Тости на Новий рік 2022-2023 — прикольні, короткі, зі змістом

Не за горами Новий 2022-2023 рік. Всі ми метушимося, намагаємося приготувати що-небудь отаке. І щоб святкове гуляння в новорічну ніч відбулося по-справжньому, варто заздалегідь подумати про тостах ?.

Походження слова «тост» тісно пов’язане з англійською традицією подавати до вину запашні хлібці. Тому «тост» означає одночасно і підсмажений хліб, і заздоровну мова. Тости додають шарму і солідність будь-якого свята, особливо якщо це ? ? ? Новий рік.

Прикольні тости на Новий рік

Доаждая миша знає, що для красивого життя у правильному будинку повинен бути парадний вхід, чорний хід і запасний вихід. За красиве життя!

???

Ночью, коли ти спиш, твоя комп’ютерна миша збирає крихти зі столу і ховає їх в клавіатурі – робить запаси. А що припас ти, щоб добре зустріти і добре прожити рік Щура? За нас – запасливих!

Наступающий 2020 рік – рік Щура. Щур – це таке маленьке сіре тварина, від якого всі жінки в отпаде, а чоловіки заздрять мовчки! За маленьке сіре тварина – нехай будуть всі в отпаде!

???

Уыпьем за те, щоб нам так жити: кататися як сир у маслі і як миша в сирі!

???

Род Щури – це перший рік в гороскопі. Це рік, коли вітаються будь-які починання. Але треба остерігатися, щоб самим не стати досвідченими зразками. Так вип’ємо за експерименти – щоб ми стали досвідченими у рік Криси, а не щури для дослідів!

???

Унешность – не головне! Навіть сама непримітна «сіра миша» знає, що будь-які сірі будні може скрасити невичерпний запас власної феєричної дурі! За комори нашої фантазії, яка не дає нам нудьгувати!

???

Дорыса – це таке миле, сіре і дуже розумна тварина, яка може за себе постояти. Ну хіба можна поганої людини пацюком обзивати? Ось адже собаки які! Це ж який свинею треба бути? І як барани, повторюють одне і те ж. Козли! За Пацюка!

???

Дото сказав, що щури біжать з тонучого корабля? Вони просто розуміють, що корабель – безперспективний, і відважно кидаються в море нових можливостей! І нехай старі та іржаві кораблі йдуть своєю чергою на дно! За море нових можливостей і океан оригінальних ідей!

???

Назустріч року Щура – це не тільки цінний новорічний сміх, але і три-чотири кілограми зайвої ваги до першого січня. За наш веселий свято!

Тости на Новий рік 2022-2023 для корпоративу

4cb0e11e02da9f61d72b9d88f422248f Тости на Новий рік 2022 2023 — прикольні, короткі, зі змістом

Бувають такі люди, за яких хочеться випити. А бувають і такі, за яких хочеться напитися. Так вип’ємо ж за перше – за нас! Бо наша мета в новому році – бути першими і кращими!

???

Все пам’ятають історію про маленьку, але дуже гордий пташку. І про мораль цієї історії: щоб ніхто з нас, як би високо він не літав, ніколи не відривався від колективу. Але треба пам’ятати ще й про те, що напиватися у самоті – ознака алкоголізму. Так будемо ж напиватися у колективі!

???

Дорогі колеги! Давайте ж вип’ємо за те, щоб у новому році ми завжди ходили на роботу з легким серцем, а поверталися з важкими кишенями!

???

Корпоративний дух примножує спільні успіхи і ділить великі труднощі на дрібні завдання. За математику!

???

За згуртований колектив, повний трудового ентузіазму і великих планів на новий робочий рік, гріх не випити. Не будемо грішити – вип’ємо. За ідеал! За обрій, до якого ми дуже прагнемо!

???

Треба боротися з недоліками в колективі. Кажуть, що молодість – це недолік, який з часом проходить. Так нехай же час проходить, а недолік залишається! Не будемо з ним боротися!

???

Виємо за те, щоб наші друзі, партнери та клієнти ходили на ділові прийоми з банкетами, а вороги і конкуренти – тільки в Макдональдси з туалетами!

???

На робочому місці пияцтву – бій! Так вип’ємо наші бойові сто грам!

???

Наш план на будь-Новий рік завжди один і той же: домогтися більше успіхів і заробити більше грошей. За стабільність зростання!

Короткі і смішні тости на Новий рік

За нас, за вас і стратегічний запас! Пляшечку дістанемо і бажання загадувати станемо!

???

За КВН! За Міцні Витривалі Нерви! І давайте разом переживемо цей складний день – свято Новий Рік!

???

Випємо за те, щоб у Новому році на нас раптово напали скажені гроші і заразили божевільним багатством!

???

За широке коло знайомств і вузьке коло друзів!

???

Випємо за красивих, розумних, добрих, чесних, сміливих, а головне – скромних! Адже ми – така рідкість!

???

Всім відомо, що сильна стать слабкіше слабкого в силу слабкості сильної до слабкої. Так вип’ємо ж за слабкості, які нас об’єднують!

???

Дораткость – сестра милосердя. Не буду мучити. Буду коротким. Вип’ємо!

???

