Гороскоп на 2020 рік для Змій: жінка і чоловік

 Гороскоп на 2020 рік для Змій: жінка і чоловік

У східному гороскопі Змія – це символ мудрості і великої сили волі. Згідно з прогнозом, складеним астрологами на 2020 рік, він виявиться для Змій дуже сприятливим, без будь-яких сильних потрясінь. Білий Пацюк зволить піти назустріч побажанням Змії і допоможе їй досягти нових горизонтів у бізнесі та іншої діяльності.

Характеристика Змії

Народжені під цим знаком люди, з дитинства привабливі і не по роках мудрі. Впевнені у своїх здібностях бачити інших наскрізь – не безпідставно, наполегливі в досягненні цілей, пред’являють підвищені вимоги не тільки до інших, але і до себе. На рівні підсвідомості у кожній Змії розуміння власного призначення для великого діла, тому в житті вони прагнуть цілком присвячувати себе якогось глобального заняття.

Наділені інтуїцією, яка часто виручає їх при необхідності робити вибір. Хороші слухачі та переговорники, які вміють не тільки підтримати діалоги на будь-яку тему, але і зрозуміти справжні мотиви розповідає про співрозмовника, «влізти в його шкіру». Прагнучи до обраної мети, шлях вибирають обдумано і неспішно, прагнучи взяти до уваги всі можливі труднощі.

З логікою у них повний порядок, тому якщо потрібно перетягнути співрозмовника на свій бік, їм легко відшукувати аргументи на свою користь. Представники знака не квапляться викладатися повністю для чого або кого-небудь, оскільки вважають це недоцільним. Але при необхідності скоріше домогтися результату, обов’язково знайдуть шлях, що вимагає найменших витрат сил. Бо ліниві від природи. Хороших успіхів домагаються в бізнесі, юриспруденції, медицині.

Змія з легкістю зачаровує будь-якого партнера, тому з обраним супутником відчуває себе впевненою – це ж вона, хай і в ненав’язливій формі, зробила перший крок до коментаря суб’єкту. А це означає, що поряд – правильний і бажаний чоловік. В іншому випадку горезвісне «до побачення» відбувається швидко.

goroskop na 2020 god dlya zmejj: zhenshhina i muzhchina1 Гороскоп на 2020 рік для Змій: жінка і чоловік

Чим порадує Змію 2020 рік

 Гороскоп на 2020 рік для Змій: жінка і чоловік

У господині року – Білої Металевої Щури і Змії багато спільного. Обидві досить мудрі, воліють чесні відносини і не цураються хитрих прийомів, коли необхідно. У 2020 Змії повинні значно поправити своє матеріальне становище. Можливо, що хтось досягне бажаної стабільності зміною роботи, а хтось просто стане більш старанним і почне по-іншому планувати витрати.

Бажано уникати будь-яких ризиків. Чим обачнішими себе вести у всіх відносинах, тим більше вигадаєте. Інакше Щур образиться і може приструнити, наслав непередбачені труднощі з фінансами.

У цілому рік повинен виявитися непоганим для Змій. Але курс на новий стиль життя може спричинити бажання трохи відгородитися від сторонніх і якийсь час пожити в режимі «нікого не хочу зустрічати-чути-спілкуватися». Однак навіть добровільне самітництво не завадить ряду одиноких Змійок знайти своє особисте щастя з представником протилежної статі.

Гороскоп для чоловіка

 Гороскоп на 2020 рік для Змій: жінка і чоловік

Джентльмена-Змію друзі вважають розумним за прозорливі оцінки будь-якої події або людини. Дами ж легко піддаються його чарівності, якщо він хоче сподобатися і проявляє вишукані манери, ввічливість і інтерес до співрозмовниці.

У 2020 році чоловікам знака буде вподобу удача в справах кар’єрних, якщо час від часу він стане прислухатися до порад більш досвідчених людей. Тили на протязі всього сезону будуть надійно прикриті завдяки старанням половинки, якщо не пропадати на роботі цілодобово, забувши про необхідність приділяти час домочадцям. В середині літа відкриються нові перспективи у ділових сферах.

Гороскоп для жінки

 Гороскоп на 2020 рік для Змій: жінка і чоловік

Для жінки цього знака характерна здатність до переродження – в переносному сенсі. Їх енергії вистачить на подолання будь-якого апокаліпсису, тому будь-які труднощі її лякають лише на початку – просто фактом свого утворення. У 2020 Зміям-дамам доведеться працювати на два фронти, встигаючи робити успіхи в кар’єрі і тримаючи руку на пульсі обстановки будинку. Причому відкрутитися від обов’язків не вийде ні там, ні там. До літа обстановка спроститься і передбачаються нагороди за труди. Ті, хто ще без пари, мають хороші шанси на зустріч з цікавим чоловіком, який вміє піднімати настрій і наповнювати силами для подальшого життя. Вже мають сім’ї Змії будуть просто насолоджуватися життям і нарешті настали світом у відносинах.

Любовний гороскоп на 2020

 Гороскоп на 2020 рік для Змій: жінка і чоловік

Чоловікам знака в новому році має везти на приємні романтичні пригоди і навіть зустріч з ідеальною, в їх уявленні, жінкою, яка захоче залишитися поруч решту. Семейникам ж рекомендується частіше згадувати, що за межами роботи є не менш захоплююча життя і чекає сім’я.

Змії-жінки здатні зачарувати будь-якого представника протилежної статі. Головне, на початковому етапі не демонструвати цілковиту багатьох чоловіків прямолінійність. У 2020 дами знака будуть просто магнітом для всіх представників сильної статі, що загрожує романами навіть з одруженими. Якщо довіритися своїй інтуїції – все закінчиться чудовим фіналом. Дамам з сім’ями краще набратися терпіння і дочекатися приходу кінця літа, коли прогнозується спад різних напружених ситуацій і з’являться сили для всього, що захочеться.

Грошовий гороскоп в 2020

 Гороскоп на 2020 рік для Змій: жінка і чоловік

У рік Білого Пацюка не варто сподіватися на удачу – кожен крок потрібно обдумувати. Це кращий спосіб примножити нажите. Чим менше спонтанних дорогих і не дуже покупок, тим менше розчарувань. На початку року доведеться багато працювати, але вже до літа всі праці повинні добре окупитися. Робити якісь кроки, покладаючись на інтуїцію, не рекомендується – можна сильно помилитися і багато втратити.

Кар’єрний гороскоп на 2020

 Гороскоп на 2020 рік для Змій: жінка і чоловік

Успіх чекає на тих, хто об’єднає зусилля і навчитися приймати до уваги поради більш досвідчених колег. Ініціатива у спорах загрожує зміною роботи або пониженням у посаді. Краще кредо Зміям на рік Білого Пацюка: зговірливість і «прихлопнутая пащу з засунуть отруйними жалами». Кар’єрне зростання не порадує, а ось нове місце роботи – може.

Гороскоп здоров’я на 2020

 Гороскоп на 2020 рік для Змій: жінка і чоловік

Рік обіцяє бути незабутнім, але не з-за неприємностей на здоров’я. Щоб Щура було простіше підтримувати Змій в хорошій формі, слід більше налягати на зелень і фрукти, навчитися простіше дивитися на конфліктні ситуації і, нарешті, приступити до спортивних навантажень.

Знамениті Змії

 Гороскоп на 2020 рік для Змій: жінка і чоловік

Чоловіки:

  • Мухаммед Алі – легендарний боксер сучасності.
  • Індіра Ганді – політик, шанований не тільки в Індії.
  • Едгар Аллан По – письменник, який покрив світ своїми детективами.
  • Чарльз Дарвін – вчений, довів теорію еволюції.
  • Мартін Лютер Кінг – проповідник, відстоював права афроамериканців.

Жінки:

  • Одрі Хеберн – актриса.
  • Грей Келлі – актриса, яка вийшла заміж за принца Монако і стала найулюбленішою жінкою для співгромадян.
  • Опра Уїнфрі – телеведуча, допомагає людям зберігати бажання жити в будь-яких ситуаціях.
  • Жаклін Кеннеді – дружина президента США.
  • Кім Бессінджер – актриса.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради