Новорічний корпоратив 2021 року: де відзначити, сценарій

novogodnijj korporativ 2020 goda: gde otmetit, scenarijj128 Новорічний корпоратив 2021 року: де відзначити, сценарій

Напередодні зимових канікул і святкування Нового року великі концерни і маленькі компанії організовують корпоративні вечірки. Найчастіше проведення заходу віддають в руки професіоналів, але якщо є «особливе» доручення від шефа або власне бажання, то легко підібрати кілька прикольних сценаріїв.

Новорічний корпоратив 2021 проведе ведучий і Дід Мороз. Окремі частини та конкурси можна замінювати або додавати нові.

novogodnijj korporativ 2020 goda: gde otmetit, scenarijj129 Новорічний корпоратив 2021 року: де відзначити, сценарій

Варіанти проведення корпоративу на Новий 2021 рік

Всі учасники свята повинні отримати задоволення від веселощів, тому потрібно заздалегідь дізнатися у всіх співробітників особисті переваги. Не менш важливо з’ясувати, що неприпустимо, що може зіпсувати настрій. Визначальним фактором стане фінансове становище компанії, бюджет, закладений на проведення корпоративу в 2021 році. Якщо грошей вистачить, слід орендувати розважальний заклад. При скромних фінансах доведеться обійтися приміщенням офісу і домашніми стравами.

Щоб всім учасникам корпоративу було комфортно, потрібно тематику та місце проведення торжества спланувати заздалегідь. Адже люди можуть не мати можливості відпочивати без родини, або не вміють їздити на ковзанах, а їх тягнуть на хокейний майданчик. Тільки обговоривши всі урочисті деталі, можна вносити гроші, призначати час, обговорювати вбрання. Якщо колектив має безліч конфліктів, гарного відпочинку точно не вийде!

У клубі, кафе або ресторані

Найбільш звичним місцем для новорічного веселощів є ресторан або кафе, нічний клуб. З плюсів виділяються готові страви, які потрібно лише оплатити. Наявність персоналу, покликаного подавати страви, і налагоджувати роботу банкету звільняє руки співробітників. Найкраще відкуповувати зали, мають достатньо площі для танців, масових ігор, конкурсів. Дружні посиденьки завжди переходять в забавні розваги, аж до співу в караоке. Додасть яскравості вечора професійний ді-джей, ведучий, танцюристи або співаки.

Клубна тусовка – ідеальний варіант для молодіжного колективу, обожнює танцювати. Для більш старшого покоління фуршет в шикарному закладі дозволить продемонструвати вечірні наряди, насолодитися делікатесами.

Відзначити в заміському будинку або готелі

Комфортний готельний комплекс допоможе всім працівникам із зручністю розміститися, не переживаючи про спосіб доставки до будинку. Якщо колектив діє злагоджено, і всі спілкуються між собою, спільне проживання доведеться всім до душі. Важливо забронювати номери заздалегідь, щоб потім не вийшло казусів. Організатори корпоративу на Новий 2020 рік, повинні побувати в готелі, все прикрасити, обговорити новорічне меню. Головна перевага заміського відпочинку – можливість розмістити членів сім’ї, спокійно відпочивати.

novogodnijj korporativ 2020 goda: gde otmetit, scenarijj130 Новорічний корпоратив 2021 року: де відзначити, сценарій

Провести новорічний корпоратив в офісі

Місце, де службовці проводять весь робочий час, може стати територією для корпоративу. Адже тут все знайоме, і нагадує про символіку святкової зустрічі. До того ж, проводити підготовку до вечора можна, не покидаючи робоче місце. Для створення потрібної атмосфери нагоді ялинка, яскрава мішура, різнобарвний дощик. Добрий і веселий начальник може перетворитися у Діда Мороза, і роздавати підлеглим подарунки у вигляді конвертів з преміями. Образ Снігуроньки відмінно підійде секретарю або головному бухгалтеру.

Концерт організовується силами співробітників, приймає участь кожен. Накрити новорічний стіл можна стравами, принесеними з дому, або замовити страви з ресторану.

Новорічна подорож і активний відпочинок

Для колективів, бажаючих погуляти з шиком, підійде варіант з корпоративним подорожжю. Голосуванням обирається історичне місце, садиба чи заповідник, куди відправиться вся бригада веселунів. Не обов’язково летіти на Карибські острови, можна побувати в російській глибинці. Хоча закордонний новорічний корпоратив 2020 — точно запам’ятається сильніше, ніж звичайна екскурсія в музей.

Для вибору туристичного маршруту збирається нарада, висуваються ідеї, організовано придбаваються путівки. Окремої уваги заслуговує прогулянка на теплоході. Коштує таке задоволення чимало, підходить тільки великим фірмам. Правда, за підготовку свята повністю відповідають співробітники судна, що дуже зручно.

Є загони клерків або рекламників, які віддають перевагу активний відпочинок, спортивні розваги. Такого колективу слід сміливо планувати корпоратив на свіжому повітрі, виїжджати на лоно природи. Для організації дозвілля оплатити послуги спеціальної фірми, здатної грамотно скласти план на вихідні. Серед активного відпочинку потужну популярність мають різноманітні ігри: пейнтбол, керлінг, біатлон, хокей. Майданчики для усіх видів спорту оснащені барами, майданчиками з ресторанами. При бажанні, для відпочиваючих накривають після гри новорічний стіл.

novogodnijj korporativ 2020 goda: gde otmetit, scenarijj131 Новорічний корпоратив 2021 року: де відзначити, сценарій

Сценарій 1

Зустріч нового року 2021 для дорослого колективу вирізняється особливою пікантністю і гумором. Маленьким компаніям, де не передбачено наймати сторонніх провідних чудово підійде організація корпоративу у вигляді конкурсів та ігор, зібраних в один сценарій. З числа колег вибирається організатор, який буде призначати завдання. В допомогу собі він вибирає Снігуроньку, яка буде допомагати. Інформувати заздалегідь про роль необов’язково. Набагато цікавіше, якщо «вибори» пройдуть також у формі конкурсу.

Ведучий: «На допомогу мені знадобиться казкова красуня, інакше який же Новий рік без Снігурочки!»

 • Конкурс «Поцелуй шефа». Відбираються 5-6 співробітниць. Кожній з учасниць необхідно цмокнути керівника, навіть якщо начальник — жінка. При невеликій акторській грі і доповнення гримасами і кривляннями, дія буде виглядати смішно і завзято. Сама артистична співробітниця стає Снігуронькою. Ведучий позначає її образ з допомогою корони або шапочки.

novogodnijj korporativ 2020 goda: gde otmetit, scenarijj132 Новорічний корпоратив 2021 року: де відзначити, сценарій

Тепер вона стає співведучою вечора. І відразу проводиться наступний конкурс.

 • Ведучий з помічницею вибирають кілька чоловіків. Вони сідають на стільці, вишикувані в один ряд, закидаючи ногу на ногу. Брючина ноги, розташованої зверху закочується до коліна. Навпаки стільців стає Снігуронька, завдання колег розтопити снігову красуню. Для цієї мети вони вимовляють максимально кількість компліментів, на яке здатні. Завдання дівчини сказати, від чиїх приємних слів вона «дійсно» розтанула.

Ведучий: «насправді переможець у нас інший (виглядає по ситуації, може і все співпало?). Снігуронька дівчина молода і сором’язлива, як же вона в такому пристойному суспільства визнається, що на самій-то справі вона розтанула, не від компліментів. А від кількості рослинності на ногах самого брутального чоловіка».

Всі учасники розсідаються по своїх місцях, переможцю вручається символічний подарунок. Після перерви ведучий забирає з-за столу начальника компанії, і дає йому завдання.

Ведучий: «Як давно ви чули хороші слова, від нашого улюбленого керівника? Зауважте, сьогодні він підготувався!»

 • У колективах рідко прийняті тактильні контакти між колегами, і шефу дають завдання, треба обійняти підлеглих і сказати комплімент: ти розумна, ти відповідальна, ти ввічлива. Якщо з компліментами погано, то можна заздалегідь підготувати грамоти, на яких будуть написані ці слова. А шеф нехай їх читає і роздає на свій розсуд.

novogodnijj korporativ 2020 goda: gde otmetit, scenarijj133 Новорічний корпоратив 2021 року: де відзначити, сценарій

Ведучий: «А серед тих, кому не дісталася грамота, проведемо додатковий кастинг на символ року».

 • Відбирається 2-3 учасника, яким доведеться побігати по всьому залу, зображуючи тварина майбутнього року. Можна стати на карачки, награно порыскать по залу в пошуках норки, квапливо погризти скоринку хліба. Але якщо колеги все одно не здогадалися, видати характерний мишачий писк. Переможця визначають глядацьким голосуванням, і йому надягають обруч з мишачими вушками.

Ведучий: «Нехай головний Щурів Нового року 2020 виголосить колегам тост!»

Після чергового застілля і танців, конкурси проводяться цілим блоком.

Ведучий: «Здається, сьогодні нам доведеться вибирати не тільки символ року, але і кращого диктора для програми новин на нашому телебаченні»

 • Учасникам, яких відбирають не більш 3, пропонується прочитати з аркуша будь-яку скоромовку, бажано щоб це була загальновідома гра слів, наприклад «Йшла Саша по шосе і смоктала сушку» або «Карл у Клари вкрав корали, Клара у Карла вкрала кларнет». У апогейный момент застілля навіть ця фраза виявиться не під силу половині дорослих. Переможцю конкурсу вручається замість мікрофону пляшка шампанського.

Ведучий: «Виявляється на телебаченні потрібен не тільки диктор, а ще й суфлер. На цю роль відберуть лише самого пластичного і граціозного. Перевіримо ваші таланти»

 • Завдання вимовляється на вушко двом учасникам. З використанням пантоміми зобразити свого шефа. Намагаючись наслідувати характерних жестах, міміці, копіюючи ходу. Той учасник упорався із завданням, гру якого товариші по службі відгадали.

Ведучий: «Під кінець нашого вечора, залишилося розіграти тільки один конкурс, але він самий веселий, того, хто погодиться виконати в подарунок йде пляшка коньяку або шампанського».

 • Учасник потрібен один, коли знайдений бажаючий, йому пояснюють, що треба запропонувати «Приват-послуги». Ведучий або Снігуронька набирають в телефоні будь-набір цифр, після відповіді абонента учаснику необхідно запропонувати інтимні послуги Діда Мороза (Снігуроньки) у новорічну ніч за тарілку олів’є. Намагатися при цьому не розсміятися, а в кінці вибачитися за занепокоєння і привітати людину з Новим роком.

novogodnijj korporativ 2020 goda: gde otmetit, scenarijj134 Новорічний корпоратив 2021 року: де відзначити, сценарій

Сценарій 2

Поява казкових героїв на новорічному корпоративі 2021 відбувається не відразу, а після того, як колеги привітають один одного, вимовлять кілька тостів і будуть готові до розгортається дії.

Ведучий:

«Як багато прекрасних свят,
У кожного є свій час.
Але найкращий добрий свято,
Улюблений з дитинства — Новий рік!
Прикатит снежною дорогий,
Вскружив хоровод сніжинок.
Такий таємничий і суворий,
Приходить в серце Новий рік!»
Ведучий бере келих наповнений шампанським і підходячи до присутніх, починаючи з начальника, надає йому слово з загальним привітанням для колег, і після цього починаються конкурси.

Для проведення необхідно визначити по 6 добровольців обох статей. Коли пари відібрані, то спинками один до одного встановлюються 6 стільців, на які сідають чоловіки. Включається будь-східний танець і дівчата танцюють навпроти свого партнера. Головне, щоб красуні максимально намагалися. Досягти цього легко, якщо ведучий підбадьорює, то одну, то іншу дівчину.

По закінченні мелодії, кожному чоловікові надається можливість висловитися, яка частина тіла партнерки під час танцю була для нього самою вражаючою. Іноді чоловіки соромляться і називають щось нейтральне: кисть, вухо, коліно або особа.

Ведучий: «Суть конкурсу полягає в тому, що позначене вголос місце необхідно обдарувати пристрасним поцілунком».

Так, що цілування «нейтральною» коліна і вушка, перетворюється на веселе видовище. Після конкурсу робиться перерва для обміну враженнями і відпочинку учасників.

novogodnijj korporativ 2020 goda: gde otmetit, scenarijj135 Новорічний корпоратив 2021 року: де відзначити, сценарій

Ведучий:

«І знову запах ялини, ми сіли за стіл.
Нехай будуть щасливими особи у Вас,
Ось скоро настане урочистий годину —
Щоб добру казку Ви всі подивилися!»

Виходить Дід Мороз.

Дід Мороз: «Здрастуйте, діти, як же ви підросли за цей рік. У мене для розминки приготовлено кілька загадок:

Влітку я гуляв по парку

І побачив яскравий візерунок

Розглянути його хотів,

Раптом закрилися половинки

І малюнок полетів. (Метелик)

***

Блакитна простирадло весь світ вкриває. (Обрій)

Коли він потрібен — його викидають,
а став не потрібен — піднімають. (Якір)

***

Чим більше з неї виймаєш, тим більший вона робиться. (Яма)

***

Висить сито, та не спицями збудоване. (Павутина)

Хоча я бачу, що деякі вже давно голяться (звертається до молодій людині), а деякі все ще немає (до бородатому чоловікові). Ну, раз ви вже великі, можемо пограти по-дорослому. Визначимо найсексуальнішого чоловіка у вашому колективі».

Відбирається 5-7 бажають або не дуже, взяти участь у цій дії. До ременя кожного гравця прив’язується мотузка з прикріпленою на кінці мандаринкою. Висота вибирається така, щоб фрукт діставав до підлоги. Перед учасниками встановлюються легкі картонні або пластикові коробки. Без використання рук необхідно дотолкать коробку, до заздалегідь заданої фінішної точки. Того хто переможе дістається приз – пляшка шампанського.

Ведучий: «Ну, а тепер настав час увійти в Новий 2020 рік, і залишити в минулому старий! При перетині перешкоди загадуйте в розумі бажання, тільки нікому його не кажіть, щоб воно обов’язково збулося»

Символічний розділ зображують за допомогою довгої ялинкової гірлянди, прив’язаною до далеко стоять один від одного стільцями. Висоту добирають щадну, з урахуванням вузьких суконь присутніх дам.

novogodnijj korporativ 2020 goda: gde otmetit, scenarijj136 Новорічний корпоратив 2021 року: де відзначити, сценарій

Заключне слово.

Ведучий:

«Корпоратив підходить до завершення,

Здоров’я, щастя побажати хочу,

Щоб у мрій було втіленням,

Сьогодні В наступаючому році!

Нехай будуть гроші, сили і терпіння,

Успіху у ваших майбутніх справах,

Робочого весь час настроенья,

Але іноді витати в хмарах!»

Домашній Новий рік 2021

Коли всі зібралися рідні, давно знайомі люди, то розігрувати виставу за ролями з провідними не обов’язково. Досить провести кілька конкурсів, щоб задіяти всіх членів сім’ї і гостей. Окремо провести огляд конкурсів талантів серед дітей і порадувати присутніх сувенірами.

Для домочадців або невеликих компаній ідеально підходять ігри з фантами. Їх готують заздалегідь. На однакових картках пишуть жартівливі завдання, які зможуть виконати всі гості, як старий дідусь, так і трирічний онук. Розігрувати фанти найкраще порціями.

Перед посадкою за стіл біля кожного гостя і члену родини запитують «в заставу» одну особисту річ: краватка, годинник, смартфон, ключі, шарфик, монетку, запонку. Усі речі складають у мішок або коробку. Коли настане час фантів, то з однієї коробки виймають особисту впізнавану річ, з другою завдання. Той, чия річ випала виконує написане на картці.

novogodnijj korporativ 2020 goda: gde otmetit, scenarijj137 Новорічний корпоратив 2021 року: де відзначити, сценарій

Після початку застілля, коли настає перша пауза після тостів і взаємних побажань найзручніше грати першу порцію фантів. Для завдань підійдуть такі:

 1. Виконати новорічну пісеньку.
 2. Виразно розповісти віршик для Діда Мороза.
 3. Втілитися в веселу Щура.
 4. Станцювати танець замерзлого зайчика під ялинкою.
 5. Привітати рідних від особи Президента.
 6. Згадати 5 новорічних казок.
 7. Назвати 5 новорічних персонажів.
 8. Перерахувати 5 новорічних мультфільмів.
 9. Зобразити роль Снігуроньки.
 10. Привітати Дідуся Мороза з Новим роком Пацюка.

Завдань на фантах повинно бути по кількості гостей плюс два, щоб навіть в останнього гравця був вибір.

novogodnijj korporativ 2020 goda: gde otmetit, scenarijj138 Новорічний корпоратив 2021 року: де відзначити, сценарій

Доповнити сценарій на Новий рік добре за допомогою загадок:

 1. Біле полотно весь світ укрила (сніг).
 2. Сам вода, але у воді не тону (лід).
 3. Без пензлика, фарб і рук, а візерунки чудо (мороз).
 4. Голова внизу, ніжки приклеєні, як тепло уменьшаюсь, підморозить – підросту (бурулька).

Для молодіжної компанії

Якщо відсвяткувати Новий рік в одній компанії збираються студенти, старші школярі або молоді колеги, то їх сценарій буде іншим. Обіграти тему фантів або інших конкурсів теж можна. Але вік компанії дозволяє вносити креативний гумор і більше багатозначні жарти, які допустимі в цьому середовищі. Тут слід врахувати, якщо захід проводять у домашніх умовах, то сценарій буде одна, а якщо в кафе, барі або клубі, то іншим. Тим більше, що не у всіх закладах вийде провести деякі конкурси. Для молоді завдання можуть бути такими:

 • За допомогою пантоміми зобразити самця-орангутанга в пошуку гідної самки. Допускається підходити до присутніх і залучати їх у гру. Дівчата справляються з цією роллю не гірше хлопців.
 • Зателефонувати за навмання набраним номером і запропонувати інтим-послуги Діда Мороза (для хлопців) та Снігуроньки (для дівчини). Намагатися домовитися про ціну пропонуючи варіанти оплати: салатом олів’є, оселедцем під шубою або іншим блюдом, яке є у господарів будинку. Потім вибачитися за занепокоєння і привітати абонента з Новим роком.
 • Заспівати пісню «У лісі народилася ялиночка», хто згадає текст довше за всіх той переможе.
 • Згадати які ролі і новорічні костюми доводилося вдягати в дитячому садку і початковій школі. Спробувати обіграти одного з цих персонажів біля ялинки.
 • Написати завдання ім’я будь-якого присутнього. Виконавцю треба спробувати за допомогою жестів і міміки передати характерні риси і жести того, кого він зображує.
 • Танцівниця гоу-гоу. Спробувати зобразити приватний танець з посохом Діда Мороза. Коли веселощі знаходиться в самому розпалі, таких охочих може бути навіть кілька. Не важливо, якщо виконавцем буде хлопець, тоді буде ще смішніше.

Відмінно підтримують в компанії змагальні конкурси. Коли кілька учасників, а завдання треба виконувати на швидкість, то море веселощів забезпечено.

novogodnijj korporativ 2020 goda: gde otmetit, scenarijj139 Новорічний корпоратив 2021 року: де відзначити, сценарій

 1. Силач. Для участі вибирають хлопців, попереджаючи, що це фізично важкий конкурс. Потім їм видають по 5-6 куль і пропонують їх лопнути без допомоги рук. Придавлюючи грудьми до ніг, наступивши ногою або сівши зверху.
 2. Бодібілдер. Для участі відбираються дівчата, які будуть зображати пози, які займають у конкурсах бодібілдери, демонструючи величезні м’язи. Переможе та, яка буде найбільш «брутально»-артистичною.
 3. Кастинг в балетну школу. Брати участь можуть всі, головне максимально натурально зображати балетні па і фуете. Краща балерина зараховується в балетну школу і нагороджується пачкою, але… пачкою серветок.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!