За КПРС! За Корешів, Приятелів, Колег і товаришів по чарці!

???

Випємо за те, щоб близькі не віддалялися від нас, а недалекі трималися від нас подалі! З Новим роком!

Тости на Новий рік для родини і друзів

bcad8c69ee4e3ca2418ae8354f00f35c Тости на Новий рік 2022 2023 — прикольні, короткі, зі змістом

Сім’я завжди була і буде основою суспільства, бо людина є суспільна тварина. Так нехай же в новому році укріплюються старі і створюються нові сім’ї! За основний інстинкт!

???

Сім’я – це один з найбільших шедеврів природи, а щаслива сім’я – це справжнє мистецтво. Нехай в наступаючому році нашу сім’ю музи надихають на всяке творчість! За мистецтво!

???

Все щасливі сім’ї схожі один на одного, лише всі бувають нещасливі по-своєму. Так давайте ж у Новому році не станемо оригінальничати і виділятися! За щасливе єдність!

???

У родині треба вміти поступатися один одному. Я поступаюся цей тост того, хто хоче сказати щось важливе, але чекає, поки я тут вимовлю. За поступки!

???

Сім’я – це школа життя, де кращими вчителями є Віра, Надія і Любов. Вірте у своїх близьких, сподівайтеся на них і любіть їх! За Віру, Надію і Любов!

???

Мама – це ім’я Бога на устах немовляти. Так не будемо ж дорослими віровідступниками, адже для мами ми завжди залишаємося дітьми! Нехай новий рік буде для нашої мами щасливим – а значить, і для нас! Адже материнське щастя полягає в щастя дітей і міцної сім’ї. За маму!

???

Чого не дозволяють батьки, то неодмінно дозволить улюблена бабуся. Батьки, в наступаючому році більше займайтеся вихованням дітей самі. Інакше прийде улюблена бабуся і дозволить онукам те, чого не дозволяла вам! За улюблену бабусю!

???

Часто чутно, як люди говорять «не хочу працювати на дядька». А по-моєму, дядько цілком гідний того, щоб на нього з задоволенням попрацювали. Нехай працюють на дядю Час і Удача, Здоров’я і Можливості, Дружба і Любов. За дядю!

???

Якщо у вас немає тітки, то вам її не вітати. А нам доведеться! З Новим Роком, дорога тітка, бажаємо тобі отримати все, чого тільки сама побажаєш, а ми за це вип’ємо – хто шампанського, хто міцніше, а кому і компот поллється в рот. За тітку!

???

Кожний раз, коли в родині панує мир і благодать, запитай себе, хто і що для цього пожертвував і зроби у відповідь щось хороше. За правильні питання і адекватні відповіді у наступному році!

Прикольні тости на Новий рік 2022-2023 з “перчинкою”

ae9b67297d7f78b88e030d5e7953ef0c Тости на Новий рік 2022 2023 — прикольні, короткі, зі змістом

Дорогі тверезі друзі! До побачення в Новому році! Тверезими ми в цьому році з вами більше не побачимось!

???

Нехай в Новому році все буде ЗБС! Тобто, За Бізнес і Секс! А по-російськи – за успіхи в справах і щастя в особистому житті!

???

За прекрасних дам! Нехай в Новому році вони змушують наші серця частіше битися, а особи – частіше голитися.

???

За ВЛКСМ! Тобто, за Всеосяжну Любов, Що Врятує Світ!

???

Горілка – наш ворог. Нехай в Новому році у нас не буде інших ворогів, крім горілки, та й цього ворога ми теж переможемо. Знищимо ворога під закусь!

???

Нехай в Новому році у нас залишиться стільки смутку, скільки крапель в наших келихах! Позбудемося від наших печалей! Краще пізно, ніж не до дна!

Послухайте, я вам зараз один розумний річ скажу. В одвічній боротьбі бобра з козлом перемагає роздача слонів. Тому що на будь-яку халяву завжди збігаються бобри і козли, забувши про чвари. Так нехай же в новому році побільше влаштовувалося усіляких халяв, щоб ми могли відпочити від одвічної боротьби бобра з козлом!

???

Як боротися зі злом? Щоб не було зла, треба не пам’ятати зла, не бачити зла, не чути зла і не робити зла! Давайте вип’ємо, і відразу ж почнемо робити, пам’ятати, бачити, чути і робити тільки добро!

???

За присутніх і відсутніх там, а також присутніх там і відсутніх тут!

???

І так, скоро настане Новий Рік. Відповідно до цього і всупереч усьому іншому, вип’ємо за те, завдяки чому ми всі і завжди, незважаючи ні на що! За вищесказане!

???

У нас така традиція: щороку 31 грудня ми з друзями ходимо… А 1 січня вже немає. Так вип’ємо ж за те, щоб 1 січня ми були ще в змозі ходити!

???

Так вип’ємо ж за те, щоб наші бажання збігалися з нашими можливостями: робота – з захопленнями, зарплата – з претензіями, модні сукні з реальними розмірами, а інтимне життя – з фантазіями.

???

За ВДВ! За Загальне Ділове Наснагу в наступаючому році!

pinit fg en rect red 28 Тости на Новий рік 2022 2023 — прикольні, короткі, зі змістом

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: