Передбачення для Росії на 2020 рік дослівно від екстрасенсів та ясновидців

Що подарує нам таємниче «завтра»? Чи чекати змін на краще і в чому вони будуть виражатися? Або, навпаки, готувати себе до «чорній смузі»? На ці та багато інші питання кожна людина не втомлюється шукати відповіді напередодні настання чергового календарного року. І це зовсім не дивно, адже переступати цей рубіж легше хоча б з приблизними розумінням, що тебе чекає.

Так легше планувати своє майбутнє, взагалі простіше жити, спираючись на хоч якесь знання того, що гряде. І споконвіку всьому людству допомагали в цій справі легендарні пророки, ясновидці, астрологи і екстрасенси. Що ж, спробуємо і ми звернутися до їх віщий слова в очікуванні 2020 року…

Що Ванга пророкувала для Росії?

47e57699bb49662088deead66d61a687 Передбачення для Росії на 2020 рік дослівно від екстрасенсів та ясновидців

Пророкування Ванги – однієї з найбільш, мабуть, знаменитих пророків минулого століття — зазвичай робилися такою мовою, що по багатьом досі не вщухають суперечки дослідників її життєвого шляху. Однак 2020 році вона приділяла в розмовах особливу увагу, вважаючи його переломним моментом в житті планети. Говорила про нього часто й охоче, і більше інших виділяла роль у ньому Росії.

Приміром, знаковим для нас є пророцтво про те, що в 2020 році, нарешті, «земля відпочине». Це вимовлялося в контексті фрази про винахід нового джерела енергії, могутніше, ніж Сонце», який, за словами одних біографів, прийде до нас з Венери, інші ж вважають, що мова йде про те, що він буде настільки великий, що дозволить долітати до цієї планети без праці.

Поєднуючи зміст цих двох сентенцій можна зробити висновок, що видобуток енергоносіїв на планеті припиниться, що, звичайно ж, до нас має безпосереднє відношення.

Ще Велика Сліпа згадувала остаточну заміну грошей електронними («гроші стануть цифрою». – прим. автора) і жахливі конфлікти на релігійному ґрунті між мусульманами і християнами в наступаючому році.

ddd5e83b579e3bed1ffdd7cd377a3d6b Передбачення для Росії на 2020 рік дослівно від екстрасенсів та ясновидців

В результаті в Росію хлинуть натовпи біженців, проте сама війна нас не торкнеться – тут все буде спокійно. На підставі цього можна зробити висновок, що укупі з втратою актуальності «нафтової голки» подібна ситуація загрожує зануренням російської економіки в ще більшу прірву.

І, нарешті, третім і останнім її словом про нашій країні стала звістка про те, що в 2020 році будуть народжені тут кілька хлопчиків – геніїв, яким у майбутньому судилося зробити ряд фундаментальних і дуже важливих відкриттів, завдяки яким стане можливим освоєння далекого космосу. Відкриють населену планету і відправлять туди експедицію обраних з початку колонізації.

Павло Глоба: астропрогноз на 2020 рік

81d3bd9a7ec361acbda37568843e86f3 Передбачення для Росії на 2020 рік дослівно від екстрасенсів та ясновидців

Історія сучасної Росії нерозривно пов’язана з ім’ям Павла Глоби – самим, без сумнівів, відомим астрологом нашої держави, засновником власної астрологічної школи, чиї прогнози завжди відрізнялися дивовижною точністю, немов, його вустами завжди говорила сама доля, і до чиєї думки прислухалися самі видні російські діячі.

Щодо 2020 року він вирахував, що з-за зміни епох і установки абсолютно іншої знакової картини небосхилу, нашу країну чекають серйозні зміни. Саме тоді нам судилося почати рух по виходу з кризи. Однак не варто чекати миттєвих поліпшень – його наслідки будуть відчуватися ще довго – до 2024-го. Але, і рух вперед намітиться.

По суті, весь рік буде найважчим за останній час, принаймні, в економіці і життя простих громадян. Але, вже ближче до його кінця свіже дихання змін надихне багатьох, створяться більш приємні і прийнятні умови для ведення бізнесу, який обов’язково встане і почне бурхливими темпами розвиватися. А ось держсектор, що примітно, і як не дивно, чекає досить відчутний спад.

Що пророкувала Матрона Московська?

aa708698c2570873e50e5ec4423efa28 Передбачення для Росії на 2020 рік дослівно від екстрасенсів та ясновидців

Канонізованих Російською православною церквою свята за життя душею вболівала за долю своєї землі й живуть на ній людей. Потік стражденних до неї не висихав, і своїм целительским талантом вона допомагала своїм співвітчизникам, як могла. Крім того вона відома, як дивно прозорливий, точний у своїх висловлюваннях пророк. До речі, як і Ванга, колишня сліпий. Правда, від народження.

Жінка непростої долі і дивовижною міццю духа передрікала нашій країні в 2020 році страшний духовний конфлікт. За її словами: «Не війна прийде сюди, ні революція. Буде битва Лукавого і Божої сили». Однак вона вірила, що російський народ з цього протистояння вийде переможцем.

Правда, ставила одна умова: це буде можливо тільки тоді, коли всі очистяться від влади сребролюбства і брехні.

Ще Матрона, не називаючи конкретної дати, згадала ймовірність революції усередині країни, полум’я якої буде разожжено ззовні, в результаті чого Росія розпадеться і втратить свою цілісність та державність, розділена між Китаєм, Індією та Європою. Сказала лише, що станеться це багато пізніше 2017 року.

Нострадамус про майбутнє Росії

c5d23165370e730761035cf7bcde85fe Передбачення для Росії на 2020 рік дослівно від екстрасенсів та ясновидців

Катрени Нострадамуса невблаганні: саме на 2018-2024 роки він передвіщав початок Третьої світової війни. І повсюдне ускладнення зовнішньополітичної ситуації, з кожним роком лише посилюється, дозволяє вважати, що 2020 рік для цього сумного факту нітрохи не гірше будь-якого іншого.

Смертельне зброю застосовано не буде, але з пророцтв легендарного француза точно ясно, що причиною війни стане найпотужніший за всю історію зіткнення арабської та європейського світів. В результаті якого сили Європи і Туреччини виступлять єдиним фронтом.

Участь Росії в цьому конфлікті теж вирішене: вона заступиться за східноєвропейські держави і Греції, які постраждають в процесі настання мусульманських сил, чиїм кістяком і ідейним натхненником стане Іран, проте зазнає невдачі великою кров’ю. І в підсумку все одно Туреччина, Греція і Єгипет повністю підкорятися завойовникам. Як, втім, і частину балканських держав.

d0666aa8b758239b2598ce926e5dc0f7 Передбачення для Росії на 2020 рік дослівно від екстрасенсів та ясновидців

У самій же Росії відбудуться болючі суспільні заворушення, але, що ближче до кінця року країна від них почне відновлюватися, і, можливо, навіть стане привабливою для укладення альянсу за інтересами з Великобританією і Індією або Китаєм за вибором. Раніше 2025 року істотних поліпшень тут, принаймні, в економіці і життя громадян, Нострадамус не чекав.

Крім усього цього, саме в 2020 році великий пророк застерігав людство від приходу інформаційного Антихриста, а також від винаходу жахливо потужного тектонічного зброї, випробування якого назавжди змінять вигляд нашої планети.

Едгар Кейсі і його пророцтва

b9de55aa4c41c155986523d976b769e2 Передбачення для Росії на 2020 рік дослівно від екстрасенсів та ясновидців

Одна з культових особистостей в області екстрасенсорики і парапсихології, американець Едгар Кейсі, бачив тільки хороше в майбутньому нашої планети. Збереглися його передбачення про те, що після 2020 року нас чекає старт нової ери, якій судилося стати наступним витком розвитку історії, часом прогресу і добробуту.

Світ очиститься і духовно, і матеріально, однак природним чином і безкровно. Причому стартує це оновлення саме з Росії – саме тут ось-ось варто чекати приходу часу волі, альтруїзму і світлих надій. Правда, процес буде зовсім не миттєвим – десятиліття, якщо не століття він займе.

Проте ніщо з цього не станеться, на йому думку, якщо російський народ не заручиться допомогою і підтримкою країни, на банкнотах якої будуть слова: «In God we trust». Здається, всі ми розуміємо, що він мав на увазі.

Передбачав щось Мессінг?

1024fbdbef94d009f2b624f9e818e657 Передбачення для Росії на 2020 рік дослівно від екстрасенсів та ясновидців

Щодо Мессінга можна зустріти масу суперечливих думок про пророцтва. Хтось каже, що далі часів розпаду Союзу від нього ніхто нічого не чув. У інших же можна зустріти судження, що і про 21 столітті пророцтв великий менталіст зробив чимало.

Його видатні здібності дозволяли передбачати події з дивовижною точністю. Однак ця постать в історії паранормального настільки переплела в собі міфи і дійсність, що часто неймовірно складно відшукати у всій пов’язаної з нею інформації правду.

Дехто приписує йому пророкування по Росії про те, що до 2020 року тут все буде дуже бідно, складно і конфліктно. Проте якщо країна все переживе випробування, то після цього моменту настане планомірний підйом до рівня колишньої могутності. Але, вийде це, лише якщо держава залишиться згуртованим і цілісним.

Віра Ліон і її думка про найближчому майбутньому

5a98e39641cd017fe9d55e0edb4de049 Передбачення для Росії на 2020 рік дослівно від екстрасенсів та ясновидців

«Казахська Ванга» — так називають цю дивовижну жінку, чиї здібності дозволяють їй спілкуватися з потойбічними силами і чути промовленою ними істину про майбутнє. Віра Ліон надзвичайно багатогранна і цікава особистість, близьке знайомство з якої, звичайно ж, — тема для окремої грунтовної розмови. По кожному прийдешньому році вона традиційно публікує на своєму сайті детальний прогноз, де не так давно з’явилося слово про 2020 рік.

Зокрема, в ньому йдеться, що рік нас чекає дуже родюча, але виключно холодний і дощовий – будуть, цитуємо, «крижані дощі». Очікується ще більше нарощування військової могутності країни, переважно льотних військ повітряного призначення.

Також саме з наступаючим роком Віра Віталіївна пов’язує революційний прорив у космонавтиці: чи буде побудований корабель за новими принципами, після чого «дорога піде в небо». І, нарешті, чи то в 2020-му, то трохи пізніше в Росії народиться новий пророк, благословенний самої Вангою.

В цілому ж країну, за словами Віри Ліон, чекають непрості часи: будуть складні вибори, багато проблем, але все поступово вщухне. Однак за спокій доведеться заплатити втратою частини території (пророцтво з відколотий шматком гори. – прим. автора).

Астролог Тамара Глоба: 2020 рік в Росії буде непростим

a5f84cbde7e15152de78dd3ea720e09b Передбачення для Росії на 2020 рік дослівно від екстрасенсів та ясновидців

Тамара Глоба – екс-дружина Павла астролог Глоба і з світовим ім’ям – не раз висловлювала думку, що як раз до початку 2020 року, максимум ще на його початку, ми будемо свідками завершення періоду глобальної «загальносвітової перебудови». І Росія це час переживе з меншими потрясіннями і втратами, ніж країни з багатими і усталеними економіками.

Тут все дуже істотно зміцниться, якщо прийде новий правитель і зробить потужні кроки по зростанню добробуту росіян. Також на цей рік, або дуже скоро – але трохи пізніше, астрологічний прогноз від Тамари Глоба не виключає утворення нового політичного союзу з центром у Москві, членами якого стануть деякі країни Східної Європи.

Пророкування від сучасних екстрасенсів

f7b006615a6be6de53e352d1479e0578 Передбачення для Росії на 2020 рік дослівно від екстрасенсів та ясновидців

Видатні екстрасенси сучасності вельми песимістичні в своїх прогнозах про наше майбутнє. Так, наприклад, відомий парапсихолог, ясновидець Володимир Микаев вважає, що Росія чи КНДР в наступному році пошлють ядерну боєголовку до Йеллоустоунскому вулкану на території Сполучених Штатів, через що вибухне жахлива природно-техногенна катастрофа, після якої вигляд Землі зміниться назавжди.

Не менш сумним виглядає і прогноз від дуже популярного в нашій країні екстрасенса Мехді Эбрагими-Вафа, іранця за походженням, працюючого, в тому числі, з ведичними техніками, який вважає, що саме на 2020 рік доведеться важкий світова економічна криза, в результаті чого відбудеться крах багатьох економік, вимре ряд валют (у тому числі і російський рубль. – прим. автора), а Росія стане частиною азіатської економічної агломерації, розрахунки в якій будуть здійснюватися з допомогою нових «ассі».

Якщо ж звернутися до слів Олексія Фада – безумовно, талановитого потомственого ясновидця і чаклуна, — він схиляється до думки, що після 2020 року нинішній російський президент піде на спокій, і країну очолить молодий і дуже амбітний лідер, який приведе нас до небувалого досі процвітання і підйому. Проте розмір території Росії зменшиться за рахунок того, що Японія купить у нас кілька островів.

Чому з усього вищенаведеного вірити, а чому – ні, — справа суто особиста кожного нашого читача. Проте нам буде дуже приємно, якщо цим прогнозами вдалося вселити в вас оптимістичний погляд у майбутнє, підготувати до того, що трапиться вже зовсім скоро. І залишається лише побажати всім нам непотоплюваності, енергійності і сил вийти з честю з усіх випробувань і з толком застосувати всі які провіщали подарунки долі.

Відео

pinit fg en rect red 28 Передбачення для Росії на 2020 рік дослівно від екстрасенсів та ясновидців

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: