Смішні новорічні сценки для дорослої компанії – експромт на Новий 2020 рік Щура

Доаждое святковий захід, а вже тим більше ? ? ? новорічне, містить у собі урочисту частину, в яку нерідко входять виступи запрошених артистів або вітальний сценарій, розіграний силами свого колективу. Але ще більш захоплюючим може стати уявлення, розігране без попередньої підготовки – прямо на святі!

9db542d6dcdfbd5d363730ca3bb2b667 Смішні новорічні сценки для дорослої компанії – експромт на Новий 2020 рік Щура

Представляем вашій увазі веселі і сучасні сценки на Новий рік 2020 для дорослої компанії ?, які відмінно підійдуть для корпоративу або для домашнього свята, коли потрібно розрядити обстановку і підняти загальний настрій свята. Всі учасники новорічних сценок, отримують свої ролі в процесі гри. І це – додатковий момент подиву і наснаги. Трішечки азарту і віри в себе – це все, що потрібно для успішної імпровізованої вистави!

Новорічна сценка на рік Пацюка “У світі тварин”

Із залу викликаються 12 учасників – 7 жінок і 5 чоловіків. Їм ведучий індивідуально повідомляє ролі з репліками.

Ведучий зображує Миколи Дроздова (кепка, борідка). Звучить музика з телепередачі «У світі тварин» (оркестр Поля Моріа – «Жайворонок»).

Микола Дроздов розповідає про звички тварин, що мешкають в гороскопі. У кожного персонажа своя репліка, яку персонаж вимовляє після того, як почує назву своєї тварини. Далі, персонажі, слідуючи розповіді про себе, роблять ті дії, які озвучить ведучий (які це будуть дії, учасники не знають, їм повідомили тільки їх репліки).

ЩУР: Королева Белобрыса!

БИК: Рогами тик!

ТИГР: Хочу рольових ігор!

КІТ: А компот?

ДРАКОН: Я сам собі закон!

ЗМІЯ: Я вс-з-з-ся твоя!

КІНЬ: Підкажіть дорогу на Червону площу!

КОЗА: А-за-за!

МАВПА: Чому я досі не п’яна?

ПІВЕНЬ: У мене бійцівський дух!

СОБАКА: Чути шум, а де бійка?

СВИНЯ: Ледь що, відразу я!

Дії Дроздова з тваринами: чухає за вушком, гладить, підкликає до себе, підгодовує, і т. д.

Ведучий (дуже добрим і ласкавим голосом Миколи Дроздова):

Здрастуйте, дорогі друзі. Ми думаємо, що знаємо про тваринний світ усе. Але насправді, навіть самі звичайні види членистоногих, таких, як ось цей (зворушливим голосом, демонструє глядачам шевелящуюся чорну іграшку – скорпіон повинен бути схожим на справжнього) скорпіон… Що ми про нього знаємо? Температура тіла у нього непостійна. Залежить від температури навколишнього середовища. Але як він регулює свою температуру? Або ось цей Козеріг. Що за істота? Науці зоології досі невідомо. Ну, а тепер про те, що ви побачите у сьогоднішній програмі. Як ви, напевно, здогадалися, сьогодні ми познайомимося з мешканцями гороскопу. А точніше, про річному дванадцятирічному циклі.

Скоро почнеться 2020 рік, і в гороскопі починається новий цикл ходіння тварин по колу. Звірі вишикуються в хоровод і почнуть рух навколо ялинки. Першою виступає ЩУР.

ЩУР: Королева Белобрыса!

ДРОЗДОВ: Так, у наступному році це чарівне тварина змінює сіру шубку на королівську – білу. Повноправна володарка наступаючого року! Ось як вона чарівно гризе щось смачненьке – не соромлячись, бере зі столу і гризе. І мені пропонує. Біжи до мене, малятко. Чуєте, як пищить? Це вона закликає всіх веселитися. Але не забувати поповнювати запаси в коморі.

ДРОЗДОВ: А це БИК.

БИК: Рогами тик!

ДРОЗДОВ: Він відчув, що тут можна чого-небудь пожувати і прийшов на свято. Дивіться, як це важке жуйна тварина нетерпляче б’є копитом і безперервно робить жувальні руху. Дайте йому вже чого-небудь пожувати! (Зворушливо-переляканим голосом, ніби навмисно злякався.) А хто там так хижо за нами спостерігає? Не їж нас, ТИГР!

ТИГР: Хочу рольових ігор!

ДРОЗДОВ: насправді він добрий. Особливо якщо ситий. Треба його підгодувати. Він із задоволенням откушает з руки красивої дівчини. Ось Ви. Погодуйте його. Обережніше, він може відхопити руку. І серце. Кажуть, він серцеїд. А там подивіться, хто? Кажуть, ніби вони рулять. Ну давай, подруливай сюди і отримуй сметанки, КІТ.

КІТ: А компот?

ДРОЗДОВ: А компот не ллється в рот. Вчися, студент! (Чухає Кота за вухом.) Що-то небо потемніло. А ось і смс від МНС. Що там пишуть? На території гороскопу можливі опади у вигляді лави з розжареним камінням. А всьому виною ДРАКОН.

ДРАКОН: Я сам собі закон!

ДРОЗДОВ: Сам-то сам, звичайно. Але тобі треба лікуватися. Бач, як бомбить. І нежить з кашлем. Все це можна виправити. Он там на столі є гарячливе ліки, спеціально для розпеченій глотки. А там хто підповзає? Ну подползай ближче, ЗМІЯ.

ЗМІЯ: Я вс-з-з-ся твоя!

