Гороскоп для Терезів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Що буде з нами завтра? Таке питання з тією чи іншою частотою задають собі всі жителі нашої планети. І це цілком природно, адже все невідоме лякає і притягує одночасно. Однак наша Всесвіт, і ми разом з нею, живемо за якимось глобальним, з великим трудом мінливих законами, і зрозуміти їх можна, вивчаючи закономірності поведінки небесних тіл і всього сущого на Землі.

Ці фундаментальні норми і вивчає астрологія, пропонуючи нам з вами побудовані за певними правилами трактування поєднання тих чи інших сузір’їв, планет, звані знайомим кожному з нас словом «гороскопи».

І сьогодні ми поговоримо про те, яким, на думку астрологів, буде 2020 рік для Терезів – постійно прагне до гармонії і справедливості, нерішучого і привабливого знака. Який по праву вважається самим доброзичливим, тактовним і великодушним серед усіх інших.

Гороскоп на 2020 рік для жінок-Терезів

7da1838274d23a7462db6f3fa44bc5b1 Гороскоп для Терезів на 2020 рік: жінки та чоловіки

На відміну від багатьох інших знаків Зодіаку, наступаючий рік для Терезів буде куди менш складним і хвилюючим, ніж для інших. Нарешті, настає період, коли ви можете розслабитися, розкласти все по поличках і відпочити. Не так давно життя вас тіпала, як хотіла, тому теперішня перепочинок буде дуже до речі. Однак вона таїть у собі і одну надзвичайну небезпеку.

Надлишкова розміреність і спокій неодмінно введуть вас в стан прокрастинирующей нудьги. Пам’ятайте, зараз для цього не час! Дане затишшя варто використовувати з максимальною користю: розплануйте життя надовго вперед, підготуйте все для здійснення своїх цілей.

6b9fe1723780471e77f4a0e8a5854e07 Гороскоп для Терезів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Навесні ви будете сповнені натхнення та ентузіазму, щоб не тільки заразити всіх навколо оптимізмом, але і з успіхом взятися за роботу над наміченим. Не можна сказати, що все вам стане даватися легко: іноді буде охоплювати відчуття, що ось-ось дійдете до межі своїх сил і можливостей, але, якщо зможете взяти себе в руки, то не просто позбудетеся від цього висушуючої відчуття, але і досягнете зрушень у справі.

До літа ж стільки часу і сил приділяти роботі вже не доведеться – зможете знаходити його і для своїх захоплень. Частіше в кінці та в середині цього періоду бувайте в суспільстві – вас чекають знайомства з цікавими людьми.

Восени ж киньте всі зусилля на закріплення досягнутого – бійтеся конкуренції! Доведеться знову поринути з головою в роботу, щоб довести всім, наскільки ви незамінні. Зате наприкінці року з’явиться маса вільного часу, ймовірно захоплення новим хобі або видом спорту.

Гороскоп на 2020 рік для чоловіків-Терезів

3d678ed3b870ee593d66bca69d0d1eca Гороскоп для Терезів на 2020 рік: жінки та чоловіки

На початку року чоловіки-Терези злегка навіть занудьгують, настільки тихою і тривіальною стане життя. Але, пам’ятайте, ось-ось доля зажадає від вас максимальної втручання в справи для досягнення результату, тому витратьте цей час з розумом: на планування та підготовку до роботи. Пам’ятайте, чим активніше попрацюєте навесні, тим більш жирні вершки знімете зі своєї діяльності до кінця року.

Влітку отримаєте довгоочікувану перепочинок, зможете зайнятися собою, хобі або творчістю, провести час з друзями і відпочити. Але, все це – лише до осені, адже тоді вас чекає ще один етап активізації діяльності.

Неодмінно продемонструйте оточуючим, наскільки ви ратуете за справу і наскільки талановиті. Озброїтеся оптимізмом – він допоможе у подоланні втоми і залучення до своєї діяльності потрібних людей. Восени вас обов’язково постарається хтось «підсидіти», або ж власники власного бізнесу матимуть неабиякий виклик від конкурентів.

Однак не варто вдаватися в паніку або робити якісь надзвичайні заходи: просто тримайте все під контролем, і неприємності будуть складені самі собою. В результаті, правда, ви практично закинете особисте життя, зваливши на себе додаткову рутину, обробляючи невластиву собі кількість інформації і будучи гранично уважними. Але, нагорода того варто – в кінці року ваша корисність і працездатність будуть гідно оцінені. До того ж ви отримаєте прекрасну можливість набагато більше часу приділяти відпочинку й хобі. Не виключено навіть, що знайдете якісь нові інтереси.

Любовний гороскоп

4fe3f9dce8cfd05ebb183f6be9107206 Гороскоп для Терезів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Як і у багатьох інших знаків, для Ваг цей рік на особистому фронті пройде досить неоднозначно. Емоції будуть суперечливі, а низка подій своєю полярністю і насиченістю буде просто збивати з пантелику. То ви будете грубі — то ніжні, то будете ненавидіти людину — то обожнювати його, впадати в найдосконаліше байдужість або відчувати маніакальний свербіж постійно знаходиться поруч і наповнювати собою кожну секунду буття улюблених, радіти цілковитої ідилії або ж влаштовувати грандіозні скандали… Словом, щоб ураган цих почуттів вас не поховав під собою і морально не дистиплінував, вам доведеться докласти зусиль.

Лаятися з улюбленими будете аж до початку осені. І саме кінець серпня для багатьох стане тим лакмусовим папірцем, який покаже, чиї відносини витримали і це випробування, а чиї безславно завершилися розривом.

Однак якщо ви думаєте, що на цьому все закінчиться і врівноважені, зазвичай Ваги почнуть приходити в себе з настанням осінньої пори, ви глибоко помиляєтеся: настане час для ефектних експериментів, у тому числі і сексуального плану.

Причому, якщо для не обтяжених зобов’язаннями представників цього знаку все закінчиться вдало в будь-якому варіанті, то сімейним Терезам набагато важливіше зараз озиратися на бажання партнера, ніж йти на приводу власних.

Гороскоп фінансів і кар’єри

f7904f2c45a561da26b131603d70a624 Гороскоп для Терезів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Зірки говорять, що якщо ви будете досить цілеспрямовані, працьовиті й чесні, запросто зможете істотно поліпшити власне матеріальне становище. Однак пам’ятайте, що якщо спробуєте хоч якось схитрувати, обдурити когось або пройти до власної вигоди по трупах, грошова удача від вас відвернеться до кінця року.

Будьте розумно благодійний, нерозумно рачительны і дуже терплячі, так як суттєвих фінансових чекати подарунків від долі в 2020-м вам не варто. По суті, ви зараз лише напрацьовуєте базу, яка потім допоможе зробити ваше існування безбедным.

Ледарювати собі дозволити в цьому році можуть лише ті Ваги, яких категорично не влаштовує поточний стан речей, і вони радикально налаштовані проти будь-яких змін. Іншим же доведеться гарненько попрацювати на шляху до успіху. Відмінний рік для зміни роботи або переходу на більш високу посаду, а також для самовдосконалення.

df99747de2934bd559a2ee467e29240c Гороскоп для Терезів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви повинні стати краще і з професійної точки зору, і багато чого переосмислити у власній психології. Чим більше будете довіряти собі і менше залежати від когось- тим більшого вдасться досягти. Якщо ж пренебрежете цими радами, станете жертвами маніпуляторів і шахраїв. І тоді вашу кар’єру або бізнес вже ніщо не врятує.

Готуйтеся до того, що станете душею і стержнем колективу, підтримуючи приємні в ньому взаємини. І вам знадобиться вся притаманна дипломатичність, щоб не допустити прояву агресії у спілкуванні між іншими знаками, для яких рік буде зовсім не таким позитивним, як у вас.

Гороскоп здоров’я

906d4ef68fd38f676f2d179028ba91ae Гороскоп для Терезів на 2020 рік: жінки та чоловіки

У першому півріччі Ваги будуть викликати білу заздрість своєю оптимістичністю, енергійністю і кількістю сил. Вам буде здаватися, що відмінне самопочуття для вас тепер стане вічною нормою. Однак вже до кінця травня раптом відчуєте, що надзвичайно видихалися і втомилися, і підтримувати позитив, по суті, більше нічим.

Обов’язково, якщо є можливість, вирушайте у відпустку. Інакше не зможете утримати взяту високу планку і домогтися всього, що для себе намітили в цьому році.

Влітку, якщо так і трапиться, все у вас буде добре в плані здоров’я. Однак восени не виключені напади нудьги, а також схильність до простудних захворювань. Виною тому буде мінорний настрій, а також практично нульові ресурси імунітету: пропийте курс полівітамінів, їжте фрукти, і якщо залишився ще шматочок відпустки, не рахуючись ні з чим, просто вирушайте відпочивати.

Гороскоп на 2020 рік для Терезів по року народження

Ваги — Щур

cc969cd3ecec094b2e6b3822e0abb680 Гороскоп для Терезів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви приємні в спілкуванні, говіркі і тонко відчуваєте людей, завдяки чому можете розташувати їх до себе в будь-якій ситуації. Чим вам і радять скористатися в процесі досягнення цілей в цьому році.

Однак пам’ятайте, що саме для вас зараз дуже важливо не скочуватися у відверте егоїстичне маніпулювання, яким ви так часто грішіть, інакше наслідки будуть дуже сумними. А ось властивою вам винахідливості і практичності є всі підстави дати зелене світло – тоді вже в другій половині року помітите істотний прогрес у своїх справах.

Ваги — Бик

10bbe0eb9c653655f05fe61071919472 Гороскоп для Терезів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви врівноважені, розсудливі і напористі, у результаті чого практично завжди домагаєтеся бажаного. І якщо будете слідувати наміченої лінії, в наступаючому році завидно досягнете успіху.

Лояльність до оточення і готовність відстоювати не тільки шкурні інтереси, але й своїх колег, друзів, збільшує відданість останніх і готовність слідувати за народжені в рік Бика Вагами, які б ідеї вони не висували. Однак, щоб домогтися успіху і не розгубити союзників, вам варто знищувати в собі схильність до тиранії, а також уникати зайвих коливань при прийнятті того чи іншого рішення.

Ваги — Тигр

d2323e242ba861663e289bbdb09f0bb4 Гороскоп для Терезів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ваш вроджений магнетизм і чарівність в цьому році залучать до вас ще більше прихильників і шанувальників, ніж це було раніше.

Ви дуже артистичні і життєлюбний, щоб стійко переживати всі невдачі, якими може вас відчувати наступаючий рік, проте надмірна емоційність і чутливість, схильність вкрай болісно переживати невдачі і відсутність жорсткої лінії в прийнятті рішень будуть то і справа зіштовхувати вас у вир депресії. Постарайтеся знайти розраду в людину або людей, які будуть розуміти цю вашу слабкість і допомагати її подолати.

Ваги — Кролик

64469b68735f15ed410baf1d9be07f2f Гороскоп для Терезів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви трохи ледачі, надто спокійні і м’які, тому якихось видатних успіхів в цьому році, народженим в рік Кролика, Терезам чекати не доводиться – Щур любить сміливих, активних і цілеспрямованих.

Однак і особливих втрат вам не бачити: ваш гранично доброзичливий і товариський характер допоможе «припасти» потрібних людей практично на всі випадки життя, і саме вони будуть вам подавати руку допомоги, коли це необхідно робити за вас роботу, до якої у вас відсутні здібності, всіляко підтримувати і втішати.

Ваги — Дракон

81940c09e0b4df91c20062d62dec73de Гороскоп для Терезів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви неконфліктні, миролюбні і доброзичливі, але лише до тієї пори, коли ніщо вам або людям, які вам дороги, не загрожує – тоді ви стаєте настільки войовничі, рішучі і беспринципны, наскільки це можливо.

Грамотно застосовуючи ту або іншу свою іпостась у відповідній ситуації, ви зможете всі виклики долі наступаючого року пережити з мінімальними втратами для себе. І при цьому ваша гнучкість, наполегливість і спрямованість на максимальний результат дозволять досягати таких високих цілей, які тільки наважитеся для себе поставити.

Ваги — Змія

8727c0b02412c78fef8b9842f6bf11d4 Гороскоп для Терезів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви мудрі, але надмірно философичны, тому очікувана динамічність року чимало вас вразить. Якщо хочете домогтися свого, забудьте про любов до так улюбленому вами побудови стратегічних планів з тонкими інтригами і вмілим маніпулюванням людьми.

Тільки реальні і лежать на поверхні цілі, показне працьовитість і зайнятість – в іншому випадку в буквальному сенсі «пашущие», наче коні, інші знаки вас просто не зрозуміють і сприймуть в багнети. І тут навіть вроджена дипломатія і чарівність не допоможуть, так як рік абсолютно не має ні до терпимості, не до сентиментів.

Ваги — Кінь

c9c9564eb4d076ef68b818a369f9c9a6 Гороскоп для Терезів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви – маніпулятор у чистому вигляді. Завжди звик домагатися свого, але чужими руками. Виблискуючи, прикрашаючи і заражаючи інших своєю енергією. Якщо не перейдете від показного ентузіазму – тільки щоб заманити прихильників і помічників – до націленому на конкретні справи, від вас відвернуться навіть самі, здавалося б, віддані люди.

Народженим у рік Коня Терезам варто змиритися, що рік для всіх чекає важкий, тут не буде звичного поділу на «тяглових коней» і «пасажирів». Не будете працювати нарівні з усіма, опинитеся біля розбитого корита!

Ваги — Коза

c434579210e4ccfb9a0e72942d027935 Гороскоп для Терезів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Наступаючий рік обіцяє стати для вас дуже насиченим різноманітними можливостями, шанси проявити себе і добитися успіху. І тут головним чином треба буде прагнути до того, щоб не «загратися» на власній сцені життя до такої міри, що загубиться зв’язок з реальністю і втратиться щирість.

Постарайтеся бути собою, насолоджуйтеся спілкуванням і оптимістично зустрічайте всі виклики долі, проте не забувайте, що зараз саме час робити накопичення будь-якого роду. Тому створюйте фінансову подушку безпеки, вчіться і удосконалюйтеся.

Ваги — Мавпа

32b943bb3e63a9c3f6d268b7a3aa3339 Гороскоп для Терезів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви можете справляти враження трохи навіженою, однак гранично гармонійної особи, тому, укупі з вродженою добротою, життєрадісністю і чарівністю, вам вдасться без праці обзаводитися приємними і корисними для себе контактами, зміцнювати відносини з уже сформованим колом спілкування.

Однак якщо не стримуєте своєї балакучості, таки вмудритеся десь упустити щось важливе, що потім не кращим чином позначиться на вашому майбутньому. Також постарайтеся уникати маніпулювання більш слабохарактерних людьми – зараз для цього не найкращий час.

Ваги — Півень

da5dc1d08b00379c2cf7fa1eaf8a0258 Гороскоп для Терезів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви надто потураєте своїм слабкостям і абсолютно нерозумні у витратах щодо підтримання свого іміджу, на що практична і скромна Щур відреагує в цьому році вкрай жорстко, виклавши вам дуже неприємний урок. Ймовірно падіння з раніше зайнятих таким трудом висот, особливо, якщо любили до цього обертатися у вищому суспільстві.

Зрозуміло, на це ви відреагуєте з притаманною вам запальністю і желчностью, що лише погіршить становище. Словом, намагайтеся бути скромніше і більш терпимим до інших людей, і тоді рік буде не таким безрадісним.

Ваги — Собака

b0b6953e4a07701a1f4d793508bd257e Гороскоп для Терезів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Грамотне планування, зважені рішення і обережність у справах – саме ці якості дозволять вийти за результатами року на найвищий профіт. Однак пам’ятайте, що якщо будете зазвичай лякатися труднощів і занадто довго шукати компромісні рішення, які б дозволили вам вийти із ситуації найменшою кров’ю, пропустіть можливості і подаруйте перемогу тому, хто спритніші.

Щоб цього не сталося, ретельно перевіряйте свій коло на лояльність до себе, і зрозумійте, що ряд жертв життєво необхідний.

Ваги — Свиня

104929ec96051432fa9390ab1397194b Гороскоп для Терезів на 2020 рік: жінки та чоловіки

У вас в наступному році з’являться всі шанси благополучно втратити все таким трудом нажите ще недавно. Остерігайтеся будь-яких, не пов’язаних з собою особисто, інвестицій, уважно спостерігайте за близькими вам людьми, так як зрада може чекати на кожному кроці.

Настійно рекомендується не починати ніяких нових справ, не висувати ідей і взагалі забути на час про якісь плани, крім самих короткочасних і насущних. В іншому випадку жорстоко розчаруєтеся і дуже скоро. Ваше завдання зараз: закріпитися на зайнятих позиціях і ще більше наростити жирок».

Віримо, що цей гороскоп дозволить домогтися всього запланованого на 2020 рік Вагами, грамотно розставити пріоритети і підготувати себе до будь-яких несподіванок. Зрозуміло, щоб вийти з них з максимальним для себе профітом. І нехай вам завжди супроводжує стільки успіху, скільки потрібно, щоб будь-яке ваше виважене рішення принесло очікувані вами плоди!

Відео

pinit fg en rect red 28 Гороскоп для Терезів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: