Снукер: календар сезону 2019-2020 роки

Снукер: календар сезону 2019 2020 роки

До недавнього часу снукер ставився до камерним видами спорту і не був відомий за межами Великобританії. У сучасному світі щорічно проводять міжнародні змагання, тому любителям цього розваги не терпиться ознайомитися з календарем снукер-турнірів на 2019-2020 рік.

Календар турнірів

Кожен рік чемпіонат по снукеру стартує у травні і триватиме протягом року. Кожен місяць проводяться рейтингові та запрошення турніри. У 2019 році відкриття сезону відбулося 18 травня і цього ж дня пройшов перший тур серед любителів Q School.

Найвідоміші гравці у снукер

Шанувальники більярду цікавляться не тільки рейтинговими змаганнями, які будуть проходити в багатьох країнах в ігровому сезоні 2019-2020 роки, але і за рейтингом професійних гравців, за яких хворіють. За результатами минулорічних змагань можна скласти рейтинг лідируючих гравців:

• Дін Джуньху.

Першість у рейтинговому списку належить британцям, що є підтвердженням популярності гри в Великобританії. Для деяких гравців попередній сезон (2018-2019) обернувся зниженням рівня у списку: чемпіон Марк Селбі опустився на шосту позицію, а його супротивник, який раніше був на другому місці, зайняв перше місце.

Ронні О’салліван

Англієць, який отримав перемогу в 72 турнірах. Його першість обумовлено тим, що він тримає кий з віку 4 років. У 15-річному віці він узяв найбільший брейк (147 очок) і став лідером серед гравців цього рівня. З того часу успіх став постійним супутником Ронні. Коли йому було 17, він став переможцем рейтингового поєдинку. Він став першим гравцем з такими грандіозними показниками в такому віці. Дитяче хобі принесло гравцеві світову славу. Відомий снукерист важко сприймає поразки. При першій невдачі, він робить спроби покинути гру, пояснюючи це втомою. Але щоразу він знову повертається і доводить своє лідерство.

Джадд Трамп

Цьому гравцю 30 років, а він вже встиг зайняти другу позицію в списках лідерів минулого сезону (до цього він займав 5 місце). В юності хлопця назвали снукерским вундеркіндом. У віці 11 років, він став переможцем у віковій категорії 15-річних гравців. Ще через рік він вже був учасником фінального туру серед 18-літніх. В 14 років він переміг турнір розряду Про-ам, який відбувся в Понтинсе. Він обіграв гідного конкурента Майка Халлетта. Він увірвався в світові турніри з блискавичною швидкістю і удача відразу ж стала його вірним союзником. У 2005 він вперше здобув справжню перемогу і з того часу став відомим у колі досвідчених снукеристов. Навіть його суперник Салліван відноситься до нього з повагою. Для нього було б честю знову спільно потрапити у фінал.

Марк Вільямс

Уродженець Уельсу, який другий сезон поспіль стає бронзовим призером. Шанувальники покладають на нього великі надії, так як ще два сезони тому він був лідером. Варто відзначити, що Марк — лівша. Він разом з Салліваном стали частиною професійного снукера в далекому 1992 році. Шанувальники гри в Уельсі відчувають величезну повагу до свого земляка, адже його першість — це головним чином прояв професіоналізму. Крім того, що гравець використовує тільки ліву руку, він страждає від дальтонізму і йому часто доводиться використовувати допомогу рефері щоб розрізнити червоні і коричневі відтінки.

Ніл Робертсон

У сезоні 2017 року Ніл зайняв 10 місце, а через рік став четвертим у списку чемпіонів. Професійно займатися цим видом спорту житель Австралії почав у 16-річному віці. Його кумиром став Джиммі Уайт. За словами гравця, минулий сезон став для нього одним з кращих. Тоді він здобув перемогу над Джеком Лісовські в Китайському турнірі. Його гонорар склав 250 тисяч євро. На думку експертів, кар’єрний злет — це відображення його щасливого сімейного життя, яка є стимулом.

Джон Хіггінс

Представник списку лідером з самим холоднокровним характером. Його відмінною рисою є те, що він в будь-яких обставин зберігає самовладання. Він завжди ретельно обмірковує свої дії. Він не влаштовує показові шоу на публіку, на відміну від багатьох конкурентів. Він здобув прізвисько Залізний Джон, так як здатний розчавити конкурента своєю впертістю і класичною стратегією. Відео з його участю часто показують в якості прикладу в школах снукера. Джон ставав чемпіоном світу 4 рази.