Прикмети на Новий рік 2021-2022 — святкові ритуали і звичаї

Такі новорічні прикмети існують? І які з них виявляться найбільш актуальними в 2021-2022 році? Насамперед, це прикмети пов’язані з символом наступаючого року.

Характер Щури не терпить непередбачуваності. Господиня року любить експериментувати, вона неймовірно завбачливо і не любить ризикувати. Стратегія – ключове слово наступаючого року. Загадуючи бажання, пам’ятайте про це.

Прикмети на Новий рік для залучення удачі

Щоб в Новому 2021-2022 році спіймати удачу за хвіст, обов’язково виконайте наступні дії:

Завершити всі розпочаті справи, якщо їх можна довести до кінця. Якщо неможливо, то безжально перекресліть те, що не можете реалізувати. Миша практична, вона не терпить нездійсненних мрій.

***

Зробіть генеральне прибирання, щоб ні в одному кутку не залишилося ні пилинки. Тоді Мишка буде нести добро і складати його в вашому домі.

***

Попросіть вибачення у скривджених вами і викиньте з голови жалю, якщо від вас вимагають більшого або відмовляються прощати. Миша позбавлена самоприниження, вона дивиться на життя простіше.

***

Стеліть на стіл білу скатертину, вона – символ чистоти помислів господарів по відношенню до гостей. Білий колір – колір готовності прийняти у своє життя зміни і оновлення. Так і Мишка у наступаючому році – біла!

***

Даруючи подарунки гостям, подумки приговаривайте «подарунок від серця дарую, натомість від долі щастя прошу».

***

Пройтися зі свічкою по кутах будинку, спалити негативну енергію – це старовинний обряд очищення будинку.

***

Викинути старий віник – це вигнати старі проблеми з дому. Можна спалити його, примовляючи «старий віник – старе сміття з хати геть, геть з душі».

***

Обов’язково викиньте сміття, що утворилося під час приготування святкових страв – перед новим роком відро для сміття повинно бути порожнім!

***

Відремонтуйте побутові прилади, змастіть все, що скрипить і підкрути все, що бовтається.

***

Приберіть сміття на всіх полицях в будинку. Звільніть одну, нехай вона буде для приємних сюрпризів. А щоб вона не була порожньою, покладіть на неї що-небудь символічне, з чим ви пов’язуєте образ благополуччя.

***

Перепрошую всіх, хто вас образив. Якщо не можеш пробачити – забудьте! Образи – не те, що слід збирати.

Прикмети на Новий рік Щура (Миші) 2020 для фінансового благополуччя (щоб гроші водилися)

Новогодняя Щур (Миша) запаслива та акуратна. Вона любить бути до всього підготовленої заздалегідь, а не жити тільки сьогоднішнім днем. Але як допомогти Мишці зробити своє маленьке диво – упорядкувати і забезпечити наше життя?

***

Наряджаючи ялинку, зробіть ритуальні новорічні іграшки у вигляді загорнутих фольгою монеток. Також можна використовувати сувенірні купюри з написами-побажаннями для виготовлення ялинкових іграшок у вигляді бантиків, віял. Але ні в якому разі не розрізайте, не проколюйте і не клейте купюри, щоб змайструвати іграшку, навіть якщо гроші не справжні.

***

Віддайте всі борги. Якщо щось і варто збирати в наступному році – так це вже точно не борги!

***

Перед приходом гостей сховайте монетку під поріг зі словами «дорогі гості, приходьте, зі світу багатство в будинок несіть».

***

Під час бою курантів покладіть в шампанське монетку. Після того, як це шампанське випито, візьміть монету, покладіть в крихітний червоний мішечок і носити в гаманці.

***

1 січня взяти новий віник, помісти ним від порога всередину будинку, примовляючи «Віник, віник, намети багато грошей!» Далі – використовувати як звичайний віник.

***

Викиньте всю посуд з тріщинами і сколами. Також, якщо посуду не вистачає, придбайте посуд у достатній кількості для необхідної кількості гостей. Однакова, навіть якщо і проста і недорога, посуд – ознака достатку в домі. Різні за формою, розміром і кольором, предмети посуду, навіть якщо вони дорогі, створюють атмосферу несмаку і бідності. Мишці таке не сподобається.

***

Не давайте в борг безпосередньо перед святами і під час свят. Якщо хочете допомогти нужденним, зробіть це у вигляді подарунка – вручите перетягнутий червоною стрічкою конверт з грошима.

***

Продовжуючи свято в тихій компанії, коли всі гості розійшлися, на вечерю 1 січня поставте 7 страв і 7 зелених свічок. Нехай вони догорять до кінця, залучаючи в будинок більше грошей.

***

Щоб у 2020 році поліпшити свій фінансовий стан, покладіть в гаманець фігурку мишки вирізану з металу, каменю, або паперу. У рік Пацюка такий талісман буде особливо дієвим.

Прикмети на Новий рік для здоров’я

Під час приготування страв для новорічного столу, створіть навколо себе приємний фон у вигляді добрих новорічних фільмів, класичної музики, гумористичних аудіокниг. Страви вберуть хорошу енергетику і будуть благотворно діяти на здоров’я.

***

Дівчатам — під час першого удару курантів, необхідно накинути на свої плечі хустку, а перед останнім — швидко зняти. Даний ритуал дозволить уникнути усіляких хвороб, і зберегти природну красу.

***

Добре вимийтеся і одягніться до свята у все найкраще – починаючи з нижньої білизни і закінчуючи вбранням та аксесуарами. При обмиванні можна подумки уявляти, як з тіла і душі змивається все брудне, погане, негідне. При одяганні примовляти «все нове одягаю, для нового душу відкриваю».

Прикмети на Новий рік 2021-2022 на любов (щоб вийти заміж)

Незважаючи на те, що Мишка обожнює індивідуальне простір, вона ще й істота найвищою мірою колективне. Вона любить свою сім’ю і прагне до гармонії в суспільстві. Пошуршать в улюбленій нірці з коханим обранцем – це не щастя для господині року? Допомогти знайти та зміцнити своє щастя в новий рік Миші допоможуть такі ритуали.

***

Щоб залучити в своє життя нареченого в якнайшвидшому часі, дівчині треба взяти червону стрічку і дати її в руки під будь-яким приводом будь-якому молодому чоловікові з числа гостей, тільки не родичу. Потім забрати стрічку і забрати її в темне місце. Під бій курантів пов’язати стрічку собі на руку як новорічна прикраса і не знімати. Коли вона сама розв’яжеться або порветься, дівчина повинна поставитися з увагою до свого оточення: суджений десь поруч.

***

Щоб зустріти судженого, 31 грудня після заходу сонця і за три години до нового року, дівчина повинна вимити підлогу і вилити цю воду на вулицю зі словами «куди вода, туди і самотність». Потім потрібно зробити обмивання тіла зі словами «куди вода, туди і любов».

***

Щоб в цьому році вийти заміж за коханого і щоб ніхто не «розбив» пару в наступному році, за новорічним столом сядьте поруч з обранцем, причому з широкої сторони столу. Близькість до куті – це обмеженість простору та близькість до «гострих кутів» у відносинах. Місця на торці столу також не найкращий вибір, так як пара не повинна привертати до себе занадто багато уваги, адже це не весілля.

***

Якщо коханий серед запрошених гостей, але ще не звернув на дівчину уваги, вона повинна подбати про місце за столом навпроти нього в момент бою курантів подумки сказати, дивлячись на обранця: «дивись на мене, разгляди в мені своє щастя».

***

Обряд на виконання любовного бажання можна провести за допомогою шпильки і свічкового воску. Запаліть червону свічку і поставте її на новорічний стіл накритий. За кілька хвилин до півночі візьміть нову вісь і свічку зі столу, капніть воском у вушко шпильки і загадайте бажання на любов, поки віск застигає. Під час бою курантів приколіть цю шпильку із зворотного боку одягу ближче до серця.

***

Зміцнити вже існуючі сімейні відносини допоможе червона стрічка, обв’язана навколо святкового столу по його ніжок. Тільки будьте обережні з цим ритуалом: якщо ви плануєте зміцнити відносини з чоловіком, то свято треба зустрічати наодинці, без сторонніх. Якщо це сімейне свято, де будуть родичі, цю процедуру краще проводити на зміцнення родинних зв’язків та благополуччя в цьому виді відносин. У будь-якому випадку, цей ритуал не терпить сторонніх: пов’язуючи всіх, що знаходяться за одним столом, ви можете ненароком «прив’язати» до себе людину, яка може внести непотрібні «корективи» у ваші відносини.

***

Ще один новорічний обряд на зміцнення любовної зв’язку: під час бою курантів обміняйтеся келихами зі своїм молодим чоловіком. Це зблизить вас і переплете між собою ваші мрії і плани, щоб ви думали і діяли в одному напрямку.

***

Щоб привернути до себе енергію любові, можна доповнити новорічний наряд спеціальними аксесуарами: підійде кулон у вигляді сердечка або знак «інь-ян».

Прикмети на Новий рік Пацюка 2021-2022 щоб завагітніти

Доака ж Миша без мишенят? Зрозуміло, у господині року вони є. І, якщо жінці ще не пощастило стати мамою, є спеціальні новорічні обряди на вагітність.

***

Куля – це ідеальна форма, до якої прагне речовина. Земля-годувальниця і мати всього живого має кулясту форму. І жіноче лоно теж кулясто. Тому ритуали з новорічними кулями допомагають налаштувати жіночий організм на вагітність. Якщо жінка бажає завагітніти, то прикрашати ялинку вона повинна тільки кулями і тільки сама. Нехай чоловік подає іграшки, а дружина вішає їх на ялинку. Мішури і інших прикрас повинно бути мінімальна кількість. Краще нехай це буде дизайн виключно з куль.

***

Щоб завагітніти в наступаючому році, купіть якусь дитячу штучку (соску, пінетки, розлітайку, брязкальце) і покладіть її під ялинку ближче до основи стовбура.

***

Якщо серед гостей є вагітна, то нехай вона під час новорічного застілля «погодує» подругу, яка бажає завагітніти. Нехай вона дасть поїсти зі своїх рук і попити зі свого келиха.

***

Якщо вагітна бажає такого ж щастя бажає завагітніти, то нехай вона подарує їй талісман на зачаття. Це може бути будь-сувенірна дрібниця, якимось чином що натякає на дітей. Наприклад, брелок з пінетками, крихітна фігурка карапузика, матрьошка або кулон з ручною матері «беркана».

***

Щоб привернути до вас вашого малюка, купіть фікус. Це дивовижне рослина «живить» ваш дім енергією дитинства. Є повір’я, що фікус – це «рослина-вихователь», воно прищеплює дітям дбайливість, вчить добру і справедливості. А вихователю потрібні діти! Тому ваш фікус просто до кінчиків коренів зацікавлений у тому, щоб у вас з’явився дитина!

Мишачі прикмети в житті

? Побачити мишку, яка не звертає на вас уваги – до тихого благополуччю.

? Виявити складені по кутах будинку мишкін припаси – до великого багатства.

? Побачити, як в будинку мишка тягне щось їстівне – до швидкої прибутку.

? Миша трохи погрызла товар – до вдалої реалізації.

? Заміжньої молодухе виявити, що в будинку оселилася мишка – до вагітності.

? Дівчині на виданні почути шурхіт і писк під підлогою – бути в будинку весільної гулянки.

? Мишача метушня в підвалі – ціни знизяться.

? Миша гадить під вашим робочим столом – у вас на роботі є заздрісник або суперник.

? Мишача метушня на горищі ціни піднімуться.

? Миша погрызла документи – попередження, що з цими паперами не так, там може ховатися чиясь фінансова афера.

Ворожіння на Новий рік 2021-2022

У традиційних ворожіннях, пов’язаних з інтерпретацією отриманих фігур і зображень (на кавовій гущі, на тіні від паленої паперу, на краплях свічкового воску у воді, а також на картах мадам Ленорман), комусь може випасти Щур або Миша. Та, якою б не була така інтерпретація з різних видів ворожінь, у рік Пацюка – це однозначно сприятливий знак. Це означає, що всі негативні значення «обнуляються» або зводяться до мінімуму шкоди, а всі позитивні – найбільш достовірно збуваються і примножуються.

Перелік значень у ворожіннях для нового року 2021-2022:

? Дрібні клопоти (як неприємні, так і приємні).

? Безліч дрібних витрат.

? Збагачення і запаси.

? Известия в сфері фінансів і торгівлі.

? Що від вас приховують.

? Вагітність.

? Плітки і чутки.

Ще одне цікаве мишаче ворожіння – з декоративної підвісний фігурці летючої миші. Це ворожіння із серії «так» – «ні». По суті, декоративна іграшка на нитці – це класичний «маятник», використовуваний екстрасенсами для отримання відповідей на питання. Встановіть вашу «мишку» спокійне положення так, щоб іграшка не гойдалася на нитці і не крутилася. Візьміть дзеркальце і, задаючи питання, піднесіть дзеркальце знизу до фігурки. Наприклад, «Мишка-мишка, скажи, купувати мені в цьому році машину?» Потім потрібно взяти фігурку і привести її в рух – відхилити і відпустити. Якщо іграшка почне обертатися за годинниковою стрілкою, це буде означати відповідь «так», якщо проти годинникової – «ні».

А взагалі, що б вам не випало у підсумку, результат трактуйте «з поправкою» на господиню року. Тобто, в бік запасливості, домовитості, плодючості, скромності, інтимності – всіх тих якостей, які відрізняють Мишку.

Пам’ятайте: як би ви не дотримувалися всі правила підготовки і проведення Нового Року, без ваших власних добрих думок і святкового настрою однієї маленької біленької Мишці важко буде створити святкову атмосферу. Допомагайте дитині, і все у вас вийде! З наступаючим!

pinit fg en rect red 28 Прикмети на Новий рік 2021 2022 — святкові ритуали і звичаї

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: