Гороскоп для Стрільців на 2020 рік: жінки та чоловіки

Кожен рік ми з надією й острахом дивимося в майбутнє, готуючись гідно прийняти чергові виклики долі, і радісно передчуваючи всі подарунки, все те нове, що вона нам приготувала.

При цьому на жаль, майбутнє є єдиною річчю, щодо якої наша офіційна наука не здатна сказати нічого певного – суцільні ймовірності. І то, лише про настільки глобальних і розтягнутих у часі речі, що з точки зору життя однієї людини, навіть ворожіння на картах несе в собі значно більшу визначеність і користь.

Проте існує один вид прогнозів, сбывающийся з лякаючою точністю, адже він – зовсім не з області містичного. Це астрологічні гороскопи, враховують реальну взаємне розташування в певний момент часу небесних тіл, а також те, як воно позначається на житті кожного з нас.

Не секрет, що дата народження кожної людини є майже унікальною його характеристикою, отже, розраховані для нього астрологами прогнози теж дуже індивідуальні. І сьогодні ми представимо увазі всіх Стрільців спеціально для них розроблений нашими астрологами прогноз на 2020 рік.

Гороскоп на 2020 рік для жінок-Стрільців

a39d08b90de6b9f9ef4d781b267c815a Гороскоп для Стрільців на 2020 рік: жінки та чоловіки

Завзятим непосидам і мандрівницям, жінкам-Стрільцям у 2020-му буде непросто, але їх вроджене чарівність і підприємливість допоможуть впоратися з більшістю викликів. Правда, в першій половині року зірки будуть не вашому боці. Але, зате далі все буде дуже весело і оптимістично.

У перші ж місяці несподівані перешкоди будуть змінюватися успішним подоланням труднощів, але якщо ви на час не пожертвуєте власним комфортом заради досягнення мети, не бачити вам його, як своїх вух.

Тут або ви свыкнетесь з рутиною, якої взагалі-то не терпіть апріорі, змусите себе займатися навіть тим, що задоволення не приносить, або можете навіть не братися за справи – все одно нічого не вийде. Зірки всіляко рекомендують вам стати набагато пунктуальней і дисциплинированней – це також допоможе в результативності.

Для вас, звикли все робити стрімко, на початку року відкриються чудові можливості для прояву ініціативи і отримання за неї відомих преференцій.

44988139657451f25e2e825f2806e8a8 Гороскоп для Стрільців на 2020 рік: жінки та чоловіки

Причому подібні шанси року будуть випадати не раз і не два. Готуйтеся до того, що серед ваших родичів може несподівано розв’язатися неабияка війна, і примиряти боку доведеться саме вам.

Гороскоп на 2020 рік для чоловіків-Стрільців

У представників сильної статі цього знака рік буде дуже цікавим: якщо ви будете досить розторопні і ініціативні, вам вдасться більш ніж багато. Але, для цього доведеться вибратися із зони комфорту.

І навіть якщо ви з цим успішно свыкнетесь, все одно ваш крутий норов і надмірне свавілля частіше будуть вставляти вам палиці в колеса, ніж допомагати досягати цілей.

af86a97330b44e11c6183a894e535c26 Гороскоп для Стрільців на 2020 рік: жінки та чоловіки

При цьому постійно відводити від задуманого необхідність перемикати свою увагу з роботи додому, де постійні конфлікти між родичами покличуть вас в якості третейського судді для врегулювання спорів.

Прямо з початку року постарайтеся взяти бика за роги і кинутися в бій, випереджаючи нерішучих можливих суперників. Вселяє повагу швидкість реакції, вміння орієнтуватися по ходу і аналізувати ситуацію непогано вам в тому допоможуть.

Однак не тільки задоволеннями і зручністю доведеться жертвувати – іноді досягнення поставлених завдань вимагатиме у вас займатися тим, що розходиться з вашими звичками і поглядами, і якщо не будете досить гнучкими, про успіх можете забути.

Спробуйте не розпорошуватися на дрібниці, чітко розписувати свій час по хвилинах і правильно розставляти пріоритети. А ще зробіть, нарешті, що зі своїм почуттям часу – так ви ніколи нічого не досягнете!

Любовний гороскоп

2d62867ba65525a1854bff610e8c10e7 Гороскоп для Стрільців на 2020 рік: жінки та чоловіки

Якщо ви закохані ще з минулого року, дуже ймовірно, що цей ви почнете з… походу під вінець! Так-так, саме так: наступаючий рік готовий вас вгамувати, у що б то не стало. Причому, чим довше ви будете тягнути з походом в ЗАГС, тим більше шансів, що посварилися з коханою чи коханим і все відмінили.

Буде достатньо шансів для категоричній псування відносин. До речі, небезпека катастрофічних сварок актуальна і для сімейних Стрільців – вам доведеться докласти масу зусиль, щоб на кінець липня не отримати в паспорт штамп про розлучення. Щоправда, це стосується лише тих пар, які давно вже охололи один до одного і зневірилися досягти взаєморозуміння.

Зате у вересні у всіх неодружених представників цього знаку з’явиться відмінний шанс на приємний роман, причому незалежно від того, вони налаштовані серйозно, або для них це чергова розвага, він буде вдалим.

Принаймні, масу задоволення він гарантує вже точно. А наскільки цей роман швидкоплинний, залежить тільки від вас.

Гороскоп фінансів і кар’єри

db4815e6e7690a6d9798a9d77acb69d1 Гороскоп для Стрільців на 2020 рік: жінки та чоловіки

Новий 2020 рік для представників цього знаку почнеться фінансовими труднощами. Положення можна буде поправити, максимально концентруючись на робочих завданнях і подолав власні інтереси – повірте, зараз не найкращий час, щоб балувати себе коханого чи жаліти.

Постарайтеся знайти непоганий підробіток ще до літа, так як тоді вас чекає несподівана велика витрата. Готуйтеся до неї заздалегідь – у цьому випадку потреба не застане вас зненацька. Зокрема, скасуйте всі великі покупки до кінця весни, не починайте ремонт. Все це можна буде зробити й пізніше.

В цілому ж в цьому році ви, в основному, будете працювати на своє майбутнє – вкладати в себе. Час спочивати на лаврах і пожинати успіх прийде набагато пізніше.

7474f7f78933f00b397ec40ec2dc91df Гороскоп для Стрільців на 2020 рік: жінки та чоловіки

Якщо ж хочете домогтися чогось масштабного у професійному плані, намагайтеся все контролювати особисто – аж до дрібниць, хоч це вам і не властиво, самовіддано працюєте, готуйте фундамент під майбутнє.

У бізнесі рекомендується закликати на допомогу всю притаманну далекоглядність, що у виборі партнерів і ділових зв’язків, що в аналізі ситуації на ринку і прийнятті тактичних рішень. Якщо нічого не пропустіть, і не ослабите хватки, в кінці року побачите, заради чого так прагнули. І, повірте, з цих пір зможете забути про конкуренцію надовго.

Гороскоп здоров’я

27ae612f69266c91fdd2cc2952a97ba5 Гороскоп для Стрільців на 2020 рік: жінки та чоловіки

У 2020-му ви будете, як і раніше, ногами і руками відбиватися від спроб обстежитися і пролікуватися. В результаті чого ризикуєте довести себе до серйозних розладів у сфері охорони здоров’я.

Причому все б нічого – хандрити ви не звикли – проте одного разу через це хвороба поставить хрест на ваших далекосяжні плани. І тут ви зрозумієте, наскільки були не праві раніше. І особливу увагу в році рекомендується звернути здоров’ю зубів.

Навесні шансів захворіти буде найбільше, тому намагайтеся робити все, щоб не брати на себе занадто багато. В іншому випадку класичний для вас весняний занепад сил посилиться нервовим виснаженням.

Просто виберіть те дещо, що не виживе без вашої уваги, а на решту банально махніть рукою. Інакше не уникнути біди.

Гороскоп на 2020 рік для Стрільців по року народження

Стрілець — Щур

0d5865018a346ee55ed394b2a8dddc03 Гороскоп для Стрільців на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви непотоплюваність! І це ваше якість проявить в наступаючому році себе у всій красі. Ніщо не зможе похитнути вашого раціонального сприйняття речей, а амбіційність, нарешті, зможе знайти своє реальне втілення.

Всі випали на частку неприємності ви зустрінете з гордо піднятою головою, посмішкою і вірою, що все це – минуще. Однак не доповнюйте прагнення щедро поділитися своєю енергією з оточуючими з надлишковою прямолінійністю – це може згубно позначитися на відносинах.

В іншому ж намагайтеся всіляко уникати рутини, інакше швидко занудьгуєте і кинете те, чим займаєтеся.

Стрілець — Бик

9fc537bfa959f72df74ac1624a1bb601 Гороскоп для Стрільців на 2020 рік: жінки та чоловіки

Непоправному оптимістові, грудьми зустрічаючому будь виклик долі – Стрільцеві, хто народився в рік Бика, в новому році все буде по плечу, і з безлічі чвар, обіцяних всім, без виключень, знакам, він, мабуть, єдиний вийде без жодної рани розчарування або болісного уроку.

Об’єктивний погляд на життя і здатність неупереджено оцінити не тільки те, що відбувається, але і здібності оточуючих його людей допоможуть вибирати правильні цілі і правильних супутників по дорозі до них. Не пропустіть шанс реалізувати свій величезний потенціал у цьому році!

Стрілець — Тигр

506df5fa5e0b036bfc770d83313a9e99 Гороскоп для Стрільців на 2020 рік: жінки та чоловіки

Як Щур не буде намагатися вас вибити з колії в цьому році, їй це не вдасться, в принципі. Ваш перманентно оптимістичний і романтичний настрій дозволяє легко ставитися до життя і радіти кожному її прояву.

Можна сказати, що якщо і існує еталон щасливої людини у всіх відносинах – це ви.

Навіть якщо не вдасться досягти в наступному році всіх поставлених цілей, народжений у рік Тигра Стрілець зустріне невдачу дотепним жартом, з усією проникливістю витягне уроки на майбутнє і натхненно потопає до подальших звершень.

Стрілець — Кролик

08f0024a59b2e5e88d656eaa45f7c0ea Гороскоп для Стрільців на 2020 рік: жінки та чоловіки

У цьому році перед вами відкриється стільки можливостей, що буде просто захоплювати дух. І, нарешті, на горизонті з’явиться саме стільки активностей, скільки дозволить хоча б до половини вичерпати притаманні вам запаси енергії та оптимізму.

Ви в рівній мірі почнете процвітати і в особистих справах, і в громадських, станете незамінним помічником і радником рідним і друзям. Однак якщо злегка не поумерите широту душі, особливо в тому, що стосується матеріальних витрат, дуже скоро доведеться вишукувати додаткові джерела доходу.

Стрілець — Дракон

f0804af15687ea235aa1774ebadfdd4d Гороскоп для Стрільців на 2020 рік: жінки та чоловіки

Народжених у рік Дракона Стрільців чекає один з найкращих років в їхньому житті. Всі починання увінчаються успіхом завдяки тому, що вам вдасться вчасно обзавестися однодумцями і помічниками, знайшовши спільну мову з, здавалося б, абсолютно несумісними людьми, і виступивши містком дружби і співпраці між ними.

Ваші вроджена розсудливість і розвинений інстинкт самозбереження дозволять делікатно самоусунутися там, де інші наламають дров, а сила волі, рішучість і завзятість дадуть можливість максимізувати результати своєї діяльності.

Стрілець — Змія

e3dd587e647cb6a54d7814aa3b736e39 Гороскоп для Стрільців на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ваше цікавість і любов до різноманітності допоможуть в наступному році знайти нетривіальні шляхи вирішення завдань, впоратися новаторськими і незвичайними прийомами там, де всі інші спасують.

Ви оптиміст по натурі, не надто напрягающийся деталями, тому зациклюватися на невдачах не зможете, і навіть якщо щось не буде виходити, просто залучите до вирішення проблеми потрібних людей, переступіть через неї, отримаєте уроки і підете далі.

Однак пам’ятайте, що ваша схильність до необдуманих і спонтанних дій конкретно в цьому році може завести вас зовсім не туди, куди планували.

Стрілець — Кінь

41a9e83a5d536f08eeb9d57375b151b1 Гороскоп для Стрільців на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви – надзвичайно нестандартна особистість. Але, Щур дуже демократична, тому з легкістю закриє очі на ваші дивні думки і інтереси. Головне, не втрачайте притаманною жаги до життя, прагнення пізнати все і все спробувати, цілеспрямовано і активно домагатися поставлених цілей.

Однак пам’ятайте, що ваше мінливість і надлишкова темпераментність можуть втомити кого завгодно, тому в спілкуванні з тими, хто вам важливий і доріг, намагайтеся менше зациклюватися на своєму власному світосприйнятті і більше прислухатися до думки інших, йти у них на поводу.

Стрілець — Коза

7cece54d013acf1ce0fb1d6f8537b6d0 Гороскоп для Стрільців на 2020 рік: жінки та чоловіки

Послідовна і гранично раціональна Щур не раз і не два буде збита з пантелику і роздратована вашої зміною почуттів і настроїв. Якщо не хочете остаточно відвернути від себе долю, спробуйте вибрати одну лінію поведінки, і постарайтеся її дотримуватися, як би складно не було.

Втома від власної «правильності» і одноманітність, за звичкою, лікуєте творчістю і захватом власним артистизмом у поводженні і вчинках. Однак не заграйтеся – пам’ятайте, що це рік щирих і чесних людей!

Стрілець — Мавпа

adefb2acee1b9275255f2afc57cf78b7 Гороскоп для Стрільців на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви — видатний інтелектуал, наділений допитливим і незалежним розумом, не разменивающийся на дрібні цілі і вибирає лише гідних супротивників – всі ці риси в наступаючому році, вам неодмінно знадобляться, причому, вас чекає час, коли вони принесуть гарні плоди.

Прекрасні організаторські таланти і спритність допоможуть залучати інструменти і помічників навіть, здавалося б, безнадійних ситуаціях. І, що приємно, виходити з них з честю. Однак пам’ятайте, що безперервна активність, висока інтенсивність життя – привід перегоріти. Врахуйте це і намагайтеся чергувати відпочинок з діяльністю.

Стрілець — Півень

3b353f0a7b6ed7ca59b59134f9b699a2 Гороскоп для Стрільців на 2020 рік: жінки та чоловіки

У наступаючому році народилися в рік Півня Стрільців чекають неабиякі виклики, а також масштабні конфлікти з недоброзичливцями, ситі по горло вашої демонстративно чванливою, запальною і надто прямолінійною натурою.

Всі шанси більше втратити, ніж виграти від таких битв, тому намагайтеся згладжувати кути, де це тільки можливо, і злегка зменшити свій запал бути в центрі уваги. Якщо вже так і підмиває подискутувати або блиснути власною ерудицією, намагайтеся робити це в захист або підтримку когось іншого – так буде значно корисніше для вас особисто.

Стрілець — Собака

b6aa17fc424a1c9992584c6d0e6976e6 Гороскоп для Стрільців на 2020 рік: жінки та чоловіки

У представників цієї пари рік обіцяє буде непростим, але цікавим. Ви постійно будете розриватися між боргом і егоїзмом, раціональністю з прагматизмом і відвертої авантюрністю з жагою пригод. Зумієте ефективно комбінувати і те, і інше – отримаєте максимальний результат.

Час від часу дуже радять зупинятися, забиватися кудись в тихий кут, навіть всупереч бажанням і самовідчуття, і займатися аналізом того, що відбувається – попереду дуже відповідальний період, до нього потрібно підготуватися, у тому числі і розклавши по поличках весь досвід.

Стрілець — Свиня

e066d288cee8e50f55d3eada9bb95ce0 Гороскоп для Стрільців на 2020 рік: жінки та чоловіки

В цьому році вам судилося фонтанувати ідеями, згуртовувати навколо них натовпу однодумців і… тихо ретируватися під шумок, коли будете бачити, що справа зайшла зовсім не туди, куди повинно було.

Якщо не вмієте правильно вибирати такий момент чи моральне кредо не дозволяє робити такі непристойні речі, краще взагалі не беріться ні за що нове. Однак у цьому випадку приготуйтеся, що будете запекло нудьгувати весь майбутній рік. І, звичайно ж, в результаті не зробите жодного заділу на майбутнє.

Ми сподіваємося, що наш гороскоп на 2020 рік буде корисним представникам такого знака Зодіаку, як Стрілець. Що він допоможе грамотно їм розподіляти свої сили морально підготуватися до всіх викликів і подарункам долі, а також з більшою ефективністю планувати своє життя.

Відео

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!