ДРОЗДОВ: Ух ти, навколо так близько в’ється, а в руки не дається. Вислизає. Ось так завжди – вислизне і продинамит. Ось вона насторожилася – відчуває тремтіння землі. Це скаче КІНЬ.

КІНЬ: Підкажіть дорогу на Червону площу!

ДРОЗДОВ: У неї така чубчик, а яка загривок (гладить). Ха, брикає. Ну, ну, не брыкайся. Ух, я б на ній поскакав… Про що це я? Так. Дивіться, до нас підійшла КОЗА.

КОЗА: А-за-за!

ДРОЗДОВ: Примхлива і примхлива тварина. Постійно в загулі. Вона і сита, вона п’яна. За горочкам ходить і скрізь усе, що треба, знаходить. А ось з гілки зіскочила МАВПА.

МАВПА: А чому я досі не п’яна?

ДРОЗДОВ: Вона і так весела. По гілках стрибає, всіх задирає, дражниться. Цікава пустуха! Але голосніше і яскравіше всіх птахів, звичайно, ПІВЕНЬ.

ПІВЕНЬ: У мене бійцівський дух!

ДРОЗДОВ: Цей птах мешкає в гороскопі і в кожному селі. Подлети сюди, поклюй зерняток, покажи себе у всій красі, прокричу ранкову побудку. Як тільки чийсь бойовий настрій відчує, відразу навострит вушка СОБАКА.

СОБАКА: Чути шум, а де бійка?

ДРОЗДОВ: До мене! Сидіти! Стояти! Дай лапу! Молодець. Розумна тваринка. На смакоту. І останньою в гороскопі з’являється СВИНЯ.

СВИНЯ: Ледь що, відразу я!

ДРОЗДОВ: Вона любить стежити за своїм масивним тілом – приймає грязьові ванни, плюхається, валяється. А потім виходить з калюжі і досить похрюкує. Тепер з нами всі тварини гороскопу. Вони беруть один одного за лапи і так йдуть колом один за одним, слідом за маленькою хвостатої предводителькою, яка бажає всім щастя в новому році!

Смішна сценка-гра “Як наряджали ялинку”

9f17f78c028244252e07349ec6d5d197 Смішні новорічні сценки для дорослої компанії – експромт на Новий 2020 рік Щура

Уїде пропонує всім згадати, як наряджали ялинку ?. Для цього на сцену запрошуються учасники. У ролі Ялинки виступає дівчина в зеленому платті або будь-яка інша, яка бажає побути в ролі Ялинки. Всім учасникам ведучий індивідуально повідомляє свою репліку.

Веселощі цієї сценки-гри становить «купа мала»: коли ялинку прикрашають, персонажі-«іграшки» обліплюють головну героїню, та так і залишаються в такому положенні, в той час як долучаються все нові «прикраси». Цей епізод найкраще впишеться в захід для дорослої компанії, коли гості вже добряче напідпитку і не проти трохи побешкетувати.

Персонажі:

Потрібен додатковий учасник-асистент – той, хто вносить і ставить ЯЛИНКУ (на руках вносить, ставить на сцені, потім вносить табурет). За «ялинкою» ставлять табурет, куди встане «зірка», щоб бути «на маківці».

ЯЛИНКА: Світити – і ніяких цвяхів! От гасло мій і сонця!

ЗІРКА: Зірка в шоці! (Лізе на табурет, «сяє» німбом з рук навколо голови «ялинки».)

ГІРЛЯНДА: Вогнів так багато золотих… (Наспівує, обіймає Ялинку і заодно всіх інших в оберемок.)

ДОЩИК: (Наслідуючи голосу П’ятачка.) Здається, дощ збирається… (Кладе руки Ялинці на плечі, голову на груди.)

МІШУРА: Можна Вас трішки обмишурить? (Тягнеться в одну сторону, але непомітно чіпляється рукою за вухо, потім іншою рукою обіймає.)

СНІЖОК: Я у Ваших ніг! (Лягає під ялинку.)

БУРУЛЬКА (персонаж чоловічої статі): (Бере Ялинку за руку, цілує ручку.) Дозвольте поцілувати Вашу чарівну лапку! (Бере під руку, повисає.)

СНІЖИНКА: Ах, я літаю… таю, таю! (Паморочиться, зупиняється, чіпляється за волосся Ялинки.)

ШИШКА (персонаж чоловічої статі): А ну, Ялинка, колися: скільки у тебе до мене шишок було? (Чіпляється рукою за йолкіна сукню ззаду нижче талії.)

ХЛОПАВКА: Хлоп-стоп! Я підійшла з-за рогу! (Чіпляється однією рукою за йолкіна плаття, іншу руку виставляє у вигляді пистолетика.)

КУЛЬКА: (Надувши щоки, зобразив руками міхур.) Розійдись! Я – головне ялинкова прикраса у будь-якому році! (Вибирає місце, втискується і чіпляється.)

ЛІХТАРИК: (Руки на поясі, повернувся вправо-вліво, оглядаючи Ялинку.) А, прицеплюсь куди-небудь від ліхтаря! (Хапається за Ялинку там, де є вільне місце.)

МИШКА: Для символу року – саме видне місце! (Бере Ялинку за вільну руку.)

При словах «іграшки повернуться в коробку» всі учасники сценки повертаються на свої місця, а зі словами «віднесуть і ялинку» забирають і головну героїню сценки.

Текст (озвучує ведучий), разом з репліками персонажів:

Отже, давайте згадаємо, як наряджали ялинку. Власне, це і будуть елкины спогади. Як все це було.

Звучить пісня з мультфільму «Новорічна казка» – куплет і приспів:

Ялинка, ялинка,
Лісовий аромат,
Дуже їй потрібен
Красивий наряд.

Приспів:

Нехай ця ялинка
У святковий час
Кожній голочкою
Радує нас,
Радує нас.

Принесли в дім та поставили ЯЛИНКУ: Світити – і ніяких цвяхів! От гасло мій і сонця!

На верхівку відразу поставили ЗІРКУ: Зірка в шоці!

А біля основи поклали СНІЖОК з вати: Я у Ваших ніг!

Дістали ялинкові іграшки. Першою з коробки висунула гострий кінчик БУРУЛЬКА: Дозвольте поцілувати Вашу чарівну лапку!

Слідом висунулася ребриста ШИШКА: А ну, Ялинка, колися: скільки у тебе до мене шишок було?

Тепер можна накинути зверху трохи ДОЩИКУ: Здається, дощ збирається…

А ось і блискуча біла СНІЖИНКА: Ах, я літаю… таю, таю!

А ось і головна іграшка в цьому році, МИШКА: Для символу року – саме видне місце!

Ну де ж він? Найбільший, самий красивий… Ах ось же він – КУЛЬКА: Розійдись! Я – головне ялинкова прикраса у будь-якому році!

Здається, цей круглий улюбленець шокує верхи цього ялинкового суспільства. Адже головною себе вважає ЗІРКА: Зірка в шоці!

Але тут тихо шаруділи і переливаючись, приспіла МІШУРА: Можна Вас трішки обмишурить?

А слідом викотився веселий ЛІХТАРИК: А, прицеплюсь куди-небудь від ліхтаря!

Раптом звідки не візьмись – дзвінке ХЛОПАВКА: Хлоп-стоп! Я підійшла з-за рогу!

І завершальний штрих – звичайно ж, старовинна ялинкова подруга – яскрава ГІРЛЯНДА: Вогнів так багато золотих…

Ось так і стоїть, мужньо і непохитно, вся обвішана прикрасами – зачарована, зачарована і вся немов у кайдани закута дорогоцінна наша ЯЛИНКА: Світити – і ніяких цвяхів! От гасло мій і сонця!

Але все проходить, пройде і свято. Іграшки повернуться в коробку, віднесуть і ялинку. Але головне – щоб у кожного з нас залишалося яскравий спогад на довгі і щасливі роки!

Сценка-гороскоп “Спати пора. Ніхто не спить!”

89a30436b58fd4792c609420b87f8c99 Смішні новорічні сценки для дорослої компанії – експромт на Новий 2020 рік Щура

Ночь, пора спати. Але ніхто не спить, тому що скоро Новий Рік.

Для інсценування потрібні 12 учасників. Ведучий викликає із залу глядачів по знаках зодіаку (перераховує знаки, і з кожної категорії глядачів викликає одного).

Персонажі та їх дії:

ОВЕН: лягає на постелений каремат. Спостерігає за іншими.

ТІЛЕЦЬ: з діловим виглядом зображує нарізування холодцю і укладання в тарілки.

БЛИЗНЮКИ: із захопленням ходить навколо уявної ялинки, зачіпає іграшки, ойкає.

РАК: смішно зображує руками клешні, робить відповідні рухи, повертаючись в різні боки.

ЛЕВ: підходить до всіх і показує, як правильно робити ці дії.

ДІВА: фарбується.

ВАГИ: ходить, нервує, час від часу поглядаючи на годинник.

СКОРПІОН: з блатним видом – пальці віялом, нігтем великого пальця стосується зуба і т. д. – нарізає хліб.

СТРІЛЕЦЬ: періодично перекидає стопарік і, озираючись, тягає з уявної банки уявні огірки.

КОЗЕРІГ: робить руху – як ніби їде на поїзді, вантажить ящики і тягне їх у будинок, розкладає на столі мандарини, чистить. Аромат – просто вах!

ВОДОЛІЙ: жестами зображує обійми, рукостискання, запрошення пройти.

РИБИ: сидячи на другому карематі, зображує миття у ванні.

Як тільки годинник почнуть бити 12, прискорюють всі свої дії (крім Овна – той піднімається, позіхає, свербить, плентається до уявного столу), прагнучи все встигнути, потім кидаються і (ух, ледве встигли) припиняють свої дії, встають в коло і зображують, як п’ють шампанське, цокаючись.

Текст:

Спати пора! Не спить цвіркун,

Щур смажить шашличок.

Сонний Овен ліг у ліжко,

Щоб потім всю ніч не спати.

Ріже ділової Телець

Кубиками холодець.

Близнюки снують без толку

І милуються на ялинку.

Ковбасу Рак клешнями

Ріже отак, ріже так.

Як начальницький шеф,

Роздає поради Лев.

Макіяж наводить Діва,

Дивиться, наче королева.

Все, втомилися чекати Ваги,

Нервово дивляться на годинник.

На когось Скорпіон

Кришить у вазочку батон.

Стопку тяпнувший Стрілець

Цоп з банки огірок!

Мандарини Козеріг

З Абхазії волок.

Біля порога Водолій

Запрошує в будинок гостей.

Риби плюхаються у ванні –

Є поки водичка в крані!

Час все швидше йде…

Скоро, скоро Новий Рік!

[Чується бій курантів.]

Ось годинник вже б’є дванадцять.

Все, встигли все зібратися!

Всі за святковим столом!

З Новим Роком! Бом-м, бом-м, бом-м…

Вільна імпровізація “В снігу стояла ялинка”

Звободная імпровізація на вірш С. В. Михалкова «В снігу стояла ялинка».

Дії та репліки персонажів по ходу вірша учасники повинні зімпровізувати самі!

Приклад:

ЯЛИНКА: у першому чотиривірші – красується собою, у другому чотиривірші – в страху з криком «Ой-їй-їй!» закриває очі, трясеться.

ЛІСНИК і СИН ЛІСНИКА: як бандити, вриваються на сцену, грохая хлопавками з конфетті та серпантином. ЯЛИНКА з закритими очима трясеться ще сильніше, уявляючи, що це стрільба з пістолетів. ЛІСНИК і СИН ЛІСНИКА наряджають ЯЛИНКУ – вішають на неї мішуру, дають в руки кульки. ЯЛИНКА кричить: «Матусі, це бомба або граната?!» Потім, відкриваючи очі, ЯЛИНКА зауважує, що вона вбрана, з полегшенням зітхає і радіє.

Текст:

В снігу стояла ялинка –
Зелененька чубчик,
Смолиста,
Здорова,
Півтораметрова.

Сталася подія
В один із зимових днів:
Лісник вирішив зрубати її! –
Так їй здалося.

Вона була помічена,
Була оточена…
І тільки пізно ввечері
Прийшла вона.

Яке дивне почуття!
Зник кудись страх…
Скляні ліхтарики
Горять в її гілках.

Виблискують прикраси –
Який ошатний вигляд!
При цьому, без сумніву,
Вона в лісі стоїть.

Не зрубана! Ціла!
Красива і міцна!..
Хто врятував, хто разодел її?
Син лісника!

Конкурс “Дім, в якому живе Дід Мороз”

42454846c36f0f32a626d2941cb81c3f Смішні новорічні сценки для дорослої компанії – експромт на Новий 2020 рік Щура

Давайте уявімо собі, як живуть наші улюблені казкові персонажі – Дід Мороз і Снігуронька – в період від Нового Року до іншого. Для цього нам знадобляться 12 добровольців з залу.

Учасників розподіляють за ролями (одиночні і парні). Кожному повідомляють свою дію.

Персонажі та їхні дії.

БУДИНОК (1) Жест: руки будиночком над головою.

ДИВО-ПОДАРУНКИ (2) Жест: руками описують прямокутник — коробочку.

БІЛКИ (2) Трохи подавшись вперед, выпучивают очі, дивлячись на подарунки.

СНІГОВИК (1) Хапається за ніс, не знаходить там морквини, загрожує Зайчикас кулаком.

ЗАЙЧИКА (2) Підбігають до Сніговику, роблять жест, ніби хапають моркву з носа, тікають.

ОЛЕНІ (2) Смішно скачуть, задираючи ноги, а руками зображують рогу.

СНЕГУРКА (1) Ловить Оленів, чухає їм боки, робить протирающие руху по рогах.

ДІД МОРОЗ (1) Тримає уявний келих з коктейлем однією рукою, а інший підкликає Снігуроньку і киває головою в бік – мовляв, підемо.

Текст:

Ось будинок,

В якому живе Дід Мороз.

А ось новорічні Диво-подарунки,

Весь будинок чарами висвітлюють, так яскраві –

У будинку, в якому живе Дід Мороз.

А це веселі руді Білки,

Які часто грають в баньки (пучат очі),

Світ за очі, не кліпаючи, на Диво-подарунки,

Які все висвітлюють, так яскраві –

У будинку, в якому живе Дід Мороз.

А ось Сніговик,

Який в баньки грати не звик.

Стоїть біля входу в будинки, де Білки,

Які часто грають в баньки,

Світ за очі, не кліпаючи, на Диво-подарунки,

Які все висвітлюють, так яскраві –

У будинку, в якому живе Дід Мороз.

А це вухасті білі Зайчики,

Які тирять морква без утайки

У Сніговика. Він спокійний поки,

Але одного разу може дати Зайчикас стусана.

Стоїть біля входу в будинки, де Білки,

Які часто грають в баньки,

Світ за очі, не кліпаючи, на Диво-подарунки,

Які все висвітлюють, так яскраві –

У будинку, в якому живе Дід Мороз.

А це рогаті брати-олені,

Які можуть носитися без ліні

По білому снігу, де білі Зайчики,

Які тирять морква без утайки

У Сніговика. Він спокійний поки,

Але одного разу може дати зайчикас стусана.

Стоїть біля входу в будинки, де Білки,

Які часто грають в баньки,

Світ за очі, не кліпаючи, на Диво-подарунки,

Які все висвітлюють, так яскраві –

У будинку, в якому живе Дід Мороз.

А це красуня наша Снегурка,

Почухає вона оксамитову шкірку

І ріжки протре цим братам-оленям,

Які можуть носитися без ліні

По білому снігу, де білі зайчики,

Які тирять морква без утайки

У Сніговика. Він спокійний поки,

Але одного разу може дати Зайчикас стусана.

Стоїть біля входу в будинки, де Білки,

Які часто грають в баньки,

Світ за очі, не кліпаючи, на Диво-подарунки,

Які все висвітлюють, так яскраві –

У будинку, в якому живе Дід Мороз.

А ось і повернувся додому Дід Мороз,

На вечерю пломбіру з варенням приніс.

З льодом пити коктейлі кличе він Снігурку,

Як тільки почухає вона щіткою шкірку

І ріжки протре цим братам-Оленям,

Які можуть носитися без ліні

По білому снігу, де білі Зайчики,

Які тирять морква без утайки

У Сніговика. Він спокійний поки,

Але одного разу може дати зайчикас стусана.

Стоїть біля входу в будинки, де Білки,

Які часто грають в баньки,

Світ за очі, не кліпаючи, на Диво-подарунки,

Які все висвітлюють, так яскраві –

У будинку, в якому живе Дід Мороз!

Гра-сценка “Новорічна сервіровка ?”

Ігра-сценка «Новорічна сервіровка» передбачає наявність великої кількості учасників, що зображують предмети новорічної обстановки, меблі, столові прилади і блюда. Також потрібен великий шматок білої тканини («скатертина») і рушник (накривати «хліб»). Предмети, зазначені у множині, зображуються трьома учасниками (ведучий викликає по троє), а відповідна репліка вимовляється хором. Групи готуються самі, коли і як будуть виконувати свої дії – до виголошення слів або після, по якій команді будуть одночасно вимовляти текст і т. д. Для швидкості організації всім учасникам не повідомляють репліку індивідуально, а роздаються листочки з репліками. Під час розповіді ведучого прозвучать коментарі за дії, куди кому проходити і в якому положенні розташовуватися на сцені.

Персонажі і їхні репліки (роздруковані на листочках і роздані учасникам):

ЯЛИНКА: [Постає в правому дальньому кутку сцени.] Прошу не забувати, я сьогодні – ваше сіятельство!

СТІЛЬЦІ: Ось це [показуючи на себе] – стілець, на ньому сидять. Ось це [простягаючи руки в область центру сцени] – стіл, за ним їдять.

СКАТЕРТИНА: [широко Розводить руками, розстеляє великий шматок тканини на підлозі і стає в центр.] Я вся така біла, не пачканная, ціла. Я так хвилююся, це моя перша святкова ніч.

ТАРІЛКИ: [Марширують навколо «скатертини», потім на місці, повертаються обличчям до глядачів, зупиняються на шматку тканини.] У всьому потрібна вправність, розкладка-сервіровка! Ать-два, ать-два!

ЛОЖКИ: [Лягають праворуч від тарілок.] Наше діло праве!

НОЖІ: Можна з вами поруч полежати? [Лягають поруч із «ложками», вибирають собі «пару» самі.]

ВИЛКИ: Вилка – святкова королева, місце її – зліва від тарілки! [Лягають зліва від тарілок.]

ФУЖЕРИ: Коли годинник дванадцять б’ють, шампанське в нас люди ллють! [Встають за «тарілками», з правої сторони.]

ЧАРКИ: Не зівай! Наливай! [Встають за «тарілками», з правої сторони.]

СЕРВЕТКИ: [«Складаються лебедем» – сідають і витягують руку.] Як білий лебідь на ставку, стираємо з ваших губ їжу!

ОЛІВ’Є: [Встає на «стіл».] Прошу вибачення за мій французький, мадамы і месьє, обов’язково покладіть мене на край тарілки! Символічно.

ОСЕЛЕДЕЦЬ ПІД ШУБОЮ: [Встає на «стіл».] Ой, не морочте голову цієї оселедця! Що? Де голова? Таки там же, де обіцяна шуба!

ХОЛОДЕЦЬ: [Встає на «стіл».] Прошу вас, охолодіть ваш запал!

ОГІРОК: [Встає на «стіл».] Закушувати треба!

ШАМПАНСЬКЕ: [Встає на «стіл».] Ой, тримайте мене семеро!

МАНДАРИНКА: [Лягає на «стіл».] Вогненно-руда, я – аромат новорічної ночі!

ШОКОЛАДКА: [Лягає на «стіл».] Візьми мене, я така солодка!

АНАНАС: [Встає на «стіл», поетичним жестом витягує руку.] Коли в шампанському ананас – злетяться музи на Парнас!

ЦУКЕРКИ: [Лягають на «стіл».] Ей, дитинко, я – твоя мила!

ГОРІЛКА: [Встає на «стіл».] Ви мене поважаєте?

КОНЬЯК: [Встає на «стіл».] Без мене ніяк, я міцний афродизіак!

ПИВО: [Встає на «стіл».] Дозвольте, я тут з краю постою? За компанію.

ГАРЯЧЕ: [Сідає навпочіпки в лівому кутку сцени, складає руки над головою «будиночком».] Фух! Жарюсь, шкварчу – на стіл хочу!

ХЛІБ: Є такі слова: хліб – усьому голова! [Постає в центрі, прикрившись рушником.

ВЕДУЧИЙ:

Новий Рік – це не тільки родинне свято, це ще й урочиста подія, що відбувається в суспільстві. Тобто, можна сказати, що це світська подія, і вона передбачає наявність деяких правил, таких, як сервірування столу. Давайте уявимо собі, як це виглядає з точки зору оточуючих предметів. Я буду називати предмети, а бажаючі пограти нехай піднімають руки і піднімаються на сцену. Проходьте поки за лаштунки. (Роздає всім листочки з тексом, інструктує учасників.) Починаємо нашу розповідь.

Текст розповіді ведучого, з репліками учасників сценки:

ВЕДУЧИЙ: Новорічна ніч сповнена таємничості. Здається, у всьому присутній незрима таємнича сила, струмуюча з усіх предметів в кімнаті. Чуєте? Це шарудить голками ЯЛИНКА. Вона встала в кімнаті, як сама справжня лісова принцеса.

ЯЛИНКА: Прошу не забувати, я сьогодні – ваше сіятельство!

ВЕДУЧИЙ: В центрі кімнати – святковий стіл, а навколо нього розташувалися СТІЛЬЦІ.

СТІЛЬЦІ: Ось це – стілець, на ньому сидять. Ось це – стіл, за ним їдять.

ВЕДУЧИЙ: На стіл білосніжною пташкою спурхнула і опустилася скатертину.

СКАТЕРТИНА: Я вся така біла, не пачканная, ціла. Я так хвилююся, це моя перша святкова ніч.

ВЕДУЧИЙ: На місце святкової дислокації прибув тарілковий загін. ТАРІЛКИ!

ТАРІЛКИ: У всьому потрібна вправність, розкладка-сервіровка! Ать-два, ать-два!

ВЕДУЧИЙ: Праворуч від тарілок поклали ЛОЖКИ. Поклали, а не поставили!

ЛОЖКИ: Наше діло праве!

ВЕДУЧИЙ: А поруч поклали НОЖІ.

НОЖІ: Можна з вами поруч полежати?

ВЕДУЧИЙ: А зліва поклали ВИДЕЛКИ.

ВИЛКИ: Вилка – святкова королева, місце її – зліва від тарілки!

ВЕДУЧИЙ: Праворуч за тарілками встали ФУЖЕРИ.

ФУЖЕРИ: Коли годинник дванадцять б’ють, шампанське в нас люди ллють!

ВЕДУЧИЙ: Поруч із фужерами встали ЧАРКИ.

ЧАРКИ: Не зівай! Наливай!

ВЕДУЧИЙ: І попливли по білосніжній скатертині лебеді-СЕРВЕТКИ.

СЕРВЕТКИ: Як білий лебідь на ставку, стираємо з ваших губ їжу!

ВЕДУЧИЙ: Ну, тепер пора і страви нести. [Звертаючись до глядачів.] Скажіть, гості дорогі, яке блюдо у нас вважається головним новорічним? Звичайно ж, це салат ОЛІВ’Є!

ОЛІВ’Є: Прошу вибачення за мій французький, мадамы і месьє, обов’язково покладіть мене на край тарілки! Символічно.

ВЕДУЧИЙ: [Звертаючись до глядачів.] А ще якийсь салат прийнято ставити на новорічний стіл? Ну звичайно ж, це ОСЕЛЕДЕЦЬ ПІД ШУБОЮ.

ОСЕЛЕДЕЦЬ ПІД ШУБОЮ: Ой, не морочте голову цієї оселедця! Що? Де голова? Таки там же, де обіцяна шуба!

ВЕДУЧИЙ: Якщо за столом розпалюються пристрасті, на допомогу завжди приходить він – ХОЛОДЕЦЬ.

ХОЛОДЕЦЬ: Прошу вас, охолодіть ваш запал!

ВЕДУЧИЙ: [Звертаючись до глядачів.] А яка закуска в риму холодцю – найголовніша? Так, саме, це ОГІРОК!

ОГІРОК: Закушувати треба!

ВЕДУЧИЙ: Так, закуски поставили. Тепер головний новорічний напій. Який? Правильно, ШАМПАНСЬКЕ!

ШАМПАНСЬКЕ: Ой, тримайте мене семеро!

ВЕДУЧИЙ: А до шампанського в святковій новорічній тріаді обов’язкові її два десерту. Які? Так, звичайно ж, МАНДАРИНКА. Нехай лежить на столі – пахне.

МАНДАРИНКА: Вогненно-руда, я – аромат новорічної ночі!

ВЕДУЧИЙ: І ще один новорічний десерт. Який? Звичайно, ШОКОЛАДКА! Теж нехай лежить.

ШОКОЛАДКА: Візьми мене, я така солодка!

ВЕДУЧИЙ: Є ще один новорічний десерт. Не фрукт, не овоч, не ягода. Так би мовити, для вишуканого смаку. Поставте його для них і для нас. Тому що він – АНАНАС!

АНАНАС: Коли в шампанському ананас – злетяться музи на Парнас!

ВЕДУЧИЙ: Ну і самий класичний дитячий новорічний десерт. Вони завжди лежать на новорічному столі! Це… Так, ЦУКЕРКИ!

ЦУКЕРКИ: Ей, дитинко, я – твоя мила!

ВЕДУЧИЙ: А для самих досвідчених дорослих головне на святковому столі? Так, хлопці, тільки хардкор, тільки ГОРІЛКА!

ГОРІЛКА: Ви мене поважаєте?

ВЕДУЧИЙ: Також на столі присутній КОНЬЯК.

КОНЬЯК: Без мене ніяк, я міцний афродизіак!

ВЕДУЧИЙ: Ну гаразд, і ПИВО.

ПИВО: Дозвольте, я тут з краю постою? За компанію.

ВЕДУЧИЙ: А тим часом в духовці готується ГАРЯЧЕ.

ГАРЯЧЕ: Фух! Жарюсь, шкварчу – на стіл хочу!

ВЕДУЧИЙ: щось забули. А от що? Все тут [перераховує, вказуючи]. Гості, не підкажете? Ну звичайно ж, ХЛІБ!

ХЛІБ: Є такі слова: хліб – усьому голова!

ВЕДУЧИЙ: А адже в рік Миші злакові мають особливе значення, тому центральне місце на столі повинен займати ХЛІБ.

ХЛІБ: Є такі слова: хліб – усьому голова!

ВЕДУЧИЙ: Ну і, зрозуміло, символом кожного Нового Року завжди залишається наша улюблена ЯЛИНКА.

ЯЛИНКА: Прошу не забувати, я сьогодні – ваше сіятельство!

ВЕДУЧИЙ: Стіл накритий, дорогі гості, З НОВИМ РОКОМ!

Весела сценка на Новий рік “А олені краще!”

0d402bb7a17f46d388d5a065a00647ef Смішні новорічні сценки для дорослої компанії – експромт на Новий 2020 рік Щура

Ета весела сценка-гра припускає вплив на персонажів і глядачів заздалегідь обумовленого ефекту несподіванки. Головний герой – Дід Мороз. Він їде на оленях по тундрі в пургу і не бачить дороги. Раптово на його шляху виникають перешкоди. Але він, звичайно ж, всі їх подолає і обов’язково потрапить до дітей на свято!

Репліки головного учасника – ДІДА МОРОЗА:

– Літак – добре, снігохід – добре, навіть лижі – добре. А олені краще! (Примовка Діда Мороза в дорозі.)

– Однак! (Коли виникла перешкода.)

– З Новим Роком! Однак. (В самому кінці, після фінальних слів ведучого.)

Мовчазні учасники (вони вибігають на сцену і різко зупиняються прямо перед особою Діда Мороза):

ГОРА (її треба обійти)

ПРІРВА (через неї треба перестрибнути)

КРИЖИНА (її треба підігнати до берега подувом вітру)

БІЛИЙ ВЕДМІДЬ (йому треба дати подарунок – рибу)

ВІТЕР (виє)

ЗАВІРЮХА (кружляє і мете)

Всі учасники повинні самі здогадатися, що і коли робити, по ходу розповіді ведучого.

ВЕДУЧИЙ: Крайній північ. Холодно, однак. Вітер виє. У великих санях на оленях їде по тундрі Дід Мороз і весело вигукує…

ДІД МОРОЗ: Літак – добре, снігохід – добре, навіть лижі – добре. А олені краще!

ВЕДУЧИЙ: Ось так їде він, їде. А ВІТЕР виє. Кружляє і мете ЗАВІРЮХА. Нічого не видно, однак. Раптом перед Дідом Морозом виникає величезна ГОРА!

ДІД МОРОЗ: Однак!

ВЕДУЧИЙ: Дід Мороз зняв шапку, почухав потилицю, надів шапку. І згадав стару мудру приказку: розумний в гору не піде, розумний гору обійде. І наказав оленям обійти цю величезну гору, а потім вирушити далі.

ДІД МОРОЗ: Літак – добре, снігохід – добре, навіть лижі – добре. А олені краще!

ВЕДУЧИЙ: Ось так їде він, їде. А ВІТЕР виє. Кружляє і мете ЗАВІРЮХА. Нічого не видно, однак. Раптом перед Дідом Морозом пролягла ПРІРВА! Пролягла і простяглася далеко в обидві сторони – не об’їхати ніяк.

ДІД МОРОЗ: Однак!

ВЕДУЧИЙ: Дід Мороз зняв рукавиці, потер руки, розім’яв ноги, надів рукавиці. І згадав стару мудре прислів’я: “не кажи «гоп», поки не перескочиш. Тоді Дід Мороз наказав оленям розбігтися швидше та сильніше відштовхнутися. Так і перестрибнули через прірву. І поїхав далі.

ДІД МОРОЗ: Літак – добре, снігохід – добре, навіть лижі – добре. А олені краще!

ВЕДУЧИЙ: Ось так їде він, їде. А ВІТЕР виє. Кружляє і мете ЗАВІРЮХА. Нічого не видно, однак. Раптом перед Дідом Морозом заплескался відкритий океан. Це відкололася величезна КРИЖИНА, яку ВІТЕР відносив далеко від берега.

ДІД МОРОЗ: Однак!

ВЕДУЧИЙ: Дід Мороз подивився наліво, подивився направо. Визначив, звідки ВІТЕР дме, і згадав стару мудру приказку: вітер хурделиці брат. Покликав Дід Мороз ЗАВІРЮХУ. Стала ЗАВІРЮХА дути назустріч ВІТРУ. Закружляли ВІТЕР і ЗАВІРЮХА у сніговому вальсі, так і пригнали КРИЖИНУ до берега. І Дід Мороз поїхав далі.

ДІД МОРОЗ: Літак – добре, снігохід – добре, навіть лижі – добре. А олені краще!

ВЕДУЧИЙ: Ось так їде він, їде. А ВІТЕР виє. Кружляє і мете ЗАВІРЮХА. Нічого не видно, однак. Раптом перед Дідом Морозом опинився БІЛИЙ ВЕДМІДЬ.

ДІД МОРОЗ: Однак!

ВЕДУЧИЙ: Глянув Дід Мороз на свій червоний мішок і згадав стару мудру приказку: доріг не подарунок, а увага. І дістав Дід Мороз зі свого мішка сріблясту рибку, і дав її білому ведмедю. БІЛИЙ ВЕДМІДЬ із задоволенням взяв рибку, вклонився Дідові Морозу і відійшов убік. А Дід Мороз поїхав далі.

ДІД МОРОЗ: Літак – добре, снігохід – добре, навіть лижі – добре. А олені краще!

ВЕДУЧИЙ: Ось так їде він, їде. А горизонт світліє. Це відступає полярна ніч. Ось і тундра скінчилася, і тайга минула. А там і вогні великих міст, і вбрані ялинки. І всім Дідусь Мороз роздає подарунки. А все чому? А все тому, що Дід Мороз добрий і кмітливий.

ДІД МОРОЗ: З Новим Роком! Однак.

Новорічна гра на Новий 2020 рік “А Баба Яга проти!”

Ета гра-пантоміма дуже проста в реалізації. Всі дії персонажів представлені жестами і мімікою, без слів. Єдина фраза – у Баби Яги. Інший текст читає ведучий, а учасники гри чинять дії, відповідно до тексту.

Персонажі та їх дії:

МИШКА: Без слів розставляє (розкладає) учасників по місцях, учасники пантомимически зображують предмети.

БАБА ЯГА: Одна репліка – «А Баба Яга проти!» Далі – змінює становище учасників на сцені. Сцена являє собою уявний стіл, у кутку сцени – «ялинка» (учасниця гри-пантоміми).

«НІМІ» ПЕРСОНАЖІ: ЯЛИНКА, ПОДАРУНКИ («подарункам» треба буде лягти під «йолку»), САЛАТ («мишка» обхопить «салат» руками і «перенесе» «на стіл» – обидва в обнімку підійдуть до центру сцени), ШОКОЛАД (в центр сцени, лягає або притуляється до «салату»), ХЛОПАВКА («переноситься» на сходи, що ведуть зі сцени в зал»), СВІЧКА (в центр сцени).

Цікавість цієї гри-сценки полягає в тому, що додаткові учасники із залу допомагають відновити порядок, а для цього треба згадати, хто і де на сцені перебував раніше.

ВЕДУЧИЙ:

МИШКА будиночок прикрашала,
Мишка ЯЛИНКУ вдягала.
Нехай вона сяє яскраво,
А під нею лежать ПОДАРУНКИ.

Стільці ставить для гостей.
Стіл – для страв, солодощів.
На столі вже САЛАТ
Першим гостя зустріти радий.

Кому треба – ШОКОЛАД,
Коли не хочеться салат.
Адже, поки проб’є дванадцять,
Можна і зголодніти.

ХЛОПАВКУ – на ґаночок,
У підсвічник – СВІЧКУ.
Скоро гості постукати!
Побігла вбиратися!

А БАБА ЯГА
Налетіла, як завірюха.

БАБА ЯГА:

А Баба Яга проти!

Плутала, чудачила –
Всі переінакшивши!
В холодильник на всі полки –
Всі ПОДАРУНКИ з-під ялинки.

У підсвічник – ХЛОПАВКУ,
СВІЧКУ під подушку.
На СТІЛЕЦЬ – ШОКОЛАД,
Під ЯЛИНКУ – САЛАТ.

Нехай не знає наша Мишка,
Про підступну інтрижку
Злісною бабусі Яги.
Зал, швидше допоможи!

Гості, Мишки допоможіть,
Все назад розкладіть!
Проходьте, не соромтеся,
Піднімайтеся По сходах!

(Глядачі згадують, що десь було, повертають на місце.)

ВЕДУЧИЙ:

А БАБА ЯГА
Подалась в біга.

БАБА ЯГА:

А Баба Яга проти!

ВЕДУЧИЙ:

Очима заплескала,
Ногами затупотіла.

Але нехай Новий Рік
І до неї теж прийде.
У самий казковий із днів
Стане бабуся добрішим!

Прикольна сценка експромт “? Подарунок для Діда Мороза”

Зуть сценки полягає в тому, що всі персонажі грають на одного головного героя – Діда Мороза. Із залу викликається один чоловік, якому за лаштунками дадуть костюм Діда Мороза і мішок з подарунками. Потім його проводжають із-за куліс до найдальшого входу в зал для глядачів. Таким чином, його роль полягає у тому, щоб увійти в зал і пройти до сцени. На шляху його будуть підстерігати» різні сюрпризи. Дід Мороз, виходячи з ситуації, повинен знайти в своєму мішку подарунки і роздати їх (зайців – по морквяного корейського салату у вакуумній упаковці, білків – за кедрову шишку, лисицям – по банку рибної консерви, вовкам – за банку тушонки).

В той час, як учасник, що зображає Діда Мороза, одягається і готується увійти, провідний підмовляє декількох учасників, присутніх у залі. Коли Дід Мороз буде проходити повз них, ведучий скаже слова, а вони повинні швидко схопитися зі своїх місць і виголосити свої слова. Тобто, учасники гри всі парні і сидять на протилежних кінцях проходу, по якому піде Дід Мороз.

Персонажі, їх дії і репліки:

ЗАЙЧИКОВІ [різко підскакують зі своїх місць і кричать]: Дай подаруночків нам!

БІЛЧЕНЯТА [різко підскакують зі своїх місць і кричать]: Ми подарунків хочемо!

ЛІСКИ [тихенько піднімають, тягнуться до мішка]: А нам тут вкрасти хоч чого-небудь можна?

ВОВКИ [піднімають, підозріло дивляться, трохи нахилившись вперед]: А чи немає у діда випадково двостволки?

ВЕДУЧИЙ:

До п’ят його шуба, і посох у руці.

Несе він подарунки у величезному мішку.

І ЗАЙЧИКИ скачуть за ним по п’ятах,

І просять вони:

ЗАЙЧИКИ: Дай подаруночків нам!

ВЕДУЧИЙ:

І кожну зиму з важким мішком

Свій шлях непростий він проходить пішки.

Бреде він крізь ліс. А БІЛЧЕНЯТА за ним.

І просять вони:

БІЛЧЕНЯТА: Ми подарунків хочемо!

А він йде і йде по лісах.

І вантаж щорічний мордує він сам.

І руді ЛИСИЧКИ, дивляться обережно:

ЛІСКІ: А нам тут вкрасти хоч чого-небудь можна?

Таємничий Дід – до колін борода.

Навіщо ж він ходить туди й сюди?

І слину ковтають голодні ВОВКИ.

ВОВКИ: А чи немає у діда випадково двостволки?

ВЕДУЧИЙ:

Звичайно, всі знають, що він – Дід Мороз,

Що діткам на ялинку подарунки поніс,

Що він дуже добрий, сильний і сміливий.

Але ось дивіться, яке тут справа.

Він дарує подарунки всім вам кожен рік.

А може, й сам він подаруночка чекає!

А раптом він сумує, а раптом він мріє,

І в таємниці на білій сніжинці ворожить.

Давайте дарувати йому подарунки!

Добро і посмішки – искристы і яскраві –

Нехай зірки світять в мороці лісовому,

І нехай за все добро відплатити добром!

Оплески Дідові Морозу! І подаруночків! З Новим Роком!

(В мішку залишається один подарунок – коробочка, в якій лежить приз – подарунок для Діда Мороза.)

Автор: Маргарита Баркова

pinit fg en rect red 28 Смішні новорічні сценки для дорослої компанії – експромт на Новий 2020 рік Щура

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: