Гороскоп для Раків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Чого чекати від нового року? Буде він щасливим і вдалим, або в черговий раз випробує нас на міцність? Яким сферам життя приділити максимальну увагу, і головне – коли? На ці та інші запитання дає відповіді астрологічний гороскоп – унікальний шанс зазирнути, хоч одним оком, в майбутнє, зрозуміти, що вона нам підготувала.

З таким прогнозом легше все планувати, приймати рішення і готувати себе морально до того, що відбувається. Він – немов, тактовний вчитель, застерігає від помилок і попереджає про можливості успіху, щоб ви ні в якому разі їх не впустили.

І сьогодні ми розповімо, яким, з точки зору астрологів, наступаючий 2020 рік буде для Раків – розумних, проникливих інтуїтів, кращих сім’янинів і лідерів у будь-якій області.

Гороскоп на 2020 рік для жінок-Раків

c3b3d58cae41f2a740c9d98f441fb213 Гороскоп для Раків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Жінок, представників цього знака, рік чекає дуже цікавий і різноманітний. У першій його половині ви будете більше займатися сім’єю, ніж роботою, хоча і остання вимагає багато уваги. Врахуйте, що і там, і там є люди, яким вкрай важлива ваша допомога саме зараз.

Влітку ж для вас настане пора великих можливостей – за що не будете братися, все вдасться. Але, при цьому акцент зміститься у бік роботи. З приходом осені почуття це тільки посилиться – вас чекає небувалий творчий і діяльний підйом.

Однак ближче до кінця сезону справи повністю витіснять з вашої уваги сімейні турботи – вас чекає низка розбіжностей у родичів, аж до судів, великі покупки (не виключено, що це буде навіть нерухомість!), різні гучні свята… Причому ніде без вас не можуть обійтися.

Настійно рекомендується, як тільки спаде напруження пристрастей і необхідність у вашому особистому присутності, взяти тайм-аут і сховатися від усіх турбот – якщо не дасте собі зараз перепочинок, 2021-й зустрінете в глибокій моральній кризі, одолеваемые втомою і апатією до всього.

Гороскоп на 2020 рік для чоловіків-Раків

8ccc5e650b255f190c6a0158b2aac9ab Гороскоп для Раків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Від практичних і стриманих Раків в наступаючому році буде вимагатися лише одне – бути самими собою. Ваша нелюбов до брехні та маніпуляції, фальші, допоможе заручитися підтримкою символу року.

Але, при цьому представникам цього знаку доведеться навчитися «сидіти на двох стільцях» відразу. Ви завжди віддаєте перевагу займатися чимось одним, ставлячи в пріоритет або свою справу, або сім’ю. Однак у 2020-му вас чекає абсолютно новий досвід: набуття навичок порівну ділити увагу між обома сферами.

Навесні ви станете своєрідною паличкою-виручалочкою і надійним плечем і для близьких, і для колег. Хоча, рідним уваги, все ж, будете приділяти більше. Влітку ж – все з точністю до навпаки.

7347daa8bb90122df9328b9425aafd74 Гороскоп для Раків на 2020 рік: жінки та чоловіки

До речі, саме в цей час раптом прийде несподівана допомога з боку дуже старих знайомих, з якими ви коли-то добре обійшлися. Восени ж вас чекає відчуття, що настав один з найщасливіших періодів у вашому житті.

Вам випаде унікальний шанс реалізувати давно виношувані ідеї, причому всі інструменти та шляхи для того будуть в наявності. Однак пам’ятайте, що зараз цілковите табу накладено на будь-які недоброчесні шляхи досягнення цілей – якщо зійдете з праведного доріжки, доля вас по голівці не погладить!

Любовний гороскоп

69606aa3cfc834ce9d2373d763a64db5 Гороскоп для Раків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Наступаючий рік одиноким Ракам обіцяє зміну свого статусу – ви обов’язково знайдете собі пару. Хіба що переконаних холостяків це не торкнеться. Але, і їх чекає чимало пригод на любовному фронті. Прямо з перших місяців року ви, немов хороша гонча, будете активно вистежувати і переслідувати свій інтерес, і, зрештою, свого досягнете.

А якщо все станеться так, як задумали, то не виключено, що одна з гучних сімейних заходів, згаданих раніше, які мають статися цієї осені, виявиться саме вашої весіллям! Якщо ж навесні ви так і не обзавелися другою половинкою, починаючи з вересня, для вас настає другий благодатний для цього в період році.

У сімейних ж Раків у 2020 році буде все непросто. На початку року шанс знайти розваги на стороні збільшиться в рази, однак, якщо хочете зберегти сім’ю, не піддавайтеся їм ні в якому разі!

Ще навесні ваші відносини з партнером встануть на роздоріжжі двох доріг – повного відчуження, або ж оновлення почуттів. Вибір однієї з них при цьому цілком і повністю буде залежати від того, чи зуміють представники цього знака забути про власні образи, про помилки минулого і почати будувати плани на майбутнє.

Гороскоп фінансів і кар’єри

06228a4c7aabc20f64ac89f22b2af654 Гороскоп для Раків на 2020 рік: жінки та чоловіки

В грошовому відношенні, не можна сказати, що Раки в 2020-му стануть пестунами долі: все діставатиметься їм непросто і тільки своїми силами – ні на яку допомогу ззовні розраховувати не доводиться. Між іншим, навіть якщо про таке сприяння домовлялися раніше.

Не здумайте позичати кому-небудь. Чи ж не розраховуйте, що отримаєте все назад вчасно. Проте в цілому можна сказати, що наступний рік для представників цього знаку буде роком потреби – вигідних пропозицій очікується, хоч відбавляй, як і можливостей непогано заробити.

Практично всі місяці досить райдужні за винятком середини – кінця літа. В цей період вас обов’язково потягне витратитися на щось велике, але таке, в чому ви зовсім не потребуєте.

Для тих Раків, які зайняті розвитком свого бізнесу, настає час плідної налагодження ділових зв’язків.

702e723b91735c831b5fd5df25e2c015 Гороскоп для Раків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Але, кожну чужу вами особистість обов’язково тверезо оцінюйте, так як шанс стати жертвою маніпулятора або афериста для вас зараз дуже великий. Апогей прагнення залучити вас в авантюру, яка нічим хорошим не закінчиться, припаде на літо.

Якщо ви – найманий працівник, і вас щось не радує в поточному працевлаштуванні, не здумайте шукати нову роботу до середини літа – час вкрай несприятливий. І взагалі, перш ніж зважитися на цей крок, подумайте: а чи потрібно вам це? Так важкі і нездоланні проблеми зараз?

Якщо подібна аналітика все одно не веде до взятого на звільнення курсу, десь у вересні, не раніше, починайте розсилати резюме. В іншому ж у діловій сфері рік буде дуже непоганий для Раків.

Але, не виключені сварки з колегами. Прибережіть робочий запал та сили на кінець року: на вас навалиться безліч проблем і питань, з якими потрібно розібратися з розбігу.

Гороскоп здоров’я

cd564b5934bffb901e703b52dd5e391c Гороскоп для Раків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Як відомо, Раки чуйні до свого внутрішнього стану, як деякі інші знаки – аж до іпохондрії, якщо бути точними. У 2020-му вас чекає звична щохвилинна звірка свого внутрішнього енергетичного градусника з таблицею «норми».

І якщо ви про неї не забудете, зможете і далі вчасно заповнювати недолік сил, балансувати своє життя, щоб підтримувати енергетичні запаси організму. Головне, вчасно розуміти, коли потрібно відпочити, правильно оцінювати, скільки часу для цього знадобиться і яким повинен бути цей відпочинок для максимальної своєї ефективності.

У наступаючому році, вам настійно рекомендується навчитися відгороджуватися від хвилювань, інакше депресія і хвороби атакувати будуть постійно. Всім власникам будь-хроніки: застарілі болячки раптом дадуть про себе знати!

Враховуйте це при плануванні. Більшою мірою це стосується Раків передпенсійного та похилого віку. Обов’язково вчасно консультуйтеся з лікарями, прислухайтеся до їхніх порад і правильно харчуйтеся. Виділяйте час для спорту – зараз для вас це важливо.

Гороскоп на 2020 рік для Раків по року народження

Рак — Щур

d3b6fcd6aa62edf92e5981b65053d158 Гороскоп для Раків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Для Раків-Щурів рік обіцяє бути вельми цікавим і продуктивним. Ваші працелюбність і старанність обов’язково будуть відзначені та нагороджені, а відпочинок і перебування в колі сім’ї принесе ще більше радості і заспокоєння, ніж це було раніше.

Однак, щоб домогтися успіху і значного прогресу, для вас дуже важливо буде пересилити себе і піти на контакт з чужими, але дуже корисними тут і зараз людьми. У такому союзі ви отримаєте той необхідний поштовх, який дозволить зробити щось дійсно видатне.

Рак — Бик

cb5aa792239827380852fcde75789ef7 Гороскоп для Раків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ваша надто яскраво виражена песимістичність і безініціативність не дозволять домогтися особливих успіхів в цьому році. Але, і категоричних провалів чекати не варто.

Залишайтеся такими ж цілеспрямованими, працьовитими і прагматичними і зможете не тільки зміцнити своє становище, але і закласти хороший фундамент для майбутніх звершень, якщо такі, звичайно, передбачаються.

Вам рекомендують не зациклюватися на надлишково тверезій оцінці своїх можливостей, і іноді просто довірятися інтуїції.

Рак — Тигр

907ade10d9cbc46dfd0d8eb1bab6f9c7 Гороскоп для Раків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Надзвичайно суперечливе і взаємовиключне поєднання знака Зодіаку і року народження для вас у наступаючому році стане ледь не фатальним, якщо не відмовтеся від рефлексії. Ваша тонка чутливість весь час буде відводити від насущних цілей, у той час як Тигра стане дратувати бездіяльність і слабкість.

А враховуючи характеристику року в цілому, краще, що ви можете зробити, це вести свою зовсім звичайне життя, заздалегідь налаштувавшись на хворобливе чергування злетів і падінь, які зараз позначаться ще різкіше.

Рак — Кролик

88e5e2fce47dd01f331dc02daae635d2 Гороскоп для Раків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ваша оманлива м’якість допоможе вам у цьому році залучити до своїх справах потрібних людей і обзавестися прихильниками. Однак ви їх так само легко розгубите, як і придбаєте, так як прагнення до особистої свободи не дозволить довго перебувати з ким-то в одній упряжці.

Удари долі, які приготував наступний непростий рік, ви зможете тримати куди більш стійко, ніж інші знаки, якщо будете настільки ж незворушні і проникливі.

Але, для вас вкрай важливо стримувати свою імпульсивність і уникати стрімкої зміни курсу руху – це може погано скінчитися!

Рак — Дракон

978d9289df5fe5b21e832855b738b5f0 Гороскоп для Раків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ваше надмірну добродушність і довірливість у цьому році зіграють з вами злий жарт – Щур миролюбних простаків не любить, як не крути.

Від проблем і турбот будете намагатися збігати в романтичні мрії, вас буде боляче поранити недосконалість відбувається, причому вроджений максималізм не дозволить тут робити поблажки навіть для самого себе.

В результаті всі душевні сили йтимуть на гасіння цього нестабільності в душі, не дозволяючи домагатися поставлених цілей. Але, якщо проявите достатню стійкість і спробуєте стати більш терпимими до недоліків, за результатами року хоча б не побачите відвертих втрат.

Рак — Змія

8cf74182db38f6539a738f9dd8a273a1 Гороскоп для Раків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Якщо не преступите через себе і не почнете довіряти хоча б обмеженому колу людей, рік для вас буде вкрай невдалим.

І навіть ваше філософське ставлення до життєвих колотнеч і вроджене холоднокровність не зможуть пом’якшити наближаються панічних настроїв. Вам рекомендують винести уроки з цього непростого часу, проводити весь вільний час в аналізі наодинці з собою.

І не здумайте використовувати знання людських душ і слабкостей собі на користь – проблем від цього буде набагато більше, ніж плюсів і розплата очікується дуже болючою.

Рак — Кінь

dca12e6ed7362a2c756095e6060084a4 Гороскоп для Раків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Так як ви – людина дії, рік для вас очікується дуже бурхливе. Подій багато, яскравих і значних, причому з навколишнім хаосом ви за звичкою станете настільки ж легко справлятися, як і завжди.

Для вас відкриються шляхи, що ведуть до виконання ваших найсміливіших мрій, і ви всього досягнете бажаного, якщо тільки не дасте волю своєї надмірної емоційності.

Дуже важливо для народжених у рік Коня Раків в наступаючому році підтримувати свою працездатність всіма доступними силами. А ще не тримати в узді свій глибокий розум.

Рак — Коза

0f3e3ed07b135cbc480adf3bf412bc4b Гороскоп для Раків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ваше підкреслене людинолюбство, тепле відношення до людей і дбайливість у наступаючому році допоможуть вам згуртувати навколо себе всіх потрібних людей.

Причому частина їх, зачарована вашою безпосередністю і беззахисністю, буде безкорисливо допомагати вам долати життєві труднощі, а інша спробує згладити ваші душевні муки від недосконалості світу, людей і вас самих.

Якщо будете більше довіряти логіці і тверезого мислення, знайдете застосування свого неабиякого розуму вийдете на кінець року з позитивним балансом.

Рак — Мавпа

f1409c24f8e79aabf6a2df1911d63036 Гороскоп для Раків на 2020 рік: жінки та чоловіки

Особливого успіху народжені в рік Мавпи Раки зможуть домогтися на комерційній ниві – їх творчий підхід до вирішення питань бізнесу дозволить їм процвітати в майбутньому році, як нікому іншому.

Ви дуже життєрадісні, але, разом з тим настільки ж далекі від захопленого ідеалізму, наскільки близькі до практичної життєстійкості, тому вам вдасться не тільки самим втриматися на плаву, але і витягти всіх, хто опинився в одній з вами човні.

Для вас настає час активного самовдосконалення і вилучення уроків з того, що відбувається – якщо підійдете до цього з розумом, зможете закріпити і суттєво розвинути успіх.

Рак — Півень

4d31b8f388dcfb17ef298be2c394e947 Гороскоп для Раків на 2020 рік: жінки та чоловіки

В цьому році вам неймовірно знадобляться ваша розвинена комунікабельність, цікавість і балакучість – ви станете душею будь-якої команди і разом зможете досягти значних успіхів.

Однак ваше одвічне неспокійне і навіть хворобливе прагнення до слави й визнання зіграють з вами злий жарт, так як ні того, ні іншого, від не терпить «любимчиків» Щури ви не дочекаєтеся.

В результаті будете все одно жорстоко страждати і ображатися на несправедливість до вас світу. Однак якщо зможете придушити власну владність, дратівливість і впертість, стане легше.

Рак — Собака

e350862b483b4464ef56ff7db9c5a8ef Гороскоп для Раків на 2020 рік: жінки та чоловіки

У Раків-Собак рік видасться, як ні сумно, нічим не примітним. Рутина, рутина і ще раз рутина, часом виснажлива, часом нудна, від якої будете періодично намагатися збігати хоча б у своїх мріях, однак безуспішно.

Єдине, що буде заспокоєння – це спілкування з рідними і друзями. Саме в їх колі ви знайдете ту віддушину, яка допоможе подолати наступаючий рік без діагнозів зразок депресії.

Якщо ж душа шукає самовираження, спробуйте зайнятися якимось новим видом творчості – це стане тією соломинкою, яка допоможе утриматися на плаву.

Рак — Свиня

1e0d234be17983aa839ec58d0927fcc4 Гороскоп для Раків на 2020 рік: жінки та чоловіки

У наступаючому році народженим в рік Свині Ракам буде здаватися, що дуже продуктивний і приємний для них період триває, і їх чекає той самий позитив, що і раніше. Однак це оманливе почуття і, що сумно, здатне завести зовсім не туди, куди необхідно.

На противагу намагайтеся обережніше ставитися до діловим і особистим контактам, двічі перевіряти все, перш ніж приймати якесь рішення і не рубати з плеча. Часом буде здаватися, що все проти вас – всі підступи світу, однак збігати зараз вихід не з кращих.

Сподіваємося, всім стежить за нашими гороскопами Ракам буде корисний цей прогноз на 2020 рік. І з його порадами та застереженнями вам вдасться досягти багато чого і примножити той багаж у всіх сферах життя, який вже встигли придбати до його настання.

Відео

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради
×
Тисни «Подобається», щоб читати нас на Facebook
Спасибі, я вже з Вами!