Гороскоп для Скорпіонів на 2020 рік: жінки та чоловіки

З наближенням нового року в мережі все частішають запити по астрологічних прогнозів і передбачень іншого роду, за різної аналітики та статистики. Це і не дивно, адже не за горами чергова календарна ера, від якої можна чекати чого завгодно, яка готова нас як нагородити, так і покарати…

Не секрет, що наше життя – надзвичайно багатогранна і складна, і у будь-якого сучасного людини в процесі стільки її аспектів, що часом дійсно складно планувати щось наперед, не знаючи, як все буде, хоча б приблизно, насправді. І відповіді на ці питання дає астрологія, розробляючи для кожного знака Зодіаку власний гороскоп на наступаючий рік.

З ним легше приймати рішення, готуватися, в тому числі і морально, до тих чи інших подій, знати, коли і в якій мірі, яким чином варто приділяти увагу тій чи іншій сфері життя. І сьогодні ми пропонуємо увазі наших читачів прогноз на 2020-й для Скорпіонів, щоб представникам цього знаку прожити наступний рік з найбільшим для себе задоволенням і профітом.

Гороскоп для жінок-Скорпіонів

d81b3a1a0af349e29467bc39bd593cda Гороскоп для Скорпіонів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Трохи навіженими особистостями з сильним і загадковим, але досить важким характером, вважають Скорпіонів оточуючі. І прекрасним представницям цього знаку в 2020 році обіцяють несподівано багатий на події, насичений і цікавий рік. Хоча, не можна сказати, що все в ньому буде відбуватися зі знаком «+».

Однак про своєму традиційному невдоволення всім і вся, критицизмі вам доведеться забути, зустрічаючи навіть негаразди з посмішкою. В іншому випадку доля вам протопчется з ще більшою силою.

Спочатку року все буде відносно спокійно в діловій сфері, проте в особистому буде спостерігатися повний розлад. Навесні все лише посилиться, і ваш нестерпний характер проявить себе в повній мірі. Конфлікти будуть спалахувати буквально на кожному кроці, і ви вмудритеся налаштувати проти себе навіть тих, з ким взагалі раніше не стикалися.

3e4a3a5f07bd3eaba8d3c18f5d1066ba Гороскоп для Скорпіонів на 2020 рік: жінки та чоловіки

В сім’ї бурі не вщухати довго, але, не здумайте ляскати дверима й рубати з плеча – дуже скоро все обов’язково налагодиться. Влітку стане легше, з усіма знову помиріться, причому з особливою ретельністю постарайтеся знов налагодити відносини з близькими, адже дуже скоро у вас почнеться складний період, в якому без їх підтримки буде важко.

Мова про осінь: ви втомитеся, з усіх боків обступлять проблеми, відпочинку не видно, і взагалі: «Ой, все!». Відчайдушно захочеться забитися в кут і пожаліти себе. Однак пам’ятайте, що ще не час – вам треба встигнути все закінчити до початку наступного року.

Гороскоп для чоловіків-Скорпіонів

5929fc73f4258b94e9d16d3f4d07c4f8 Гороскоп для Скорпіонів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Рік для вас буде досить дивним, по суті. З одного боку бонусів він вам обіцяє кудаболее приємні, ніж іншим знакам, однак і викластися для їх досягнення вимагає вдвічі, якщо не втричі більше. Вам уготовано справжній емоційний пекло, в безодню якого ви самі будете занурюватися і, природно, потягнете за собою всіх, до кого тільки дотягнетеся.

Пересварившись з колегами або партнерами по роботі, ви не зупинитеся на досягнутому, і продемонструєте у всій красі своїй нестерпний характер рідним, а потім і друзям. У підсумку, якщо від вас все не відвернуться вже до кінця весни, вважайте, що вам крупно повезло. Причому, якщо задумаєтеся, адже проблеми і виїденого яйця не варті!

Однак на виправлення наслідків вчиненого вами розгрому у відносинах, ви витратите практично все літо. І не здумайте залишати все як є! Дуже скоро на вас навалиться купа завдань на роботі, та й взагалі викликів буде, хоч відбавляй, і без допомоги ззовні ви просто не виберешся з цих колотнеч без катастрофічних втрат.

be773b94b2db30a026d0e173950dd990 Гороскоп для Скорпіонів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Восени погане самопочуття буде змішуватися з втомою від тієї божевільної навантаження і тих моральних негараздів, які випадали з початку року. Але, пам’ятайте, вам треба взяти себе в руки і зробити ривок вперед. Інакше проблеми накопичаться, як сніжний ком, і до кінця року їм таки вдасться поховати під собою. Не допустіть цього!

Любовний гороскоп на 2020 рік

bd4d5cbce04f08e6e69d14c4a1946237 Гороскоп для Скорпіонів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Насправді, ми покривили душею, коли сказали, що всі сварки і розлади в життя Скорпіона будуть траплятися лише з його вини. Адже це певною мірою стосується лише представників цього знака у відносинах, шлюбі.

Однак і вільним від зобов’язань 2020-й обіцяє мало позитиву: на початку року шанс стати жертвою брехні з боку безпринципною особистості максимальний – вас обдурять і кинуть, по всій видимості. Навесні ви будете все це дуже важко переживати, так і небезпека ще не мине, тому для пошуку нової пасії, і тим більше для одруження, час також буде не найкращим.

Незважаючи на те, що в даний конкретний момент відносини досить приємні, дозвольте їм пройти перевірку часом і холоднокровністю. Влітку ви станете куди вибірково у своїх зв’язках. Ось, до речі, якщо ви вирішили стати розсудливим – саме час шукати пару. Восени і в кінці року вам буде зовсім не до романтики – позначиться жахлива завантаженість у справах.

0c095c8248823c84fb0f55a29f3659ad Гороскоп для Скорпіонів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Якщо ви вже – сімейний чоловік, скандали весни, при досить розумному з вашої сторони поведінці, влітку зміняться досконалішою ідилією. Подружжя стануть набагато ближче, ніж раніше, і все, загалом-то, налагодиться.

Однак не варто думати, що такий домашній рай протримається до самого Нового року: ваша зайнятість по роботі поставить неабиякі виклики перед відносинами. Але, якщо вони досить міцні, і з вами саме Той Чоловік, вони витримають і це.

Гороскоп фінансів і кар’єри

477c3a10f85ff80e379f179dae02676b Гороскоп для Скорпіонів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Перш за все, всім, хто прагне до багатства, Скорпіонам варто засвоїти, що для збагачення в цьому році у них будуть всі шанси. Однак не факт, що вони зможуть витримати конкуренцію у «забігу до годівниці» в інших.

Ще навесні вас з’являться всі шанси досить непогано поліпшити своє матеріальне становище, але варто розуміти, що воно буде хитким, і ймовірність відкоту до попереднього рівня буде висока, як ніколи. Вам доведеться боротися постійно – врахуйте це, Скорпіони, власники власного бізнесу.

Конкуруючі компанії будуть зі шкіри геть лізти, щоб вас поховати. Але, якщо ви будете працювати не покладаючи рук і будете досить ініціативні, рух вперед вам гарантовано. Найважливіше для вас протриматися до початку зими – далі зірки обіцяють справжній успіх.

Ваш гороскоп на 2020 рік гарантує, що ви досягнете успіху в роботі, однак лише шляхом жертв. Або ви поступитесь поруч власних інтересів та принципів і выложитесь на 200%, або так і залишитеся не у справ.

652d63fd51b597703bd8c6a7f4b9aeea Гороскоп для Скорпіонів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Вам доведеться братися за завдання, від яких відмахнулися всі колеги, працювати з нецікавими проектами, виконувати все ідеально настільки, щоб взагалі не було до чого причепитися. І тільки тоді начальство розгледить ваші старання, і ви будете нагороджені жаданим підвищенням.

Але, не думайте, що воно гарантовано — можуть і просто «не помітити». І ось тоді вам треба терміново прощатися з цим місцем і шукати собі кращої долі. Навіть при найменшому вже підозрі на це, починайте пошуки компанії, в якій ваші таланти оцінять по достоїнству.

У Скорпіонів-бізнесменів диспозиція і тактика будуть дещо іншими: спочатку їм нечувано пощастить, потім на них звернуть пильну увагу конкуренти і зроблять все, щоб потіснити з ринку. До самого кінця року вам важливо, виходячи з цієї парадигми, все ретельно контролювати і бути вкрай обережними в рішеннях і діях.

Гороскоп здоров’я

47250832f6cb37fbb35d76a8dcc07879 Гороскоп для Скорпіонів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ваше здоров’я настільки сильно зав’язане на душевному стані, що найменше погіршення останнього заявить про себе занепадом сил і різними недугами. Як не сумно, в першій половині року ви будете надто багато нервувати, і, як наслідок, постійно будете ходити розбитими, хворіти.

Дуже важливо в цей час навчитися відчувати, коли занепад сил ось-ось опанує вами, і відразу ж прописувати собі повноцінний відпочинок. Лише тільки пропустіть контроль над цим питанням, будете поховані під масою неприємних болячок.

Пам’ятайте, зараз не час для самовідданої праці ночами, їжі уривками і позаурочних вечірок. Хронічна втома і вже тим більше такий серйозний симптом, як перманентна безсоння, повинні лікуватися лише одним хорошим відпусткою.

Якщо ви будете будувати з себе героя, працювати через силу, незважаючи на перевтому, потім будете довго і з важкою недугою через підірваного здоров’я. Краще зупинитись ненадовго для відпустки біля моря – справи нікуди від вас не втече.

Гороскоп на 2020 рік для Скорпіонів по року народження

Скорпіон — Щур

da9a5d6c98bc2d9b6388272ac22190df Гороскоп для Скорпіонів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви діловиті до божевілля, сильні і витривалі, тому в наступному році досягти бажаного у вас є всі шанси. Однак прагнення кожне своє заняття перетворювати в доленосний виклик і «битву з вітряками» можуть відвернути від вас зараз навіть тих, кого ви вважали своїми вірними соратниками.

Спробуйте легше поглянути на багато речей – життя не настільки небезпечна і недоброжелательна до вас, як здається! Крім того ваша надмірна азартність здатна в майбутньому періоді серйозних викликів відвести вас в сторону від дійсно важливих цілей.

Скорпіон — Бик

d52fe86961661c77a5806c5d44413f26 Гороскоп для Скорпіонів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Володіючи досить потужним і витривалим характером, ви здатні в майбутньому році величезних можливостей, в буквальному сенсі, згорнути гори. При цьому ваша щира альтруистичность допоможе розташувати до вас дуже багатьох, а відповідальність і зібраність у справах, відсутність надмірної балакучості і заразливий ентузіазм послужать як загальних, так і особистих цілей. Однак не скочуватися в наполегливості до твердолобого впертості і не плутайте мовчанку з замкнутістю, і тоді долати перешкоди стане набагато легше.

Скорпіон — Тигр

9c6d7b703222888fb489275b2fd3935c Гороскоп для Скорпіонів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви злегка авантюрні і азартні, що часто веде вас в сторону від дійсно важливих задач, тому в цьому році максимального прояву закладеного у вас потенціалу чекати не доводиться. Однак якщо зможете приборкати в собі жагу пригод та прагнення спробувати свою витривалість «на зубок», вдасться досягти неможливого.

Дуже яскрава і цікава особистість, наділена тонким почуттям гумору і здатна з щирим дружелюбністю ставитися до людей, ви зможете згуртувати навколо себе коло однодумців, підтримки яких і допомоги встигнете порадіти в наступаючому році багато разів.

Скорпіон — Кролик

7cc3b3e79bf9651d2069f97f29229c9e Гороскоп для Скорпіонів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви внутрішньо вільні, незалежні і схильні до надмірної містифікації того, що відбувається, ніж отвернете від себе прагматичну і компанійську Щура. Спробуєте звичним чином маніпулювати оточуючими у досягненні власних цілей – загубіть все підприємство на корені.

Спробуєте застосовувати непорядні кошти – самі станете мішенню настільки ж неприємного поведінки. Словом, наступний рік, що є сили, буде намагатися вас перевиховати. І від того, чи піддаєтеся ви на його вмовляння і погрози, залежить, не більше ні менше, успіх всієї вашої подальшого життя.

Скорпіон — Дракон

fb1039b15b11e75bda8ee7cf29796b40 Гороскоп для Скорпіонів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Від вашої надмірної емоційності в цьому році втомляться всі – навіть ті, хто раніше терпляче зносив усі ваші спалаху і метання, підтримувала і розуміла, незважаючи ні на що. А вся справа в тому, що гряде складне для всіх час, в яке всі зусилля треба кинути на те, щоб стримуватися, не образити когось ненароком і не нашкодити.

У народжених у рік Дракона Скорпіонів в наступаючому році максимальний шанс посваритися грунтовно з близькими, навіть можливий розлучення. Словом, постарайтеся направити киплячу у вас енергію в конструктивне русло, інакше наломаете дров.

Скорпіон — Змія

a87064a79f97c115166d74fa21b0fa81 Гороскоп для Скорпіонів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви пристрасні до агресії, що не раз і не два в наступаючому році поставить хрест на ваших починаннях, і насамперед – на зароджуються відносинах з іншими людьми. Постарайтеся вижити в своїй натурі уїдливу критичність, нездатність рахуватися з чиїми б то не було інтересами, крім своїх, а також своїм маніакальним прагненням до домінування і влади.

Ні до чого хорошого все це зараз не призведе. Рік від вас зажадає, всього лише, застосування за призначенням вашого творчого обдарування, невичерпною енергії та сили волі. А в виборі правильної дороги не покладайтеся тільки на власну інтуїцію, але і на поради оточення.

Скорпіон — Кінь

8342ea78f95b4ab71c77de7faa9ee198 Гороскоп для Скорпіонів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Майстерний кар’єрист, народжений у рік Коня Скорпіон, зможе досягти успіху на діловому терені в наступаючому році гарантовано. Ваша цілеспрямованість і помірна владність, підкріплена розумним честолюбством, особистими талантами і проникливістю допоможуть досягти поставлених цілей.

Ви відстоюєте свої переконання до кінця, тому Щур буде зачарована вашою принциповістю і нагородить відповідно. А вміння згуртовувати навколо себе людей дозволить домагатися успіху в будь-якій ситуації. Головне, вчасно приборкувати свій пекучий темперамент і не плекати власну замкнутість.

Скорпіон — Коза

87c0dfd26766a84a4ee5037d949c09d9 Гороскоп для Скорпіонів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви непрактичні. І в наступному році, нарешті, вас наздожене за це розплата. І пережити складні часи допоможе лише непохитна воля, а також безкомпромісний характер і завидна стресостійкість.

Однак якщо оточіть себе людьми, які будуть підказувати вам моменти, коли вас починає відривати від реальності, і застерігати від помилок, досягти істотних успіхів, так як вашому ентузіазму і амбітності можна тільки позаздрити. Постарайтеся частіше прислухатися до інтуїції – це зараз дуже допоможе.

Скорпіон — Мавпа

005e75905f156b06765ae50e33a7f833 Гороскоп для Скорпіонів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Горе всім, хто встане у цьому році на шляху до вашої мети… Ви дуже вправні в підкилимних інтригах, володієте непохитною волею і неабиякими аналітичними здібностями. Успіх вам просто гарантований, проте велика ймовірність того, що занадто захопившись досягненням бажаного, пропустіть ряд найважливіших моментів, без яких подальше життя здасться вам сірої і прісною.

Постарайтеся пом’якшити притаманну злопам’ятність і авантюризм розуміння почуттів інших людей і уважністю до них. Зараз не найкращий час для шаленої егоїзму.

Скорпіон — Півень

7ba66b5ad21f30db348235cff2ea8426 Гороскоп для Скорпіонів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Народжені в рік Півня Скорпіони можуть з повним правом розраховувати на успіх у наступному році, чому посприяє і властива їм комунікабельність, наполегливість, працьовитість.

Незламна сила волі і цілеспрямованість дозволять з честю долати всі виклики долі, однак вам вкрай рекомендується не скочуватися від розвинутої інтуїції у відвертий містицизм, здатний розполохати навіть найвідданіших ваших прихильників. А також на час забути про самозакоханості і болезной жадобу слави.

Скорпіон — Собака

1bf0e8c899cd97357a38c45ee8084b69 Гороскоп для Скорпіонів на 2020 рік: жінки та чоловіки

У представників цієї пари рік очікується насиченим подіями і дуже врівноваженим. Справи будуть сперечатися, однак не варто ставити перед собою дуже амбітні цілі і плекати далекосяжні плани – краще сконцентруйтеся на нагальних потребах, займіться самовдосконаленням.

Спробуйте відшукати для себе додаткове заняття або захоплення, яке дозволить у всій красі застосувати вашу яскраву і чуттєву натуру. У справах рекомендується жертвувати незалежністю і схильністю до самотності на користь товариськості і взаємовигідного співробітництва.

Скорпіон — Свиня

bc5bf18b155fcb7b450b50d0fda12f8d Гороскоп для Скорпіонів на 2020 рік: жінки та чоловіки

Вам належить рік нелегких виборів і безлічі можливостей, проте далеко не всі вони на повірку виявляться такими ж позитивними, як здавалися на перший погляд. Якщо не вдається оцінити ситуацію неупереджено, краще наступіть на горло власній пісні і попросіть поради у оточення, інакше наломаете дров, і потім дуже довго будете розгрібати наслідки своєї зашореності.

Якщо будете досить обережні і послідовні у своїх діях, зможете навіть з таких непростих моментів витягти для себе користь.

Ми щиро віримо, що для всіх Скорпіонів наступаючий 2020 рік стане дуже приємним і плідним, що всі ваші таланти і зусилля будуть оцінені по достоїнству, і ви знайдете те, заради чого не шкода ніяких зусиль – щастя!

Відео

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!