Немає грошей на Новий рік — де взяти гроші на Новий 2020 рік швидко і вигідно

Подготовка до Нового року, як правило, супроводжується всілякими клопотами. Це час, коли потрібно купити безліч подарунків, підібрати шикарний наряд, і зрозуміло, подбати про святковому столі.

Ось тоді і виникає питання — де взяти гроші, щоб зустріти Новий 2020 рік гідно, та так, щоб запам’яталося. Адже це один з небагатьох свят, яке вимагає значних фінансових витрат. І щоб з честю вийти зі складної ситуації, давайте розберемося, де знайти гроші на свято швидко і вигідно! ? ? ?

Попросити грошей на Новий рік у знайомих 2020

Наверное, перше, що спадає на думку в такій ситуації, це позичити потрібну суму в знайомих. Даний спосіб можна цілком назвати і економічним. Адже віддавати потрібно буде точно таку ж суму, яку ви брали.

Однак напередодні новорічних свят, зазвичай рідко хто з знайомих розпорядженні вільними грошима. Тому цей спосіб можна назвати оптимальним, але в той же час важкоздійсненним.

Взяти терміновий кредит у банку на Новий рік 2020

Замым поширеним способом дозволяє отримати необхідну суму, є звернення в банк за кредитом. В даний час, буквально за годину, майже в будь-якому банку можна оформити терміновий позику на будь-які потреби, в тому числі і для святкування Нового року.

Крім того це надійний, а головне цілком безпечний спосіб вирішити свої грошові проблеми. Оскільки банки — серйозні фінансові установи, суворо дотримують закон, про прозорість кредиту та його надійності можна не хвилюватися. Головнеуважно вивчити кредитний договір і заздалегідь виявити все підводне каміння.

Список Банків, в які можна надіслати онлайн-заявку на кредит в 2020 році:

БанкСумма кредитаСтавка

Альфа-Банк від 50 тис. до 5 млн. 9,9 %
Совкомбанк від 40 тис. до 1 млн. 8,9 %
Райффайзен до 2 млн. 10,99 %
Банк Тінькофф від 5 тис. до 1 млн. 12 %
Ренесанс Кредит від 30 тис. до 700 тис. 9,9 %
Хоум Кредит від 10 тис. до 1 млн. 9,9 %
Touch банк від 10 тис. до 1 млн. 9,99 %
Сітібанк від 100 тис. до 2,5 млн. 9,9 %
ОТП банк від 15 тис. до 4 млн. 10,5 %
Пошта Банк від 50 тис. до 1,5 млн. 9,9 %

З недоліків банківського кредиту можна виділити:

Досить високу процентну ставку, при поверненні грошових коштів, буде мати місце переплата;

Наявність поручителя, або застави, що природно викликає деякі труднощі;

Крім того, бувають випадки, коли банк розглянувши заявку, в результаті відмовляє в кредиті. В результаті дорогоцінний час буде безповоротно втрачено, а грошова проблема так і залишиться не вирішена.

Оформити позику в мікрофінансової організації

В останні роки в сфері споживчого кредитування все більшу популярність набувають так звані мікрофінансові організації (МФО), надають кредити на невеликі суми, не вимагаючи при цьому поруки, застави та інших підтверджень. Причому отримати позику під невеликий відсоток МФО можна навіть при наявності негативної кредитної історії. Заявка на позику в МФО отримує практично моментальне схвалення, а з підтвердних документів потрібен лише паспорт.

Отримати гроші перед Новим роком в МФО буде набагато простіше ніж у банку.

Список МФО де можна в короткий термін отримати гроші на Новий рік онлайн:

МФОСумма займаСтавка

MoneyMan від 1,5 тис. до 80 тис. 1,0 %
Займер від 2 тис. до 30 тис. 1,0 %
еКапуста від 100 грн. до 30 тис. 1,0 %
Кредит Плюс від 1 тис. до 15 тис. 1,0 %
Лайм-Позика від 2 тис. до 70 тис. 1,0 %
До зарплати від 2 тис. до 100 тис. 1,0 %
Турбозайм від 3 тис. до 50 тис. 1,0 %
МигКредит від 3 тис. до 98 тис. 1,0 %
Смарт Кредит від 2 тис. до 30 тис. 1,0 %
Позика Онлайн від 3,5 тис. до 10 тис. 1,0 %

З плюсів:

+ Мінімальний пакет необхідних документів. Для мікрокредиту, як правило, цілком достатньо наявності паспорта;

+ Лояльні вимоги до позичальника. МФО не містять відомостей про доходи, не вимагають майнової застави та поруки;

+ Отримана в кредит сума видається будь-яким зручним для позичальника способом.

З мінусів:

Позику, як правило, видається на досить нетривалий термін. В результаті позичальникові не завжди вдається зібрати необхідну для погашення боргу суму, що тягне за собою штрафи, процентні нарахування та пені;

Дуже висока процентна ставка. У підсумку повертати доводиться набагато більшу суму;

Невеликі розміри позик, в середньому від 3 до 50 тис. рублів.

Враховуючи вищеперелічені мінуси, звертатися до МФО варто лише в крайньому разі. Наприклад, якщо банки в кредиті відмовили, а позичити у знайомих потрібну суму не вийшло.

Отримати позику у приватної особи на Новий рік 2020

Приватний позику — особливий вид грошового позики, одержуваного від приватного особи. Тобто коли одна приватна особа з власних заощаджень видає певну суму іншій особі, заздалегідь обговоривши всі умови. Зазвичай до приватних позик вдаються у ситуаціях, коли неможливо отримати кредит у банку або в МФО.

Як здійснюється оформлення позики:

Ви знаходите приватна особа, готовий надати позику, домовляєтеся про необхідну суму, умови та строки повернення;

Після чого відбувається юридичне оформлення умов позики. При цьому підтвердженням оформлення може служити як звичайна розписка, так і завірений нотаріусом спеціальний договір;

Переваги оформлення позики у приватної особи:

+ Максимальна простота. Для оформлення позики знадобиться лише паспорт;

+ У позичальника є можливість домовитися про вигідні умови повернення кредиту, зручних днями для платежів, більш низькому відсотку;

+ Приватний позику не вимагає підтвердження платоспроможності позичальника;

+ Не береться до уваги кредитна історія одержувача позики;

+ Практично моментальне розгляд заявки.

Недоліки приватного кредитування:

Діяльність осіб, які надають приватні позики, ніякими офіційними дозволами або документами не підкріплюється. Тому контролювати їх просто неможливо.

Можлива істотна переплата з-за високих відсотків;

Як правило, отримана в якості приватного сума позики видається на нетривалий період;

Звернення приватного інвестора за кредитом не можна назвати безпечним способом. Позичальник ризикує потрапити в лапи шахраїв і втратити своє майно;

Якщо час до Нового року все-таки терпить, то розумніше спробувати щастя відправивши заявку на кредит ще в який-небудь банк, або знайти МФО, пропонує хороші умови. Звичайно, і тут відсотки будуть немалими, але організації ці офіційні і діють в рамках закону.

Взяти гроші на Новий 2020 рік у ломбарді

5c08cb5f9ca0fbaed208eb1e3114a5e4 Немає грошей на Новий рік — де взяти гроші на Новий 2020 рік швидко і вигідно

Ломбард – одна з різновидів кредитних організацій, що видають гроші під заставу цінних речей. Причому отримати гроші можна не продаючи річ, а віддавши її тимчасово під заставу. Якщо по закінченню терміну ви не встигнете повернути гроші, то ця річ стає власністю ломбарду.

Найбільш поширеним заставою в ломбарді зазвичай є ювелірні прикраси, шуби, телефони, ноутбуки, планшети.

Гроші в ломбарді можна отримати без будь-яких довідок і поручителів, достатньо мати при собі паспорт та річ яку ви хочете залишити в заставу.

Головний недолік роботи з ломбардом є високий відсоток, який припадає виплачувати позичальнику, щоб викупити закладену річ.

Крім того, надовго закладати речі в ломбард невигідно. Чим довше предмет буде перебувати в заставі, тим більшу суму доведеться викласти за його повернення.

Попросити потрібну суму для Нового року в інтернеті

Пробратиться до іншим користувачам Мережі і зібрати з їх допомогою гроші на святкування Нового року не така вже й велика проблема для нашого часу.

Потрібно лише грамотно оформити своє звернення і постаратися зацікавити найбільша кількість людей. Для цього звернення має привертати увагу.

Неодмінно слід вказати, які зусилля ви вже зробили для вирішення проблеми, що виникла, і пояснити, чому ваші старання не дали ніякого результату. Не зайвим буде натиснути на жалість користувачів.

Для пошуку грошей в інтернеті ви можете створити власну групу в соціальних мережах, опишіть, для чого вам потрібні гроші, напевно на ваше прохання відгукнуться небайдужі люди.

Терміново продати непотрібну річ через інтернет

c07b698b2772f789e56c09c33b9e50fe Немає грошей на Новий рік — де взяти гроші на Новий 2020 рік швидко і вигідно

Раздумывая, де відшукати гроші на Новий рік, варто уважно озирнутися навколо. Можливо, у вас знайдуться речі, які давно потребують продажу.

Продати будь-яку річ швидко ви можете на сайтах безкоштовних оголошень. Але у зв’язку з великою конкуренцією, деякі товари на таких майданчиках продаються досить довго. Тому якщо річ відноситься до розряду непотрібних, то її швидкої продажу чекати не варто.

Для швидкого продажу, а значить і якнайшвидшого отримання грошей, слід відбирати ходові і досить нові речі.

Швидко продаються різні цифрові гаджети (планшети, ноутбуки, смартфони).

Відносно довго продаються — всіляка побутова техніка, дитячі товари, меблі.

Важливою умовою продажу будь-якого товару, є правильна оцінка його вартості. Речі за більш низькою ціною продаються набагато швидше!

Також велике значення має фото товару. Оскільки потенційний покупець буде приймати рішення про покупку, спираючись на фото, тому знімки слід робити якомога якісніше.

В оголошенні потрібно постаратися вказати всю необхідну інформацію: розмір, колір, наявність дефектів. Продаючи в інтернеті, слід також остерігатися шахраїв і не роздавати всім свої особисті дані, особливо дані банківської картки.

Як ми бачимо, способів знайти гроші для зустрічі Нового 2020 року цілком достатньо.

Кожен з вищевказаних варіантів має свої переваги. Який з цих способів кращий, сказати досить важко.

Але кожен з них у своїй мірі здатний вирішити цю фінансову проблему, щоб вчасно отримати гроші перед Новим роком і встигнути підготуватися до свята заздалегідь.

pinit fg en rect red 28 Немає грошей на Новий рік — де взяти гроші на Новий 2020 рік швидко і вигідно

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: