Гороскоп для Тельця на 2020 рік: жінки та чоловіки

Астрологія – штука дуже корисна. Цього ніхто не буде заперечувати. Адже хто ще зможе нам так детально і практично описати, що нас чекає в найближчому майбутньому, і кому в цьому світі ще довіряти, як не вічним зіркам?

Звичайно, скептики і сноби зараз помітять, що зірки зовсім не вічні, а майбутнє – лише випадкова вибірка ймовірностей. Однак якщо розглядати питання з точки зору скороминущої, на погляд Всесвіту, життя людини, все саме так і йде, як ми сказали спочатку.

І вже тим більше астрологічними прогнозами ми цікавимося напередодні того чи іншого року: що нам несе це загадкове завтра? До чого готуватися? Чого боятися і які можливості не варто упускати?

Відповіді на всі ці питання містяться в гороскопи для кожного знаку Зодіаку. І сьогодні ми розповімо, які відповіді на них по 2020 році утримуються для Тельців.

Гороскоп на 2020 рік для жінок-Тельців

 Гороскоп для Тельця на 2020 рік: жінки та чоловіки

Неконфліктним і поступливим дамам-Тельцям доля приготувала дуже продуктивний і приємний рік. У вас, нарешті, з’являться всі шанси досягти того, про що так довго мріяли. Навіть якщо щось здається вам позахмарними, все реально. Щоправда, на шляху до успіху доведеться принести деякі жертви. А чого ви хотіли?

Найприємніше жити вам буде в лютому-травні. Спокій, розміреність, чітке відповідність планам. Але, якщо піддастеся цієї видимої ідилії, про досягнення задуманого можете забути.

Навесні до того ж варто стати куди пильніше, так як всюди причаїлися маніпулятори, які спробують вас збити з шляху і використовувати в своїх цілях. І тільки до літа ви почнете помічати плоди того, над чим працювали.

 Гороскоп для Тельця на 2020 рік: жінки та чоловіки

Правда, якщо не продовжуйте працювати в тому ж темпі, результати швидко зійдуть нанівець – розслаблятися ще не час. Хоча, вам доведеться несолодко: постійно щось буде відволікати, ви відчуєте брак зібраності і цілеспрямованості. Ось тут і прийде час для жертв: нові починання та ідеї, задоволення – про них поки доведеться забути.

Восени все буде йти приблизно тим же шляхом, правда, з трохи більшою ефективністю, причому темп активності нарощувати доведеться постійно, але рівномірно.

В кінці року зірки рекомендують вам мобілізуватися, забути про особисте життя і весь вільний час присвятити пошуку впливових корисних знайомств та надійного партнерства. Настають непрості дні, і їх допомога вам буде дуже до речі.

Гороскоп на 2020 рік для чоловіків-Тельців

 Гороскоп для Тельця на 2020 рік: жінки та чоловіки

Вперті, ґрунтовні і до оскоми конкретні – вам, представникам сильної половини людства, народженим під знаком Тельця, в 2020 році доведеться непросто. Однак зірки не лякають вас ні гойдалками злетів та падінь, як інші знаки, ні театральним напруженням пристрастей, ні серйозними викликами долі.

У вас все буде спокійно, рівномірно і досить позитивно в підсумку. Але, останнє – лише, якщо зважитеся чимось важливим для вас пожертвувати.

В кінці зими і навесні намічається самий безхмарний період у році. Не сказати, щоб все виходило, що ні робите – просто час для результатів ще не настав. Правда, і безробітні хитатися гороскоп вам категорично не радять.

Розмірено і спокійно працюйте на своє майбутнє – так, як ви вмієте, планомірно прите вперед. Наприкінці весни великий шанс потрапити на вудку шахраїв або неблагонадійних людей, тільки і мріють про те, щоб довірливого Тільця використовувати по-своєму.

 Гороскоп для Тельця на 2020 рік: жінки та чоловіки

Будьте пильні! Влітку в праці доведеться трохи активізуватися, інакше наміченого вам не бачити, як своїх вух. Не дозволяйте собі розслаблятися і кидати розпочату — зараз не час для жартів задоволеннями і впровадження нових ідей.

І тільки восени вам здадуться перші плоди праць за цей рік. Ви вирішите, що можна похвалити і призупинитися, але ні – ще не час. Щоб з позитивним балансом увійти в наступний рік, вам доведеться із кожним місяцем до кінця року все більше прикладати зусиль, щоб домогтися бажаного.

Не пропускайте жодної потенційної зустрічі з важливими і впливовими людьми – дуже скоро ці знайомства зіграють у вашій долі вирішальну роль. Від особистому житті поки що, на жаль, доведеться відмовитися.

Любовний гороскоп

 Гороскоп для Тельця на 2020 рік: жінки та чоловіки

В любовному плані наступаючий рік для Тельців буде дуже райдужним. Ваша велелюбність буде взаємною, ви будете просто купатися уваги протилежної статі, особливо, на початку року. Однак у вільних представників цього знаку все романи будуть дуже швидкоплинні і безглузді.

Якщо ж хочеться зупинитися, починайте пошуки другої половинки десь з середини осені. І готуйтеся до того, що у вас, як у пісні – «любов ненавмисно наскочить». Все буде дуже раптово, романтично і бурхливо.

Тельцям – вже сформованим сім’янинам, а також всім, у кого на цей рік у планах весілля, впродовж усього його рекомендують поменше стріляти очима по сторонах – нічим хорошим для вас це не скінчиться. Якщо дасте привід для ревнощів, сварки у вашому домі і образи з боку партнера стануть перманентним супутником наступних за випадком декількох місяців.

В іншому ж для вас настає прекрасний час для облаштування власного гніздечка, тільки пам’ятайте, що ваші дружини зараз потребують підтримки від вас, похвали і компліментів набагато більше, ніж коли-небудь.

Гороскоп фінансів і кар’єри

 Гороскоп для Тельця на 2020 рік: жінки та чоловіки

У наступаючому році, можна сказати, що Телець буде сам господарем своїх фінансів. Якщо будете досить відповідальні, зібрані і розсудливі, досягнете значних висот, і не матимете потреби в грошах.

Остерігайтеся властивих вам поспішних і необдуманих рішень – зараз зроблені на емоціях інвестиції нічого доброго вам не принесуть. Взагалі ж варто чекати зразкового рівноваги витрат і доходів, так що відкласти щось суттєве на кінець року у вас не вийде. Покупки чогось великого доведеться відкласти до кращих часів.

У діловій сфері представникам цього знака в 2020 році варто всіма силами уникати багатозадачності. Особливо, якщо мова йде про щось серйозне. Почнете розпорошуватися, пожадничаете, дрібниці «з’їдять» головні цілі і в результаті так нічого путнього і не доб’єтеся. Великий шанс сварок з колегами і начальством – уникайте їх усіма силами, стримайте свою впертість.

Якщо є думки про зміну напрямку діяльності, роботи, хочеться навчитися чомусь новому, відкладіть це краще на останні два місяці року – в інший період для цього не найкращий час. І пам’ятайте: кінець року обов’язково вас нагородить за всі труди і кар’єрно, і фінансово, але тільки, якщо протягом року проявіть себе максимальним чином.

Гороскоп здоров’я

 Гороскоп для Тельця на 2020 рік: жінки та чоловіки

Якщо не поумерите свою тягу до красивого життя, отримаєте ряд ускладнень зі здоров’ям. Веселі посиденьки в барах з друзями і насолоду різноманітним меню кав’ярень це, звичайно, добре, але в міру.

У цьому році у всіх несімейних Тельців подібні звички обов’язково поставлять під удар нервову і травну систему. Ближче до кінця року відчуєте, що ось-ось – і згорите на роботі. Перевтома буде переслідувати жахливе, постійно підігрівається нервуванням на роботі, а також негараздами в особистому житті.

Намагайтеся перемикатися, займайтеся психотренингом, і ні в якому разі не забувайте дотримуватися режиму дня і спортивного графіка. Адже про відпочинок думати час ще не прийшов, як би не хотілося.

Гороскоп на 2020 рік для Тельців рік народження

Телець — Щур

 Гороскоп для Тельця на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ваша товариськість і цілеспрямованість у цьому році зіграють вам на руку: чи вдасться акумулювати навколо себе потрібних людей, організувати їх і спрямувати на виконання потрібних завдань.

Головне, не повестися на поводу у атмосфери часу і не проявляти надмірну поспішність і метушливість, не переборщувати з б’є через край енергією. Так як ви людина – дуже захоплюється, будьте обережні: можете зациклюватися на чомусь одному і втратити масу іншого, не менш важливого!

Тілець — Бик

 Гороскоп для Тельця на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ваша сила волі і витривалість допоможуть пережити основну частку випали в цьому році випробувань, проте властивий вам консерватизм готовий «підкласти свиню».

Якщо хочете домогтися успіху, не соромтеся пробувати щось нове, ходити досі неоткрытыми дорогами, в іншому випадку не просто будете топтатися на місці – до кінця року відчуєте, що стався навіть деякий відкат на старі позиції.

Поменше категоричності і більше гнучкості в спілкуванні з людьми – цьому році судилося стати для вас роком плідної командної роботи, а не соло-досягнень.

Телець — Тигр

 Гороскоп для Тельця на 2020 рік: жінки та чоловіки

Для народжених у рік Тигра Тельців рік буде досить приємний і спокійний. Вас чекає довгий період так улюбленої вами стабільності, планомірного і без ексцесів досягнення поставлених раніше глобальних цілей, зміцнення та створення сімейних зв’язків.

Намагайтеся тримати у вузді свій непокірний і не терпить втручання ззовні в своє життя крутий норов, і все буде в кращому вигляді. Повірте, зараз не найкращий час налаштовувати проти себе людей. В тому числі і своїм показним байдужістю.

Телець — Кролик

 Гороскоп для Тельця на 2020 рік: жінки та чоловіки

Щоб домогтися істотних висот в цьому році, вам доведеться забути, хоч на час, про властиву обережності. Навіть якщо буде здаватися, що тим самим наломаете дров. В іншому ж рік у вас буде, наче зебра: хороші дні будуть змінюватися невдачами, погане стане забуватися за хорошим…

І ви настільки пориньте в цю рутину, що можете забути про те, які, власне, глобальні цілі ставили для себе, віддаливши їх тим самим. Дуже рекомендують максимум часу в наступаючому році приділяти сім’ї, працювати над затишком в будинку, його перетворенням, над стосунками з близькими.

Телець — Дракон

 Гороскоп для Тельця на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ваша товариськість допоможе вам консолідувати навколо себе потрібних людей, і разом ви досягнете абсолютно нечуваних успіхів. Але, з-за загальної напруженості року і багатьох знаків – особисто, намагайтеся частіше розряджати обстановку в колі однодумців своїм гумором і оптимізмом.

Особливих змін рік не приготував, однак перед вами відкриється безліч можливостей зміцнити свої позиції, зробити хороший заділ для майбутніх звершень. Але, намагайтеся бути трохи жорсткіше і менш відстороненим, ніж ви є насправді.

Телець — Змія

 Гороскоп для Тельця на 2020 рік: жінки та чоловіки

Вам просто ніяк не відкрутитися від успіху в цьому році! Бо як ваше дивовижну працьовитість і цілеспрямованість, помножені на вроджене чуття і мудрість призведуть до виконання всіх бажань.

Не варто чекати запаморочливих зльотів – це буде досить закономірний результат кропіткої роботи. Однак ваша раціональність і прагнення до стабільності допоможуть застосувати отримані подарунки долі з розумом.

Головне, не забувайте, що у вас закладений набагато більший, ніж ви можете собі уявити, потенціал, і робіть все для його розкриття.

Телець — Кінь

 Гороскоп для Тельця на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ваше прагнення до популярності та влади Щур навряд чи оцінить. І не допоможе навіть те, наскільки ви виставляєте напоказ свою важку працю на шляху до того. Справа в тому, що вашій консервативній суті приховати ніщо не зможе, адже рік зажадає від усіх максимальної готовності до змін і руху вперед.

Щоб не розчаруватися у відсутності результатів, краще пустіть свій аналітичний розум на усвідомлення помилок минулого, ще більше працюйте над власною освітою. А також застосувати всі свої організаторські таланти, щоб зібрати хорошу команду для майбутніх успіхів.

Телець — Коза

 Гороскоп для Тельця на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви пристосуванця, яких ще пошукати, тому навіть якщо і не досягти істотних успіхів у наступаючому році, зможете, принаймні, вийти з нього з мінімальними втратами. Однак, якщо будете витрачати свій час на гонитву за задоволенням і особистим комфортом, пропустіть шанс збільшити і те, і інше.

Спробуйте знайти застосування своїм емпіричним талантам, відшукайте в собі практичну жилку, яка дозволить монетизувати схильність до творчості, інакше в найближчому майбутньому вас чекають непрості часи.

Телець — Мавпа

 Гороскоп для Тельця на 2020 рік: жінки та чоловіки

Для народжених у рік Мавпи Тельців рік видасться надзвичайно насичений подіями та досягненнями, здатний стати першою сходинкою або хорошою опорним майданчиком для подальших звершень.

Буде дуже багато цікавої та плідної роботи, приємною і продуктивної комунікації, ви відкриєте в собі таланти, про які раніше і не підозрювали. І що саме чудове, ще й без праці знайдете їм практичне застосування.

Головне, не давайте вродженої схильності до пустощів переважувати вроджену ж зосередженість на завдання і відповідальність.

Телець — Півень

 Гороскоп для Тельця на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ваші різнобічні таланти, нарешті, знайдуть своє практичне застосування в цьому році, завдяки чому ваша душа перестане страждати від внутрішніх протиріч і конфліктів. Рецепт ж успіху для вас гранично простий: робіть в тому, чим займаєтеся, упор на земні інтереси, а не на філософствування і мораль.

Будь-які негаразди майбутнього року ви зустрінете з гордо піднятою головою, з успіхом їх подолаєте і отримаєте потрібні для майбутнього уроки. Проте остерігайтеся надмірної гордості і незалежності – це може відвернути від вас соратників, і домагатися все буде складніше.

Телець — Собака

 Гороскоп для Тельця на 2020 рік: жінки та чоловіки

Тельцям, народженим в рік Собаки, рік видасться по-діловому зібрана і трохи важкий. Доведеться багато побігати і ще більше – працювати, щоб досягти бажаного.

Однак воно не за горами, особливо, якщо в минулому році ви встигли створити хороший заділ на майбутнє і подбали про те, щоб отримувати бонуси довгостроково.

Правда, якщо не почнете стежити за здоров’ям і більше відпочивати, такого темпу можете і не витримати. Намагайтеся максимум часу проводити з сім’єю і друзями – для вас це зараз вкрай корисно.

Телець — Свиня

 Гороскоп для Тельця на 2020 рік: жінки та чоловіки

Якщо ви думали, що у вас вже все добре, причому так, що краще й не буває, поспішаємо вас розчарувати. Буває. Ще й як. Ви дуже напружено працювали всі попередні роки, відмовляли собі у мінімальному, і вже потихеньку, ще до настання 2020-го, почали бачити відповідні плоди.

Так от, збір урожаю триває! І у вас є всі шанси результати власної праці не тільки успішно заготовити на майбутнє, але і примножити, якщо, звичайно, зумієте відшукати потрібних людей в цьому році, які вам у тому допоможуть.

Ми більш ніж упевнені, що в цілому для Тельців 2020-й стане роком надзвичайно щасливим і радісним, що плюси обов’язково переважать мінуси, і ви не втратите свій оптимізм і позитивний погляд на життя. І залишається лише побажати вам удачі і всіх благ у новому році, від нашої редакції і, звичайно ж, зірок!

Відео

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!