Гороскоп для Водоліїв на 2020 рік: жінки та чоловіки

Жити, не задумуючись про майбутнє, не намагаючись хоч якось його планувати і прораховувати свої ходи, реакцію на що-небудь, можуть дозволити собі тільки дуже безтурботні або ж недалекі люди.

В основному, всі ми намагаємося, по мірі сил і можливостей, уявити собі, що нас чекає потім, подумати, що потрібно зробити, щоб сталося або, навпаки, не сталося щось важливе. Прорахувати і свої дії, і всіх оточуючих у відповідь на ті чи інші події.

Звичайно, ясновидців на планеті, прямо скажемо, небагато знайдеться. Однак способи, хоча б приблизно і дуже приблизно передбачити, що станеться в майбутньому, все ж є. Йдеться про астрологію, що вивчає закономірності взаємної поведінки небесних тіл і екстраполюючої його, згідно з багатовіковим спостереженнями за подіями в житті людини, іншим факторам, на те, що станеться.

Астрологічні прогнози користуються особливою популярністю напередодні Нового року – адже це чудовий порадник у справі складання планів на наступний календарний період, підготовки себе до чого б то не було. Що ж, спробуємо і ми сьогодні не мучити наших читачів, і представити їх увазі гороскоп на 2020 рік. На цей раз – для Водоліїв.

Гороскоп на 2020 рік для жінок-Водоліїв

c39a564955c061346960125ef6d57098 Гороскоп для Водоліїв на 2020 рік: жінки та чоловіки

Представниці цього знаку весь рік будуть перебувати в якомусь пошуку, до чогось прагнути, причому далеко не завжди будуть усвідомлювати, що ж насправді жене їх вперед? Однак навіть якщо зустрінуть на своєму шляху перешкоди, будуть сприймати їх швидше як цікавий і корисний досвід, ніж як прикру перешкоду.

У першій половині року в діловій сфері у вас буде складатися все далеко не так гладко, як хотілося б: почнете конфліктувати з співробітниками, але ви ж це на дух не переварюєте, тому вічно будете почувати себе некомфортно. Є шанс посваритися не тільки з колегами, але і керівництвом, і якщо вчасно не зупинитися, і не одумайтеся, розплатяться з вами сповна тією ж монетою.

За весну ви настільки издергаетесь, що перенесете своє роздратування на сім’ю, і літо пройде під знаком сварок і з ними. Вашим близьким буде здаватися, що ви надмірно критичні, відсторонені від них і байдужі до їх проблем, а ведете себе просто як розпещений споживач. І нічого з цим ви не зможете вдіяти аж до серпня – тоді всі проблеми самі собою зійдуть нанівець.

У ваше життя знову увійдуть мир і доброта, ви заспокоїтеся, і тоді неодмінно постарайтеся більше часу проводити з рідними, приділіть увагу дому. У вересні вирушайте, по можливості, у відпустку. Наприкінці року у вас буде все добре: несподівані матеріальні подарунки, корисні інвестиції і приємні витрати. З’явиться шанс докорінно змінити своє життя – не пропустіть його!

Гороскоп на 2020 рік для чоловіків-Водоліїв

582be1d5752070cab98bae2d9dbfd3cc Гороскоп для Водоліїв на 2020 рік: жінки та чоловіки

Щоб домогтися успіху в цьому році вам належить озброїтися всій ощадливістю, інтелектуальними здібностями, а також щирістю та відкритістю. Спокійного життя, принаймні, у першу половину року, вам чекати не доводиться, проте всі виклики долі ви будете зустрічати з гордо піднятою головою і розцінювати їх як цікавий досвід.

Однак все це вагомо насупиться перманентними конфліктними ситуаціями, які будуть переслідувати вас, буквально, на кожному кроці. Навесні ви пересварилися з усіма колегами і обстановка на роботі загостриться до краю. Не обійдете своєю увагою і начальство, яке расквитается з вами самим жорстким методом.

44dfb47f544c61862eba2dbcbdc420d5 Гороскоп для Водоліїв на 2020 рік: жінки та чоловіки

Від усього цього ваша психіка буде перебувати в настільки неврівноваженому стані, що ви посварилися і з близькими, причому, в основному, з вашої вини. І як би ви не старалися пом’якшити, уникати гострих кутів, нічого у вас так і не вийде. Єдиний вихід – тікати в прямому або метафоричному сенсі. Відрядження, вилазки на природу з друзями або в гараж, спорт, хобі…

До осені буде подібний розлад у стосунках, проте потім все знову налагодиться, причому без будь-яких зусиль з вашого боку – настане досить приємне спокійний час, що краще провести з близькими і рідними, з друзями.

До кінця року помітите, як відчутно пішла в гору ваша доля: знайдете більш престижну роботу, достаток зросте в рази, будете балувати себе покупками, а всі інвестиції стануть вдалими.

Любовний гороскоп

ad67f76a4ece898bf5173d14a3658e4c Гороскоп для Водоліїв на 2020 рік: жінки та чоловіки

З любов’ю у Водоліїв в 2020 році все буде мінливий, однак, не сказати, щоб катастрофічно. Якщо ви самотні, у вас є всі шанси зачарувати особу протилежної статі своєю незалежністю і щирістю.

Проте краще, щоб подібні пошуки припали на початок року, або вже на осінь. Готуйтеся, що весь рік вас будуть долати шанувальники, вам підлестить їх увагу та буде потрібно деякий працю, щоб вибрати з усього сонму найбільш гідну особина, споріднену вашим принципам.

Влітку будьте акуратні – можете зіпсувати стосунки з коханими через свою нестриманість і зацикленості на інших проблемах. Зірки радять у цьому випадку побільше проводити часу разом, будувати спільні плани, говорити про все на світі.

Восени після короткочасної ідилії вам захочеться змін та свіжої струменя, ви занудьгуєте. Щоб цього уникнути, бувайте з партнером в нових місцях, знайдіть нові спільні хобі, придумайте щось новеньке в ліжку.

Гороскоп фінансів і кар’єри

a105210d2021df964ba33266e05fc75c Гороскоп для Водоліїв на 2020 рік: жінки та чоловіки

Хоч як би ви не намагалися включати в наступаючому році розсудливість, від фінансових проблем це вас не застрахує. Навіть якщо все перше півріччя і липень, включно, будете економити на всьому, на чому тільки зможете, не витрачатися ні на що велике і не позичати кому-небудь. Єдиний вихід – знайти хорошу підробіток. В

серпні грошові неприємності потроху відпустять, але максимальне полегшення в цьому плані відчуєте тільки восени – тоді зможете зважитися на великі витрати. Вас відвідає бажання змінити гардероб, а то й освіжити меблювання квартири. А у когось вистачить навіть на поліпшення житлових умов або ж новеньке авто. Правда, не забувайте при всьому цьому трохи залишити для відпустки – скоро благоденство може закінчитися.

У діловій сфері Водоліїв, на жаль, чекають чорні часи. Вам треба просто все це пережити, адже коли вони завершаться, воздасться сторицею за всі поневіряння. Починаючи з лютого ймовірні непорозуміння і неприємні для кар’єри ситуації на роботі, і триватимуть вони аж до травня.

Однак потім стане легше. Вам потрібно все притаманні спокій, щоб гідно витримати можливе пониження по службі, а то і звільнення. Надмірно не драматизируйте: у листопаді влаштуватися на кращу роботу або ж переживете істотний кар’єрне зростання, зайнявши позицію куди краще, ніж попередня.

Гороскоп здоров’я

d6f7c99bf755c0d3519cf9d108c69a81 Гороскоп для Водоліїв на 2020 рік: жінки та чоловіки

Водолії і турбота про власне здоров’я – речі трохи несумісні. Тому готуйтеся до того, що в 2020 році відчуєте загострення деяких хронічних захворювань, придбаєте і дещо новеньке «букет». Щоб уникнути всього цього, намагайтеся не рвати жили на фізичній роботі і не перехаживать захворювання «на ногах» — навіть легку застуду.

Крім того, несприятливий емоційний фон, постійне нервування можуть зажадати віддушини. І не дай бог, вона стане алкоголем або шкідливою їжею – це дуже швидко стане вашою звичкою, і позбутися від неї буде вкрай проблематично.

Спробуйте розслаблятися і відпочивати безпечно: поїдьте на вихідні на полювання, риболовлю, погуляйте в приємній компанії на свіжому повітрі. Частіше вибирайтеся з сім’єю або друзями на пікніки, на дачу.

Гороскоп на 2020 рік для Водоліїв за роком народження

Водолій — Щур

c490b5fa8367e6d924ee141316115f5d Гороскоп для Водоліїв на 2020 рік: жінки та чоловіки

Вашим різнобічним інтересам, нарешті знайдеться практичне застосування в цьому році. Щур все врахує і все продасть на користь. Обмежувати ваше право на свободу думки і справи поки ніхто не збирається – все-таки ваш рік, тому можна на час злізти з барикад і насолодитися спілкуванням з тим обмеженим колом людей, який до вас «допущений».

Дуже корисною в наступаючому році виявиться любов до змін і всьому новому: ви будете енергійні, натхнені і досягнете дуже багато чого. Але, намагайтеся уникати рутини і ставити короткі мети – інакше занудьгуєте.

Водолій — Бик

cb4eb79532d11aef0da0c3380af7714b Гороскоп для Водоліїв на 2020 рік: жінки та чоловіки

Людина-універсал, людина – багатоликий Янус… Ваші неабиякі здібності, рівне поєднання фізичної сили і духовної могутності допоможуть добитися всього, чого забажаєте в наступаючому році.

Головне, не соромитися транслювати приходять вам в голову оригінальні ідеї на публіку і не намагатися стрибнути вище голови у прагненні прискорити досягнення цілей. В іншому випадку останнє може випалити вас дотла і надовго вибити з колії. Шукайте віддушину у спілкуванні з друзями, спорт і подорожі.

Водолій — Тигр

79c8cb1128d309ce0cf2bd334296f775 Гороскоп для Водоліїв на 2020 рік: жінки та чоловіки

Народжений у рік Тигра Водолій, що цікаво, абсолютно не марнославний і не властолюбний – це типовий «вільний художник», не вміючи і не бажаючи працювати з кимось у зв’язці і тим більше підпорядковувати себе якої б то ні було рутині, обов’язків та іншої тягомотині, крім як з власної примхи.

У наступаючому році для вас – унікально тонкого і вмілого психолога, здатного витягнути з будь-якої прірви людини, розбудити його і повернути їй віру в себе – настане золотий час, адже часи для всіх видадуться, на жаль, нелегкі.

Водолій — Кролик

794a4e35c7382390fa23bf783b0c2c5d Гороскоп для Водоліїв на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви мінливі, ніж чимало побесите люблячу послідовних і чітко визначилися Щура. Деяких успіхів, звичайно, вдасться добитися в наступаючому році – у періоди, коли будете нечувано діяльні, проте потім знову вами опанує лінощі, і ви або не зможете закріпити успіх у справах, або не розвинете її належним чином.

Проте особливо від того не огорчитесь, адже в кар’єризмі помічені ніколи і не були – свобода і можливість жити згідно своїм ідеалам для вас набагато важливіше. Не забувайте, що, незважаючи на вашу любов спілкуватися, час від часу вам дуже корисно залишатися наодинці з собою.

Водолій — Дракон

6b02f5db9eaa41901ad51792ce60a2fb Гороскоп для Водоліїв на 2020 рік: жінки та чоловіки

Мінливість і суперечливість вашої натури не раз і не два в наступаючому році буде збивати з пантелику оточуючих і ставити палки в колеса вам самим. То ви будете з лютим натиском братися за справи, то вдарити в самокритику, размягчитесь і стушуетесь, так і не довівши справу до кінця.

Через ще більше усугубилися перепадів настрою, раптової зміни депресії ейфорією, і навпаки, можете втратити більшість своїх друзів і соратників. Однак великих бід вроджена кмітливість, далекоглядність і колосальна інтуїція допоможуть уникнути.

Водолій — Змія

d67b715413ea142305635e12ef0e00c9 Гороскоп для Водоліїв на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви перманентно надмірно напружені внутрішньо, що не дозволить вам в повній мірі віддатися досягненню поставлених в цьому році цілей. Однак не можна сказати, що ви зовсім нічого не доб’єтеся: успіхи будуть, і їх очікується багато, але все якось по дрібниці…

Ви знайдете застосування купі своїх прихованих талантів, але частина того, за що візьметеся, так і кинете на півдороги, адже виявиться, що заплановане вам зовсім не по зубах. Спробуйте побільше виділяти часу відновлення своєї психіки, відпочинку та аналізу того, що відбувається, тоді рівень концентрації підросте.

Водолій — Кінь

10b242ae1709083f43a83a0aaf3fddb4 Гороскоп для Водоліїв на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви дуже багатогранна і володіє нескінченним числом здібностей і талантів особистість, тому народженим у рік Коня Водоліям наступаючий рік готує масу досягнень, цікавих активностей, яскравих емоцій і відчуттів.

Ви досягнете успіху на будь-якій ниві, незалежно від того, чи виберете роль організатора, або ж веденого, займетеся плануванням і підведенням під що-небудь теоретичної бази, або ж ринетесь реалізовувати всі особисто на практиці. При цьому з легкістю знайдете собі прихильників, які незмінно будуть зачаровані вашими ідеями.

Водолій — Коза

ba2db9bfb1ae3732957691a198a55638 Гороскоп для Водоліїв на 2020 рік: жінки та чоловіки

Сувора правда життя полягає в тому, що про миттєве втіленні в життя ваших ідей і прагнень, і думати не варто – надто вже вони випереджають час і занадто незрозумілі оточуючим.

У наступаючому році, вам настійно рекомендується більше культивувати в собі реалістичну сутність, практичність і творчий підхід, забувши на час про артистизмі до місця і не до місця, непередбачуваності і мрійливості. Щур чекає від вас чітких цілей, поглядів і шляхів вирішення завдань. В іншому випадку залишитеся животіти на узбіччі життя до наступного сприятливого періоду.

Водолій — Мавпа

385f212fa9e40a3b51cac8235b5202a9 Гороскоп для Водоліїв на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви дуже цілісна і гармонійна натура, що неодмінно сподобається господині наступаючого року. Поєднуючи хитроумность і миролюбність, винахідливість і мрійливість, діяльність і здатність генерувати захоплюючі ідеї, ви досягнете неймовірних успіхів у будь-якій справі, за яке тільки не візьметеся.

Зачарованих вашим чарівністю та харизмою, свободою духу і незалежною думкою, ви немов магнітом, будете притягати потрібних вам в тій чи іншій ситуації людей. А вроджене цікавість і відмінна пристосованість дозволять вам вписатися в будь-яку ситуацію органічно.

Водолій — Півень

fb54d60793469a337409816ed44f1af1 Гороскоп для Водоліїв на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ваше ексцентрична поведінка і авантюрність навіть демократичну Щура доведуть до сказу. Однак її невдоволення ви навряд чи помітите, так як за своїм звичаєм будете зайняті чимось піднесено глобальним, обов’язково прогресивним і адресованим майбутньому, а не сучасникам.

Безперечно, ваші винахідливість, непересічна і живий розум знайдуть своє застосування в цьому році, однак не можна сказати, що вас порадує реакція оточення. Втіха знаходите в погоні за новизною і відкриттями, у щедрих дарах, які вам принесуть не менше задоволення, ніж тим, кого ви ощасливите.

Водолій — Собака

27251e78d19f02f445dc0e70348a8587 Гороскоп для Водоліїв на 2020 рік: жінки та чоловіки

Смуга удач для вас, на жаль, закінчилася. Якщо ж в «кубушці» активів ще щось завалялося і не знайшло поки свого практичного застосування – там це і залиште, так як істотного прогресу найближчим часом не передбачається.

Особисто для вас рік добре підійде для зміцнення сімейних відносин, їх узаконення або поповнення в будинку, а також для самовдосконалення «малою кров’ю» — без відриву від основних завдань. Не забувайте час від часу давати собі перепочинок і ховатися від усіх за стіною своїх роздумів – інакше перманентно будете страждати від втоми.

Водолій — Свиня

9fc9a9b13e73c8ec761deaf52f3ac225 Гороскоп для Водоліїв на 2020 рік: жінки та чоловіки

Будучи в останні роки справжнім улюбленцем долі, ви, як ні сумно, остаточно «відбилися від рук», разбаловались і втратили орієнтири. Однак подарунки вічно сипати на голову доля не може, тому готуйтеся в наступаючому році братися за розум і взнуздывать непомірну его.

Народженим у рік Свині Водоліям доведеться багато працювати в наступному році, в тому числі і над собою, пересилити себе і «вийти в люди», почавши співпрацювати для загального блага з оточуючими. Багато доведеться змінити і в своїх звичках, поглядах на життя, чому ваш вроджений консерватизм буде відчайдушно чинити опір.

Ми сподіваємося, що всім нашим читачам-Водоліям цей гороскоп був хоч чимось корисний напередодні наступаючого року. І нам залишається лише побажати їм до всього ставиться філософськи і пам’ятати соломона мудрість про те, що все проходить.

Відео

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!