Нова форма Спартака 2019-2020 роки: фото

 Нова форма Спартака 2019 2020 роки: фото

Форма відомого футбольного клубу «Спартак» з самого початку роботи команди майже кожен рік була червоно-білою. Сьогодні червоно-білі відтінки у свідомості вболівальників вже міцно асоціюються з бронзовими призерами минулого сезону Чемпіонату Росії з футболу. У новому сезоні (2019-2020) дизайнери покажуть нові ідеї екіпіровки клубу в поєднанні з традиційними символами команди.

Домашній комплект

На просторах інтернету кілька футбольних кореспондентів заздалегідь вже представили можливі варіанти нової форми футбольного клубу. Початковий дизайн був показаний уболівальникам ще на початку 2019 року, і тоді викликав вельми неоднозначну реакцію серед глядачів. Але офіційних слів підтвердження або спростування на адресу дизайну нової амуніції команди керівництво «Спартака» ще не вимовляла. Спираючись на публікацію, можна зробити висновок про те, що свіжа екіпіровка гравців на новий сезон знову буде створена з використанням звичних червоно-білих відтінків. А на футболці глядачі знову зможуть побачити традиційну широку білу смугу, що відрізняє форму «Спартака». Зазначимо, що два останні сезони цей елемент в дизайні екіпірування не використовувався.

 Нова форма Спартака 2019 2020 роки: фото

На смузі білого кольору буде великим шрифтом зазначено назву основного спонсора футбольного клубу відомої нафтової компанії «Лукойл». Компанія вже досить давно підтримує розвиток команди. Напис на футболці і стала головним дратівливим чинником для фанатів «Спартака». За словами вболівальників, в очі відразу впадає найменування компанії, а не символіка команди. Але, потрібно відзначити, що подібні елементи дизайну останні кілька років досить часто застосовуються при створенні екіпіровки як російських, так і зарубіжних футбольних клубів. Назва спонсора поміщають на груди футболістів, а знак самого клубу — близько написи (зазвичай трохи лівіше).

На футболці червоно-білих символіка команди знаходиться в лівій верхній частині. В актуальному варіанті форми традиційний ромб білого кольору відмінно поєднується з червоним кольором екіпіровки. Посеред ромба можна побачити смужку, в центрі якої знаходиться літера «С» з футбольним м’ячем. Нагорі символ прикрашений кількома зірочками. На футболці можна також помітити логотип фірми «Nike». Компанія виробляє спортивний одяг та взуття і вже тривалий час (близько 15 років, з 2005 року) розробляє ідеї екіпіровки ФК «Спартак» до нових сезонах. «Nike» також спонсорує клуб. До співпраці з цією фірмою концепцію форми команди створювали компанії «Umbro» і «Adidas».

Прекрасна ідея була запропонована для дизайну ворота футболки: на нього помістили невелике зображення шолома гладіатора. Це рішення тісно перегукується з історією назви клубу, так як воно безпосередньо пов’язане з великим гладіатором. Спартак став знаком мужності і сміливості. Внизу футболки гравців розташований ромбоподібний контур. Використання подібних орнаментів досить популярне і серед інших футбольних клубів. Домашня форма ФК «Спартак» відрізняється лаконічністю і відсутністю зайвих деталей. Гостьова екіпіровка гравців ще не була показана уболівальникам.

Попередні варіанти екіпіровки

У минулому сезоні форма футболістів також була створена з використанням звичних червоно-білих фарб і з позначенням головного спонсора, знака «Nike» і традиційної символіки команди (ромб). Але до невдоволення фанатів червоно-білих в центрі футболки не було широкої смуги білого кольору. Всю передню частину футболки займав рельєф у формі широких смуг різних відтінків червоного кольору.

 Нова форма Спартака 2019 2020 роки: фото

Форма для виїзних зустрічей з точністю до навпаки повторює дизайн домашньої екіпіровки. Основний колір одягу — білий, але всі деталі і символи виконані в червоних відтінках. На грудях футболістів знаходилася велика смуга червоного кольору. Футболка гравців відрізнялася більш глибоким вирізом і червоною окантовкою.

 Нова форма Спартака 2019 2020 роки: фото

Форму для сезону 2018-2019 вболівальники сприйняли лояльніше, ніж екіпіровку для сезону 2017-2018. Причина невдоволення фанатів екіпіровкою старого зразка полягала в раптовому відсутності звичної смуги на грудях гравців як у домашньому, так і в гостьовому варіанті. Також уболівальників не влаштовувало велику кількість назв і символів спонсорів клубу на футболці. Цей хід викликав безліч жартів серед глядачів. Варіант екіпіровки для сезону 17/18 складно назвати вдалим, але в той період його все ж затвердили для домашніх і виїзних ігор чемпіонату.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!