Важливо при цьому не перестаратися і дотримуватися певний баланс, щоб підкреслити красу, а не затьмарити надлишком блискіток.

Кольорова туш

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god266 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Незвичайний асиметричний макіяж з двокольорового тушшю

Мода на кольорову туш прийшла одночасно з тенденцією на асиметрію і застосуванням яскравих відтінків в make-up. Якщо в минулому десятилітті використання різних кольорів туші вважалося вульгарністю і ознакою поганого смаку, то в 2019 році такий макіяж допоможе стати наймоднішою.

Візажисти виділяють кілька найбільш популярних способів використання кольорової туші:

 • Однотонні яскраві стрілки і вії;
 • Туш з глітером;
 • Асиметричне використання кольорів.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god267 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Макіяж зі стрілками і золотистої тушшю на нижніх віях

Створити неповторний денний спосіб можна за допомогою кольорової туші і легких тіней того ж відтінку. У цьому поєднанні упор йде на мінімалістичний make-up і однотонну палітру.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god268 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Бузковий макіяж з фіолетовою тушшю

Не менш цікава тенденція — підкреслення різнокольоровою тушшю виключно нижніх вій, у той час як верхні залишаються класичного чорного або коричневого відтінку.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god269 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Золотистий мейкап з глітером і фіолетовою тушшю

Найцікавіше і модне поєднання 2019 року — стрілки і туш в одному кольорі. В тренді 2019 року яскраві і насичені кольори з глітером: бірюзовий, салатовий, смарагдовий, індиго, холодний червоний. При цьому решті макіяж повинен бути максимально природним, виконаним в тілесних відтінках.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god270 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Яскравий свіжий макіяж з бірюзовими підводкою і тушшю

Цікава тенденція з’явилася в соціальній мережі Instagram. Активні користувачі вдалися до іншого поєднанню: туш і стрілки прямопротивоположных квітів різного колірного спектру. Так в моду увійшли поєднання червоного з зеленим і блакитний з рожевим.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god271 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Незвичайне поєднання червоних стрілок і зелених вій в макіяжі

Неймовірно модний в 2019 році асиметрія знайшла своє втілення в колірних поєднаннях туші. Профарбовують вії двома різними відтінками хрест-навхрест: нижні вії на одному оці і верхні на іншому — в одному відтінку, те ж саме проробляють і з другим кольором.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god272 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Макіяж з асиметричними квітами

Любителькам нюдового мейкапу вкрай пощастило. Зовсім недавно з’явилася нова тенденція — макіяж в стилі nude і білі вії. Чудово доповнить чарівний образ прозорий блиск для губ.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god273 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Нюдовый образ з білою тушшю

Вдаючись до використання яскравою туші незвичайного кольору, потрібно враховувати і решті макіяж. Насичені яскраві відтінки підійдуть виключно до минималистическому макіяжу.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god274 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Безбарвний makeup з помаранчевої тушшю

Сторонницам більш традиційних варіантів макіяжу професіонали beauty-індустрії рекомендують поєднувати класичні чорні стрілки з різнокольоровою тушшю. Також модно прикрашати повіки нюдовыми тінями з перламутром.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god275 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Ніжний макіяж з класичним стрілками і бірюзовими віями

Самий незвичайний тренд на 2019 рік — різнокольорові вії, причому кожна з них повинна бути іншого відтінку. Домогтися такого ефекту можна виключно в салонах краси у досвідчених майстрів. В домашніх умовах слід використовувати вже пофарбовані потрібним методом накладні вії.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god276 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Макіяж з чорною підводкою і кольоровими віями

Не кожен з перерахованих трендів 2019 року підійде для повсякденного макіяжу, тим не менш безліч варіантів цілком непогано поєднуються з іншого тенденцією на нюдовые відтінки. Яскраві вії — прекрасне рішення для літнього сезону і вечірок.

Смокі айс

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god277 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Фіолетовий смокі айс з шиммером

Зародилася техніка «смокі айс» в 1920 році і вважається загальновизнаною класикою в макіяжі. Особливу популярність димчастий макіяж набув тільки в двадцять першому столітті і вже тривалий час утримує лідируючі позиції в області візажу.

Крім класичного смокі айс в 2019 році популярність набирають варіант з глітером і стиль nude, а з квітів найбільш модними будуть всі відтінки зеленого, синього, бронзового і сріблястого.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god278 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Смокі айс в стилі nude

Техніка «смокі айс» — відмінний приклад нестаріючої класики, актуальної в усі часи. В тренді елегантний чорний димчастий макіяж з додаванням срібного шиммера або виконаний в незвичайній формі.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god279 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Класичний смокі айс у сріблясто-чорних тонах
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god280 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Класичний димчастий макіяж з темною помадою

У 2019 році В тренді колір «мокрий асфальт» і відтінок тіней taupe. Можна сміливо використовувати їх в макіяжі для створення незабутнього образу. Третім за популярністю застосування став колір тіней «індиго», який чудово поєднується з шиммером.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god281 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Смокі айс кольору мокрого асфальту
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god282 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Синій димчастий макіяж з шиммером

У 2019 році класику також прийнято «розбавляти» глітером і яскравими кольоровими підводками. Додавання золотистих блискіток або шиммера поверх смокі айс зробить погляд більш виразним.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god283 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Смокі айс з глітером і золотистої підводкою
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god284 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Насичений коричнево-золотистий смокі айс
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god285 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Смокі айс в смарагдових відтінках
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god286 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Смокі айс в синіх нюанси з шиммером і темною помадою
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god287 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Димчастий макіяж в зелено-фіолетових тонах
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god288 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Поєднання технік «смокі айс» і «пташине крило» з глітером

Докладніше про те, як створити ідеальний димчастий make-up за всіма правилами, читайте у спеціальній статті про всі нюанси і тонкощі втілення техніки «смокі айс».

Cat eye

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god289 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Макіяж в техніці «котяче око»

Техніка нанесення тіней «котяче око» відома досить давно, але увійшла в список трендів 2019 року порівняно недавно. Варіантів виконання котячого ока безліч, але основний напрямок полягає у коригуванні форми очей за допомогою візуального подовження.

Основну роль в макіяжі cat eye виконують довгі вузькі стрілки з загнутими догори кінцями. Лінії роблять подвійними, обов’язково підводять нижню повіку і формують гострий куточок біля зовнішньої сторони ока.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god290 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Класичний «котяче око» зі стрілками і нюдовыми тінями
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god291 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Підводка очі для створення техніки «котячий погляд»

Класичний варіант cat eye виконується в нюдовом стилі і з допомогою чорної підводки, але в 2019 році перевага у різнобарвних тіней і блискучих фінішів.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god292 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Макіяж «котяче око» з золотим глітером
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god293 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік «Котяче око» в рожевих тонах зі стразами

Техніка «cat eye» допускає використання декількох протилежних відтінків тіней. Такий контраст додасть погляду більшої виразності і загадковості.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god294 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Яскравий макіяж cat eye з золотими і синіми тінями

Останній тренд даної техніки — тіні під століттям. Після виконання стрілок візажисти рекомендують наносити першими не тіні і не на верхню повіку, а додати потрібні відтінки під отримані стрілки, ретельно при цьому розтушувавши.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god295 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Мінімалістичний «котяче око» з зеленими відтінками
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god296 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Макіяж в стилі «котячого погляду» в фіолетових відтінках
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god297 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Золотистий макіяж «котяче око»

В тренді 2019 року також незвичайні поєднання різних технік. Наприклад, цікавий і модний варіант — смокі айс і котяче око. Якщо до такого способу додати тіней з шиммером або глітером, можна добитися неповторного образу.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god298 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Cat eye з золотистим шиммером

Цікавим вийде поєднання cat eye і cut crease, в яких будуть поєднуватися нюдовые відтінки тіней і чорна підводка з подвійною стрілкою.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god299 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Поєднання технік «cat eye» та «cut crease»

«Котяче око» — чудовий варіант для дівчат, які люблять стиль вамп. Опанувавши дану техніку можна створити елегантний і виразний образ для будь-якого заходу.

Cut crease

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god300 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Нюдовый макіяж в техніці «cut crease»

Техніка «cut crease» з’явилася ще в 1960-х роках. Образи тих часів стали основою для сучасного тренду. Головна особливість техніки — поділ століття по складці між рухомий і нерухомій половиною.

Серед сучасних тенденцій cut crease значиться не тільки промальовування лінії по віку, але також використання додаткових методів, прийомів, косметики і незвичайних відтінків.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god301 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Макіяж «cut crease» зі стрілками з сріблястого гліттера

Оновлену версію тренда показали в процесі подіумних показів на тижні моди в Парижі. Вона полягає в нюдовом макіяжі та виділення складки за допомогою синього кайала. Потім лінія плавно переходить в стрілку.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god302 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Подіумний варіант «cut crease» в синіх відтінках

Однак класичний стиль cut crease досі залишається найбільш модним. Особливо у поєднанні зі стрілками та глітером.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god303 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Класичний cut crease в нюдовых тонах і з глітером
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god304 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Чорний макіяж cut crease з блискітками

Мейкап cut crease можна виконувати в традиційних відтінки тіней: тілесних, коричневих і чорних, а також в більш насичених і яскравих варіантах.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god305 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Яскравий і сміливий макіяж в техніці «cut crease»
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god306 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Гарний макіяж в техніці «cut crease» з червоними губами

Для денного макіяжу, призначеного для роботи або побачення, ідеально підійде cut crease з чорними стрілками, нюдовой основний і лінією по складці століття, зробленої за допомогою глиттерной підводки.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god307 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Мінімалістичний cut crease з глиттерной синьою підводкою
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god308 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Техніка «cut crease» в мінімалістичному стилі з яскравими губами

Однак наважуючись створити макіяж з використанням техніки «cut crease», особливо важливо враховувати форму очей, так як він не підходить дівчатам і жінкам з навислим століттям.

Незвичайні стрілки

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god309 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Макіяж зі стрілками на верхньому і нижньому столітті

Крім незвичних технік мейкапу і різнокольорових вій, у 2019 році в тренді незвичайні стрілки. Це не тільки кольорові підводки, але і абсолютно нові, дивовижні форми. Стрілки виконуються будь-якими квітами, покриваються блискітками і шиммером.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god310 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Нюдовый мейкап з фіолетовим шиммером

Нарівні з білими віям новою тенденцією мейкапу є білі стрілки. Вони чудово доповнюють природний макіяжу з мінімальною кількістю косметики. Губи в такому випадку рекомендується виділяти насиченою губною помадою.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god311 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Мінімалістичний макіяж з модними білими стрілками і червоною помадою

Утримує свої позиції тренд на подвійні стрілки, коли поверх класичної малюється ще одна іншим кольором або блискучою підводкою.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god312 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Подвійні стрілки з глітером
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god313 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Мейкап з яскравими блакитними стрілками

Кольори підводок можна комбінувати і створювати тінями плавні переходи з одного відтінку в інший. Такий нехитрий прийом візажисти використовують, щоб зробити очі більше.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god314 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Двоколірні стрілки в стилі «котяче око»

Актуальні стрілки під нижнім століттям, особливо виконані в кольорах, контрастують з верхніми. Ця асиметрія — запорука успішного образу на будь-яку вечірку, нарівні з блискучою підводкою.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god315 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Двоколірні асиметричні стрілки в градієнті
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god316 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Яскраві модні стрілки з глітером
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god317 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Макіяж з модного показу Осінь-зима

Не тільки цікаві колірні рішення, але і вибір форм впливає на модність образу. Черговий тренд з подіумів — стрілки з незвичайними кутами. Це можуть бути гострі куточки, зигзаги, рвані лінії і навіть завитки.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god318 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Нюдовый мейкап з чорними асиметричними лініями

Стрілки — універсальний спосіб прикрасити абсолютно будь-який образ: денний або вечірній. Професійні візажисти стверджують, що цей метод підходить всім віковим групам та до будь-якого вбрання, і рекомендують не боятися експериментувати з формами і кольорами.

Nude

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god319 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Ніжний макіяж в нюдовых тонах

Тенденція на природну красу продовжує лідирувати в індустрії краси. Популярний нюдовый make-up в 2019 році надає масу можливостей, де головним правилом залишається тільки використання нейтральних відтінків.

Створення образу в стилі nude дозволяє втілити найрізноманітніші тренди в одному образі. Макіяж з нюдовыми тінями можна доповнити яскравою помадою, незвичайними стрілками, глітером і кольоровою тушшю.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god320 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Ніжний нюдовый макіяж в персикових відтінках
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god321 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Макіяж в стилі nude зі стрілками
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god322 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Рельєфна техніка нанесення тіней в тонах нюд
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god323 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Нюдовый стиль з асиметричними стрілками
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god324 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Макіяж в стилі нюд з губною помадою з глітером
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god325 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Ніжний макіяж тілесних відтінках
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god326 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Гарний образ у стилі nude
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god327 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Нюдовый make-up зі стрілками і насиченою губною помадою
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god328 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Мінімалістичний макіяж в нюдовых відтінках
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god329 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Нюдовый мейкап з сатиновим фінішем

Нюдовый мейкап по праву вважається повсякденним варіантом, але для його створення також необхідно ознайомитися з основними правилами нанесення тіней і використання косметики. Як зробити гарний і модний макіяж nude, які відтінки тіней використовувати і які елементи можна комбінувати читайте у статті.

Асиметрія

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god330 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Макіяж з асиметричними стрілками з модних показів

Світові покази мод «підірвала» нова тенденція на асиметрію. Асиметрія проявляється не лише у формах, але і кольорах. Так, в 2019 році актуальними будуть самі незвичайні обриси стрілок, макіяжу і незвичайні колірні рішення.

Якщо ви хочете здивувати оточуючих, то стрілки під нижнім століттям з нестандартними куточками — найкращий спосіб.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god331 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Макіяж з асиметричними стрілками на нижньому столітті

На заміну відомої рельєфною техніці нанесення тіней приходять нестандартні рішення. Наприклад, покриття всього століття єдиним відтінком від лінії росту вій до брів і надання тіням форми «широкого променя».

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god332 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Мейкап з нестандартною формою білих тіней

Саме оригінальне рішення в тінях — ефект зміїної шкіри. Створити такий образ досить непросто, але результат безперечно варто витрачених зусиль.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god333 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Незвичайний make-up в коричневих відтінках з ефектом зміїної шкіри

Менш екстравагантні варіанти асиметрії припускають використання незвичних форм і кольорів стрілок. Наприклад, для створення «лялькового погляду» стрілки вимальовують на манер вій.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god334 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік «Ляльковий» погляд з незвичайними стрілками
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god335 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Мейкап з асиметричними синіми стрілками

Нюдовый макіяж заграє новими фарбами, якщо обвести по контуру рухому повіку білої підводкою, повторюючи форму з техніки «котяче око».

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god336 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Інтригуючий нюдовый мейкап з білої підводкою
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god337 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Смокі айс з асиметричною формою в помаранчевих відтінках
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god338 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Асиметричні стрілки на модному показі «Зима 2018-2019»

Тренд на асиметрію в кольорах — один з основних у 2019 році. Поєднання тіней і підводок різних відтінків в одному макіяжі дозволяють створити зухвалий і запам’ятовується образ, який підходить до будь-якого сезону.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god339 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Яскравий макіяж з контрастними відтінками тіней
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god340 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Незвичайний макіяж з різнокольоровими асиметричними стрілками

Неважливо, який спосіб створення асиметрії ви виберіть, будь-який з варіантів допоможе створити не просто модний образ, але і додасть йому яскравості та унікальності, дозволяючи виділити власний стиль.

Гранж

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god341 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Чорний смокі айс в популярному стилі «гранж»

У 2019 році на зміну стилю «вамп» прийшов «гранж». Основа макіяжу гранж — барвистий смокі айс з вологим ефектом і темна губна помада. Це мінімалістичний образ з використанням «чоловічого» контуринга — розтушовуванням темних тонів коректора по щокам вниз до підборіддя.

Однак багато професіоналів візажу ігнорують дані правила і виділяють тільки очі або губи за необхідності і відповідно до грядущого сезону.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god342 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Сміливий стиль «гранж» на зимовий сезон

Класичний смокі айс візажисти радять міняти, не замислюючись, на будь-яку іншу техніку, що включає об’ємні стрілки.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god343 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Сміливий макіяж гранж зі стрілками
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god344 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Смокі айс цегляного відтінку

Головний елемент стилю гранж — правильно підібрана помада. Використовувати можна як матові, так і кремові текстури, але бажано уникати перламутру і достатку блиску. Найкращі відтінки губних помад: винний, малиновий, сливовий, темно-коричневий, бордовий, фіолетовий.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god345 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Нюдовый мейкап гранд з насиченою помадою для губ
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god346 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Стильний макіяж гранж в фіолетових відтінках

Навіть мінімалістичний нюдовый варіант макіяжу в стилі гранж обов’язково повинен включати темний відтінок помади для губ і широкі чорні стрілки.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god347 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Нюдовый мейкам гранж зі стрілками і темною помадою
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god348 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Денний make-up в стилі гранж

Відтінки тіней для макіяжу гранж слід підбирати відповідно з іншими елементами. В тренді кольори: бузковий, фіолетовий, золотистий, чорний, коричневий, бронзовий і мідний.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god349 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Мейкап гранж з матовою помадою для губ
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god350 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Насичений макіяж-гранж

Гранж вважається поєднанням стилю «панк» і повсякденності, тому сміливо використовуйте цей макіяж на кожен день.

Червона помада

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god351 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Яскраво-червона помада на губах

Червона губна помада — незмінний тренд 2019 року. Відсутність туші, стилізовані брови, мінімальний макіяж, рум’яна і червона помада — ось що допоможе створити дивовижний, надихаючий і унікальний образ.

Цей спосіб відомий ще з часів талановитої художниці Фріди Кало, чий образ активно використовують на сезонних модних показах.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god352 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Nude макіяж з червоною губною помадою
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god353 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Поєднання модного смокі айс з яскравою помадою

Помаду для губ рекомендується вибирати з матовим покриттям. Відтінки червоного і фіолетового ідеально підійдуть до нюдовому мейкапу. Перевагу варто віддавати губним помадам в таких тонах:

 • Гранатовий;
 • Чорничний;
 • Ліловий;
 • Теракотовий;
 • Сангрія;
 • Бургунді.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god354 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Стильний макіяж з яскравою помадою з модних показів
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god355 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Мінімалістичний макіяж з яскравими губами

Для створення ідеальних і вабливої губ фахівці радять використовувати при нанесенні помади спеціальну тонкий пензлик. Таким чином контур губ не змаститься, а помада ляже акуратніше.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god356 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Нанесення насиченого відтінку помади на губи за допомогою пензлика
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god357 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Красивий вечірній make-up в коричневих відтінках з акцентом на губи
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god358 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Мінімалістичний макіяж з матовою помадою з показу мод

При використанні яскравою насиченою помади для губ візажисти радять зробити акцент на брови, а не на очі, а також підкреслити вилиці «чоловічий» технікою контуринга.

glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god359 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Макіяж в стилі Фріди Кало
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god360 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Ніжний денний макіяж з насиченою червоною губною помадою
glavnye trendy v makiyazhe na 2019 god361 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік Make-up тілесних кольорах з яскравими губами

Поєднання різних трендів, технік і відтінків в макіяжі — ось головне правило 2019 року. Це час, коли можна вдатися польоту фантазій і втілити найсміливіші ідеї в життя. Незалежно від сезону, відповідність образу тенденціям і особистим уподобанням стане запорукою гарного образу і гарного настрою!

pinit fg en rect red 28 Головні тренди в макіяжі на 2019 рік

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: