Гороскоп на 2020 рік для Дракона: жінка і чоловік

Якщо хочеться взяти від майбутнього року максимум і вийти з нього з мінімальними втратами, безперечно варто взяти до уваги поради китайського гороскопу. Доволі точно характеризуючи кожен з знаків східного зодіаку, астрологи Піднебесної напередодні кожного нового року складають відповідно до своєї традиції спеціальний гороскоп. І ми пишаємось тим, що нам вдалося зв’язатися з нашими китайськими друзями і одними з перших отримати ексклюзивний прогноз на 2020 рік.

Виконуючи дані нашим вірним читачам обіцянки, ми продовжуємо публікувати східні гороскопи для всіх сфер життя на майбутній рік для кожного з знаків дванадцятирічного циклу. І сьогодні в приціл нашої уваги потрапив, мабуть, найбільш потужний і незвичайний його символ – Дракон. Досить мужній, але нерозумний, наполеглива, але деспотичний, розумний, але занадто ризиковий…

Чоловік — Дракон

92381fe68d7feb773f614894f035524b Гороскоп на 2020 рік для Дракона: жінка і чоловік

З самого початку року вам варто приготуватися до того, що все піде набагато важче, ніж було до того. І якщо не перестроитесь, не зробите для себе переоцінку власних можливостей і наслідків подій, що відбувається вас сильно розчарує.

По суті, навіть звичайні речі будуть даватися тільки при наявності неабиякої частки терпіння, завзяття й сил. Вас це стане нескінченно дратувати, до того ж ви не будете бачити миттєвого результату того, що робите, чим ще більше зростив у собі негатив.

До літа ви будете настільки морально пригнічені, що пропаде всяке бажання далі боротися. І ось це якраз і стане вашою грандіозною помилкою, бо якраз у другому півріччі ви вступите в не просто білу – білу смугу свого життя! Поліпшення відбудеться настільки різко і раптово, що ви не раз і не два будете себе недовірливо щипати, щоб переконатися, що все це не сон.

І далі прихильність долі і щедрість її подарунків буде залежати тільки від вас: чим целеустремленней і активніше будете рухатися далі, тим більшого успіху досягнете. Причому, що дивно, у всіх сферах життя.

Жінка — Дракон

0cfc7dced3edea87b1947e39f0fbf927 Гороскоп на 2020 рік для Дракона: жінка і чоловік

Жінкам, народженим у 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000 і 2012 році, у першому півріччі доведеться несолодко: удари долі будуть слідувати один за іншим, вам стане складно справлятися з тим, що ще недавно робилося як би мимохідь. Не буде ні конкретних цілей, ні результатів роботи – лише виснажлива всепоглинаюча, та ще й віднімає всі сили рутина.

Вам знадобиться все терпіння, на що здатні, щоб не зірватися від усього цього і не наробити дурниць. Однак якщо витримаєте цей період, отримаєте заслужену нагороду.

Тим більше що і чекати вона не змусить себе довго: вже з осені вас чекають прибуткові інвестиції, примноження всіх капіталів, а також приємний моральний підйом.

На цій високій ноті і ви увійдете в наступний рік, причому чим активніше потрудіться в кінці цього, ніж більш амбітні і сміливі цілі будете ставити перед собою, тим більше ефектними будуть результати. Але, готуйтеся, що для їх втілення попрацювати доведеться чимало.

Що зробити, щоб у 2020 році удача посміхнулася вам?

58fa60978f2873c359929e62f09f6d27 Гороскоп на 2020 рік для Дракона: жінка і чоловік

З Драконом у Щури дуже теплі взаємини. Це один з трьох її вірних друзів і супутників, з яким вона готова ділити радощі й негаразди, на чиє плече спиратися і з ким будувати плани на майбутнє. Звичайно, її дратує його репутація шибайголови, невміння тримати язик за зубами, однак імпонує амбіційність та прагнення все тримати під контролем.

Отже, якщо вам вдасться пом’якшити в цьому році в собі перші риси і культивувати другі, рік вас чекає дуже приємний. Завзятість, працьовитість і розум – відомі «ковзани» Драконів. Однак якщо вони не перестануть йти ва-банк з приводу і без, неабияк розлютять господиню наступаючого року.

Ще вона не потерпить зловтіхи, несприйнятливості до критики і зарозумілості – врахуйте це! Адже найчастіше, ви навіть самі не помічаючи, ведете себе саме так.

В іншому ж вам варто більше довіряти тверезого розрахунку, ніж інтуїції, заздалегідь усе планувати і кілька разів все прорахувати, перш ніж прийняти остаточне рішення. І тоді доля до вас буде куди прихильною, ніж це спостерігалося раніше, і навряд чи станеться пізніше.

Словом, вас чекає рік можливостей і прибуткових вкладень, що під ними не малося на увазі – не пропустіть свій шанс! Особливо, якщо в якості партнера виберете Щура.

А щоб остаточно її задобрити, сміливо наряжайтесь в золотисті або біло-сріблясті кольори, або ж прикрашайте виробами з них, декором, відповідне Металевої Щура північний напрям. А самі размещайтесь і під час відпочинку, і при роботі так, щоб дивитися на захід, південний захід або південний захід.

При цьому знайте, що принесе щастя, що містить цифру 2, і вдалими будуть 2 і 9 місяці китайського календаря, а особливо — 4 і 13 їхнього числа. А ось на 10 та 12 місяці місячного циклу нічого важливого краще не планувати. Як і на 5 або 9 числа кожного місяця.

Любовний гороскоп на рік Щура для Дракона

05c82d2d8c11569fa6446b7ec4a6bbfe Гороскоп на 2020 рік для Дракона: жінка і чоловік

Так як в житті відбудеться серйозна переоцінка пріоритетів, всім Драконам прямо спочатку року захочеться шукати віддушину в особистому житті. І вона знайдеться, причому досить швидко і результативно. Якщо ж ваш обранець/обраниця ще й Пацюк року народження, отримаєте не просто ідеальні відносини, але і приємні зрушення в інших життєвих сферах.

Однак якщо не будете сміливіше і активніше в їх ескалації, так і залишитеся біля розбитого корита у підсумку – Щур не любить нерішучих. Якщо ж візьмете бика за роги і дуже круто, не встигнете отямитися, як опинитеся вже на півдорозі до вівтаря. І це здорово, так як кращого періоду для вас, щоб стати розсудливим, ніж її рік, і придумати складно.

Пам’ятайте, що найбільше щастя для вас принесуть відносини з людьми, народженими в рік господині року, а також з Тиграми і Зміями. А ось Биків, Кіз і Собак вам варто уникати, що є сили.

Якщо ж ви вже у відносинах, намагайтеся бути серцевішим і щедрішими на почуття до своєї половинки, і вона організує для вас надійний і спокійну, тиху гавань в ці непрості часи. До речі, приємна новина для тих, хто не проти завести дітей – 2020-й за своєю характеристикою ідеально підходить для цієї мети. До того ж і від зовнішніх, позасімейних проблем відвернетеся.

Кар’єра і фінанси в 2020 році

b23beca4120a94f4111f616e300be26c Гороскоп на 2020 рік для Дракона: жінка і чоловік

Незважаючи на те, що будь-які виклики долі – це ваша стихія, в цьому році вам рекомендують бути скромніше, поки не відчуєте, що чорна смуга, нарешті, закінчилася, і у вашому житті почався помітний підйом. Зате тоді – ризикуйте, інвестуйте, будуйте плани на майбутнє. Всі увінчається успіхом.

Починаючи з кінця літа, ставте перед собою великі та непідйомні для інших цілей – повірте, нагорода буде неабиякою. Причому якщо вас тоді ж не спіткає закономірний кар’єрний та фінансовий ріст, це станеться в найближчому майбутньому – вже після наступного Нового року. Однак станеться виразно.

Пам’ятайте для вас настала пора інвестицій з максимальним профітом. Не важливо, маються на увазі конкретно фінанси, або ж це вкладення в зростання свого професіоналізму, в розвиток власного бізнесу, проекту тощо.

Всі наявні у вашому активі ресурси повинні бути кинуті до ніг майбутніх звершень. І тільки в цьому випадку ви зможете розраховувати на те, що у вашій непростій долі почнуться зміни на краще.

Здоров’я

48737fe2a89ae2a26de8793bafa6d0ae Гороскоп на 2020 рік для Дракона: жінка і чоловік

Так як перша половина року очікується дуже складною, навіть ваш, зазвичай нечутливий до стресів і переутомлениям, організм зійде з наїждженій колії і викине декілька неприємних фортелів.

Психічне напруження виразиться в неполадки в роботі кишечника, почнуться порушення травлення – певно, щось із шлунком. І якщо не переглянете режим харчування і не станете більше себе щадити і відпочивати, з легкістю дограєтеся до виразкової хвороби.

Під не меншим ударом і жовчний міхур з печінкою – вам обов’язково захочеться неприємні метаморфози у своєму житті залити чимось міцненьким, і не в міру, що ні до чого хорошого не призведе. Не виключені і дерматологічні патології на нервовому грунті, особливо, у молоді та людей середнього віку.

Щоб всього цього не допустити кожну вільну хвилину вибирайтеся на свіже повітря і гуляйте. Практикуйте йогу – для вас це корисно не тільки для підтримки фізичного здоров’я, але і для душевної рівноваги.

Сподіваємося, наш китайський гороскоп на 2020 рік був корисний Драконам обох статей – нашим читачам, і завдяки йому вони встигнуть підготувати себе, хоча б морально, до всієї тієї емоційної та ситуативної насиченості, яка їх чекає в найближчому майбутньому. І ми віримо, що їм обов’язково вдасться гідно відповісти на всі виклики долі і витягти з її уроків максимальну користь!

Відео

pinit fg en rect red 28 Гороскоп на 2020 рік для Дракона: жінка і чоловік

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: