Гороскоп для Риб на 2020 рік: жінки та чоловіки

Майбутнє завжди приваблювало людей, адже те, що невідомо – лякає і манить одночасно. Всім так хочеться дізнатися, що буде завтра, однак відомі ясновидці більше за долі всього світу спеціалізуються, ніж у нас з вами гнаним, а самі ми подібними дарами навряд чи наділені…

Однак не варто думати, що воно так і залишиться таємницею за сімома замками. Адже кожен рік нам на допомогу готові прийти досвідчені астрологи, щоб застерегти від можливих помилок і порадувати вірогідними радощами. Що ж поцікавимося сьогодні їх думкою з 2020 року щодо такого знака Зодіаку, як Риби.

Риби – знак вельми чутливий і сентиментальний, місцями навіть безвольний і боязкий. Народженими під ним легко маніпулювати, ймовірно, з цієї причини символ наступаючого року – Металева Щур – і взяла їх під свою опіку. Проте не будемо забігати наперед і розповімо про все по порядку…

Гороскоп на 2020 рік для жінок-Риб

109a2dbf732fb96c57cba6197f5c71fa Гороскоп для Риб на 2020 рік: жінки та чоловіки

Не дивлячись на свою деяку відірваність від реальності і вразливість, Риби цілком освояться з новою парадигмою року і доволі швидко: вже в перше півріччя вони відчують, що успіх, нарешті, їм посміхнувся. Насправді везти буде в тій чи іншій мірі весь рік, правда, тільки, якщо представники цього знаку забудуть про лінь і досягнуть успіху в тому, щоб розворушитися.

Можливості покращити своє життя з лютого і до липня стануть переслідувати постійно: вас чекають кар’єрні злети, вигідні співробітництва, знайомства з потрібними і дуже корисними для вас і зараз, і в майбутньому людьми. Якщо запланували ремонт або переїзд на цей час – не відкладайте. Навряд чи видасться настільки ж вдалий збіг обставин.

Влітку вам радять побільше подорожувати, але, ні в якому разі не на самоті: нехай улюблені або друзі, колеги по роботі, якщо це відрядження, складуть вам компанію. У другому півріччі Риби спробують згадати про те, що вони – знак-маніпулятор, і якщо вчасно не одумаються, зірки їх гарненько покарають, так як ніякої брехні і маніпулювання цей рік не потерпить.

Будьте заповзятливі, цілеспрямовані, як би дико для вас все це не виглядало, і все у вас вийде. Намагайтеся багато чому навчитися і розраховуйте свої кроки наперед. І постійно жити з оглядкою, що всі ваші скелети, так ретельно збережені, саме зараз можуть здатися на загальний огляд. Якщо наважитеся – розкрийте їх самі. Так буде краще для вас.

Гороскоп на 2020 рік для чоловіків-Риб

7c69a6c82d57682a7e76e5119d9c5d32 Гороскоп для Риб на 2020 рік: жінки та чоловіки

В цілому астрологи розцінюють для представників цього знака наступний рік, швидше, вдалий, ніж посередній. Правда, можна сказати і так, що зараз все буде залежати від вас, а не від обставин. Що, звичайно ж, нерішучим і тихим Рибам навряд чи сподобається.

Однак якщо зуміють перебороти себе, то може статися, що вони запишуть 2020-й як один з кращих років у свій послужний список.

Рецепт ж успіху досить простий: будьте справедливі до себе і оточуючих, не намагайтеся використовувати кого-то в своїх цілях і брехати, в ідеалі – влаштуйте атракціон небаченої чесності, розкривши всі свої таємниці і секрети. Максимального сплеску благовоління долі в такому випадку варто чекати перше півріччя. Однак потім везіння піде на спад. Правда, і катастроф не передбачається.

1424acd4e029bb9450168852c253e14a Гороскоп для Риб на 2020 рік: жінки та чоловіки

Навесні зміните місце проживання або відремонтуйте старе – це піде вам на користь. Але, не здумайте шукати нову роботу – до осені вам замовлені пошуки кращої долі. Уважніше ставитеся до того, що відбувається навколо, з яким людьми вас зводить життя: багато що стане не просто важливим, доленосним.

Влітку вам світить тривалу відпустку або ж будете багато роз’їжджати по відрядженнях. По можливості, намагайтеся уникати цього в сольному виконанні – для вас зараз це шкідливо.

Любовний гороскоп

c3c792c627b10bdd800800d46b5984f0 Гороскоп для Риб на 2020 рік: жінки та чоловіки

Загальний градус удачі, по всій видимості, настрої на любовному фронті вирішили грунтовно зіпсувати. А вся справа в тому, що ви по натурі велелюбні, легковажні і, як би це точніше сказати, перебуваєте у вічному пошуку ідеалу. Рік від вас буде чекати ступеня, чіткості цілей і патріархальної правильності дій. Зможете піти у нього на поводу і пересилити себе? Може, все вийде.

Однак, швидше за все, все же, прямо з лютого почнете сваритися з коханими. До вас будуть пред’явлені численні претензії, і небезпідставно. Навіть якщо ви грішні, максимум, в думках, вам це вийде боком. Ретельно стежте за своєю поведінкою і поглядами на бік будь – яке ваше порух, навіть найменшу підозру або натяк загрожують важкими нападами ревнощів з боку ваших половинок.

Влітку стане легше, правда, лише якщо ви будете максимум свого вільного часу приділяти партнерам. Спробуйте частіше практикувати спільні вилазки куди завгодно – для ваших відносин у даний момент це дуже корисно.

Хоча, насправді непростий період триватиме аж до жовтня – лише тоді доля повернеться до вас обличчям і неодружені представники цього знака, нарешті, знайдуть своє щастя, а у сімейних почнеться справжня ідилія аж до кінця року.

Гороскоп фінансів і кар’єри

641a2c1ee5eeb2668ea868b2f6dae66e Гороскоп для Риб на 2020 рік: жінки та чоловіки

Забавно, але Рибок чекає дуже простий з грошової точки зору рік: першу половину року ви будете заробляти, а другу – витрачати. При цьому не замислюйтесь про те, що для цього доведеться робити. Шляхи збагачення самі будуть розкриватися перед вами – ненав’язливо і природно.

У другому півріччі з’явиться шанс вкласти вільні кошти у прибуткові проекти або навіть відкрити власний бізнес. Однак уникайте всього великого, а також областей, в яких доводиться постійно долати чималу конкуренцію – це не ваше.

У серпні готуйтеся до великих витрат. Не виключено навіть придбання антикваріату. Не замислюйтесь про розмір витрат. Ваші доходи зараз дозволяють не опускатися до дріб’язковості.

be0b7047c81354662f43644328c761d5 Гороскоп для Риб на 2020 рік: жінки та чоловіки

Успіх Риб на діловому терені цілком і повністю залежить від того, наскільки вони справлять позитивне враження на людей. Важливо не упускати жодного шансу познайомитися з новими обличчями, ретельно відкладати в пам’яті ці контакти і підтримувати їх постійно.

Що з усього цього буде досить корисним в майбутньому, коли зважитеся розвивати власний бізнес, або ж підшукати нову роботу. Головне, пам’ятайте, для вас стояти на місці – смерті подібно. Ворушіться, удосконалюйтеся і доля вам відплатить сторицею. Обов’язково викройте час та гроші для курсів підвищення кваліфікації.

Не здумайте робити кроки щодо звільнення та пошуку нової роботи до осені – нічим хорошим це не закінчиться.

Гороскоп здоров’я

238b789a07f7ec5558e6de377809a018 Гороскоп для Риб на 2020 рік: жінки та чоловіки

У плані здоров’я гороскоп на 2020-й Рибам не обіцяє нічого хорошого, якщо вони докорінно змінять свої звички і погляди на себе. Вам інкримінується зірками недостатність перебування на свіжому повітрі і фізичної активності, повне нехтування режимом дня. Якщо все це не переборете – чекайте біди, і скоро.

Ваша захопленість до самозабуття коли-небудь доведе до лікарні, якщо і далі будете забувати про сон і їжу на догоду тому, що робите. Враховуючи, що основна маса енергії протягом більшої частини року піде на конфлікти, вам гарантована безсоння. І якщо ви в буквальному сенсі не втечете від усього негативу, вона переросте в хронічну, і спричинить за собою більш серйозні нездужання.

З самого початку осені всі пристрасті вляжуться, і ви відчуєте не тільки психічний, але і фізичний підйом. Однак якщо все так же будете забувати про сон і правильне харчування, наступний Новий рік зустрінете в стані вичавленого лимона.

Гороскоп на 2020 рік для Риб по року народження

Риби — Щур

7f38300b10e92cbe709ba69640389c41 Гороскоп для Риб на 2020 рік: жінки та чоловіки

Одна з найкращих пар для Риби в наступному році отримає масу позитиву завдяки тому, ваша кипуча енергійність урівноважиться нотами споглядальності і спокою, а флегматичність і меланхолія поступляться місце позитивному погляду на життя.

Запаморочливих звершень, правда, чекати не варто, але, по правді кажучи, вони зовсім не в вашому характері. Тому просто насолоджуйтеся вельми приємним для себе роком і намагайтеся всіляко оберігати своє психо-емоційний стан від скочування у світ ілюзій і невпевненості. Інакше замість плюсів отримаєте одну суцільну депресію.

Риби — Бик

821c488632b1109823fbfece9c03e1bb Гороскоп для Риб на 2020 рік: жінки та чоловіки

У наступаючому році навколишні зроблять все, щоб використати вас у своїх цілях, обманюючись у вашій, з вигляду, м’якою і доброю вдачею, і навіть не підозрюючи, наскільки сильний всередині ви людина. Настійно рекомендується саме зараз піти наперекір своїй натурі і почати демонструвати свою міць і незалежність, в іншому випадку нескінченно втомитеся від постійних нападок.

Постарайтеся сформувати команду однодумців для виконання поставлених перед вами завдань – ваша терпимість, надійність і скромність привернуть до вас безліч потрібних людей.

Риби — Тигр

0e3a2aab46b523ffe9886c92de6179cf Гороскоп для Риб на 2020 рік: жінки та чоловіки

Геть позбавлені помисливості і невпевненості в собі, народжені в рік Тигра Риби відмінно будуть відчувати себе в наступаючому році. Їхня енергійність і сила дозволять досягти дуже багато чого, але від вас не відвернуться численні прихильники, так як ви не соромитеся виявляти притаманні вам бажання допомогти всім оточуючим і милосердя.

В результаті вийде дуже результативний альянс, плоди від якого ви будете пожинати ще довгі роки після. Але, якщо в бурхливому плині найближчого часу не хочете догратися до депресії, навчитеся не стримувати свої почуття. Особливо, негативні!

Риби — Кролик

b189f8b643ef4a750d2208958bfe977b Гороскоп для Риб на 2020 рік: жінки та чоловіки

Щур навряд чи гідно оцінить ваші звичайні хитання від безпросвітного егоїзму до войовничого альтруїзму, від чутливості до ощадливості і тому подібні.

Повна відсутність сили волі навряд чи дозволить змусити себе спрямувати зусилля в потрібне русло. А шкода. Адже талантів, розуму і інтуїтивного чуття ситуації у вас в надлишку. Спробуйте знайти в цьому році когось, хто став би для вас «двигуном прогресу» — хто б узяв на себе роль постановника задач, помічника і заградотряда в одній особі.

Риби — Дракон

6d172aae9b92beb3c15daaa786bd00d1 Гороскоп для Риб на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ваша гнучкість і двоїстість натури допоможуть краще справлятися з ударами долі, які для вас приготував наступний рік. Однак народженим в рік Дракона Рибам варто пам’ятати, що їх звичне показне легке невдоволення всім на світі конкретно в цьому році почне неабияк всіх дратувати.

Від вас чекають рішучих дій, тонкої чутливості і розуміння взаємовідносин, а також більшою заглибленості у нагальні проблеми, ніж ви звикли демонструвати. В іншому випадку конфліктів навіть з самими близькими і надійними соратниками не минути.

Риби — Змія

5bf271f25ab4fb120e5ebde62731f50b Гороскоп для Риб на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви дуже хитрі, злопам’ятні і частенько практикуєте вичікувальну тактику, що відкрита і діяльна Щур сприйме, звичайно ж, в багнети. Якщо не хочете потрапити в немилість господині року, постарайтеся, хоча б на час, зжити свою мстивість і бажання маніпулювати усіма навколо – до добра це зараз не доведе.

Спробуйте глянути: ваша гіперболізована вразливість і ранимість бачать ворогів, де їх може і не бути. Постійно же йде у вашій душі боротьба між пристрасним бажанням емоційних пригод і боязню продемонструвати свій темперамент вихолощує вас зсередини і не дає сконцентруватися на головному.

Риби — Кінь

df45e856b63643957292ecaaf2a14a9a Гороскоп для Риб на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви – дуже яскрава індивідуальність, здатна бачити світ з різних точок зору. Однак іноді складається враження, що у вас роздвоєння особистості, адже вам вдається поєднувати чуйність з небажанням допомагати іншим, бурхливий темперамент з терплячістю, прагнення до активного життя і, одночасно, догляд в діалоги з власною підсвідомістю.

Ви прагнете до подорожей, але не хочете нікуди їхати, вам подобається спілкуватися, але мрії про самотність вас не залишають… Словом, якщо в наступному році ви, нарешті, не приймете бік хоч якийсь своєї іпостасі, вам доведеться дуже несолодко.

Риби — Коза

80b9c7ec3e8ca08404a0cb52bd9590cd Гороскоп для Риб на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви поверхневі, мрійливі, примхливі і розпещені. Власне, в наступаючому році Щури це звучить, як вирок. Готуйтеся: у вас на носі, мабуть, один із самих важких і хитких років у вашому житті, коли невдачі будуть сипатися одна за одною, а доля дасть стільки важких і болючих уроків, що здригатися від спогадів про це ви будете ще довго.

Якщо не перестанете, хоча б на час, ставитися до подій, як до необтяжливої свята, доведеться дуже туго. Намагайтеся завжди тримати під рукою когось, хто б зміг вас обсмикувати і повертати на цю тлінну землю.

Риби — Мавпа

7ce2be0b0f934e4de5cd6073f41ce064 Гороскоп для Риб на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви яскравий інтуїт, вважає за краще діяти за натхненням, а не за планом. За що і жорстоко поплатитися крахом багатьох надій в цьому році. Однак удари долі будете зносити за звичкою з притаманним оптимізмом і вірою у свою щасливу зірку.

Самостійно хоч чогось досягти народженим у рік Мавпи Рибам буде надзвичайно непросто, але якщо приєднаєтесь до ефективного колективу, швидко впишетеся, отримаєте задоволення від спільної діяльності і розділіть разом з усіма потім лаври перемог. Правда, якщо не переборете свою лінь, навіть з цим впоратися буде складно.

Риби — Півень

64c92a57a4b0eb6282e44803384ef8b3 Гороскоп для Риб на 2020 рік: жінки та чоловіки

Один з небагатьох знаків, які народилися в рік Півня, до якого Щур не проявляє відкритого антагонізму. Ви приємні в спілкуванні, негрубы, енергійні та діяльні, до того ж вам невластиві награність і нещирість почуттів і поведінки.

Однак якщо не переборете свою схильність будувати «повітряні замки», чогось істотного в наступаючому році буде досягти досить складно. Адже у вас надзвичайно розвинене творче чуття і прагнення до прекрасного, гострий розум і непогані ділові якості, доповнюються відсутністю метушливість і марнославства, яким неодмінно варто знайти застосування!

Риби — Собака164de0eb6abdf6524b617d7d4ac70104 Гороскоп для Риб на 2020 рік: жінки та чоловіки

Періодично вас буде дошкуляти досада, що занадто багато недоброзичливці зустрічаються вам на шляху. Однак вроджена обережність і вміння знаходити вихід у власному багатому внутрішньому світі допоможуть долати її без видимих наслідків.

У наступаючому році, вам варто бути уважніше до заздрісникам і суперникам, адже скинути з п’єдесталу, зайнятого з таким трудом, побажають багато. Нічого не бійтеся: якщо на час забудете про мрійності й підозріливості, Щур вас гідним чином захистить.

Риби — Свиня

bd9f5e362134fcefbe903f52dd9a88bc Гороскоп для Риб на 2020 рік: жінки та чоловіки

У минулому році вам довелося неабияк потрудитися, щоб зловити свою удачу за хвіст. І зараз настає час, не те щоб почивати на лаврах – швидше, вигідно скористатися плодами минулих праць. Рекомендується зайнятися короткостроковими інвестиціями, відкрити власну справу, якщо є на те бажання і кошти, зайнятися власною перекваліфікацією або самоосвітою, вдосконаленням навичок.

Однак пам’ятайте, що все глобальне, що ні задумаєте, неодмінно робіть, попередньо порадившись з кимось, кому довіряєте, і обов’язково залучайте до процесу потрібних людей, навіть якщо буде здаватися, що з усім впораєтеся і соло.

Ну що, дорогі наші Рибки? Сподобався вам цей астрологічний прогноз на 2020 рік? Сподіваємося, що так. А ще, що він зміг вселити у вас оптимізм і віру в те, що все у вашому житті-все буде добре, і дуже скоро!

Відео

pinit fg en rect red 28 Гороскоп для Риб на 2020 рік: жінки та чоловіки

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: