Гороскоп для Овна на 2020 рік: жінки та чоловіки

Майбутнє – штука надзвичайно цікава й ваблива, немов магніт. Причому однозначно охарактеризувати наше ставлення до нього дуже складно: ми прагнемо пізнати, то починаємо боятися будь-яких про нього відомостей.

Однак, все ж, частіше проявляємо інтерес, ніж заперечення, мабуть, тому такий нев’янучої популярністю користуються гороскопи – мову, якою з нами про майбутнє говорять зірки.

Звичайно, кожному шалено хочеться дізнатися, що його чекає в майбутньому році. Ймовірно, щоб краще підготуватися до ударів долі, щоб знати, коли випаде шанс максимально насолодитися її подарунками.

І сьогодні ми запропонуємо нашим читачам, а конкретніше – представникам такого знака, як Овен, ознайомитися з тим, що їх чекає в наступаючому 2020 року у всіх сферах їх життя і точках програми інтересів. Що ж, без довгих передмов – давайте відразу до справи!

Гороскоп на 2020 рік для жінок-Овнів

d843a7ec0f984977ef3cdcdc3b172dc4 Гороскоп для Овна на 2020 рік: жінки та чоловіки

Ви імпульсивні, енергійні та активні. Проте, швидше, надто, ніж органічно і в тему. Так що в наступаючому році, вам доведеться сповна розплатитися за нісенітність характеру і надмірну наполегливість. Якщо не втихомирите свою прямолінійність, не навчитеся чергувати м’якість з хитрістю, нічого хорошого від 2020-го можете і не чекати.

Минулий рік для вас був надто бурхливим і насиченим, тому в поточний ви увійшли в стані перманентної апатії і втоми від життя. Найкраще для вас: кинути все і почати рік прямо з путівки до теплого моря, інакше до лютого будете зовсім не в формі, а зробити треба чимало.

В кінці зими трапляться якісь серйозні зрушення на службовій ниві, причому, з швидким результатом – як раз те, що ви любите і вам до вподоби. Навесні емоційний підйом триватиме, захочеться новизни і змін, і відразу у всіх сферах.

Душа зажадає нового чоловіка, ще більшого визнання на роботі, розкриття своєї особистості в яскравому хобі, оновлення місця проживання і багато ще чого… Ідей буде багато, всі вони однозначно будуть сміливі, проте пам’ятайте, що для будь-яких амбіцій є межа – визначтеся з пріоритетами.

1786389c03f2330ee81e5893f98aa0d2 Гороскоп для Овна на 2020 рік: жінки та чоловіки

Літо пройде у вирішенні сімейних проблем, тоді ж відбудуться і перші провали на роботі. Здасться, що восени, нарешті, зможете відпочити, але не тут-то було: негаразди і дрібні суперечки триватимуть аж до середини осені. Але, в кінці року все владнається, і Новий ви зустрінете в самому райдужному настрої.

Гороскоп на 2020 рік для чоловіків-Овнів

Рік для сильної статі, що належить до цього знаку, випаде непростий. Викликів буде багато, однак прийняти їх ви зможете тільки, починаючи з лютого, так як в січні відчуєте себе розбитими і вичерпали всі ресурси. Кидайте все і їдьте на відпочинок.

Справи почекають. Якщо це зробите, зможете максимум уваги наприкінці зими – навесні приділити кар’єрному зростанню. Причому він вас чекає дуже стрімке і істотний. Одночасно потягне на подвиги. Захочеться нових відносин, зайнятися екстримом, ще трохи підрости в окладі та посади, висловити свою багатогранну натуру в творчості…

c9c95b173ab27d13166447895e7dd5ec Гороскоп для Овна на 2020 рік: жінки та чоловіки

Словом, бажань буде — хоч відбавляй, причому хапатися за все і відразу. Не потерпіти ж фіаско в такій позиції допоможе лише грамотний тайм-менеджмент.

Якщо що-то планували на літо, відкладіть це. У вашій сім’ї трапиться щось таке, що потребує всіх ваших зусиль і ресурсів. Однак і на роботі в цей час ви потребуетесь обов’язково.

Спробуєте встигати і те й інше — незалежно від результативності, підхопите нерозуміння і антагонізм близьких. Причому конфлікти на цьому грунті триватимуть аж до жовтня. Восени у трудовій діяльності буде набагато спокійніше, зможете знайти спільну мову з родиною і, нарешті, насолодитися спокоєм, що минає.

Любовний гороскоп

У любові до 2020 року в Овнів має бути все добре. Зірки обіцяють, що вільним представникам цього знаку вже в його самому першому місяці випаде чудова можливість знайти свою половинку.

6f12025706f824a6f1cc705bb4c7fa8f Гороскоп для Овна на 2020 рік: жінки та чоловіки

Правда, якщо будете чекати, що все владнається само собою, успіху не досягнете: тільки рішучі дії з вашого боку, тільки натиск! Навесні відчуєте потяг знову змінити партнера, і не виключено, що переживете пристрасний, але швидкоплинний роман. Правда, зовсім необтяжливий.

Зате у сімейних і у відносинах Овнів період видасться непростий: розпочавшись абсолютнейшей ідилією в середині – кінці зими, він продовжиться неабиякими викликами навесні. У січні астрологи рекомендують для закріплення хорошою ноти у взаєминах з партнером, вирушити разом у відпустку.

І, до речі, все у вас буде чудово тільки в одному випадку: якщо ви забороніть собі дратуватися по дрібницях і навчитеся стримуватися. Навесні ж вас потягне на адюльтер. І дарма – можете зруйнувати свій шлюб, а от пригоди зовсім не обіцяють йому гідної заміни.

Влітку все буде більш-менш в колії, зате до осені шалено ревнувати будете вже ви. Однак не все так оптимістично, як вам здається – саме в ваших силах вдихнути нові сили в ваш шлюб!

Гороскоп фінансів і кар’єри

62d7d9357c5915dfcdafd3391d01773c Гороскоп для Овна на 2020 рік: жінки та чоловіки

Перше півріччя пройде у Овнів під знаком повного фінансового добробуту. Ваші підприємливість і завзятість допоможуть досягти поставлених цілей, а прямолінійна справедливість розташує до вас потрібних людей.

До середини літа можете не побоюватися підступів з боку конкурентів, будь-які афери також для вас безпечні. Але, щоб закріпити успіх і не упустити його, вам доведеться знайти той самий момент, яким важливо буде скористатися.

Про інвестиції ж краще не думати – у цьому році для них час. Зате на власні задоволення можете витрачати не озираючись. Втілюйте мрії, але, не зводьте все під копієчку – в кінці року настане пора тугіше затягнути пояси.

Кар’єрний ріст, як ми вже відзначали, вас наздожене в будь-якому випадку вже в лютому – на початку весни. Настає ідеальний час для просування власних ідей, заробітку очок у начальства, відстоювання своєї позиції, а також ініціативи щодо перспективних проектів.

7ddc8876fa0a13793f39d0c1c7139e54 Гороскоп для Овна на 2020 рік: жінки та чоловіки

Якщо встигнете все, що задумали, і що дається в руки – примножите свій капітал і досягнете великих висот. До речі, якщо давно подумували змінити роботу, кращого часу, ніж це, не знайти.

Далі нічого позитивного не передбачається, а восени будуть дуже вірогідні конфлікти на роботі – уникайте їх усіма силами, це нічим хорошим для вас не обернеться. До кінця року не беріть на себе занадто багато – трудова активність піде на спад, краще побільше відпочивайте.

Гороскоп здоров’я Овнів

Розпочнеться рік з занепаду сил і відсутність енергії. Заповните це хорошим відпусткою прямо в січні, інакше ось-ось занедужаєте з перевтомою. А вже воно не забариться розвинутися у досить серйозна недуга, від якого будете довго і, можливо, безуспішно лікуватися.

Навесні будете страждати від безсоння, в основному, через перезбудження. Якщо навчитеся перемикатися і станете більше відпочивати, вона пройде без сліду. Вам прописані прогулянки, спорт, а коли потеплішає – ще і турпоходи.

9f4d1da59ba150449c1348bac9610a72 Гороскоп для Овна на 2020 рік: жінки та чоловіки

У другій половині року відчуєте себе краще, однак ви чомусь будете постійно мерзнути, і прагнути заповнити температуру енергією від їжі.

Через переїдання почнуться знову проблеми зі сном, а також може погіршитися настрій. Не допускайте цього! Намагайтеся, у що б то не стало, дотримуватися здорового способу життя, і піднімайте собі настрій всіма силами.

Гороскоп на 2020 рік для Овна по року народження

Овен — Щур

a10c6da087ee409812d6eddef08fe0f6 Гороскоп для Овна на 2020 рік: жінки та чоловіки

Для Овнів-Щурів настає пора великих змін у їх житті і великих можливостей. Все буде сперечатися, привабливі пропозиції стануть попадатися на кожному кроці, і тільки грамотний тайм-менеджмент допоможе вам не втратити свій шанс.

Остерігайтеся демонстрації запальності та імпульсивність – це може не тільки порушити всі плани, але і налаштувати проти вас потрібних людей. З набагато більшою увагою і терпінням ставитеся до своїм близьким і коханим – ви їм зараз потрібні, як ніколи.

Овен — Бик

e9950faf50c4741df55613a2639d9cd1 Гороскоп для Овна на 2020 рік: жінки та чоловіки

Для народжених у рік Бика Овнів час починається непроста: наполеглива праця буде супроводжуватися прикрими перешкодами, а досягнення врівноважуватися масою наделанных вами же помилок, за які віддуватися доведеться ще довго.

Забудьте про свою нерішучість і повільність – наступаючий рік такого не потерпить, постарайтеся «відчути» долю, і тоді вам не доведеться довго і марно ганятися за нею, випрошуючи для себе подарунки. До речі, якщо подсуетитесь і обзаведетеся потрібними друзями і партнерами, результати будуть ще більш вражаючими.

Овен — Тигр

9a71d9b03ac975c45ae86d04be38bbd4 Гороскоп для Овна на 2020 рік: жінки та чоловіки

Для Овна-Тигра видасться рік знакових змін, причому нескінченно позитивних, якої б сфери життя вони не торкнулися. Особисте життя буде складатися всім на заздрість, в кар’єрі досягнете істотних висот, правда, все вдасться лише в тому випадку, якщо забудете про свою схильність до необдуманному ризику і спонтанних рішень.

Нас всіх чекає рік витривалих марафонців, а вже ніяк не щасливих спринтерів. Так що, готуйтеся до наполегливої і дуже скрупульозному праці.

Овен — Кролик

9a74a3dcfeb57a62d26d1cf4f1ecac90 Гороскоп для Овна на 2020 рік: жінки та чоловіки

Овнів, народжених у рік Кролика, чекає рік істотного зростання над собою, навчання на помилках минулого і отримання нових, дуже корисних у майбутньому навичок.

Постарайтеся розібратися зі всіма які накопичилися впродовж минулих періодів «хвостами», демонструйте максимум своєї результативності і правильно оцінюйте свої можливості, і тоді все, за що беретеся, завершиться великим успіхом. І в підсумку буде винагороджено належним чином. Причому так, як ви і не очікували!

Овен — Дракон

a5e34cf44649be0cd20b7dce0579a5a9 Гороскоп для Овна на 2020 рік: жінки та чоловіки

Для Драконів, представників цього знака Зодіаку, настають важкі часи. Іноді здаватиметься, що доля перевіряє вас на міцність, підносить виклики, до яких ви зовсім не готові.

Найкраща стратегія, призупинитися на крихту, переосмислити свої можливості і перспективи, і діяти відповідно. В іншому випадку потерпіть ще більше фіаско.

Це буде непросто, але, якщо вдасться, повірте, до кінця року на вас чекає такий підйом і такі подарунки долі, що ви сотню раз встигнете подякувати себе за витримку і цілеспрямованість.

Овен — Змія

f114089ec8696102b915312142102502 Гороскоп для Овна на 2020 рік: жінки та чоловіки

Конфлікти, нерозуміння і неприйняття, постійне роздратування стануть вічними супутниками Змій-Овнів у новому році. Буде надзвичайно складно, до того ж ефект посилиться тим, що замість звичного стратегічного мислення великими категоріями, вам доведеться зануритися з головою у всю дріб’язковість життя.

При цьому відмахнутися і пересидіти незвичні часи не вдасться – від того, як зараз себе поведете, багато чого буде залежати в подальшому житті. Пам’ятайте, ось-ось почнеться ваш наступний життєвий цикл, і ввійти в нього ви повинні озброївшись всієї доступної мудрістю!

Овен — Кінь

15318448241228df9a910276a185f6f5 Гороскоп для Овна на 2020 рік: жінки та чоловіки

На жаль, рік буде для вас повний новин і змін, однак далеко не завжди позитивних. Доведеться дуже багато працювати, причому, іноді ви будете перебувати у цілковитої розгубленості, так як очікується відсутність розуміння, навіщо все це і до чого він веде?

Єдиною грамотною стратегією тут може бути просто довірче ставлення до своєї долі і седлание природного перебігу справ настільки, наскільки це можливо. До речі, більшість проблем і негараздів будуть родом з минулого – поки не розберетеся з ними, руху вперед не видно.

Овен — Коза

5f244f6cbae61461dd5e42aff178cfa6 Гороскоп для Овна на 2020 рік: жінки та чоловіки

У Кіз-Овнів рік буде, прямо скажемо, посередній. В міру вдалий, як, втім, і ви звикли, в міру важкий. Головне, постарайтеся знайти людей, які зможуть вас підтримати у ваших починаннях, так як соло ви в них зараз нічого не доб’єтеся.

Вам доведеться озброїтися всієї доступної гнучкістю, щоб вчасно вписуватися в мінливу ситуацію, і тільки в цьому випадку можливі якісь небувало вдалі результати. Особливо рекомендується переглянути свої цілі і мрії в бік чогось більш реального, інакше дуже скоро жорстоко розчарований в житті.

Овен — Мавпа

c889f3a1c1bc295d63d6a5278df42b2d Гороскоп для Овна на 2020 рік: жінки та чоловіки

Рік буде сумбурним і хаотичним, і горе вам, якщо досі не встигли виробити внутрішньої пристосовності до всього і йогівського спокою. Дуже важливо, щоб поруч з вами були люди, які допоможуть вам вижити в цей важкий і непередбачуваний час, згладити очікувані удари долі.

Робіть ухил на роботу в колективі, частіше делегуйте повноваження і діліть як відповідальність, так і лаври – для вас це зараз дуже корисно. Якщо ви зможете все це подолати, будете винагороджені, не більше – ні менше, ідеальним станом всіх сфер життя.

Овен — Півень

01bc6f61d0ccb23ca8c3fd8b57b48f62 Гороскоп для Овна на 2020 рік: жінки та чоловіки

Рік буде дуже вдалим для народжених в цей рік Баранів, однак лише у разі, якщо будете вести себе тихіше води нижче трави. Але, це зовсім не означає, що для вас настає період животіння або ж не властивою вам ліні: всі ресурси і можливості треба негайно кинути на досягнення своїх цілей.

Однак пам’ятайте, що при цьому для вас протипоказано доводити комусь свою точку зору, вихвалятися, дратувати когось своїм егоцентризмом і привертати до себе небажану увагу.

Овен — Собака

934c035532f81b146f092f49d9536db4 Гороскоп для Овна на 2020 рік: жінки та чоловіки

Овен-Собака, по своєму звичаю, злякається змін і постарається самоусунутися від всього, що відбувається, забившись в яку подалі будку. Не піддавайтеся цій спокусі, хоча ваша душа буде всіма силами вмовляти зробити це!

Можете упустити такі можливості, про які і помріяти раніше не могли. Оточіть себе людьми, які допоможуть впоратися зі збентеженням і розгубленістю, частіше прислухайтеся до порад близьких і проявляйте стійкість стільки, скільки знадобиться – зараз це важливо.

Овен — Свиня

4f537992fac406d3ed77aacb1846016f Гороскоп для Овна на 2020 рік: жінки та чоловіки

У вас все буде добре. Навіть не так – чудово! Ні, і це не зовсім вірно… Ідеально! Так, саме так і ніяк інакше: настав час пожинания плодів, спочивання на лаврах, підрахунку результатів, словом, всього, що ви так любите і чим так пишаєтеся.

Ви гідним чином винагороджені за всі попередні поневіряння, і на відміну від Овнів, народжених в усі інші роки, вас не чекає час змін – тільки зміцнення свого становища, поліпшення його і подальшого піднесення. Так тримати!

Сподіваємося, вам сподобався наш щорічний астрологічний прогноз, і наші читачі-Овни знайшли його для себе не тільки приємним, але і корисним. Що йому вдасться застерегти вас від усіх негараздів, що чекають на життєвому шляху в цьому році, а також оповістити про всі успіхи, щоб зустріти їх у всеозброєнні.

Відео

pinit fg en rect red 28 Гороскоп для Овна на 2020 рік: жінки та чоловіки

Знайшли помилку? Виділіть текст мишкою і натисніть: ctrl + enter

Дякуємо!
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Всезнайко - Корисні поради

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: